Строительство »

У Київській області держчиновники розсилають листи про перехід громад в «автокефальну церкву»

30 грудня. ПРАВМІР. У Київській області чиновники державної адміністрації розсилають місцевій владі листи з проханням надати інформацію про «можливий перехід» громад в «помісну автокефальну православну церкву України».

Копію одного з таких листів розмістив в своєму Facebook архієпископ Обухівський Іона (Черепанов).

Він розповів, що Обухівська районна державна адміністрація «розсилає по селах такі цидулки, що порушують ст. 35 Конституції України (про відокремлення церкви від держави. - Ред.) ».

) »

«На виконання телефонограми Київської обласної державної адміністрації від 26.12.2018 № 2702 / 01-11 та в зв'язку з трансформаційними процесами в релігійному середовищі України, з метою зміцнення взаєморозуміння і терпимості між релігійними організаціями різних віросповідань і реалізації права віруючих громадян на свободу совісті, в тому числі і тих, які належать до українського православного співтовариства, просимо надати інформацію щодо настроїв релігійних громад, які перебувають на території міського, селищного, Єльська рад, про можливий перехід в Помісну Автокефальну Православну Церкву України », - сказано в листі.

2018 № 2702 / 01-11 та в зв'язку з трансформаційними процесами в релігійному середовищі України, з метою зміцнення взаєморозуміння і терпимості між релігійними організаціями різних віросповідань і реалізації права віруючих громадян на свободу совісті, в тому числі і тих, які належать до українського православного співтовариства, просимо надати інформацію щодо настроїв релігійних громад, які перебувають на території міського, селищного,  Єльська рад, про можливий перехід в Помісну Автокефальну Православну Церкву України », - сказано в листі

У документі окремо підкреслено, що інформацію потрібно надати терміново, до 6 січня 2019 роки (приблизна дата отримання нової «церквою» томосу від Патріарха Варфоломія. - Ред.).

раніше повідомлялося , Що влада на Україні почали активний процес перекладу храмів під юрисдикцію нової "церкви". «Є інформація, що главам районних адміністрацій дана рознарядка" перевести "до кінця року в ПЦУ по три приходу», - розповів прес-секретар Вінницької єпархії УПЦ Володимир Пучков.