Строительство »

Гіпермаркети і храм, оздоровчий комплекс і станція швидкої допомоги - як просуваються великі будівництва Барановичів

  1. Навчальні заклади в Боровков
  2. Реконструкція залізничного вокзалу
  3. Станція швидкої допомоги
  4. ГДК
  5. Храм і духовно-просвітницький центр
  6. заклади громадського харчування
  7. великі центри
  8. великі магазини
  9. ФОК

Реконструкція залізничного вокзалу і ГДК, будівництво храму, дитячого садка і нової станції швидкої допомоги. Intex-press дізналася, що відбувається на найбільших будмайданчиках нашого міста.

Навчальні заклади в Боровков

У 2018 році в наймолодшому мікрорайоні міста нарешті почали будувати другий дитячий сад. Триповерхова будівля зводять на вулиці Волошина. Дошкільна установа розрахована на 240 місць. Здати його в експлуатацію планують в 2019 році.
У році, що наступив збираються приступити і до будівництва першої в Боровков школи.

У році, що наступив збираються приступити і до будівництва першої в Боровков школи

Будівництво дитячого садка в Боровков. Фото: Олександр ЧОРНИЙ

Реконструкція залізничного вокзалу

Незважаючи на те, що спочатку реконструкцію лівої частини станції «Барановичі-Поліські» планували завершити в 2016 році, до робіт приступили тільки в 2017 році. Відкрили оновлену частину будівлі 27 грудня.
Частина приміщень лівого крила відведена для співробітників, близько 60% площі планують здавати в оренду для торгівлі продуктами харчування і промисловими товарами.

Частина приміщень лівого крила відведена для співробітників, близько 60% площі планують здавати в оренду для торгівлі продуктами харчування і промисловими товарами

Ліве крило залізничного вокзалу після реконструкції. Фото: Олександр ЧОРНИЙ

Станція швидкої допомоги

Затвердити проект і почати будувати станцію швидкої невідкладної медичної допомоги на вулиці Куйбишева, 96 планували ще в 2015 році. Кілька років міська влада шукали інвестора для будівництва цього об'єкта, але так його і не знайшли.
У 2018 році проект будівлі пройшов громадське обговорення, відбувся тендер по вибору організації, яка буде будувати станцію. Роботи на об'єкті почалися в кінці осені, будують станцію швидкої невідкладної допомоги на гроші з міського та обласного бюджетів. Терміни здачі об'єкта залежатимуть від фінансування (орієнтовно - 2019-2020 роки).

РЕКЛАМА

Будівництво станції швидкої невідкладної допомоги. Фото: Олександр ЧОРНИЙ

ГДК

Про необхідність реконструкції міського Будинку культури влади говорять не перший рік. У 2014 році навіть оцінили вартість майбутніх робіт, але вирішили, що міському бюджету такі гроші непідйомні.
У 2018 році в ДК зробили поточний ремонт: поставили нові вхідні двері, замінили вікна. Восени відбувся тендер по вибору організації, яка обстежує будинок ГДК і зробить проект його реконструкції. У ГДК хочуть замінити каналізацію, систему опалення та вентиляції, внутрішню і зовнішню обробку. Роботи почнуться в 2019 році.

Роботи почнуться в 2019 році

ГДК. Фото: Олександр ЧОРНИЙ

Храм і духовно-просвітницький центр

Обговорення питання будівництва духовно-просвітницького центру на бульварі Хейнола почалося більше року тому. На початку 2018 роки зробили проект, а восени почалося зведення центру. Замовником є ​​прихід церкви Святих Дружин-Мироносиць.
На будівництво піде не менше року, але точні терміни завершення всіх робіт в приході поки не говорять, тому що «будівля будується за рахунок пожертвувань і робити будь-які прогнози складно».
У духовно-просвітницькому центрі розмістять музей православної культури, церковну крамницю, приміщення для зберігання гуманітарної допомоги. Також в будівлі буде актовий зал, кілька гримерок для учасників костюмованих вистав, навчальні класи.

Також в будівлі буде актовий зал, кілька гримерок для учасників костюмованих вистав, навчальні класи

Будівництво духовно-просвітницького центру. Фото: Олександр ЧОРНИЙ

В Борівка в 2018 році почали будівництво храму Святої блаженної Валентини Мінської. Церква з'явиться недалеко від перехрестя вулиць Домейко і 50 років ВЛКСМ. Зараз через погодні умов роботи на будмайданчику припинені. Терміни завершення будівництва поки не відомі.

заклади громадського харчування

Територію під будівництво дитячого кафе в Північному мікрорайоні, поруч зі станцією «Барановичі-Північні», огородили в кінці 2017 року, але до теперішнього часу там тільки залили фундамент і почали зводити стіни. Згідно з паспортом об'єкта завершити будівництво планують у травні 2019 року. За задумом власника, нове кафе буде двоповерховим, з літньою терасою.

РЕКЛАМА

Будівництво кафе в Північному мікрорайоні. Фото: Олександр ЧОРНИЙ

Ще одне дитяче кафе повинно було з'явитися в 2018 році на вулиці Тельмана, біля храму Святого благовірного князя Олександра Невського. Будівництво будівлі вже завершено, проте облаштовувати в ньому общепит власник передумав і має намір здавати його в оренду.
Підходить до завершення реконструкція будівлі колишньої «Кулінарії». Там розмістять декількох об'єктів громадського харчування, торгівлі, офісних приміщень. Відкрити торгово-офісний центр планують на початку 2019 року.

великі центри

Торгово-адміністративний центр на вулиці Чернишевського, 12 (недалеко від ринку «Універсальний») почали будувати в минулому році і планували закінчити в 2018-м. Але терміни зрушилися. Зараз через погодні умови всі роботи на об'єкті призупинено. Новий дедлайн власник поки не розголошує.

Новий дедлайн власник поки не розголошує

Будмайданчик на вулиці Чернишевського. Фото: Олександр ЧОРНИЙ

На перетині вулиць Гагаріна і Брестської триває реконструкція будівлі колишнього КПК. Наступного року новий господар планує там відкрити адміністративно-побутовий центр. Що там буде конкретно, поки не відомо.

великі магазини

У місті ведеться будівництво кількох великих магазинів. У Північному мікрорайоні зводять продовольчий магазин торгової мережі MART INN, здати його в експлуатацію планують в 2019 році.

У Північному мікрорайоні зводять продовольчий магазин торгової мережі MART INN, здати його в експлуатацію планують в 2019 році

Будівництво магазину на вулиці Наконечнікова. Фото: Олена ЗЕЛЕНКО

Кілька фірмових магазинів будує компанія «Санта Рітейл», один з них відкрився в кінці грудня.

24 грудня. Відкриття магазину «Санта» в мікрорайоні Боровко в Барановичах. Фото: Олександр ЧОРНИЙ

В Борівка, недалеко від магазину «Алмі», в минулому році почалося будівництво меблевого гіпермаркету. Замовником будівництва було підприємство «БлумбергГрупп». Але недавно забудовник від своїх намірів відмовився і продав недобудований будинок новому інвестору. Кому саме, колишній власник не говорить.
На вулиці Кірова Солігорськ компанія «Солстройкомплект» обіцяє побудувати гіпермаркет будівельних матеріалів. Крім будівельного асортименту в магазині будуть представлені електроінструменти, декоративні рослини, лавки, гойдалки та інші товари для ландшафтного дизайну. Приступити до робіт планують в 2019 році, будівництво триватиме приблизно півтора року.

ФОК

Фізкультурно-оздоровчий комплекс почали будувати в цьому році в Боровков. Замовник - приватне підприємство «Леда-Мед». Спочатку завершити будівництво будівлі збиралися до кінця поточного року, але в терміни не вклалися: в майбутньому ФОКу побудований лише фундамент. Замовник це питання не коментує.
За планом будівля фізкультурно-оздоровчого комплексу буде одноповерховим, площею близько 2 тисяч квадратних метрів. У ньому планують розмістити тренажерний зал, зали для групових занять спортом, аптеку, перукарню, стоматологічні кабінети.