Строительство »

Кабмін вирішив ліквідувати Держсанепідслужби

В Україні ліквідують Державну санітарно-епідеміологічну службу / фото УНІАН

Кабінет міністрів України скасував рішення про реорганізацію Державної санітарно-епідеміологічної служби шляхом її приєднання до Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів і прийняв рішення про її ліквідацію.

Відповідна постанова від 29 березня 2017 р № 348 опубліковано на Урядовому порталі.

Зокрема, уряд на виконання постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 8 лютого 2016 року скасував рішення про реорганізацію Держсанепідслужби шляхом її приєднання до Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Читайте також Кабмін відсторонив від посади затриманого на хабарі заступника голови Держслужби праці

"Ліквідувати Державну санітарно-епідеміологічну службу", - йдеться в документі.

У той же час на Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів покладені завдання і функції з реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення та щодо здійснення контролю (нагляду) за дотриманням вимог санітарного законодавства (крім функцій з реалізації державної політики у сфері епідеміологічного нагляду (спостереження) і в сфері гігієни праці та функцій щодо здійснення дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення раб отніков).

Також Кабмін постановив утворити комісію з ліквідації Державної санітарно-епідеміологічної служби.

"Затвердити головою комісії главу Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Лапу Володимира Івановича", - наголошується в документі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter