Строительство »

Найперспективніші напрямки бізнесу в 2017 році

 1. Перспективні напрямки бізнесу в Росії в 2017 році
 2. Житлова сфера
 3. Віртуальна реальність
 4. Громадський транспорт
 5. Харчова промисловість
 6. Медичне обслуговування
 7. Освіта
 8. Дитячі товари
 9. Охоронна діяльність
 10. Перспективні напрямки IT-бізнесу в 2017 році: сім кращих ідей, вже набирають обертів
 11. Переклад офлайн-бізнесу в онлайн
 12. Інтернет речей
 13. великі дані
 14. Логістика і телемедицина
 15. фінансові технології
 16. Попит на стартапи
 17. Перспективні напрямки малого бізнесу в 2017 році
 18. Посередництво в Інтернеті
 19. Інтернет бізнес
 20. Натуральна косметика
 21. Хенд мейд
 22. Call-центр
 23. Магазин в крокової доступності
 24. місцевий туризм
 25. Виробництво натуральних продуктів
 26. Фінансовий консалтинг
 27. Перспективні напрямки бізнесу на найближчі 20 років
 28. Як вибирати найперспективніші напрямки бізнесу

Важка ситуація на ринку тисне на вже відбулися бізнесменів і насторожує майбутніх підприємців. В останнє десятиліття комерційна діяльність в нашій країні і за кордоном активно розвивається. Однак у багатьох нішах ступінь конкуренції все ще досить мала. Для тих, хто не боїться почати свою справу найближчим часом, ми вибрали найбільш перспективні напрямки бізнесу в 2017 році. Саме на них рекомендуємо звернути увагу.

Перспективні напрямки бізнесу в Росії в 2017 році

Комп'ютерна ігрова індустрія

Комп'ютерні розваги - це справа, яка як і раніше займає провідне місце в переліку найбільш перспективних напрямків бізнесу. Великими можливостями володіють як ігрові програми, так і пов'язані з ними технології (серед них - розробки відповідного програмного забезпечення). Галузь перебуває в стадії підйому. Будь-які інвестиції в неї можуть обернутися доходами.

Чи принесе прибуток також торгівля технікою. Ігри вимагають все більших ресурсів. У зв'язку з цим користуються попитом все більш досконалі комп'ютери. Зростає популярність нетипового обладнання. Воно виготовляється індивідуально, з урахуванням побажань клієнта.

Такий підхід збільшує область діяльності для фірм-виробників і постачальників комплектуючих і надає хорошу можливість заробити імпортерам.

Житлова сфера

Великий потік приїжджих породжує попит на недорогі готелі типу хостелів. Однак мова йде не про багатомісному розміщенні (до 10 осіб в кімнаті), а аналогічному за ціною, але з одно- і двомісними номерами. Також перспективним напрямком бізнесу стануть гуртожитку для працівників з вахтовим графіком.

Ще одна прибуткова ніша в житловій сфері - це малогабаритні квартири у власність - однокімнатні та студії площею 25-30 кв. м. Перебираючись ближче до столиці, люди більше схильні купувати однокімнатну квартиру неподалік від міста (причому вже з ремонтом), ніж вносити початковий платіж за іпотеку на комфортне житло.

Малометражні квартири - це практично єдине перспективний напрямок бізнесу. Вони непогано продаються на застиглому ринку житлового будівництва. І окремі фірми взяли це до уваги. Вони почали зводити багатоквартирні будинки, майже повністю складаються з малогабаритних квартир.

Віртуальна реальність

Ще один перспективний напрям бізнесу, яке набирає обертів і в найближчі роки неодмінно заявить про себе - це віртуальна реальність. Над нею щільно працюють як відомі компанії на кшталт Sony, так і інші фірми. Фахівці працюють над симуляторами, окулярами та іншими пристосуваннями, які забезпечують ефект занурення. Це доводить той факт, що напрямок буде розвиватися. Вкладення як мінімум швидко окупляться, як максимум ж - забезпечать інвесторам гарний прибуток.

Громадський транспорт

У будь-якому місті проблема громадського транспорту - одна з найгостріших. В даному випадку звернути увагу потрібно не на таксі, а на маршрутки. Особливо перспективним напрямком розвитку бізнесу стануть маршрутні таксі, які пов'язують невеликі обласні населені пункти з найближчими столичними станціями підземки.

Для того щоб вдало функціонувати в цій області, необхідно уважно вивчати законодавчі норми, тому що в кожному регіоні вони свої. Однак повернення вкладень в найближчу пару років і майбутній прибуток гарантовані.

Харчова промисловість

Швидкий темп життя нав'язує свої правила. Люди прагнуть економити як час, так і гроші. Тому для фастфуду наступають золоті дні, він стає перспективним напрямком бізнесу. Можливості надають найрізноманітніші варіанти. На ринку останнім часом заявили про себе кілька вдалих франшиз. Серед них - азіатська локшина з добавками на винос, зібрані під замовлення швидкі суші-сети. Не будемо згадувати про відому шаурми. Будь-яка нова точка комерційно успішна. Вкладення в фастфуд невеликі. А в критичний час дана галузь завжди стрімко окупається.

А в критичний час дана галузь завжди стрімко окупається

Медичне обслуговування

Турбота про своє здоров'я у багатьох людей знаходиться в пріоритеті. Користується попитом і медичне обслуговування в крокової доступності. Особливо затребуваний прийом ввечері й у вихідні. Людям потрібні лікарі, яких не потрібно чекати два тижні. Перспективним напрямком бізнесу завжди будуть стоматологічні кабінети. Крім того, на російському ринку доступний ряд франшиз по створенню організацій, що займаються медичними аналізами.

Можна взяти франшизу також на запуск аптечної справи. Однак варто пам'ятати, що це довгострокова інвестиція. Тут важливо уважно підібрати нішу з урахуванням попиту і розташування. Припустимо, по сусідству з ветеринарною клінікою можна відкрити зооаптеку. Це перетвориться в гарне конкурентну перевагу і стане перспективним напрямком бізнесу.

Освіта

Це галузь, на яку мало хто звертає увагу. Йдеться про вищу і среднеспециальном освіту. Сьогодні далеко не всі можуть отримувати повноцінне очна освіта. У зв'язку з цим відкривається ніша для забезпечення освіти в заочній формі у вигляді філій вузів в невеликих містах. Вони стають перспективним напрямком бізнесу.

На даний момент навіть для робочих спеціальностей документ вузу або коледжу є перевагою при прийомі на роботу. В окремих фірмах диплом виступає неодмінною умовою при наймі співробітника. Тому як заочна освіта, так і будь-які додаткові професійні курси, які зможуть підтвердити вміння здобувача, будуть перспективним напрямком бізнесу.


Дитячі товари

Який напрямок бізнесу перспективно? При будь-яких економічних коливаннях люди ніколи не економили на товарах для дітей. Ми краще зменшимо свої потреби, але придбаємо дитині пристойну іграшку або добротний одяг. Тому даний напрямок також вигідно. Але в ньому важливо пам'ятати про тривалому періоді повернення коштів.

Охоронна діяльність

Вдалими будуть вкладення в охоронні підприємства і охоронні системи, тобто в те, що дає людям можливість убезпечити своє майно. Під час кризи і після нього все прагнуть до захисту власності. Ніхто не хоче йти на ризик. У зв'язку з цим можливість за адекватні гроші зберегти дорого дісталася майно буде користуватися високим попитом і стане перспективним напрямком бізнесу.

Перспективні напрямки IT-бізнесу в 2017 році: сім кращих ідей, вже набирають обертів

Маркетплейси

Даний сегмент все так само не поступається своїми позиціями. Багато хто намагається вибудувати свій особистий маркетплейс або навіть uber, незважаючи на велику складність подібних планів. Якщо розглянути заявки, отримані вкладниками в цьому році, то переважна кількість проектів в даній галузі будують моносервіси із найрізноманітніших напрямів: продаж речей, торгівля рибою, бронювання готелів, маркетплейси оціночних і юридичних послуг, ремонт, страхова діяльність і т. Д.

Це дуже зрозуміла народу модель. Вона проста в здійсненні, однак має на увазі акуратну ручне регулювання того, що стосується пропозиції і попиту. Подібні стартапи і далі будуть користуватися популярністю і залишатися перспективним напрямком бізнесу, тому що маркетплейси вельми привабливі для інвесторів.

Серед найбільш цікавих стартапів подібного штибу - портфельний проект для пошуку людей, проводжаючих дітей до школи, а також сервіс для пошуку нянь. Вже існують маркетплейси для замовлення продуктів, ремонтників, кур'єрів. Для повної зручності залишилося дочекатися впровадження сервісів по доставці алкогольної продукції і розвитку інтернет-аптек.

Переклад офлайн-бізнесу в онлайн

Мобільні додатки і інтернет-сервіси, в основі яких варто переклад офлайн-бізнесу в онлайн, формують лідируючу групу проектів в Рунеті. Це почалося ще в минулому році, але можна стверджувати, що в цьому році мало що зміниться, вони залишаться перспективним напрямком бізнесу.

У даного явища спостерігається один цікавий побічний ефект. Через те, що велика кількість підприємницьких починань перебирається в онлайн, на ринку запускається багато маркетингових сервісів по автоматизації і пошуку нових клієнтів. Чого вже там - навіть невеликий продуктовий магазин поруч з вашим будинком напевно запустив службу підтримки за допомогою WhatsApp, а прилеглу точку з апетитною шаурмою можна знайти через додаток з доповненою реальністю.

Новоспечені інтернет-підприємці явно не знають про відповідні спеціальні рішення. А звичайної реклами для залучення покупців на даний момент не вистачає. У зв'язку з цим хороші показники демонструють, по-перше, сервіси, які роблять прийоми інтернет-маркетингу більш доступними для простих людей, по-друге, інструменти для маркетологів-фахівців.

Інтернет речей

Інтернет речей став набирати популярність ще в минулому році. Піднялася хвиля продовжить свій рух і в цьому. Державою і великим бізнесом запущено багато різних ініціатив щодо поліпшення життя користувачів за допомогою подібних рішень. Особливо сподіваються інвестори на сегмент ЖКГ.

Крім того, розвиток інтернету речей торкнеться області рішень з інформаційної безпеки. Playstation може по-тихому виробляти біткоіни для китайських хакерів, а «розумні» чайники здатні об'єднуватися в Мережі спамерських пошукових роботів.

великі дані

Рік тому все пророкували бурхливе зростання в області машинного навчання і великих даних. Однак ніхто не думав, що це прийме такі масштаби. Провідні драйвери даного напрямку - глобальна автоматизація інтелектуальної праці (підтримка, аналіз поведінки користувачів, консультації), різні технології оптимізації всього і вся, чат-боти. Вони є перспективними напрямками бізнесу.

Незважаючи на те що штучний інтелект поки що не схожий на фантазії з фільмів, очікується ще більше рішень в даній галузі. Відбудеться це головним чином завдяки інтернету речей. Крім того, можна передбачити у 2017 році помітне впровадження фірм, що функціонують в області машинного навчання і великих даних, в середній і великий вітчизняний бізнес.

Логістика і телемедицина

Раптово для всіх були запущені проекти в сфері логістики та цифрової медицини. З огляду на той факт, що в Росії найближчим часом передбачається прийняття закону про телемедицину, на ринку незабаром повинні з'явитися сервіси по віддаленому консультування у фахівців. Багато хто говорить про велику затребуваність таких сервісів у тих же людей, які користуються Uber, «Яндекс.Таксі», службою прибирання Qlean і п'ють крафтового пиво.

Що стосується логістики, ринок все ще мріє про появу Uber для доставки чого завгодно куди завгодно і звідки завгодно. Біда в тому, що транспортно-логістична інфраструктура для магазинів перебуває на низькому рівні розвитку. Гідні компанії є, однак навіть вони час від часу не справляються з потоком замовлень і товарів. Тому попит народжує пропозицію.

фінансові технології

В цьому році ми бачили справжній бум фінансових технологій. Безсумнівно, багато хто був здивований, коли окремі особистості, що просять милостиню в Москві, на слова про відсутність готівки пропонували перерахувати їм кошти на карту через Сбербанк-онлайн. Далі буде більше.

Проектів на ринку дуже багато. Не випадково Росія визнана однією з найбільш просунутих щодо Фінтех країн. У нас є віртуальні банки, P2P-позики і системи ідентифікації користувача.

Люди шукають нові більш комфортні прийоми взаємодії один з одним і з банками. Вони прагнуть до граничного спрощення всіх дій. Ідеалом вважається оплата одним кліком зі смартфона. Перспективи як для вкладників, так і для бізнесменів тут дійсно бескрайни.

Попит на стартапи

Корпораціям легшає споживати продукцію стартапів. Великі компанії, як і раніше наймають фахівців на зразок директорів з інновацій. Саме вони забезпечують зв'язок з ринковими пропозиціями. До гігантів хоча і з труднощами, але все ж успішно доходить усвідомлення того, що їм здатні запропонувати молоді розвиваються фірми.

Цей факт підтверджується збільшенням числа і якості проектів в області В2В. Припустимо, хмарна платформа, яка автоматизує роботу з відомостями про продукцію, або сервіс для управління робочим часом персоналу.

Ще один результат розвитку напрямку В2В - це намічену явище цифрового HR. За різними оцінками, цей ринок може становити до 20 млрд доларів на рік. Адже великі фірми часто платять за залучення професіоналів одну або дві зарплати.

Перспективні напрямки малого бізнесу в 2017 році

Світові економічні лідери (провідні держави ЄС і Сполучені Штати Америки) відзначили високі показники розвитку малого підприємництва. У першому півріччі 2016 року невеликі компанії займали понад 50% ВВП.

Обстановка в РФ складається інакше. ВВП від малого бізнесу завмер на показнику 23,6% від загального обсягу. Робочі місця, що надаються малими фірмами, займають 22%. Переважна кількість фінансових аналітиків говорять про повільне зростання малого бізнесу в негативному ключі. Але існують і позитивні моменти. Через слабкий розвиток майбутні підприємці можуть вибрати найбільш перспективні напрямки бізнесу і отримувати хороший дохід за рахунок відсутності конкурентної боротьби.

Підприємець безумовно хотів би побачити максимізацію прибутку на старті. Голова пухне від варіантів. Однак вони відкидаються при найменшому виявленому мінусі. Не потрібно придумувати велосипед в пошуках нового. Подібний бізнес буде характеризуватися більшим рівнем ризику при відсутності необхідної опрацювання інформації. Економічна громадськість знає багато яскравих явищ підприємницького генія, проте такі випадки поодинокі. Порядку 99% подібних починань приносять суто відносний баланс на банківському рахунку. Які перспективні напрямки розвитку малого бізнесу?

Найкращим варіантом для запуску своєї справи буде перспективна і надійна галузь, яка характеризується високою ймовірністю успішних дій. Подібне напрямок дасть певні гарантії того, що бізнесмен отримає конкретну (нехай і невелику спочатку) прибуток. Майбутнє зростання цілком і повністю визначається компетентністю людини.

Які ж перспективні напрямки малого бізнесу в Росії в 2017 році? За даними 2016 року, до подібних починань відносять багато ідей. Ось найкращі варіанти:

Посередництво в Інтернеті

Даний тип підприємницької діяльності базується на застосуванні своїх знань в Мережі. Споживачі стали більш досвідченими. Вони шукають будь-яку можливість заощадити на покупках нехай навіть невелику суму. Якраз це і призвело рядового покупця на світовий ринок. Міжнародні інтернет-майданчики дають можливість придбати різні товари з США, Європи та Китаю.

Люди готові платити за те, що хтось замовить товар замість нього. Це економить час, хоча і має на увазі невеликі витрати. Дохід від подібного роду занять буде цілком визначатися старанністю виконавця.

Інтернет бізнес

Понад 10 років професійна діяльність в Мережі зростає величезними темпами. Відсутність необхідності великих вкладень і необов'язкова повна зайнятість привертають багато початківців. Не потрібно боятися великого числа суперників, адже переважна їх кількість незнайоме з системним підходом до розвитку свого бізнесу. Їх чекає лише «кам'яний вік» економіки.

Запустити свою справу можна з відкриття інтернет-магазину, зосередженого на вузьконаправленої продукції, з надання різноманітних консультацій і послуг, з невеликого тематичного блогу / сайту.

Натуральна косметика

Серед сьогоднішніх віянь - здоровий спосіб життя і косметика без «хімії». Головний кістяк даного напрямку становлять іноземні компанії. Їхня продукція коштує дорого (це звичайна переплата за марку).

Перспективність визначається можливістю запуску невеликого виробництва натуральних косметичних засобів і проникнення їх на російський ринок. Інвестиції в подібну справу не вдарять по кишені.

Хенд мейд

Найбільш перспективний бізнес для самотнього підприємця - це рукоділля. Можливості в даній сфері цілком залежать від навичок людини. У 2016 році збільшення числа представників цієї галузі сповільнилося. Його показники стали стабільними.

У 21-му столітті швидко поширилася мода на все нестандартне (і часто невиправдано дороге). Саме із цієї причини даний напрямок знаходиться тільки в рамках фантазії керівника.

Call-центр

Фірми середньої ланки влаштовують Разові заходи и Акції для реклами Власний послуг и продукції. Для поиска Нових КЛІЄНТІВ часто задіюється робота call-центрів. Адже не кожен бізнесмен середньої руки в своєму розпорядженні власним підрозділом телемаркетингу. Сall-центр також часто консультує як гарячої лінії.

Уже не перший рік телемаркетинг залишається актуальним. У найближчому майбутньому числові показники попиту на подібну діяльність не планують змінюватися. Аналітичні агентства говорять про їх стійке положення на найближчі кілька років.

Магазин в крокової доступності

Переважна кількість торгових точок розміщуються в прохідних місцях (це можуть бути ТЦ, станції громадського транспорту та ін.). Найчастіше це великі компанії. Змагатися з ними малому бізнесу не вдасться. Але завжди існує можливість запустити свою справу в спальному районі. Він характеризується низькою забезпеченістю подібними підприємствами.

Для точок продажу побутової хімії і продуктових магазинів прогнозуються хороші показники зростання в 2017 році. Це залежить від того, що останнім часом часто зустрічається забудова площ, що пустують житловими комплексами, які включають не менше п'яти житлових будинків.

місцевий туризм

Гіпертрофований зростання характерне для туристичної галузі. Так, 2010 рік заявив про себе незвичайним віянням - подорожами по провінції. Багато російські громадяни, які раніше відправлялися за кордон, зараз все частіше зупиняють свій вибір на внутрішньому туризмі.

Попрацювати за гончарним кругом, зробити кінну прогулянку по исконно русской землі, відвідати ферму - все це приваблює клієнтів в середню смугу Росії. Це - вдалий варіант для сімейного бізнесу.

Виробництво натуральних продуктів

Паралельно з сироїдінням і вегетаріанством зростає число адептів натурального харчування. Через те, що переважна кількість виробників концентрується на кількості, а не на якості, споживач все частіше відвертається від яскравих упаковок з підозрілим вмістом.

Певні можливості існують у дрібних фермерських господарств, які виробляють свіже м'ясо, натуральні кисломолочні продукти та інші товари. Крім того, великою популярністю користуються дерев'яні вироби, іграшки без продуктів хімічного розпаду в складі, натуральні тканини.

Фінансовий консалтинг

Які прогнози валютного ринку збудуться? Як отримати прибуток при мінімальних інвестиціях? Де отримати кредит з мінімальними переплатами? В який банк віддати на зберігання кошти? У вирішенні цих питань можуть допомогти представники бізнесу в сфері фінансового консалтингу.

Фірми можуть концентруватися на наданні послуг населенню. Варіант - віддати перевагу консультування підприємств. Так чи інакше, жадоба грошей забезпечить потік клієнтів.

Перспективні напрямки бізнесу на найближчі 20 років

У переліку двадцяти максимально перспективних напрямків бізнесу в найближчі 20 років, який підготувало видання «Генеральний директор», перше місце займають мобільні додатки для виконання різних розрахунків на смартфонах. На наступному рядку - технології, які дають можливість виключити людський фактор в окремих повторюваних операціях. Третє місце займає Big Data (система пошуку прихованих взаємозв'язків в інформаційному просторі).

На четвертій сходинці розташований ринок масових онлайн-курсів (освіта, включаючи вище, в онлайн-форматі). П'ята позиція - за службами доставки (онлайн-продаж продуктів харчування). Слідом ідуть носяться гаджети (розумні окуляри, годинник, браслети та ін.). За ними - тривимірна друк (технології пошарового наплавления, стереолітографії, 3D-друк і вибіркове лазерне спікання).

Восьма сходинка належить роботам (промисловим роботам, побутової техніки, персональних дронам). Дев'яте місце - у паливних елементів і акумуляторів. На 10-й позиції списку - якісна комерційна нерухомість в регіонах з населенням до 1 млн осіб.

11-е місце зайняли «розумні матеріали» з особливими характеристиками. 12-е - автокомпоненти. 13-а рядок відведена об'єктів охорони здоров'я і особистісному підходу до лікування на базі людського генома. 14-е місце за утилізацією побутових і промислових відходів. 15-я позиція у альтернативної приватної енергетики (вона має на увазі відхід від мережевої електроенергії на користь малої генерації).

Заключна п'ятірка складається з: космічних розробок, проектів з підтримки і супроводу літніх людей, бізнесу по франшизі, сільського господарства (в тому числі вирощування пшениці та сої, тваринництва, виробництва кормів). Замикає перелік видобуток корисних копалин.

Як вибирати найперспективніші напрямки бізнесу

Рідко коли підприємець починає пошук бізнес-ідеї з пустого місця. Найчастіше вже є якесь конкретне заняття, яке людина хоче перетворити на джерело доходу. Яким чином визначити найперспективніші напрямки малого бізнесу? Необхідно відповісти на три питання.

1. Чи подобається вам обраний напрям?

Перспективним свою справу може стати тільки тоді, коли людина зупинився на галузі, яка йому знайома і приваблива. Без щирої зацікавленості справа перетвориться на каторгу. Всім відомо, що підприємництво вимагає величезних сил і часу. Подумайте, що станеться, якщо ви будете витрачати себе на нелюбиме заняття. Якщо мета тільки одна - заробити, обраний напрям в принципі не може бути перспективним.

2. Скільки пройде часу до отримання перших грошей?

Бізнес - це не та справа, де вийде зробити прогноз на довгий термін з упевненістю в 100%. Якщо ідея не має на увазі швидкого отримання першого прибутку, її перспективність ставиться під питання. В даному випадку мова йде не просто про тимчасові періоди. Мова про стадіях, які долає підприємець до отримання прибутку. Чим більше праці необхідно вкласти в втілення ідеї в життя, тим більше грошей і часу піде на це. В результаті переважна кількість варіантів бізнесу зі складною структурою обертається збитками.

Тут діє одвічний принцип: чим простіше - тим краще. Однак це ще не кінець. Будь-який вибір краще будувати на конкретних показниках - маркетингових дослідженнях, аналізі ринку, статистикою. Добути необхідні відомості можна власними силами. Але це теж займе багато часу. І де гарантії, що за цей період у вас не пропаде бажання запустити свою справу?

3. Чи буде попит?

Ведучий критерій перспективності бізнесу - це попит клієнтів. Підприємець повинен вивчити ринок, щоб відповісти на три питання:

 • «Модне» чи напрямок вибрано?

 • Яка купівельна спроможність цільової аудиторії?

 • Чи спостерігається потреба в даній продукції / послуг зараз?

Якщо середній рівень доходу сім'ї з трьох осіб в регіоні - 60 тис. Рублів, то придбати верхній одяг по 30 тис. Рублів для кожного буде нереально.

Щоб зрозуміти, перспективне чи напрямок малого бізнесу вибрано, необхідно враховувати конкретне місце дислокації. Припустимо, якщо в мегаполісах на даний момент модно покататися на сегвеях або прогулятися по парку з чашкою кави, то в провінції такі тенденції не знайдуть відгуку. І перспективна з усіх боків думка для столиці - в Южноуральська обернеться збитками ...

Відкриття свого бізнесу вимагає вивчення великого обсягу інформації, якою у вас часто немає. Тому варто звернутися до професіоналів. Наша інформаційно-аналітична компанія «VVS» є однією з тих, що стояли біля витоків бізнесу по обробці та адаптації ринкової статистики, яка збирається федеральними відомствами. Компанія має 19-річний досвід у сфері надання статистики ринку товарів як інформації для стратегічних рішень, що виявляє ринковий попит. Основні клієнтські категорії: експортери, імпортери, виробники, учасники товарних ринків і бізнес послуг B2B.

Найбільший авторитет наша компанія завоювала в наступних галузях:

 • Комерційний транспорт і спецтехніка;

 • Скляна промисловість;

 • Хімічна та нафтохімічна промисловість;

 • Будівельні матеріали;

 • Медичне обладнання;

 • Харчова промисловість;

 • Виробництво кормів для тварин;

 • Електротехніка та інші.

Якість в нашій справі - це, в першу чергу, точність і повнота інформації. Коли ви приймаєте рішення на основі даних, які, м'яко кажучи, невірні, скільки будуть коштувати ваші втрати? Приймаючи важливі стратегічні рішення, необхідно спиратися тільки на достовірну статистичну інформацію. Але як бути впевненим, що саме ця інформація достовірна? Це можна перевірити! І ми надамо вам таку можливість.

Основними конкурентними перевагами нашої компанії є:

 1. Точність надання даних. Попередня вибірка зовнішньоторговельних поставок, аналіз яких проводиться в звіті, чітко збігається з темою запиту замовника. Нічого зайвого і нічого упущеного. В результаті на виході ми отримуємо точні розрахунки ринкових показників і часткою ринку учасників;

 2. Підготовка звітів «під ключ» і зручність роботи з ними. Інформація швидко сприймається, так як таблиці і графіки прості і зрозумілі. Агреговані дані по учасниках ринку зведені в рейтинги учасників, обчислені частки ринку. В результаті скорочується час вивчення інформації і є можливість відразу переходити до прийняття рішень, які «на поверхні»;

 3. Замовник має можливість отримати частину даних безкоштовно в формі попередньої експрес-оцінки ринкової ніші. Це допомагає зорієнтуватися в ситуації і вирішити, чи варто вивчати глибше;

 4. Ми не тільки розповідаємо про ринковій ніші замовника, а й підказуємо, які близькі ніші. Даємо можливість вчасно знайти рішення - не замикатися на свій товар, а виявити вигідні нові ніші;

 5. Професійна консультація з нашими галузевими менеджерами на всіх етапах угоди. Ми - творці цієї ніші аналізу експорту-імпорту на основі митної статистики, наш майже 20 річний досвід - запорука ефективної співпраці.

Уточнити всі деталі можна за телефонами: +7 (495) 565-35-51 та 8 (800) 555-34-20 або замовити зворотний дзвінок.

Замовити зворотній дзвінок

© ТОВ «ВладВнешСервіс» 2009-2019. Всі права захищені.

Які перспективні напрямки розвитку малого бізнесу?
Які ж перспективні напрямки малого бізнесу в Росії в 2017 році?
Як отримати прибуток при мінімальних інвестиціях?
Де отримати кредит з мінімальними переплатами?
В який банк віддати на зберігання кошти?
Яким чином визначити найперспективніші напрямки малого бізнесу?
1. Чи подобається вам обраний напрям?
2. Скільки пройде часу до отримання перших грошей?
І де гарантії, що за цей період у вас не пропаде бажання запустити свою справу?
3. Чи буде попит?