Строительство »

Уряд Італії вирішив посилити імміграційні правила

цею материал Доступний по-русски

18:19, 24 вересня 2018

світ

1553

У парламенту Італії є 60 днів на те, щоб проголосувати за ініціативу уряду і зробити її законом.

Італійський прем'єр привітав це рішення \ фото facebook.com/ItalyMFA.it

Читайте також В Австрії запропонували перевіряти врятованих мігрантів прямо в море

Ініціатор законопроекту, віце-прем'єр і міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвини в своєму "Твіттері" вітав прийняття декрету. "Я щасливий. Це крок до більш безпечної Італії. Від слів до справи! »- написав Сальвини, відомий своєю заявою, що в Італії немає місця« більше ні для одного мігранта ». За його словами, ініціатива полегшить боротьбу з мафією і контрабандою людей.

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що новий декрет робить італійське законодавство ефективніше і не ущемляє права людини. «Ми переглядаємо законодавство, щоб зробити його більш ефективним, при цьому повністю дотримуючись прав людини та міжнародних угоди», - передала його слова Al Jazeera.

декрет полегшує Італії висилку мігрантів і встановлює шість критеріїв для осіб, які шукають «гуманітарного захисту» в Італії - статусу, поступається міжнародному статусу біженця. В отриманні статусу біженця може бути відмовлено особам, визнаним соціально небезпечними, а також вчинили правопорушення під час розгляду їх заявки.

У парламенту Італії є 60 днів на те, щоб проголосувати за ініціативу уряду і зробити її законом.

За даними спостерігачів, з початку цього року на судах контрабандистів в Італію прибуло приблизно 90 тис. Біженців з Африки. Італія була змушена закрити свої порти від мігрантських судів.

Довідка УНІАН. Крім мігрантів з країн Африки, Італія також популярна серед українців які їдуть туди в пошуках кращого заробітку. За десятки років в Італію виїхали цілі українські родини. Однак сотні українців працюють в Італії нелегально, також не маючи легального статусу для перебування в країні. За даними посольства України в Італії, українська громада є однією з найчисленніших серед інших громад в Італії. Станом на 2016 року, загальна кількість українців в Італії, які отримали посвідку на проживання, склало 240 141 чоловік. За перше півріччя цього року українські заробітчани збільшили перекази в Україну на третину - до $ 4,5 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter