Строительство »

Центральна обхідна - Московська перспектива

  1. Центральна обхідна
  2. Центральна обхідна
  3. Центральна обхідна
  4. Центральна обхідна
  5. Центральна обхідна
  6. Центральна обхідна

Центральна обхідна

Група компаній «Аркс» запустила перший об'єкт ЦКАД

Міністр транспорту РФ Максим Соколов відкрив рух по новому мосту через Москву-ріку на обході міста Звенигорода. Об'єкт входить в п'ятий пусковий комплекс Центральної кільцевої автодороги загальною протяжністю майже 80 кілометрів, будівництво якого веде Група компаній «Аркс». В урочистому заході також взяли участь губернатор Московської області Андрій Воробйов, голова ГК «Автодор» Сергій Кельба і керівники Групи компаній «Аркс» - голова ради директорів Дмитро симара і президент Дмитро Рябченко. Відкритий міст має велике значення - як локальне, так і стратегічне. Він дозволив звільнити Звенигород від транзитного транспорту і став першим запущеним об'єктом ЦКАД.
Звенигород зітхнув вільно
Міст через Москву-ріку - це фактично перший готовий об'єкт майбутнього кільця навколо столиці - Центральної кільцевої автомобільної дороги. Міністр транспорту, відкриваючи об'єкт, відзначив значущість цієї події. «Ті перші кілометри, які відкриваються сьогодні, - це сучасна магістраль з високим рівнем освітлення, побудована за високими стандартами. Дорога внесе свою лепту в підвищення безпеки руху », - підкреслив він. Максим Соколов додав, що уряд Московської області спільно з будівельниками показали високий рівень організації та виконання робіт, що дозволило завершити їх в максимально стислі терміни: «Це каркас, основа транспортної системи не тільки Московської області і Московського транспортного вузла, але всієї центральної частини нашої країни . Я від щирого серця хочу подякувати команді уряду Московської області за те прекрасне зразкове взаємодія, яке йде між будівельниками і всіма рівнями влади при реалізації цього найважливішого для країни проекту - ЦКАД », - зазначив він.
Траса А107, або Мале бетонне кільце, проходить через самий центр міста Звенигорода. На світлофорах до запуску пілотного об'єкту ЦКАД накопичувалися величезні пробки, які під час літніх пікових навантажень буквально паралізували місто. Проект створення Центральної кільцевої автомобільної дороги був розроблений з урахуванням будівництва нового об'їзного ділянки, який дозволить транзитному транспорту минути місто. «По мосту нова траса ЦКАД йде в обхід Звенигорода. Стара «бетонка» створювала масу незручностей жителям і автомобілістам, а рух великого потоку автотранспорту негативно позначалося на екологічній обстановці міста. Нова магістраль відведе транзитний потік повз міських кварталів », - зазначив голова ради директорів Групи компаній« Аркс »Дмитро симара.
«Вводиться ділянку дороги - це перша ластівка президентського проекту зі створення сучасної кільцевої траси навколо Москви», - сказав Андрій Воробйов.
За словами Дмитра Сімарева, в ході будівництва ділянки «Обхід м Звенигорода» були побудовані міст через Москву-ріку довжиною 164 метра, дві естакади, підземний пішохідний перехід, який забезпечить бессветофорное рух по магістралі. Загальна протяжність побудованих доріг - понад 6,3 кілометра, включаючи з'їзди.
В Звенигород тепер можна потрапити за двома новими розв'язок, поряд з відкритим мостом і в кінці. Старий ділянку «бетонки» став місцевої міської дорогою.
Обхід Звенигорода - один з найскладніших ділянок на всьому п'ятому пусковому комплексі ЦКАД. При його зведенні використовувалася складна технологія - міст будувався з попередньо напруженого залізобетону методом циклічної поздовжнього насування. На стапелі бетонувати прогонові будови, закладками по 18 метрів. Як тільки бетон набирав міцність, виконувалися натяг і насування за допомогою домкратів. В цілому укладено 1300 кубометрів бетону.
Фахівці Групи компаній «Аркс» і НДІ Мостів та гідротехнічних споруд перед запуском руху провели обстеження і випробування моста. Для цього в якості випробувального навантаження були використані 8 завантажених автомобілів масою близько 25 тонн кожен. В рамках випробувань навантажені автосамоскиди створили статичну навантаження на міст вагою більше 200 тонн. Далі випробування моста були проведені з різними швидкостями - великовантажні автомобілі безперешкодно і через штучний поріжок, що імітує нерівності проїзної частини, проїхали по мосту. Вимірювання напруг і прогинів під навантаженням проводилися за допомогою комп'ютерної вимірювальної системи з використанням датчиків деформації, оснащених внутрішнім термометром для врахування впливу температурних деформацій. При цьому за допомогою електронного тензометра записувалися коливання прогонових будов.
Випробування моста під навантаженням пройшли успішно, міст відповідає необхідним вимогам.
п'ятий пусковий
Ділянка дороги в обхід Звенигорода споруджений в рамках будівництва п'ятого пускового комплексу Центральної кільцевої автомобільної дороги. Його будівництво ведеться на замовлення Державної компанії «Автодор». Генеральним підрядником є ТОВ «Кільцева магістраль», основним виконавцем робіт - ТОВ «Мособлінжспецстрой» ( «Моїссі»). Обидві компанії входять до Групи компаній «Аркс».
У вересні 2014 року ТОВ «Кільцева магістраль» було визнано переможцем відкритого конкурсу, оголошеного ГК «Автодор». Загальна вартість будівництва п'ятого пускового комплексу ЦКАД становить 42,1 млрд рублів, з них держфінансування - 37,3 млрд рублів.
У самому кінці 2014 року ДК «Автодор» і компанія «Кільцева магістраль» підписали інвестиційну угоду терміном на 24 роки на будівництво, утримання, ремонт і капремонт пускового комплексу № 5 ЦКАД. Тим самим виконавець робіт отримав об'єкт в концесію. Згідно з документом, в обов'язки «Кільцевій магістралі» входять підготовка території, проведення будівництва пускового комплексу ЦКАД і співфінансування реалізації проекту за рахунок власних і залучених коштів.
П'ятий ділянку ЦКАД частково проходить по трасі А107 на території Наро-Фомінського, Одінцовського, Істрінського, Солнечногорского районів і міського округу Звенигород. Загальна довжина п'ятого пускового комплексу ЦКАД складе 76,44 кілометра. 28 кілометрів з них будуть прокладені вперше, а частина, що залишилася доведеться на вже існуючу автомобільну трасу Малого московського кільця. Зараз ця дорога реконструюється.
Як пояснили в ГК «Аркс», в ході робіт п'ятого пускового комплексу дорога буде розширена до чотирьох смуг руху, по дві в кожну сторону. Всього проект передбачає будівництво 8 мостів, 12 шляхопроводів, 6 естакад, 4 надземних і одного підземного пішохідних переходів. На ділянці будуть облаштовані розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь», обходами Звенигорода, Волоколамському шосе, П'ятницьким шосе і трасою М10 «Росія». Прогнозована інтенсивність руху на магістралі складе 26,6 тис. Автомобілів на добу, розрахункова швидкість руху - 80 км / ч. Проїзд буде безкоштовним для всіх видів транспорту.
Весь комплекс в роботі
Роботи по будівництву п'ятого пускового комплексу ЦКАД почалися відразу практично на всьому протязі 76-кілометрової ділянки. На даний момент на об'єкті працює близько 1000 осіб, понад 300 одиниць техніки.
Повним ходом йде будівництво другої половини моста через річку Істру. Відповідно до проекту міст повинен бути реконструйований і розширений до чотирьох смуг руху, а фактично побудований заново. Тому будівництво здійснюється в два етапи. Спочатку фахівці ГК «Аркс» побудували новий двосмуговий міст поряд з існуючим. Він став «половиною» майбутнього оновленого моста. Потім перепустити рух і приступили до демонтажу старого моста. На його місці будується друга «половина».
Побудований ще один міст - через річку Десну довжиною 150 метрів. По ньому траса ЦКАД йде зі старою «бетонки» в обхід села Юшков. Такий обхід - далеко не єдиний на 5-му пусковому комплексі. Більше третини довжини ділянки - близько 28 кілометрів - пройде по абсолютно новому маршруту.
Істотно просунулися роботи і на інших об'єктах. Так, готова конструкція шляхопроводу на перетині ЦКАД і П'ятницького шосе.
Крім цього роботи ведуться на двох великих і складних шляхопроводах через залізничні колії Ризького напрямки і Великого кільця Московської залізниці, автомобільної розв'язки в двох рівнях біля села Павлівське.
Крім того, завершено будівництво естакад в селі Горлівка і в районі села Жёдочі, а також розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь».
Крім безпосередньо будівництва доріг і штучних споруд Група компаній «Аркс» виконує великий обсяг перенесення комунікацій - магістральні газопроводи, розподільчі газопроводи, нафтопродуктопроводи аеропорту, повітряні та кабельні лінії електропередачі, мережі зв'язку.
початок кільця
Нагадаємо, ЦКАД - кільцева траса, яка пройде в радіусі 50 кілометрів від Московської кільцевої автомобільної дороги. Її будівництво - один з пріоритетних державних інфраструктурних проектів. Він стане ключовим елементом транспортної системи всього Московського регіону. Федеральні, столичні і підмосковні влади очікують від введення магістралі колосального ефекту. Дорога звільнить московські вильотну магістралі і МКАД від надмірної транзитного навантаження. Нове Центральне кільце стане опорою мережі швидкісних автодоріг Росії і органічною частиною міжнародних транспортних коридорів, які, за планами Міністерства транспорту РФ, повинні йти в обхід і без того завантаженої Москви. «У 2013 році президент країни Володимир Путін на Санкт-Петербурзькому економічному форумі дав старт цьому проекту, і сьогодні ми здаємо першу ділянку. Безумовно, реалізація такого масштабного проекту залучить інвесторів до наших індустріальним зонах, розташованих у всіх муніципалітетах », - зазначив Андрій Воробйов. Нова магістраль проходить через 18 районів Підмосков'я. Загальна ж протяжність Центральної кільцевої автодороги - понад 500 кілометрів. «Автодор» розбив кільце на п'ять пускових комплексів. За словами Сергія Кельбаха, сьогодні ведуться роботи практично на всьому протязі ЦКАД. Ступінь готовності кожного з ділянок на сьогоднішній день різна, складності - теж. Об'єднують їх високі темпи будівництва.
«Зараз також активно будується третій пусковий комплекс, що йде від автомобільної траси М10« Росія »до М7« Волга ». Повним ходом йдуть підготовка і розгортання робіт на четвертому пусковому комплексі Центральної кільцевої автомобільної дороги від М3 «Україна» до М7 «Волга», - розповів глава ГК «Автодор».
Ще одна дорога - в об'їзд Ногінська і Балашихи - з'явиться тільки після 2020 року. За інформацією «Автодору», до 2019 року планується оголосити конкурс серед претендентів на концесію під будівництво цієї дороги. При цьому буде використовуватися нова форма концесії: «Автодор» зробить підготовку території з проектом основних інженерних рішень, а подальше проектування, будівництво ляже на концесіонера, пояснив Сергій Кельба.
Як очікується, Центральна кільцева автодорога стане автомобільної магістраллю першої технічної категорії з розрахунковою швидкістю руху до 120 км / год. Вона буде оснащена сучасною автоматичною системою управління до-
рожніх рухом, станціями метеорологічного спостереження, вертолітними майданчиками, засобами екстреного зв'язку, стоянками для відпочинку водіїв та зонами дорожнього сервісу.
ДОВІДКА
Група компаній «Аркс» - одна з провідних будівельних компаній Московського регіону, що спеціалізується на реалізації великих проектів інфраструктурного, житлово-цивільного та інженерного будівництва, яка має багаторічний досвід в реалізації масштабних проектів загальноміського та державного значення, традиційно знаходиться в числі лідерів за обсягами виконання державного замовлення на будівництво відповідних об'єктів.
У портфелі Групи компаній понад 100 реалізованих проектів. Тільки останнім часом були зведені розв'язки на пересіченні МКАД з Каширським, Дмитровським шосе, Профспілкової вулицею, реконструйовані Волгоградський проспект, Калуське шосе та ін.
ЗАПУЩЕНО ЩЕ ОДИН ДІЛЯНКА КАЛУСЬКОЇ ШОССЕ
У новій Москві Група компаній «Аркс» завершила важливий етап реконструкції Калузького шосе - це ділянка від села Сосонки до селища Ватутинки. Замість двосмугової дороги з'явилася сучасна траса з дублерами, естакадами, новими мостами і тунелями. Рух відкрив мер Москви Сергій Собянін в минулу п'ятницю.
«Ми вже побудували кілька ділянок - розв'язку на перетині Московської кільцевої автомобільної дороги і вулиці Профспілковій, яку, напевно, ви добре знаєте. Другий етап - дійшли до сосонок.
І ось сьогодні - до Ватутінок. У наступному році дійдемо до Центральної кільцевої автодороги. Так що вся ця магістраль буде побудована. На мій погляд, це дуже важлива робота. Це подарунок не тільки жителям нової Москви і дачникам, а й усієї столиці », - сказав на відкритті траси ділянки Калузького шосе Сергій Собянін.
Калуське шосе - сьогодні одна з основних магістралей нової Москви. Реконструювати її почали в 2015 році. Шестикілометровий ділянку від МКАД до селища Сосонки відкрили в травні цього року. Двухполосную трасу замінила сучасна магістраль з дублерами, чотирма естакадами, трьома мостами і чотирма тунелями. Минулого тижня мер Москви відкрив другу ділянку - від сосонок до селища Ватутинки. Він включає в себе будівництво моста через річку Десну, трьох шляхопроводів в складі транспортних розв'язок і майже 11,5 км дороги.
До кінця 2018 року другий етап буде повністю завершено, будуть побудовані два шляхопроводи, міст через річку Пахру, пішохідні переходи
(вісім надземних і три підземних), а також інженерні комунікації.

Центральна обхідна

Група компаній «Аркс» запустила перший об'єкт ЦКАД

Міністр транспорту РФ Максим Соколов відкрив рух по новому мосту через Москву-ріку на обході міста Звенигорода. Об'єкт входить в п'ятий пусковий комплекс Центральної кільцевої автодороги загальною протяжністю майже 80 кілометрів, будівництво якого веде Група компаній «Аркс». В урочистому заході також взяли участь губернатор Московської області Андрій Воробйов, голова ГК «Автодор» Сергій Кельба і керівники Групи компаній «Аркс» - голова ради директорів Дмитро симара і президент Дмитро Рябченко. Відкритий міст має велике значення - як локальне, так і стратегічне. Він дозволив звільнити Звенигород від транзитного транспорту і став першим запущеним об'єктом ЦКАД.
Звенигород зітхнув вільно
Міст через Москву-ріку - це фактично перший готовий об'єкт майбутнього кільця навколо столиці - Центральної кільцевої автомобільної дороги. Міністр транспорту, відкриваючи об'єкт, відзначив значущість цієї події. «Ті перші кілометри, які відкриваються сьогодні, - це сучасна магістраль з високим рівнем освітлення, побудована за високими стандартами. Дорога внесе свою лепту в підвищення безпеки руху », - підкреслив він. Максим Соколов додав, що уряд Московської області спільно з будівельниками показали високий рівень організації та виконання робіт, що дозволило завершити їх в максимально стислі терміни: «Це каркас, основа транспортної системи не тільки Московської області і Московського транспортного вузла, але всієї центральної частини нашої країни . Я від щирого серця хочу подякувати команді уряду Московської області за те прекрасне зразкове взаємодія, яке йде між будівельниками і всіма рівнями влади при реалізації цього найважливішого для країни проекту - ЦКАД », - зазначив він.
Траса А107, або Мале бетонне кільце, проходить через самий центр міста Звенигорода. На світлофорах до запуску пілотного об'єкту ЦКАД накопичувалися величезні пробки, які під час літніх пікових навантажень буквально паралізували місто. Проект створення Центральної кільцевої автомобільної дороги був розроблений з урахуванням будівництва нового об'їзного ділянки, який дозволить транзитному транспорту минути місто. «По мосту нова траса ЦКАД йде в обхід Звенигорода. Стара «бетонка» створювала масу незручностей жителям і автомобілістам, а рух великого потоку автотранспорту негативно позначалося на екологічній обстановці міста. Нова магістраль відведе транзитний потік повз міських кварталів », - зазначив голова ради директорів Групи компаній« Аркс »Дмитро симара.
«Вводиться ділянку дороги - це перша ластівка президентського проекту зі створення сучасної кільцевої траси навколо Москви», - сказав Андрій Воробйов.
За словами Дмитра Сімарева, в ході будівництва ділянки «Обхід м Звенигорода» були побудовані міст через Москву-ріку довжиною 164 метра, дві естакади, підземний пішохідний перехід, який забезпечить бессветофорное рух по магістралі. Загальна протяжність побудованих доріг - понад 6,3 кілометра, включаючи з'їзди.
В Звенигород тепер можна потрапити за двома новими розв'язок, поряд з відкритим мостом і в кінці. Старий ділянку «бетонки» став місцевої міської дорогою.
Обхід Звенигорода - один з найскладніших ділянок на всьому п'ятому пусковому комплексі ЦКАД. При його зведенні використовувалася складна технологія - міст будувався з попередньо напруженого залізобетону методом циклічної поздовжнього насування. На стапелі бетонувати прогонові будови, закладками по 18 метрів. Як тільки бетон набирав міцність, виконувалися натяг і насування за допомогою домкратів. В цілому укладено 1300 кубометрів бетону.
Фахівці Групи компаній «Аркс» і НДІ Мостів та гідротехнічних споруд перед запуском руху провели обстеження і випробування моста. Для цього в якості випробувального навантаження були використані 8 завантажених автомобілів масою близько 25 тонн кожен. В рамках випробувань навантажені автосамоскиди створили статичну навантаження на міст вагою більше 200 тонн. Далі випробування моста були проведені з різними швидкостями - великовантажні автомобілі безперешкодно і через штучний поріжок, що імітує нерівності проїзної частини, проїхали по мосту. Вимірювання напруг і прогинів під навантаженням проводилися за допомогою комп'ютерної вимірювальної системи з використанням датчиків деформації, оснащених внутрішнім термометром для врахування впливу температурних деформацій. При цьому за допомогою електронного тензометра записувалися коливання прогонових будов.
Випробування моста під навантаженням пройшли успішно, міст відповідає необхідним вимогам.
п'ятий пусковий
Ділянка дороги в обхід Звенигорода споруджений в рамках будівництва п'ятого пускового комплексу Центральної кільцевої автомобільної дороги. Його будівництво ведеться на замовлення Державної компанії «Автодор». Генеральним підрядником є ТОВ «Кільцева магістраль», основним виконавцем робіт - ТОВ «Мособлінжспецстрой» ( «Моїссі»). Обидві компанії входять до Групи компаній «Аркс».
У вересні 2014 року ТОВ «Кільцева магістраль» було визнано переможцем відкритого конкурсу, оголошеного ГК «Автодор». Загальна вартість будівництва п'ятого пускового комплексу ЦКАД становить 42,1 млрд рублів, з них держфінансування - 37,3 млрд рублів.
У самому кінці 2014 року ДК «Автодор» і компанія «Кільцева магістраль» підписали інвестиційну угоду терміном на 24 роки на будівництво, утримання, ремонт і капремонт пускового комплексу № 5 ЦКАД. Тим самим виконавець робіт отримав об'єкт в концесію. Згідно з документом, в обов'язки «Кільцевій магістралі» входять підготовка території, проведення будівництва пускового комплексу ЦКАД і співфінансування реалізації проекту за рахунок власних і залучених коштів.
П'ятий ділянку ЦКАД частково проходить по трасі А107 на території Наро-Фомінського, Одінцовського, Істрінського, Солнечногорского районів і міського округу Звенигород. Загальна довжина п'ятого пускового комплексу ЦКАД складе 76,44 кілометра. 28 кілометрів з них будуть прокладені вперше, а частина, що залишилася доведеться на вже існуючу автомобільну трасу Малого московського кільця. Зараз ця дорога реконструюється.
Як пояснили в ГК «Аркс», в ході робіт п'ятого пускового комплексу дорога буде розширена до чотирьох смуг руху, по дві в кожну сторону. Всього проект передбачає будівництво 8 мостів, 12 шляхопроводів, 6 естакад, 4 надземних і одного підземного пішохідних переходів. На ділянці будуть облаштовані розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь», обходами Звенигорода, Волоколамському шосе, П'ятницьким шосе і трасою М10 «Росія». Прогнозована інтенсивність руху на магістралі складе 26,6 тис. Автомобілів на добу, розрахункова швидкість руху - 80 км / ч. Проїзд буде безкоштовним для всіх видів транспорту.
Весь комплекс в роботі
Роботи по будівництву п'ятого пускового комплексу ЦКАД почалися відразу практично на всьому протязі 76-кілометрової ділянки. На даний момент на об'єкті працює близько 1000 осіб, понад 300 одиниць техніки.
Повним ходом йде будівництво другої половини моста через річку Істру. Відповідно до проекту міст повинен бути реконструйований і розширений до чотирьох смуг руху, а фактично побудований заново. Тому будівництво здійснюється в два етапи. Спочатку фахівці ГК «Аркс» побудували новий двосмуговий міст поряд з існуючим. Він став «половиною» майбутнього оновленого моста. Потім перепустити рух і приступили до демонтажу старого моста. На його місці будується друга «половина».
Побудований ще один міст - через річку Десну довжиною 150 метрів. По ньому траса ЦКАД йде зі старою «бетонки» в обхід села Юшков. Такий обхід - далеко не єдиний на 5-му пусковому комплексі. Більше третини довжини ділянки - близько 28 кілометрів - пройде по абсолютно новому маршруту.
Істотно просунулися роботи і на інших об'єктах. Так, готова конструкція шляхопроводу на перетині ЦКАД і П'ятницького шосе.
Крім цього роботи ведуться на двох великих і складних шляхопроводах через залізничні колії Ризького напрямки і Великого кільця Московської залізниці, автомобільної розв'язки в двох рівнях біля села Павлівське.
Крім того, завершено будівництво естакад в селі Горлівка і в районі села Жёдочі, а також розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь».
Крім безпосередньо будівництва доріг і штучних споруд Група компаній «Аркс» виконує великий обсяг перенесення комунікацій - магістральні газопроводи, розподільчі газопроводи, нафтопродуктопроводи аеропорту, повітряні та кабельні лінії електропередачі, мережі зв'язку.
початок кільця
Нагадаємо, ЦКАД - кільцева траса, яка пройде в радіусі 50 кілометрів від Московської кільцевої автомобільної дороги. Її будівництво - один з пріоритетних державних інфраструктурних проектів. Він стане ключовим елементом транспортної системи всього Московського регіону. Федеральні, столичні і підмосковні влади очікують від введення магістралі колосального ефекту. Дорога звільнить московські вильотну магістралі і МКАД від надмірної транзитного навантаження. Нове Центральне кільце стане опорою мережі швидкісних автодоріг Росії і органічною частиною міжнародних транспортних коридорів, які, за планами Міністерства транспорту РФ, повинні йти в обхід і без того завантаженої Москви. «У 2013 році президент країни Володимир Путін на Санкт-Петербурзькому економічному форумі дав старт цьому проекту, і сьогодні ми здаємо першу ділянку. Безумовно, реалізація такого масштабного проекту залучить інвесторів до наших індустріальним зонах, розташованих у всіх муніципалітетах », - зазначив Андрій Воробйов. Нова магістраль проходить через 18 районів Підмосков'я. Загальна ж протяжність Центральної кільцевої автодороги - понад 500 кілометрів. «Автодор» розбив кільце на п'ять пускових комплексів. За словами Сергія Кельбаха, сьогодні ведуться роботи практично на всьому протязі ЦКАД. Ступінь готовності кожного з ділянок на сьогоднішній день різна, складності - теж. Об'єднують їх високі темпи будівництва.
«Зараз також активно будується третій пусковий комплекс, що йде від автомобільної траси М10« Росія »до М7« Волга ». Повним ходом йдуть підготовка і розгортання робіт на четвертому пусковому комплексі Центральної кільцевої автомобільної дороги від М3 «Україна» до М7 «Волга», - розповів глава ГК «Автодор».
Ще одна дорога - в об'їзд Ногінська і Балашихи - з'явиться тільки після 2020 року. За інформацією «Автодору», до 2019 року планується оголосити конкурс серед претендентів на концесію під будівництво цієї дороги. При цьому буде використовуватися нова форма концесії: «Автодор» зробить підготовку території з проектом основних інженерних рішень, а подальше проектування, будівництво ляже на концесіонера, пояснив Сергій Кельба.
Як очікується, Центральна кільцева автодорога стане автомобільної магістраллю першої технічної категорії з розрахунковою швидкістю руху до 120 км / год. Вона буде оснащена сучасною автоматичною системою управління до-
рожніх рухом, станціями метеорологічного спостереження, вертолітними майданчиками, засобами екстреного зв'язку, стоянками для відпочинку водіїв та зонами дорожнього сервісу.
ДОВІДКА
Група компаній «Аркс» - одна з провідних будівельних компаній Московського регіону, що спеціалізується на реалізації великих проектів інфраструктурного, житлово-цивільного та інженерного будівництва, яка має багаторічний досвід в реалізації масштабних проектів загальноміського та державного значення, традиційно знаходиться в числі лідерів за обсягами виконання державного замовлення на будівництво відповідних об'єктів.
У портфелі Групи компаній понад 100 реалізованих проектів. Тільки останнім часом були зведені розв'язки на пересіченні МКАД з Каширським, Дмитровським шосе, Профспілкової вулицею, реконструйовані Волгоградський проспект, Калуське шосе та ін.
ЗАПУЩЕНО ЩЕ ОДИН ДІЛЯНКА КАЛУСЬКОЇ ШОССЕ
У новій Москві Група компаній «Аркс» завершила важливий етап реконструкції Калузького шосе - це ділянка від села Сосонки до селища Ватутинки. Замість двосмугової дороги з'явилася сучасна траса з дублерами, естакадами, новими мостами і тунелями. Рух відкрив мер Москви Сергій Собянін в минулу п'ятницю.
«Ми вже побудували кілька ділянок - розв'язку на перетині Московської кільцевої автомобільної дороги і вулиці Профспілковій, яку, напевно, ви добре знаєте. Другий етап - дійшли до сосонок.
І ось сьогодні - до Ватутінок. У наступному році дійдемо до Центральної кільцевої автодороги. Так що вся ця магістраль буде побудована. На мій погляд, це дуже важлива робота. Це подарунок не тільки жителям нової Москви і дачникам, а й усієї столиці », - сказав на відкритті траси ділянки Калузького шосе Сергій Собянін.
Калуське шосе - сьогодні одна з основних магістралей нової Москви. Реконструювати її почали в 2015 році. Шестикілометровий ділянку від МКАД до селища Сосонки відкрили в травні цього року. Двухполосную трасу замінила сучасна магістраль з дублерами, чотирма естакадами, трьома мостами і чотирма тунелями. Минулого тижня мер Москви відкрив другу ділянку - від сосонок до селища Ватутинки. Він включає в себе будівництво моста через річку Десну, трьох шляхопроводів в складі транспортних розв'язок і майже 11,5 км дороги.
До кінця 2018 року другий етап буде повністю завершено, будуть побудовані два шляхопроводи, міст через річку Пахру, пішохідні переходи
(вісім надземних і три підземних), а також інженерні комунікації.

Центральна обхідна

Група компаній «Аркс» запустила перший об'єкт ЦКАД

Міністр транспорту РФ Максим Соколов відкрив рух по новому мосту через Москву-ріку на обході міста Звенигорода. Об'єкт входить в п'ятий пусковий комплекс Центральної кільцевої автодороги загальною протяжністю майже 80 кілометрів, будівництво якого веде Група компаній «Аркс». В урочистому заході також взяли участь губернатор Московської області Андрій Воробйов, голова ГК «Автодор» Сергій Кельба і керівники Групи компаній «Аркс» - голова ради директорів Дмитро симара і президент Дмитро Рябченко. Відкритий міст має велике значення - як локальне, так і стратегічне. Він дозволив звільнити Звенигород від транзитного транспорту і став першим запущеним об'єктом ЦКАД.
Звенигород зітхнув вільно
Міст через Москву-ріку - це фактично перший готовий об'єкт майбутнього кільця навколо столиці - Центральної кільцевої автомобільної дороги. Міністр транспорту, відкриваючи об'єкт, відзначив значущість цієї події. «Ті перші кілометри, які відкриваються сьогодні, - це сучасна магістраль з високим рівнем освітлення, побудована за високими стандартами. Дорога внесе свою лепту в підвищення безпеки руху », - підкреслив він. Максим Соколов додав, що уряд Московської області спільно з будівельниками показали високий рівень організації та виконання робіт, що дозволило завершити їх в максимально стислі терміни: «Це каркас, основа транспортної системи не тільки Московської області і Московського транспортного вузла, але всієї центральної частини нашої країни . Я від щирого серця хочу подякувати команді уряду Московської області за те прекрасне зразкове взаємодія, яке йде між будівельниками і всіма рівнями влади при реалізації цього найважливішого для країни проекту - ЦКАД », - зазначив він.
Траса А107, або Мале бетонне кільце, проходить через самий центр міста Звенигорода. На світлофорах до запуску пілотного об'єкту ЦКАД накопичувалися величезні пробки, які під час літніх пікових навантажень буквально паралізували місто. Проект створення Центральної кільцевої автомобільної дороги був розроблений з урахуванням будівництва нового об'їзного ділянки, який дозволить транзитному транспорту минути місто. «По мосту нова траса ЦКАД йде в обхід Звенигорода. Стара «бетонка» створювала масу незручностей жителям і автомобілістам, а рух великого потоку автотранспорту негативно позначалося на екологічній обстановці міста. Нова магістраль відведе транзитний потік повз міських кварталів », - зазначив голова ради директорів Групи компаній« Аркс »Дмитро симара.
«Вводиться ділянку дороги - це перша ластівка президентського проекту зі створення сучасної кільцевої траси навколо Москви», - сказав Андрій Воробйов.
За словами Дмитра Сімарева, в ході будівництва ділянки «Обхід м Звенигорода» були побудовані міст через Москву-ріку довжиною 164 метра, дві естакади, підземний пішохідний перехід, який забезпечить бессветофорное рух по магістралі. Загальна протяжність побудованих доріг - понад 6,3 кілометра, включаючи з'їзди.
В Звенигород тепер можна потрапити за двома новими розв'язок, поряд з відкритим мостом і в кінці. Старий ділянку «бетонки» став місцевої міської дорогою.
Обхід Звенигорода - один з найскладніших ділянок на всьому п'ятому пусковому комплексі ЦКАД. При його зведенні використовувалася складна технологія - міст будувався з попередньо напруженого залізобетону методом циклічної поздовжнього насування. На стапелі бетонувати прогонові будови, закладками по 18 метрів. Як тільки бетон набирав міцність, виконувалися натяг і насування за допомогою домкратів. В цілому укладено 1300 кубометрів бетону.
Фахівці Групи компаній «Аркс» і НДІ Мостів та гідротехнічних споруд перед запуском руху провели обстеження і випробування моста. Для цього в якості випробувального навантаження були використані 8 завантажених автомобілів масою близько 25 тонн кожен. В рамках випробувань навантажені автосамоскиди створили статичну навантаження на міст вагою більше 200 тонн. Далі випробування моста були проведені з різними швидкостями - великовантажні автомобілі безперешкодно і через штучний поріжок, що імітує нерівності проїзної частини, проїхали по мосту. Вимірювання напруг і прогинів під навантаженням проводилися за допомогою комп'ютерної вимірювальної системи з використанням датчиків деформації, оснащених внутрішнім термометром для врахування впливу температурних деформацій. При цьому за допомогою електронного тензометра записувалися коливання прогонових будов.
Випробування моста під навантаженням пройшли успішно, міст відповідає необхідним вимогам.
п'ятий пусковий
Ділянка дороги в обхід Звенигорода споруджений в рамках будівництва п'ятого пускового комплексу Центральної кільцевої автомобільної дороги. Його будівництво ведеться на замовлення Державної компанії «Автодор». Генеральним підрядником є ТОВ «Кільцева магістраль», основним виконавцем робіт - ТОВ «Мособлінжспецстрой» ( «Моїссі»). Обидві компанії входять до Групи компаній «Аркс».
У вересні 2014 року ТОВ «Кільцева магістраль» було визнано переможцем відкритого конкурсу, оголошеного ГК «Автодор». Загальна вартість будівництва п'ятого пускового комплексу ЦКАД становить 42,1 млрд рублів, з них держфінансування - 37,3 млрд рублів.
У самому кінці 2014 року ДК «Автодор» і компанія «Кільцева магістраль» підписали інвестиційну угоду терміном на 24 роки на будівництво, утримання, ремонт і капремонт пускового комплексу № 5 ЦКАД. Тим самим виконавець робіт отримав об'єкт в концесію. Згідно з документом, в обов'язки «Кільцевій магістралі» входять підготовка території, проведення будівництва пускового комплексу ЦКАД і співфінансування реалізації проекту за рахунок власних і залучених коштів.
П'ятий ділянку ЦКАД частково проходить по трасі А107 на території Наро-Фомінського, Одінцовського, Істрінського, Солнечногорского районів і міського округу Звенигород. Загальна довжина п'ятого пускового комплексу ЦКАД складе 76,44 кілометра. 28 кілометрів з них будуть прокладені вперше, а частина, що залишилася доведеться на вже існуючу автомобільну трасу Малого московського кільця. Зараз ця дорога реконструюється.
Як пояснили в ГК «Аркс», в ході робіт п'ятого пускового комплексу дорога буде розширена до чотирьох смуг руху, по дві в кожну сторону. Всього проект передбачає будівництво 8 мостів, 12 шляхопроводів, 6 естакад, 4 надземних і одного підземного пішохідних переходів. На ділянці будуть облаштовані розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь», обходами Звенигорода, Волоколамському шосе, П'ятницьким шосе і трасою М10 «Росія». Прогнозована інтенсивність руху на магістралі складе 26,6 тис. Автомобілів на добу, розрахункова швидкість руху - 80 км / ч. Проїзд буде безкоштовним для всіх видів транспорту.
Весь комплекс в роботі
Роботи по будівництву п'ятого пускового комплексу ЦКАД почалися відразу практично на всьому протязі 76-кілометрової ділянки. На даний момент на об'єкті працює близько 1000 осіб, понад 300 одиниць техніки.
Повним ходом йде будівництво другої половини моста через річку Істру. Відповідно до проекту міст повинен бути реконструйований і розширений до чотирьох смуг руху, а фактично побудований заново. Тому будівництво здійснюється в два етапи. Спочатку фахівці ГК «Аркс» побудували новий двосмуговий міст поряд з існуючим. Він став «половиною» майбутнього оновленого моста. Потім перепустити рух і приступили до демонтажу старого моста. На його місці будується друга «половина».
Побудований ще один міст - через річку Десну довжиною 150 метрів. По ньому траса ЦКАД йде зі старою «бетонки» в обхід села Юшков. Такий обхід - далеко не єдиний на 5-му пусковому комплексі. Більше третини довжини ділянки - близько 28 кілометрів - пройде по абсолютно новому маршруту.
Істотно просунулися роботи і на інших об'єктах. Так, готова конструкція шляхопроводу на перетині ЦКАД і П'ятницького шосе.
Крім цього роботи ведуться на двох великих і складних шляхопроводах через залізничні колії Ризького напрямки і Великого кільця Московської залізниці, автомобільної розв'язки в двох рівнях біля села Павлівське.
Крім того, завершено будівництво естакад в селі Горлівка і в районі села Жёдочі, а також розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь».
Крім безпосередньо будівництва доріг і штучних споруд Група компаній «Аркс» виконує великий обсяг перенесення комунікацій - магістральні газопроводи, розподільчі газопроводи, нафтопродуктопроводи аеропорту, повітряні та кабельні лінії електропередачі, мережі зв'язку.
початок кільця
Нагадаємо, ЦКАД - кільцева траса, яка пройде в радіусі 50 кілометрів від Московської кільцевої автомобільної дороги. Її будівництво - один з пріоритетних державних інфраструктурних проектів. Він стане ключовим елементом транспортної системи всього Московського регіону. Федеральні, столичні і підмосковні влади очікують від введення магістралі колосального ефекту. Дорога звільнить московські вильотну магістралі і МКАД від надмірної транзитного навантаження. Нове Центральне кільце стане опорою мережі швидкісних автодоріг Росії і органічною частиною міжнародних транспортних коридорів, які, за планами Міністерства транспорту РФ, повинні йти в обхід і без того завантаженої Москви. «У 2013 році президент країни Володимир Путін на Санкт-Петербурзькому економічному форумі дав старт цьому проекту, і сьогодні ми здаємо першу ділянку. Безумовно, реалізація такого масштабного проекту залучить інвесторів до наших індустріальним зонах, розташованих у всіх муніципалітетах », - зазначив Андрій Воробйов. Нова магістраль проходить через 18 районів Підмосков'я. Загальна ж протяжність Центральної кільцевої автодороги - понад 500 кілометрів. «Автодор» розбив кільце на п'ять пускових комплексів. За словами Сергія Кельбаха, сьогодні ведуться роботи практично на всьому протязі ЦКАД. Ступінь готовності кожного з ділянок на сьогоднішній день різна, складності - теж. Об'єднують їх високі темпи будівництва.
«Зараз також активно будується третій пусковий комплекс, що йде від автомобільної траси М10« Росія »до М7« Волга ». Повним ходом йдуть підготовка і розгортання робіт на четвертому пусковому комплексі Центральної кільцевої автомобільної дороги від М3 «Україна» до М7 «Волга», - розповів глава ГК «Автодор».
Ще одна дорога - в об'їзд Ногінська і Балашихи - з'явиться тільки після 2020 року. За інформацією «Автодору», до 2019 року планується оголосити конкурс серед претендентів на концесію під будівництво цієї дороги. При цьому буде використовуватися нова форма концесії: «Автодор» зробить підготовку території з проектом основних інженерних рішень, а подальше проектування, будівництво ляже на концесіонера, пояснив Сергій Кельба.
Як очікується, Центральна кільцева автодорога стане автомобільної магістраллю першої технічної категорії з розрахунковою швидкістю руху до 120 км / год. Вона буде оснащена сучасною автоматичною системою управління до-
рожніх рухом, станціями метеорологічного спостереження, вертолітними майданчиками, засобами екстреного зв'язку, стоянками для відпочинку водіїв та зонами дорожнього сервісу.
ДОВІДКА
Група компаній «Аркс» - одна з провідних будівельних компаній Московського регіону, що спеціалізується на реалізації великих проектів інфраструктурного, житлово-цивільного та інженерного будівництва, яка має багаторічний досвід в реалізації масштабних проектів загальноміського та державного значення, традиційно знаходиться в числі лідерів за обсягами виконання державного замовлення на будівництво відповідних об'єктів.
У портфелі Групи компаній понад 100 реалізованих проектів. Тільки останнім часом були зведені розв'язки на пересіченні МКАД з Каширським, Дмитровським шосе, Профспілкової вулицею, реконструйовані Волгоградський проспект, Калуське шосе та ін.
ЗАПУЩЕНО ЩЕ ОДИН ДІЛЯНКА КАЛУСЬКОЇ ШОССЕ
У новій Москві Група компаній «Аркс» завершила важливий етап реконструкції Калузького шосе - це ділянка від села Сосонки до селища Ватутинки. Замість двосмугової дороги з'явилася сучасна траса з дублерами, естакадами, новими мостами і тунелями. Рух відкрив мер Москви Сергій Собянін в минулу п'ятницю.
«Ми вже побудували кілька ділянок - розв'язку на перетині Московської кільцевої автомобільної дороги і вулиці Профспілковій, яку, напевно, ви добре знаєте. Другий етап - дійшли до сосонок.
І ось сьогодні - до Ватутінок. У наступному році дійдемо до Центральної кільцевої автодороги. Так що вся ця магістраль буде побудована. На мій погляд, це дуже важлива робота. Це подарунок не тільки жителям нової Москви і дачникам, а й усієї столиці », - сказав на відкритті траси ділянки Калузького шосе Сергій Собянін.
Калуське шосе - сьогодні одна з основних магістралей нової Москви. Реконструювати її почали в 2015 році. Шестикілометровий ділянку від МКАД до селища Сосонки відкрили в травні цього року. Двухполосную трасу замінила сучасна магістраль з дублерами, чотирма естакадами, трьома мостами і чотирма тунелями. Минулого тижня мер Москви відкрив другу ділянку - від сосонок до селища Ватутинки. Він включає в себе будівництво моста через річку Десну, трьох шляхопроводів в складі транспортних розв'язок і майже 11,5 км дороги.
До кінця 2018 року другий етап буде повністю завершено, будуть побудовані два шляхопроводи, міст через річку Пахру, пішохідні переходи
(вісім надземних і три підземних), а також інженерні комунікації.

Центральна обхідна

Група компаній «Аркс» запустила перший об'єкт ЦКАД

Міністр транспорту РФ Максим Соколов відкрив рух по новому мосту через Москву-ріку на обході міста Звенигорода. Об'єкт входить в п'ятий пусковий комплекс Центральної кільцевої автодороги загальною протяжністю майже 80 кілометрів, будівництво якого веде Група компаній «Аркс». В урочистому заході також взяли участь губернатор Московської області Андрій Воробйов, голова ГК «Автодор» Сергій Кельба і керівники Групи компаній «Аркс» - голова ради директорів Дмитро симара і президент Дмитро Рябченко. Відкритий міст має велике значення - як локальне, так і стратегічне. Він дозволив звільнити Звенигород від транзитного транспорту і став першим запущеним об'єктом ЦКАД.
Звенигород зітхнув вільно
Міст через Москву-ріку - це фактично перший готовий об'єкт майбутнього кільця навколо столиці - Центральної кільцевої автомобільної дороги. Міністр транспорту, відкриваючи об'єкт, відзначив значущість цієї події. «Ті перші кілометри, які відкриваються сьогодні, - це сучасна магістраль з високим рівнем освітлення, побудована за високими стандартами. Дорога внесе свою лепту в підвищення безпеки руху », - підкреслив він. Максим Соколов додав, що уряд Московської області спільно з будівельниками показали високий рівень організації та виконання робіт, що дозволило завершити їх в максимально стислі терміни: «Це каркас, основа транспортної системи не тільки Московської області і Московського транспортного вузла, але всієї центральної частини нашої країни . Я від щирого серця хочу подякувати команді уряду Московської області за те прекрасне зразкове взаємодія, яке йде між будівельниками і всіма рівнями влади при реалізації цього найважливішого для країни проекту - ЦКАД », - зазначив він.
Траса А107, або Мале бетонне кільце, проходить через самий центр міста Звенигорода. На світлофорах до запуску пілотного об'єкту ЦКАД накопичувалися величезні пробки, які під час літніх пікових навантажень буквально паралізували місто. Проект створення Центральної кільцевої автомобільної дороги був розроблений з урахуванням будівництва нового об'їзного ділянки, який дозволить транзитному транспорту минути місто. «По мосту нова траса ЦКАД йде в обхід Звенигорода. Стара «бетонка» створювала масу незручностей жителям і автомобілістам, а рух великого потоку автотранспорту негативно позначалося на екологічній обстановці міста. Нова магістраль відведе транзитний потік повз міських кварталів », - зазначив голова ради директорів Групи компаній« Аркс »Дмитро симара.
«Вводиться ділянку дороги - це перша ластівка президентського проекту зі створення сучасної кільцевої траси навколо Москви», - сказав Андрій Воробйов.
За словами Дмитра Сімарева, в ході будівництва ділянки «Обхід м Звенигорода» були побудовані міст через Москву-ріку довжиною 164 метра, дві естакади, підземний пішохідний перехід, який забезпечить бессветофорное рух по магістралі. Загальна протяжність побудованих доріг - понад 6,3 кілометра, включаючи з'їзди.
В Звенигород тепер можна потрапити за двома новими розв'язок, поряд з відкритим мостом і в кінці. Старий ділянку «бетонки» став місцевої міської дорогою.
Обхід Звенигорода - один з найскладніших ділянок на всьому п'ятому пусковому комплексі ЦКАД. При його зведенні використовувалася складна технологія - міст будувався з попередньо напруженого залізобетону методом циклічної поздовжнього насування. На стапелі бетонувати прогонові будови, закладками по 18 метрів. Як тільки бетон набирав міцність, виконувалися натяг і насування за допомогою домкратів. В цілому укладено 1300 кубометрів бетону.
Фахівці Групи компаній «Аркс» і НДІ Мостів та гідротехнічних споруд перед запуском руху провели обстеження і випробування моста. Для цього в якості випробувального навантаження були використані 8 завантажених автомобілів масою близько 25 тонн кожен. В рамках випробувань навантажені автосамоскиди створили статичну навантаження на міст вагою більше 200 тонн. Далі випробування моста були проведені з різними швидкостями - великовантажні автомобілі безперешкодно і через штучний поріжок, що імітує нерівності проїзної частини, проїхали по мосту. Вимірювання напруг і прогинів під навантаженням проводилися за допомогою комп'ютерної вимірювальної системи з використанням датчиків деформації, оснащених внутрішнім термометром для врахування впливу температурних деформацій. При цьому за допомогою електронного тензометра записувалися коливання прогонових будов.
Випробування моста під навантаженням пройшли успішно, міст відповідає необхідним вимогам.
п'ятий пусковий
Ділянка дороги в обхід Звенигорода споруджений в рамках будівництва п'ятого пускового комплексу Центральної кільцевої автомобільної дороги. Його будівництво ведеться на замовлення Державної компанії «Автодор». Генеральним підрядником є ТОВ «Кільцева магістраль», основним виконавцем робіт - ТОВ «Мособлінжспецстрой» ( «Моїссі»). Обидві компанії входять до Групи компаній «Аркс».
У вересні 2014 року ТОВ «Кільцева магістраль» було визнано переможцем відкритого конкурсу, оголошеного ГК «Автодор». Загальна вартість будівництва п'ятого пускового комплексу ЦКАД становить 42,1 млрд рублів, з них держфінансування - 37,3 млрд рублів.
У самому кінці 2014 року ДК «Автодор» і компанія «Кільцева магістраль» підписали інвестиційну угоду терміном на 24 роки на будівництво, утримання, ремонт і капремонт пускового комплексу № 5 ЦКАД. Тим самим виконавець робіт отримав об'єкт в концесію. Згідно з документом, в обов'язки «Кільцевій магістралі» входять підготовка території, проведення будівництва пускового комплексу ЦКАД і співфінансування реалізації проекту за рахунок власних і залучених коштів.
П'ятий ділянку ЦКАД частково проходить по трасі А107 на території Наро-Фомінського, Одінцовського, Істрінського, Солнечногорского районів і міського округу Звенигород. Загальна довжина п'ятого пускового комплексу ЦКАД складе 76,44 кілометра. 28 кілометрів з них будуть прокладені вперше, а частина, що залишилася доведеться на вже існуючу автомобільну трасу Малого московського кільця. Зараз ця дорога реконструюється.
Як пояснили в ГК «Аркс», в ході робіт п'ятого пускового комплексу дорога буде розширена до чотирьох смуг руху, по дві в кожну сторону. Всього проект передбачає будівництво 8 мостів, 12 шляхопроводів, 6 естакад, 4 надземних і одного підземного пішохідних переходів. На ділянці будуть облаштовані розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь», обходами Звенигорода, Волоколамському шосе, П'ятницьким шосе і трасою М10 «Росія». Прогнозована інтенсивність руху на магістралі складе 26,6 тис. Автомобілів на добу, розрахункова швидкість руху - 80 км / ч. Проїзд буде безкоштовним для всіх видів транспорту.
Весь комплекс в роботі
Роботи по будівництву п'ятого пускового комплексу ЦКАД почалися відразу практично на всьому протязі 76-кілометрової ділянки. На даний момент на об'єкті працює близько 1000 осіб, понад 300 одиниць техніки.
Повним ходом йде будівництво другої половини моста через річку Істру. Відповідно до проекту міст повинен бути реконструйований і розширений до чотирьох смуг руху, а фактично побудований заново. Тому будівництво здійснюється в два етапи. Спочатку фахівці ГК «Аркс» побудували новий двосмуговий міст поряд з існуючим. Він став «половиною» майбутнього оновленого моста. Потім перепустити рух і приступили до демонтажу старого моста. На його місці будується друга «половина».
Побудований ще один міст - через річку Десну довжиною 150 метрів. По ньому траса ЦКАД йде зі старою «бетонки» в обхід села Юшков. Такий обхід - далеко не єдиний на 5-му пусковому комплексі. Більше третини довжини ділянки - близько 28 кілометрів - пройде по абсолютно новому маршруту.
Істотно просунулися роботи і на інших об'єктах. Так, готова конструкція шляхопроводу на перетині ЦКАД і П'ятницького шосе.
Крім цього роботи ведуться на двох великих і складних шляхопроводах через залізничні колії Ризького напрямки і Великого кільця Московської залізниці, автомобільної розв'язки в двох рівнях біля села Павлівське.
Крім того, завершено будівництво естакад в селі Горлівка і в районі села Жёдочі, а також розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь».
Крім безпосередньо будівництва доріг і штучних споруд Група компаній «Аркс» виконує великий обсяг перенесення комунікацій - магістральні газопроводи, розподільчі газопроводи, нафтопродуктопроводи аеропорту, повітряні та кабельні лінії електропередачі, мережі зв'язку.
початок кільця
Нагадаємо, ЦКАД - кільцева траса, яка пройде в радіусі 50 кілометрів від Московської кільцевої автомобільної дороги. Її будівництво - один з пріоритетних державних інфраструктурних проектів. Він стане ключовим елементом транспортної системи всього Московського регіону. Федеральні, столичні і підмосковні влади очікують від введення магістралі колосального ефекту. Дорога звільнить московські вильотну магістралі і МКАД від надмірної транзитного навантаження. Нове Центральне кільце стане опорою мережі швидкісних автодоріг Росії і органічною частиною міжнародних транспортних коридорів, які, за планами Міністерства транспорту РФ, повинні йти в обхід і без того завантаженої Москви. «У 2013 році президент країни Володимир Путін на Санкт-Петербурзькому економічному форумі дав старт цьому проекту, і сьогодні ми здаємо першу ділянку. Безумовно, реалізація такого масштабного проекту залучить інвесторів до наших індустріальним зонах, розташованих у всіх муніципалітетах », - зазначив Андрій Воробйов. Нова магістраль проходить через 18 районів Підмосков'я. Загальна ж протяжність Центральної кільцевої автодороги - понад 500 кілометрів. «Автодор» розбив кільце на п'ять пускових комплексів. За словами Сергія Кельбаха, сьогодні ведуться роботи практично на всьому протязі ЦКАД. Ступінь готовності кожного з ділянок на сьогоднішній день різна, складності - теж. Об'єднують їх високі темпи будівництва.
«Зараз також активно будується третій пусковий комплекс, що йде від автомобільної траси М10« Росія »до М7« Волга ». Повним ходом йдуть підготовка і розгортання робіт на четвертому пусковому комплексі Центральної кільцевої автомобільної дороги від М3 «Україна» до М7 «Волга», - розповів глава ГК «Автодор».
Ще одна дорога - в об'їзд Ногінська і Балашихи - з'явиться тільки після 2020 року. За інформацією «Автодору», до 2019 року планується оголосити конкурс серед претендентів на концесію під будівництво цієї дороги. При цьому буде використовуватися нова форма концесії: «Автодор» зробить підготовку території з проектом основних інженерних рішень, а подальше проектування, будівництво ляже на концесіонера, пояснив Сергій Кельба.
Як очікується, Центральна кільцева автодорога стане автомобільної магістраллю першої технічної категорії з розрахунковою швидкістю руху до 120 км / год. Вона буде оснащена сучасною автоматичною системою управління до-
рожніх рухом, станціями метеорологічного спостереження, вертолітними майданчиками, засобами екстреного зв'язку, стоянками для відпочинку водіїв та зонами дорожнього сервісу.
ДОВІДКА
Група компаній «Аркс» - одна з провідних будівельних компаній Московського регіону, що спеціалізується на реалізації великих проектів інфраструктурного, житлово-цивільного та інженерного будівництва, яка має багаторічний досвід в реалізації масштабних проектів загальноміського та державного значення, традиційно знаходиться в числі лідерів за обсягами виконання державного замовлення на будівництво відповідних об'єктів.
У портфелі Групи компаній понад 100 реалізованих проектів. Тільки останнім часом були зведені розв'язки на пересіченні МКАД з Каширським, Дмитровським шосе, Профспілкової вулицею, реконструйовані Волгоградський проспект, Калуське шосе та ін.
ЗАПУЩЕНО ЩЕ ОДИН ДІЛЯНКА КАЛУСЬКОЇ ШОССЕ
У новій Москві Група компаній «Аркс» завершила важливий етап реконструкції Калузького шосе - це ділянка від села Сосонки до селища Ватутинки. Замість двосмугової дороги з'явилася сучасна траса з дублерами, естакадами, новими мостами і тунелями. Рух відкрив мер Москви Сергій Собянін в минулу п'ятницю.
«Ми вже побудували кілька ділянок - розв'язку на перетині Московської кільцевої автомобільної дороги і вулиці Профспілковій, яку, напевно, ви добре знаєте. Другий етап - дійшли до сосонок.
І ось сьогодні - до Ватутінок. У наступному році дійдемо до Центральної кільцевої автодороги. Так що вся ця магістраль буде побудована. На мій погляд, це дуже важлива робота. Це подарунок не тільки жителям нової Москви і дачникам, а й усієї столиці », - сказав на відкритті траси ділянки Калузького шосе Сергій Собянін.
Калуське шосе - сьогодні одна з основних магістралей нової Москви. Реконструювати її почали в 2015 році. Шестикілометровий ділянку від МКАД до селища Сосонки відкрили в травні цього року. Двухполосную трасу замінила сучасна магістраль з дублерами, чотирма естакадами, трьома мостами і чотирма тунелями. Минулого тижня мер Москви відкрив другу ділянку - від сосонок до селища Ватутинки. Він включає в себе будівництво моста через річку Десну, трьох шляхопроводів в складі транспортних розв'язок і майже 11,5 км дороги.
До кінця 2018 року другий етап буде повністю завершено, будуть побудовані два шляхопроводи, міст через річку Пахру, пішохідні переходи
(вісім надземних і три підземних), а також інженерні комунікації.

Центральна обхідна

Група компаній «Аркс» запустила перший об'єкт ЦКАД

Міністр транспорту РФ Максим Соколов відкрив рух по новому мосту через Москву-ріку на обході міста Звенигорода. Об'єкт входить в п'ятий пусковий комплекс Центральної кільцевої автодороги загальною протяжністю майже 80 кілометрів, будівництво якого веде Група компаній «Аркс». В урочистому заході також взяли участь губернатор Московської області Андрій Воробйов, голова ГК «Автодор» Сергій Кельба і керівники Групи компаній «Аркс» - голова ради директорів Дмитро симара і президент Дмитро Рябченко. Відкритий міст має велике значення - як локальне, так і стратегічне. Він дозволив звільнити Звенигород від транзитного транспорту і став першим запущеним об'єктом ЦКАД.
Звенигород зітхнув вільно
Міст через Москву-ріку - це фактично перший готовий об'єкт майбутнього кільця навколо столиці - Центральної кільцевої автомобільної дороги. Міністр транспорту, відкриваючи об'єкт, відзначив значущість цієї події. «Ті перші кілометри, які відкриваються сьогодні, - це сучасна магістраль з високим рівнем освітлення, побудована за високими стандартами. Дорога внесе свою лепту в підвищення безпеки руху », - підкреслив він. Максим Соколов додав, що уряд Московської області спільно з будівельниками показали високий рівень організації та виконання робіт, що дозволило завершити їх в максимально стислі терміни: «Це каркас, основа транспортної системи не тільки Московської області і Московського транспортного вузла, але всієї центральної частини нашої країни . Я від щирого серця хочу подякувати команді уряду Московської області за те прекрасне зразкове взаємодія, яке йде між будівельниками і всіма рівнями влади при реалізації цього найважливішого для країни проекту - ЦКАД », - зазначив він.
Траса А107, або Мале бетонне кільце, проходить через самий центр міста Звенигорода. На світлофорах до запуску пілотного об'єкту ЦКАД накопичувалися величезні пробки, які під час літніх пікових навантажень буквально паралізували місто. Проект створення Центральної кільцевої автомобільної дороги був розроблений з урахуванням будівництва нового об'їзного ділянки, який дозволить транзитному транспорту минути місто. «По мосту нова траса ЦКАД йде в обхід Звенигорода. Стара «бетонка» створювала масу незручностей жителям і автомобілістам, а рух великого потоку автотранспорту негативно позначалося на екологічній обстановці міста. Нова магістраль відведе транзитний потік повз міських кварталів », - зазначив голова ради директорів Групи компаній« Аркс »Дмитро симара.
«Вводиться ділянку дороги - це перша ластівка президентського проекту зі створення сучасної кільцевої траси навколо Москви», - сказав Андрій Воробйов.
За словами Дмитра Сімарева, в ході будівництва ділянки «Обхід м Звенигорода» були побудовані міст через Москву-ріку довжиною 164 метра, дві естакади, підземний пішохідний перехід, який забезпечить бессветофорное рух по магістралі. Загальна протяжність побудованих доріг - понад 6,3 кілометра, включаючи з'їзди.
В Звенигород тепер можна потрапити за двома новими розв'язок, поряд з відкритим мостом і в кінці. Старий ділянку «бетонки» став місцевої міської дорогою.
Обхід Звенигорода - один з найскладніших ділянок на всьому п'ятому пусковому комплексі ЦКАД. При його зведенні використовувалася складна технологія - міст будувався з попередньо напруженого залізобетону методом циклічної поздовжнього насування. На стапелі бетонувати прогонові будови, закладками по 18 метрів. Як тільки бетон набирав міцність, виконувалися натяг і насування за допомогою домкратів. В цілому укладено 1300 кубометрів бетону.
Фахівці Групи компаній «Аркс» і НДІ Мостів та гідротехнічних споруд перед запуском руху провели обстеження і випробування моста. Для цього в якості випробувального навантаження були використані 8 завантажених автомобілів масою близько 25 тонн кожен. В рамках випробувань навантажені автосамоскиди створили статичну навантаження на міст вагою більше 200 тонн. Далі випробування моста були проведені з різними швидкостями - великовантажні автомобілі безперешкодно і через штучний поріжок, що імітує нерівності проїзної частини, проїхали по мосту. Вимірювання напруг і прогинів під навантаженням проводилися за допомогою комп'ютерної вимірювальної системи з використанням датчиків деформації, оснащених внутрішнім термометром для врахування впливу температурних деформацій. При цьому за допомогою електронного тензометра записувалися коливання прогонових будов.
Випробування моста під навантаженням пройшли успішно, міст відповідає необхідним вимогам.
п'ятий пусковий
Ділянка дороги в обхід Звенигорода споруджений в рамках будівництва п'ятого пускового комплексу Центральної кільцевої автомобільної дороги. Його будівництво ведеться на замовлення Державної компанії «Автодор». Генеральним підрядником є ТОВ «Кільцева магістраль», основним виконавцем робіт - ТОВ «Мособлінжспецстрой» ( «Моїссі»). Обидві компанії входять до Групи компаній «Аркс».
У вересні 2014 року ТОВ «Кільцева магістраль» було визнано переможцем відкритого конкурсу, оголошеного ГК «Автодор». Загальна вартість будівництва п'ятого пускового комплексу ЦКАД становить 42,1 млрд рублів, з них держфінансування - 37,3 млрд рублів.
У самому кінці 2014 року ДК «Автодор» і компанія «Кільцева магістраль» підписали інвестиційну угоду терміном на 24 роки на будівництво, утримання, ремонт і капремонт пускового комплексу № 5 ЦКАД. Тим самим виконавець робіт отримав об'єкт в концесію. Згідно з документом, в обов'язки «Кільцевій магістралі» входять підготовка території, проведення будівництва пускового комплексу ЦКАД і співфінансування реалізації проекту за рахунок власних і залучених коштів.
П'ятий ділянку ЦКАД частково проходить по трасі А107 на території Наро-Фомінського, Одінцовського, Істрінського, Солнечногорского районів і міського округу Звенигород. Загальна довжина п'ятого пускового комплексу ЦКАД складе 76,44 кілометра. 28 кілометрів з них будуть прокладені вперше, а частина, що залишилася доведеться на вже існуючу автомобільну трасу Малого московського кільця. Зараз ця дорога реконструюється.
Як пояснили в ГК «Аркс», в ході робіт п'ятого пускового комплексу дорога буде розширена до чотирьох смуг руху, по дві в кожну сторону. Всього проект передбачає будівництво 8 мостів, 12 шляхопроводів, 6 естакад, 4 надземних і одного підземного пішохідних переходів. На ділянці будуть облаштовані розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь», обходами Звенигорода, Волоколамському шосе, П'ятницьким шосе і трасою М10 «Росія». Прогнозована інтенсивність руху на магістралі складе 26,6 тис. Автомобілів на добу, розрахункова швидкість руху - 80 км / ч. Проїзд буде безкоштовним для всіх видів транспорту.
Весь комплекс в роботі
Роботи по будівництву п'ятого пускового комплексу ЦКАД почалися відразу практично на всьому протязі 76-кілометрової ділянки. На даний момент на об'єкті працює близько 1000 осіб, понад 300 одиниць техніки.
Повним ходом йде будівництво другої половини моста через річку Істру. Відповідно до проекту міст повинен бути реконструйований і розширений до чотирьох смуг руху, а фактично побудований заново. Тому будівництво здійснюється в два етапи. Спочатку фахівці ГК «Аркс» побудували новий двосмуговий міст поряд з існуючим. Він став «половиною» майбутнього оновленого моста. Потім перепустити рух і приступили до демонтажу старого моста. На його місці будується друга «половина».
Побудований ще один міст - через річку Десну довжиною 150 метрів. По ньому траса ЦКАД йде зі старою «бетонки» в обхід села Юшков. Такий обхід - далеко не єдиний на 5-му пусковому комплексі. Більше третини довжини ділянки - близько 28 кілометрів - пройде по абсолютно новому маршруту.
Істотно просунулися роботи і на інших об'єктах. Так, готова конструкція шляхопроводу на перетині ЦКАД і П'ятницького шосе.
Крім цього роботи ведуться на двох великих і складних шляхопроводах через залізничні колії Ризького напрямки і Великого кільця Московської залізниці, автомобільної розв'язки в двох рівнях біля села Павлівське.
Крім того, завершено будівництво естакад в селі Горлівка і в районі села Жёдочі, а також розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь».
Крім безпосередньо будівництва доріг і штучних споруд Група компаній «Аркс» виконує великий обсяг перенесення комунікацій - магістральні газопроводи, розподільчі газопроводи, нафтопродуктопроводи аеропорту, повітряні та кабельні лінії електропередачі, мережі зв'язку.
початок кільця
Нагадаємо, ЦКАД - кільцева траса, яка пройде в радіусі 50 кілометрів від Московської кільцевої автомобільної дороги. Її будівництво - один з пріоритетних державних інфраструктурних проектів. Він стане ключовим елементом транспортної системи всього Московського регіону. Федеральні, столичні і підмосковні влади очікують від введення магістралі колосального ефекту. Дорога звільнить московські вильотну магістралі і МКАД від надмірної транзитного навантаження. Нове Центральне кільце стане опорою мережі швидкісних автодоріг Росії і органічною частиною міжнародних транспортних коридорів, які, за планами Міністерства транспорту РФ, повинні йти в обхід і без того завантаженої Москви. «У 2013 році президент країни Володимир Путін на Санкт-Петербурзькому економічному форумі дав старт цьому проекту, і сьогодні ми здаємо першу ділянку. Безумовно, реалізація такого масштабного проекту залучить інвесторів до наших індустріальним зонах, розташованих у всіх муніципалітетах », - зазначив Андрій Воробйов. Нова магістраль проходить через 18 районів Підмосков'я. Загальна ж протяжність Центральної кільцевої автодороги - понад 500 кілометрів. «Автодор» розбив кільце на п'ять пускових комплексів. За словами Сергія Кельбаха, сьогодні ведуться роботи практично на всьому протязі ЦКАД. Ступінь готовності кожного з ділянок на сьогоднішній день різна, складності - теж. Об'єднують їх високі темпи будівництва.
«Зараз також активно будується третій пусковий комплекс, що йде від автомобільної траси М10« Росія »до М7« Волга ». Повним ходом йдуть підготовка і розгортання робіт на четвертому пусковому комплексі Центральної кільцевої автомобільної дороги від М3 «Україна» до М7 «Волга», - розповів глава ГК «Автодор».
Ще одна дорога - в об'їзд Ногінська і Балашихи - з'явиться тільки після 2020 року. За інформацією «Автодору», до 2019 року планується оголосити конкурс серед претендентів на концесію під будівництво цієї дороги. При цьому буде використовуватися нова форма концесії: «Автодор» зробить підготовку території з проектом основних інженерних рішень, а подальше проектування, будівництво ляже на концесіонера, пояснив Сергій Кельба.
Як очікується, Центральна кільцева автодорога стане автомобільної магістраллю першої технічної категорії з розрахунковою швидкістю руху до 120 км / год. Вона буде оснащена сучасною автоматичною системою управління до-
рожніх рухом, станціями метеорологічного спостереження, вертолітними майданчиками, засобами екстреного зв'язку, стоянками для відпочинку водіїв та зонами дорожнього сервісу.
ДОВІДКА
Група компаній «Аркс» - одна з провідних будівельних компаній Московського регіону, що спеціалізується на реалізації великих проектів інфраструктурного, житлово-цивільного та інженерного будівництва, яка має багаторічний досвід в реалізації масштабних проектів загальноміського та державного значення, традиційно знаходиться в числі лідерів за обсягами виконання державного замовлення на будівництво відповідних об'єктів.
У портфелі Групи компаній понад 100 реалізованих проектів. Тільки останнім часом були зведені розв'язки на пересіченні МКАД з Каширським, Дмитровським шосе, Профспілкової вулицею, реконструйовані Волгоградський проспект, Калуське шосе та ін.
ЗАПУЩЕНО ЩЕ ОДИН ДІЛЯНКА КАЛУСЬКОЇ ШОССЕ
У новій Москві Група компаній «Аркс» завершила важливий етап реконструкції Калузького шосе - це ділянка від села Сосонки до селища Ватутинки. Замість двосмугової дороги з'явилася сучасна траса з дублерами, естакадами, новими мостами і тунелями. Рух відкрив мер Москви Сергій Собянін в минулу п'ятницю.
«Ми вже побудували кілька ділянок - розв'язку на перетині Московської кільцевої автомобільної дороги і вулиці Профспілковій, яку, напевно, ви добре знаєте. Другий етап - дійшли до сосонок.
І ось сьогодні - до Ватутінок. У наступному році дійдемо до Центральної кільцевої автодороги. Так що вся ця магістраль буде побудована. На мій погляд, це дуже важлива робота. Це подарунок не тільки жителям нової Москви і дачникам, а й усієї столиці », - сказав на відкритті траси ділянки Калузького шосе Сергій Собянін.
Калуське шосе - сьогодні одна з основних магістралей нової Москви. Реконструювати її почали в 2015 році. Шестикілометровий ділянку від МКАД до селища Сосонки відкрили в травні цього року. Двухполосную трасу замінила сучасна магістраль з дублерами, чотирма естакадами, трьома мостами і чотирма тунелями. Минулого тижня мер Москви відкрив другу ділянку - від сосонок до селища Ватутинки. Він включає в себе будівництво моста через річку Десну, трьох шляхопроводів в складі транспортних розв'язок і майже 11,5 км дороги.
До кінця 2018 року другий етап буде повністю завершено, будуть побудовані два шляхопроводи, міст через річку Пахру, пішохідні переходи
(вісім надземних і три підземних), а також інженерні комунікації.

Центральна обхідна

Група компаній «Аркс» запустила перший об'єкт ЦКАД

Міністр транспорту РФ Максим Соколов відкрив рух по новому мосту через Москву-ріку на обході міста Звенигорода. Об'єкт входить в п'ятий пусковий комплекс Центральної кільцевої автодороги загальною протяжністю майже 80 кілометрів, будівництво якого веде Група компаній «Аркс». В урочистому заході також взяли участь губернатор Московської області Андрій Воробйов, голова ГК «Автодор» Сергій Кельба і керівники Групи компаній «Аркс» - голова ради директорів Дмитро симара і президент Дмитро Рябченко. Відкритий міст має велике значення - як локальне, так і стратегічне. Він дозволив звільнити Звенигород від транзитного транспорту і став першим запущеним об'єктом ЦКАД.
Звенигород зітхнув вільно
Міст через Москву-ріку - це фактично перший готовий об'єкт майбутнього кільця навколо столиці - Центральної кільцевої автомобільної дороги. Міністр транспорту, відкриваючи об'єкт, відзначив значущість цієї події. «Ті перші кілометри, які відкриваються сьогодні, - це сучасна магістраль з високим рівнем освітлення, побудована за високими стандартами. Дорога внесе свою лепту в підвищення безпеки руху », - підкреслив він. Максим Соколов додав, що уряд Московської області спільно з будівельниками показали високий рівень організації та виконання робіт, що дозволило завершити їх в максимально стислі терміни: «Це каркас, основа транспортної системи не тільки Московської області і Московського транспортного вузла, але всієї центральної частини нашої країни . Я від щирого серця хочу подякувати команді уряду Московської області за те прекрасне зразкове взаємодія, яке йде між будівельниками і всіма рівнями влади при реалізації цього найважливішого для країни проекту - ЦКАД », - зазначив він.
Траса А107, або Мале бетонне кільце, проходить через самий центр міста Звенигорода. На світлофорах до запуску пілотного об'єкту ЦКАД накопичувалися величезні пробки, які під час літніх пікових навантажень буквально паралізували місто. Проект створення Центральної кільцевої автомобільної дороги був розроблений з урахуванням будівництва нового об'їзного ділянки, який дозволить транзитному транспорту минути місто. «По мосту нова траса ЦКАД йде в обхід Звенигорода. Стара «бетонка» створювала масу незручностей жителям і автомобілістам, а рух великого потоку автотранспорту негативно позначалося на екологічній обстановці міста. Нова магістраль відведе транзитний потік повз міських кварталів », - зазначив голова ради директорів Групи компаній« Аркс »Дмитро симара.
«Вводиться ділянку дороги - це перша ластівка президентського проекту зі створення сучасної кільцевої траси навколо Москви», - сказав Андрій Воробйов.
За словами Дмитра Сімарева, в ході будівництва ділянки «Обхід м Звенигорода» були побудовані міст через Москву-ріку довжиною 164 метра, дві естакади, підземний пішохідний перехід, який забезпечить бессветофорное рух по магістралі. Загальна протяжність побудованих доріг - понад 6,3 кілометра, включаючи з'їзди.
В Звенигород тепер можна потрапити за двома новими розв'язок, поряд з відкритим мостом і в кінці. Старий ділянку «бетонки» став місцевої міської дорогою.
Обхід Звенигорода - один з найскладніших ділянок на всьому п'ятому пусковому комплексі ЦКАД. При його зведенні використовувалася складна технологія - міст будувався з попередньо напруженого залізобетону методом циклічної поздовжнього насування. На стапелі бетонувати прогонові будови, закладками по 18 метрів. Як тільки бетон набирав міцність, виконувалися натяг і насування за допомогою домкратів. В цілому укладено 1300 кубометрів бетону.
Фахівці Групи компаній «Аркс» і НДІ Мостів та гідротехнічних споруд перед запуском руху провели обстеження і випробування моста. Для цього в якості випробувального навантаження були використані 8 завантажених автомобілів масою близько 25 тонн кожен. В рамках випробувань навантажені автосамоскиди створили статичну навантаження на міст вагою більше 200 тонн. Далі випробування моста були проведені з різними швидкостями - великовантажні автомобілі безперешкодно і через штучний поріжок, що імітує нерівності проїзної частини, проїхали по мосту. Вимірювання напруг і прогинів під навантаженням проводилися за допомогою комп'ютерної вимірювальної системи з використанням датчиків деформації, оснащених внутрішнім термометром для врахування впливу температурних деформацій. При цьому за допомогою електронного тензометра записувалися коливання прогонових будов.
Випробування моста під навантаженням пройшли успішно, міст відповідає необхідним вимогам.
п'ятий пусковий
Ділянка дороги в обхід Звенигорода споруджений в рамках будівництва п'ятого пускового комплексу Центральної кільцевої автомобільної дороги. Його будівництво ведеться на замовлення Державної компанії «Автодор». Генеральним підрядником є ТОВ «Кільцева магістраль», основним виконавцем робіт - ТОВ «Мособлінжспецстрой» ( «Моїссі»). Обидві компанії входять до Групи компаній «Аркс».
У вересні 2014 року ТОВ «Кільцева магістраль» було визнано переможцем відкритого конкурсу, оголошеного ГК «Автодор». Загальна вартість будівництва п'ятого пускового комплексу ЦКАД становить 42,1 млрд рублів, з них держфінансування - 37,3 млрд рублів.
У самому кінці 2014 року ДК «Автодор» і компанія «Кільцева магістраль» підписали інвестиційну угоду терміном на 24 роки на будівництво, утримання, ремонт і капремонт пускового комплексу № 5 ЦКАД. Тим самим виконавець робіт отримав об'єкт в концесію. Згідно з документом, в обов'язки «Кільцевій магістралі» входять підготовка території, проведення будівництва пускового комплексу ЦКАД і співфінансування реалізації проекту за рахунок власних і залучених коштів.
П'ятий ділянку ЦКАД частково проходить по трасі А107 на території Наро-Фомінського, Одінцовського, Істрінського, Солнечногорского районів і міського округу Звенигород. Загальна довжина п'ятого пускового комплексу ЦКАД складе 76,44 кілометра. 28 кілометрів з них будуть прокладені вперше, а частина, що залишилася доведеться на вже існуючу автомобільну трасу Малого московського кільця. Зараз ця дорога реконструюється.
Як пояснили в ГК «Аркс», в ході робіт п'ятого пускового комплексу дорога буде розширена до чотирьох смуг руху, по дві в кожну сторону. Всього проект передбачає будівництво 8 мостів, 12 шляхопроводів, 6 естакад, 4 надземних і одного підземного пішохідних переходів. На ділянці будуть облаштовані розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь», обходами Звенигорода, Волоколамському шосе, П'ятницьким шосе і трасою М10 «Росія». Прогнозована інтенсивність руху на магістралі складе 26,6 тис. Автомобілів на добу, розрахункова швидкість руху - 80 км / ч. Проїзд буде безкоштовним для всіх видів транспорту.
Весь комплекс в роботі
Роботи по будівництву п'ятого пускового комплексу ЦКАД почалися відразу практично на всьому протязі 76-кілометрової ділянки. На даний момент на об'єкті працює близько 1000 осіб, понад 300 одиниць техніки.
Повним ходом йде будівництво другої половини моста через річку Істру. Відповідно до проекту міст повинен бути реконструйований і розширений до чотирьох смуг руху, а фактично побудований заново. Тому будівництво здійснюється в два етапи. Спочатку фахівці ГК «Аркс» побудували новий двосмуговий міст поряд з існуючим. Він став «половиною» майбутнього оновленого моста. Потім перепустити рух і приступили до демонтажу старого моста. На його місці будується друга «половина».
Побудований ще один міст - через річку Десну довжиною 150 метрів. По ньому траса ЦКАД йде зі старою «бетонки» в обхід села Юшков. Такий обхід - далеко не єдиний на 5-му пусковому комплексі. Більше третини довжини ділянки - близько 28 кілометрів - пройде по абсолютно новому маршруту.
Істотно просунулися роботи і на інших об'єктах. Так, готова конструкція шляхопроводу на перетині ЦКАД і П'ятницького шосе.
Крім цього роботи ведуться на двох великих і складних шляхопроводах через залізничні колії Ризького напрямки і Великого кільця Московської залізниці, автомобільної розв'язки в двох рівнях біля села Павлівське.
Крім того, завершено будівництво естакад в селі Горлівка і в районі села Жёдочі, а також розв'язки на перетині з автодорогами М1 «Білорусь».
Крім безпосередньо будівництва доріг і штучних споруд Група компаній «Аркс» виконує великий обсяг перенесення комунікацій - магістральні газопроводи, розподільчі газопроводи, нафтопродуктопроводи аеропорту, повітряні та кабельні лінії електропередачі, мережі зв'язку.
початок кільця
Нагадаємо, ЦКАД - кільцева траса, яка пройде в радіусі 50 кілометрів від Московської кільцевої автомобільної дороги. Її будівництво - один з пріоритетних державних інфраструктурних проектів. Він стане ключовим елементом транспортної системи всього Московського регіону. Федеральні, столичні і підмосковні влади очікують від введення магістралі колосального ефекту. Дорога звільнить московські вильотну магістралі і МКАД від надмірної транзитного навантаження. Нове Центральне кільце стане опорою мережі швидкісних автодоріг Росії і органічною частиною міжнародних транспортних коридорів, які, за планами Міністерства транспорту РФ, повинні йти в обхід і без того завантаженої Москви. «У 2013 році президент країни Володимир Путін на Санкт-Петербурзькому економічному форумі дав старт цьому проекту, і сьогодні ми здаємо першу ділянку. Безумовно, реалізація такого масштабного проекту залучить інвесторів до наших індустріальним зонах, розташованих у всіх муніципалітетах », - зазначив Андрій Воробйов. Нова магістраль проходить через 18 районів Підмосков'я. Загальна ж протяжність Центральної кільцевої автодороги - понад 500 кілометрів. «Автодор» розбив кільце на п'ять пускових комплексів. За словами Сергія Кельбаха, сьогодні ведуться роботи практично на всьому протязі ЦКАД. Ступінь готовності кожного з ділянок на сьогоднішній день різна, складності - теж. Об'єднують їх високі темпи будівництва.
«Зараз також активно будується третій пусковий комплекс, що йде від автомобільної траси М10« Росія »до М7« Волга ». Повним ходом йдуть підготовка і розгортання робіт на четвертому пусковому комплексі Центральної кільцевої автомобільної дороги від М3 «Україна» до М7 «Волга», - розповів глава ГК «Автодор».
Ще одна дорога - в об'їзд Ногінська і Балашихи - з'явиться тільки після 2020 року. За інформацією «Автодору», до 2019 року планується оголосити конкурс серед претендентів на концесію під будівництво цієї дороги. При цьому буде використовуватися нова форма концесії: «Автодор» зробить підготовку території з проектом основних інженерних рішень, а подальше проектування, будівництво ляже на концесіонера, пояснив Сергій Кельба.
Як очікується, Центральна кільцева автодорога стане автомобільної магістраллю першої технічної категорії з розрахунковою швидкістю руху до 120 км / год. Вона буде оснащена сучасною автоматичною системою управління до-
рожніх рухом, станціями метеорологічного спостереження, вертолітними майданчиками, засобами екстреного зв'язку, стоянками для відпочинку водіїв та зонами дорожнього сервісу.
ДОВІДКА
Група компаній «Аркс» - одна з провідних будівельних компаній Московського регіону, що спеціалізується на реалізації великих проектів інфраструктурного, житлово-цивільного та інженерного будівництва, яка має багаторічний досвід в реалізації масштабних проектів загальноміського та державного значення, традиційно знаходиться в числі лідерів за обсягами виконання державного замовлення на будівництво відповідних об'єктів.
У портфелі Групи компаній понад 100 реалізованих проектів. Тільки останнім часом були зведені розв'язки на пересіченні МКАД з Каширським, Дмитровським шосе, Профспілкової вулицею, реконструйовані Волгоградський проспект, Калуське шосе та ін.
ЗАПУЩЕНО ЩЕ ОДИН ДІЛЯНКА КАЛУСЬКОЇ ШОССЕ
У новій Москві Група компаній «Аркс» завершила важливий етап реконструкції Калузького шосе - це ділянка від села Сосонки до селища Ватутинки. Замість двосмугової дороги з'явилася сучасна траса з дублерами, естакадами, новими мостами і тунелями. Рух відкрив мер Москви Сергій Собянін в минулу п'ятницю.
«Ми вже побудували кілька ділянок - розв'язку на перетині Московської кільцевої автомобільної дороги і вулиці Профспілковій, яку, напевно, ви добре знаєте. Другий етап - дійшли до сосонок.
І ось сьогодні - до Ватутінок. У наступному році дійдемо до Центральної кільцевої автодороги. Так що вся ця магістраль буде побудована. На мій погляд, це дуже важлива робота. Це подарунок не тільки жителям нової Москви і дачникам, а й усієї столиці », - сказав на відкритті траси ділянки Калузького шосе Сергій Собянін.
Калуське шосе - сьогодні одна з основних магістралей нової Москви. Реконструювати її почали в 2015 році. Шестикілометровий ділянку від МКАД до селища Сосонки відкрили в травні цього року. Двухполосную трасу замінила сучасна магістраль з дублерами, чотирма естакадами, трьома мостами і чотирма тунелями. Минулого тижня мер Москви відкрив другу ділянку - від сосонок до селища Ватутинки. Він включає в себе будівництво моста через річку Десну, трьох шляхопроводів в складі транспортних розв'язок і майже 11,5 км дороги.
До кінця 2018 року другий етап буде повністю завершено, будуть побудовані два шляхопроводи, міст через річку Пахру, пішохідні переходи
(вісім надземних і три підземних), а також інженерні комунікації.