Строительство »

Жителі селища Березівка ​​повністю переселені

Яким області Кульгин неодноразово зустрічався з жителями цих сіл і тримав на контролі переселення.

У Західно-Казахстанської області завершилося переселення жителів сіл Березівка ​​і Бестаев.

Нагадаємо, що перший етап переселення почався два роки тому, тоді 82 сім'ї отримали нові квартири в місті Акса. Другий етап переселення почався в серпні поточного року.

За цей час в селі Аралтал було побудовано 100 житлових будинків і два 153-хквартірних 9-поверхові будинки в місті Акса. Яким області А.Кульгінов неодноразово зустрічався з жителями цих сіл і тримав на контролі переселення.

Відзначимо, що будинки побудовані з урахуванням всіх побажань Березовця і бестауцев.

З побудованих будинків рівно половина є 3-кімнатний (95 кв.м), а другу половину складають 4-трикімнатна будинку (105 кв.м). Будинки газифікованими, до них підведена чиста питна і технічна вода, під'їзні шляхи асфальтовані. Прибудинкова територія придатна для вирощування плодово-ягідних насаджень, є місце для будівництва госпбудівель. Також спеціально для зручності жителів розроблений новий автобусний маршрут.

Також спеціально для зручності жителів розроблений новий автобусний маршрут

Всі ці будинки побудовані за рахунок коштів компанії КПО б.в. При цьому особливу увагу було приділено якості будівельних робіт як самих житлових будинків, так і будівництва внутріпоселкових доріг.

Також в Аралтале побудована школа на 300 місць, яка відкриє свої двері вже в січні наступного року.

Крім цього в місті Акса здані в експлуатацію 2 багатоповерхових будинки. У кожному з цих будинків по 36 одно- і чотирикімнатних квартир, 54 двокімнатних та 27 трикімнатних квартири. Варто відзначити, що при будівництві площа квартир затверджувалася виходячи з розрахунку не менше 15 кв.м на одну людину. У будинків є автономні дахові котельні, які застосовуються вперше в місті. Також передбачено будівництво дитячого ігрового майданчика. Для цих цілей буде застосовано широко використовується в Європі м'яке гумове покриття.
Також в місті побудований дитячий сад на 320 місць, який вже відвідують діти переїхали селян.

Жителям сіл Березівка ​​і Бестаев крім нових будинків видана матеріальна компенсація, яка варіюється від 1 до 15 млн. Тенге.


Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!