Строительство »

Україна і Білорусь затвердили Положення про демаркацію державного кордону

Країни підписали Угоду про демаркацію кордону / УНІАН

У Чернігові сьогодні відбулася церемонія підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про затвердження Положення про демаркацію державного кордону між Україною і Республікою Білорусь.

Як передає кореспондент УНІАН, документ підписали керівники делегацій у Спільній українсько-білоруської демаркаційної комісії - Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Леонід Осаволюк і начальник Управління делімітації та демаркації державного кордону Державного прикордонного комітету Республіки Білорусь Олександр Архипов.

Посадові особи підкреслили, що Положення про демаркацію державного кордону між Україною і Республікою Білорусь відпрацьовано протягом тривалого часу. Власне підготовка документів тривала з вересня 2013 року, в минулому році в листопаді був встановлений перший знак на українсько-білоруському кордоні.

Читайте також Лукашенко погодився, щоб в Мінську проходили переговори по Україні Осаволюк пояснив, що твердження Положення дозволить активізувати демаркацію українсько-білоруського державного кордону. Документ передбачає порядок позначення кордону і винесення його позначення на місцевість. "Узгоджено всі питання. Головне, що вміємо домовлятися. І всі спірні питання вирішувалися, як між двома хорошими сусідами", - підкреслив керівник української делегації.

За словами Архипова, у білоруської сторони повне розуміння з українськими колегами. "Кордон має бути справедливою в розумінні обох держав", - сказав він.

Читайте також У Держземагентстві вже шукають фахівців для проведення демаркації кордону з Росією Довідка УНІАН. Загальна протяжність державного кордону України і Білорусі становить 1084,2 км (в межах Чернігівської області - 227 км).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter