Строительство »

Долгоруковський завод бистровозводімого житла. Котеджі. Воронеж.Ліпецк.Белгород.

З кожним роком в Воронежі, Бєлгороді, Курську, Тамбові, Липецьку і Орлее зростає частка індивідуальних житлових будівель серед здаваїмого в експлуатацію житла

З кожним роком в Воронежі, Бєлгороді, Курську, Тамбові, Липецьку і Орлее зростає частка індивідуальних житлових будівель серед здаваїмого в експлуатацію житла. У деяких регіонах вона вже сягає майже 90%. Будівництво котеджів невеликої поверховості, розрахованих на проживання однієї або декількох сімей, в даний час вважається одним з найбільш перспективних і ефективних способів вирішення житлової проблеми.

Строго кажучи, котеджем в первісному розумінні цього слова вважався невеликий за площею, найчастіше одноповерховий будиночок з мансардою і обмеженим числом кімнат. Однак в Росії термін «котедж» набагато ширше і використовується він для позначення практично всіх приватних житлових будівель до 3 поверхів. Сучасні котеджі можна зустріти як в елітних міських мікрорайонах, найчастіше розташованих на околиці, так і в безпосередній близькості від великих мегаполісів.

Проживання в котеджі має масу плюсів, невипадково їх популярність зростає рік від року. Це і наявність власної приватної території біля будинку, відсутність за стінкою галасливих сусідів і ймовірності опинитися по сусідству з розташованим на першому поверсі багато квартирного будинку клубом або торговим центром. Жителі котеджу зазвичай не стикаються з проблемами з опаленням і гарячим водопостачанням, зважаючи на наявність індивідуальної міні-котельні, при цьому набагато менше платять за комунальні послуги. Словом, котедж має всі добре відомими перевагами індивідуального житла.

Саме з цієї причини будівництво котеджів і взагалі малоповерхове будівництво в Воронежі, Липецьку, Бєлгороді, Тамбові, Курсі і Орлі, а також інших населених пунктів відповідних регіонів на підйомі. Причиною тому є і державна підтримка програм індивідуального житлового будівництва, особливо активно реалізується в Білгородській області. За умови наявності відповідної ділянки вартість будівництва капітального котеджу приблизно порівнянна з вартістю квартири аналогічного метражу в багатоповерховому будинку. Не дивно, що багато в наші дні вважають за краще варіант з котеджем.

Що стосується процесу будівництва, то сьогодні багато організацій спеціалізуються саме на зведенні котеджів як за типовими, так і за індивідуальними дизайнерським проектам. Безсумнівно, другий варіант обійдеться дорожче, зате будинок матиме свій власний оригінальний вигляд і вигідно відрізнятися на тлі стандартних типових будівель. Зрештою, таке житло будується навіть не на роки, а як мінімум на десятиліття, тому за умови наявності коштів, цілком має сенс звернути увагу на зовнішній вигляд споруди.
Будівництво будинків і котеджів - перспектива сучасного і надійного комфорту.

Компанія здійснює всі види робіт з будівництва котеджів в Воронежі від проектування до здачі об'єкта «під ключ».

У наших клієнтів є практично необмежені можливості створення будівель повністю готових для експлуатації за ексклюзивними проектами з впровадженням прогресивних і ефективних технологій зведення.

Є можливість побудови за типовими проектами, індивідуальними розробками замовника або по спеціально підготовленим нашими фахівцями планам з урахуванням особливостей місцевості, побажань, передбачуваного бюджету в повній відповідності (а при необхідності доопрацювання і адаптації) вимогам ГОСТу. Ваша фантазія знайде допомогу в технічно правильному втіленні!

Важливим аспектом обгрунтованого вибору і довіри компанії, якій ви доручаєте будівництво заміських котеджів, є повна впевненість в тому, що вам не доведеться самостійно доробляти розпочате будівництво, не кажучи вже про бувальцях. З прикладами робіт компанії можна ознайомитися в розділі каталогу «Наші роботи». Компанія проводить повний комплекс необхідних послуг від розмітки ділянки за планом до ексклюзивних оздоблювальних робіт.

Технологія зведення може бути будь-який з сучасних розробок будівництва. Компанія працює з будь-якими будівельними матеріалами, тому ви можете замовити цегляні будинки, які традиційно визнані «представниками» капітального будівництва і підійдуть для експлуатації в будь-який час року. Газобетонні і пінобетонні будинку - економічний спосіб звести досить масштабну споруду не втративши в якості. Цінні рекомендації і майстерність фахівців при виборі дерева для зведення будинку дадуть можливість будівництва стати не тільки колоритним елементом на фоні мальовничої природи, але і сучасним упорядкованим котеджем, стійким до впливу часу, вологи і навіть вогню. Каркасні конструкції вимагають «тонкого» інженерного прорахунку і точності - тільки за цих умов можна повністю відчути переваги швидкісного надійного будівництва. Консультанти компанії розкриють вам всі конструктивні особливості обраного матеріалу.

При замовленні всього комплексу послуг наші клієнти мають унікальну перевагу спланувати всі деталі на будівництво котеджів від найбільш оптимальних інженерних рішень розміщення комунікацій до екстер'єрних розробок, дизайну і розташування елементів інтер'єру.

1. Багаторічний практичний досвід компанії з різноманітними напрацюваннями щодо оптимізації будівництва гарантує вирішення будь-яких конструкційних питань, які можуть вознікнутьпрі організації будівництва котеджів під ключ. За кожним проектом стоїть будинок з документально підтвердженої гарантією на довговічність всієї споруди з детальним планом і описом.

2. Можна придбати готовий план на будівництво котеджів і заміських домовіз запропонованої лінійки або адаптувати сподобався дизайн до специфічних умов, заданих саме на вашій ділянці. Масштаби будівництва заміських будинків під ключ визначає сам замовник. ресурси компанії дозволяють виконувати будь-які обсяги замовлень.

3. Є маса варіантів підбору матеріалів різної цінової категорії відповідають технічним вимогам споруди при здійсненні індивідуальних побажань. Всі проекти розробляються з урахуванням кліматичних особливостей місцевості, тому мають потенційний запас міцності в умовах впливів максимальних показників температур даного регіону.

4. Фахівці компанії постійно вдосконалюють свої професійні навички і завжди в курсі новинок ринку будівельних матеріалів. Тільки реальний досвід і знання допоможуть в дійсності оцінити можливі ризики і ефективність інноваційних технологій виробництва будматеріалів. Вам не потрібно кидатися в пошуках вузькопрофільних фахівців. Компанія пропонує послуги тільки професійних майстрів, які кваліфіковано виконають роботу, дадуть рекомендації по догляду та експлуатації будівлі або обладнання.

5. Ви можете вибрати будівництво заміських будинків по будь-якої технології з використанням будь-яких матеріалів відповідного призначення. Фахівці компанії нададуть допомогу в аргументированном підборі матеріалів за адекватними цінами.

6. Безпека вдома - кредо компанії. Всі роботи ведуться лише з урахуванням міцності конструкції з екологічно безпечних матеріалів з дотриманням правил монтажу. При бажанні можна замовити роботи з благоустрою прибудинкової території і укласти додатковий договір на подальше сервісне обслуговування будівлі .