Строительство »

Maxx Royal Belek Golf Resort, Белек

Готель має в своєму розпорядженні номерами категорії Suites і Villas. Номери Suite розташовані в основній будівлі і в блоці Family Terrace, який з'єднаний з Головним корпусом коридором. Номери і вілли відрізняються шикарним дизайном і ультрасучасним комфортом.

В кожному номері:
кондиціонер, телевізор з плоским екраном, телефон, сейф, міні-бар.

В кожному номері:   кондиціонер, телевізор з плоским екраном, телефон, сейф, міні-бар

Suite:

80 м2. Складається із спальні з ліжком French або двома ліжками twin, вітальні зони, вбиральні, ванної кімнати з джакузі і душем, балкона з видом на територію готелю або море. Максимальне розміщення - 3 дорослих + 1 дитина + 1 немовля. Розташований в головній будівлі.

вибрати

Family Suite:

100 м2. Складається з двох спалень (одна - з ліжком French, інша - з двома ліжками twin), зони відпочинку, вбиральні, двох туалетних і ванних кімнат (одна з джакузі, інша - з душем), одного або двох балконів з видом на море або територію готелю. Максимальне розміщення - 5 дорослих + 1 дитина. Розташований в головній будівлі.

план номера вибрати

Terrace Family Suite:

100 м2. Складається з двох спалень (одна - з ліжком French, інша - з двома ліжками twin), вбиральні, двох ванних кімнат з душем, двох балконів (один - з джакузі) з видом на басейн і територію готелю. Максимальне розміщення - 4 дорослих + 1 дитина + 1 немовля. Розташований в будівлі Terrace Family.

план номера вибрати

Terrace Laguna Family Suite:

100 м2. Складається з двох спалень (одна - з ліжком French, інша - з двома ліжками twin), вбиральні, двох ванних кімнат з душем, тераси з прямим виходом до басейну. Максимальне розміщення - 4 дорослих + 1 дитина + 1 немовля. Розташований в будівлі Terrace Family.

план номера вибрати

Family Roof Suite:

140 м2. Складається з двох спалень (одна - з ліжком French, інша - з двома ліжками twin), зони відпочинку, вбиральні, двох туалетних і ванних кімнат, одного або двох балконів (з джакузі) з видом на море або сад. Максимальне розміщення - 6 дорослих + 2 дитини. Розташований в головній будівлі.

вибрати

Laguna Duplex Suite:

135 м2. Дворівневий номер, розташований в головній будівлі, складається з двох спалень (одна - з ліжком French, інша - з двома ліжками twin), вітальні, вбиральні, двох туалетних і ванних кімнат (одна з джакузі, інша - з душем), тераси з виходом до басейну. Максимальне розміщення - 6 дорослих + 2 дитини. Розташований в головній будівлі.

план номера вибрати

Royal Suite:

100 м2. Розташований в головній будівлі номер складається із спальні з ліжком French, вітальні, вбиральні, ванної кімнати, туалетної кімнати, балкона. Максимальне розміщення - 3 дорослих + 1 дитина + 1 немовля.

вибрати

Royal Suite Two Bedroom:

170 м2. Розташований в головній будівлі номер складається з двох спалень з ліжками French, вітальні, вбиральні, двох ванних кімнат, двох балконів. Максимальне розміщення - 6 дорослих + 2 дитини.

вибрати

King Suite:

220 м2. Розташований в головній будівлі номер складається з двох спалень (одна - ліжком French, інша - з двома ліжками twin), вітальні, кухні, вбиральні, двох ванних кімнат, трьох туалетних кімнат, сауни, трьох балконів. Максимальне розміщення - 6 дорослих + 1 дитина.

вибрати

Maldives Villa:

Окрема вілла, розташована в басейні-лагуні, складається із спальні з ліжком French, вітальні зони, вбиральні, ванної кімнати з душем, тераси з джакузі і спуском в басейн-лагуну. Максимальне розміщення - 3 дорослих + 1 дитина.

вибрати

Albatross Villa Two Bedrooms:

350 м2. Розкішна двоповерхова вілла, розташована на гольф-поле Montgomerie, складається з холу-вітальні, двох спалень (одна - з ліжком French, інша - з двома ліжками twin), вітальні, їдальні, кухні, ванної кімнати з джакузі, ванної кімнати з душем і сауною, ванної кімнати з душем і хаммамом, трьох туалетних кімнат, тераси з власним басейном і видом на гольф-поле. Максимальне розміщення - 7 дорослих + 1 дитина.

вибрати

Albatross Villa Three bedrooms:

425 м2. Розкішна двоповерхова вілла, розташована на гольф-поле Montgomerie, складається з холу-вітальні, 3 спалень (дві з ліжком French або одна з двома односпальними ліжками), вітальні, їдальні, кухні, ванної кімнати з джакузі і душем, ванної кімнати з душем і сауною, хамама, 4 туалетних кімнат, тераси з власним басейном і видом на гольф-поле. Максимальне розміщення - 10 дорослих + 1 дитина.

вибрати

Presidential Villa:

630 м2. Розкішна двоповерхова вілла, розташована на гольф-поле Montgomerie, складається з холу-передпокою, чотирьох спалень (три з них - з ліжком French, інша - c два односпальні ліжка), вітальні, їдальні, кухні, п'яти туалетних кімнат, двох ванних кімнат з джакузі і душем, ванної кімнати з душем і сауною, хамама, двох ванних кімнат з душем, трьох балконів, тераси з власним басейном. Максимальне розміщення - 12 дорослих + 1 дитина.

вибрати

Owner Villa:

630 м2. Розкішна двоповерхова вілла, розташована на гольф-поле Montgomerie, складається з холу-передпокою, чотирьох спалень (дві з них - з ліжком French, дві - c два односпальні ліжка), вітальні, їдальні, кухні, чотирьох туалетних кімнат, двох ванних кімнат з джакузі і душем, ванної кімнати з душем і сауною, хамама, ванної кімнати з душем, трьох балконів, тераси з басейном. Максимальне розміщення - 12 дорослих + 1 дитина.

вибрати

Увага:
Фотографії представлених на сайті номерів дають загальне уявлення про кожну категорії номерного фонду готелю. Номери можуть відрізнятися по метражу, колірного рішення, плануванні, наявністю / відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомий при заселенні гостя в готель.