Строительство »

Уральським пайовикам, які голодуванням домагалися своїх квартир, добудували будинки

Привітати жителів зі здачею будинку приїхали Дід Мороз і міністр будівництва Михайло Волков (на фото з мікрофоном)

Влітку 2017 року пайовики будинку, який зводили на вулиці Бахчиванджи, 15, влаштували справжній переполох: вони настільки втомилися чекати здачі свого житла, що оголосили голодування. Кілька пайовиків в прямому сенсі ночували біля воріт недобудови. Їх протест тривав 17 діб .

Сьогодні, 19 грудня 2018 року, узялася добудовувати цей об'єкт компанія здала будинок.

- Будинок здали, зараз ми чекаємо кадастровий паспорт на об'єкт, потім вже будемо передавати пайовикам, - пояснив Е1.RU голова правління кооперативу. - Квартири ми подивилися на предмет дефектів. Якщо буде так, як ми розраховуємо, так, як каже забудовник, то до Нового року, може бути, вже почнемо передавати ключі мешканцям.

Історія з ЖБК «Авіатор» почалася в 2013 році, тоді почали будувати житловий комплекс «Кольцовскій» на 152 квартири. Продажем об'єкта займалося ТОВ АН «Базис». Житлово-будівельний кооператив «Авіатор» виступив інвестором. Завершити будівництво повинні були три роки тому - в 2015 році.

Завершити будівництво повинні були три роки тому - в 2015 році

Жінка в шубі - це Ольга Діанова, вона була одним з ініціаторів голодування минулого літа Жінка в шубі - це Ольга Діанова, вона була одним з ініціаторів голодування минулого літа   Будинок на Бахчиванджи   Міністр будівництва Михайло Волков і глава будівельної компанії Геннадій Черних   Квартири мешканцям дістануться в такому стані Будинок на Бахчиванджи Міністр будівництва Михайло Волков і глава будівельної компанії Геннадій Черних Квартири мешканцям дістануться в такому стані

У жовтні директора ТОВ АН «Базис» на сім років відправили в колонію за привласнення і розтрату 18 мільйонів рублів, а також за зловживання повноваженнями. Голова ЖБК «Авіатор» Володимир Фатєєв - другий учасник цієї історії - був засуджений до п'яти років позбавлення волі в липні 2018 року . Будинок добудовувала компанія Prinzip (вони ж добудовували «Перший Миколаївський» ).

Сьогодні ж вручили ключі Арамільскій пайовикам, які постраждали від дій компанії «Лоджик Девелопмент» . Свого житла там чекали кілька сотень пайовиків, серед них мама 12 дітей, про яку ми не раз писали . Квартиру ця сім'я так і не отримала. забудовника - компанію ТОВ «ІГК Лоджик-Девелопмент» - банкрутують .

Рятувати пайовиків взялася ГК ТЕН, вони і добудовують цей об'єкт. Сьогодні вони здали будинок на 98 квартир.

За те, що ці компанії взялися за проблемні об'єкти, вони отримали ділянки на візі. Там кілька забудовників будуть зводити величезний мікрорайон на 33 тисячі чоловік .