Строительство »

Мера Сміли не пустили на засідання Кабміну

Мер залишився без опалення міста Сміла Черкаської області Олексій Цибко заявив, що його запросили, а потім не пустили на засідання уряду 14 листопада

Мер залишився без опалення міста Сміла Черкаської області Олексій Цибко заявив, що його запросили, а потім не пустили на засідання уряду 14 листопада.

«Мене запросили на засідання Кабінету Міністрів сьогодні, а коли побачили, що приїхала громада Сміли, почули її виступ, мій виступ - вже радикальне, мені анулювали пропуск і не допустили на засідання уряду», - сказав Цибко в ефірі телеканалу прямий .

Градоначальник звинуватив у провалі теплопостачання приватну компанію «з рахунками на Кіпрі». На його думку, поліція і СБУ могли б швидко залагодити проблему.

Цибко також поінформував, що 15 листопада в місто повинні приїхати заступник міністра регіонального розвитку Едуард Кругляк і заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелому.

Нагадаємо, така ситуація в Смілі не вперше - минулої зими місто залишилося без опалення : В котельні не піддавався газ.

Новини по темі: «Обіцянка є борг», або Гройсман про непідйомні тарифах: всіх захистимо!

Читайте останні новини ЖКГ і все про ситуацію в Україні та світі на сторінках «2000» і в соціальних мережах Facebook , Twitter , Livejournal , а також Telegram