Строительство »

Сколтех | Сколтех отримав освітні ліцензії «Сіменс»

Картинки: Сколтех, Siemens AG

Сколковскій інститут науки і технологій (Сколтех) і ще чотири провідних навчальних закладів Росії уклали на Петербурзькому міжнародному економічному форумі угоду з німецьким концерном «Сіменс». Концерн передав вузам пакет академічних ліцензій, керуючих життєвим циклом продуктів (PLM) для зниження витрат при їх виробництві.

Життєвий цикл продуктів - це період з моменту, коли компанія виявила потребу споживача в продукті, до його реалізації і подальшої утилізації. Програми та послуги, які займаються управлінням життєвого циклу продуктів, допомагають компаніям знизити витрати, пов'язані з можливими доробками товару.

Ліцензії PLM отримали, крім Сколтеха, Санкт-Петербурзький політехнічний університет Петра Великого (СПбПУ), Національний дослідницький університет «МЕІ», МГТУ ім. Н. Е. Баумана, Російський університет транспорту (МІІТ) .За допомогою ліцензій учні можуть моделювати вироби в тривимірній CAD-системі, використовувати засоби для оцінки характеристик конструкції, а також освоювати програмування для верстатів з ЧПУ. Програмне забезпечення призначене не тільки для навчання, але і для проведення наукових досліджень.

У студентські версії програм входить повний набір інструментів для моделювання, креслення, створення зборок і візуалізації, а також самовчителі. Університети можуть встановити освітні програми на необхідне число комп'ютерів. Крім того, студенти можуть отримувати ліцензії у тимчасове користування, щоб працювати над завданнями і продовжувати свою освіту в віддаленому режимі.

В даний час «Сіменс» взаємодіє з провідними вищими навчальними закладами країни. У 2018 року кількість пріоритетних для компанії вузів перевищить п'ятдесят.

Довідкова інформація

«Сіменс АГ» (Берлін і Мюнхен) - провідний світовий технологічний концерн, який протягом більше 170 років уособлює собою найвищий рівень інжинірингу, інновацій, якості, надійності і проявляє глобальний підхід до бізнесу. Компанія веде свою діяльність в більш ніж 200 країнах і спеціалізується в таких областях, як електрифікація, автоматизація і дигитализация. «Сіменс» - один з найбільших в світі постачальників енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій. Підприємство є одним з провідних виробників парогазових установок для ефективного виробництва енергії, постачальником рішень для її передачі, піонером в області інфраструктурних рішень, технологій автоматизації та програмного забезпечення для промисловості. Компанія є великим виробником медичного обладнання для візуалізації (комп'ютерних та магнітно-резонансних томографів) і лабораторної діагностики. У 2017 фінансовому році, що завершився 30 вересня, оборот концерну склав 83,0 млрд євро, а чистий прибуток - 6,2 млрд євро. На кінець вересня 2017 року «Сіменс» працювали 372 тисячі співробітників по всьому світу. Більш детальна інформація: www.siemens.com і www.twitter.com/siemens_press .

ТОВ «Сіменс» є головною компанією «Сіменс» в Росії, Білорусі та Центральної Азії. У цих країнах концерн працює за всіма традиційними напрямами своєї діяльності, присутні більше ніж в 40 містах і є одним з провідних постачальників продукції, послуг та комплексних рішень для модернізації ключових галузей економіки та інфраструктури. ТОВ «Сіменс» налічує близько 2900 співробітників. Оборот в 2017 фінансовому році (за станом на 30 вересня) склав 1,1 млрд євро. Більш детальна інформація доступна на інтернет-сайті: www.siemens.ru

Сколковскій інститут науки і технологій (Сколтех) - недержавний освітньо-дослідний інститут, який знаходиться в Сколково (Росія, Москва). Створений в 2011 році за участю Массачусетського технологічного інституту (MIT), Сколтех готує нові покоління дослідників і підприємців, просуває наукові знання і сприяє технологічним інноваціям з метою вирішення найважливіших проблем, що стоять перед Росією і світом. Інститут будує свою роботу, спираючись на кращі традиції російських і міжнародних освітніх і дослідницьких практик, роблячи особливий акцент на підприємницької та інноваційної діяльності. Модель Сколтеха передбачає інтеграцію освіти і досліджень, причому як фундаментальних, так і прикладних. Інститут тісно пов'язаний з промислової і підприємницької екосистемою, що дозволяє розвивати якісні дослідження і генерувати приплив інновацій в економіку. www.skoltech.ru

Фонд «Сколково» - некомерційна організація, створена з ініціативи президента РФ у вересні 2010 року. Мета Фонду - створення екосистеми, сприятливою для розвитку підприємництва та досліджень в областях: енергоефективність та енергозбереження, ядерні, космічні, біомедичні, стратегічні комп'ютерні технології і програмне забезпечення. На Фонд покладено функції управління Інноваційним центром «Сколково», діяльність якого регулюється спеціальним законом, що надає особливі економічні умови стартапам, які пройшли спеціальну зовнішню технологічну експертизу (зараз їх більше 1800). Сумарна виручка компаній - учасників «Сколково» за період 2011-2016 рр. перевищила 147 млрд рублів. У них створено понад 27 тисяч робочих місць, запатентовано понад 1200 розробок і технологічних рішень. Важливою частиною екосистеми «Сколково» є дослідницький університет - Сколковскій інститут науки і технологій (Сколтех), створений і функціонує за підтримки Массачусетського технологічного інституту. До 2020 року в «Сколково» буде побудовано більше 2 млн квадратних метрів виробничих, офісних і житлових приміщень, в Інноваційному центрі працюватимуть не менше 35 000 чоловік. сайт: www.sk.ru

Контакти:
Skoltech Communications
+7 (495) 280 14 81