Строительство »

Підприємець Олена Батурина прилетіла в Москву для дачі свідчень у справі "Банку Москви"

  1. Дружина колишнього мера столиці і екс-власниця компанії "Інтеко" Олена Батуріна прилетіла...

Дружина колишнього мера столиці і екс-власниця компанії "Інтеко" Олена Батуріна прилетіла в Москву з Австрії, щоб дати свідчення у справі про розкрадання в "Банку Москви". Вона вже приступила вже приступила до роботи зі слідством.

підприємниця Олена Батурина напередодні ввечері прилетіла в російську столицю з Австрії, щоб дати свідчення у справі "Банку Москви", повідомляє в четвер, 28 червня, газета "Московський комсомолець".

Олена Батурина планує пробути в Росії кілька днів. За безпеку дружини колишнього мера столиці відповідає адвокат, акредитований органами внутрішніх справ Австрії. Він не бере участі в справі.

Підприємниця раніше підписала Європейську конвенцію про взаємну правову допомогу у кримінальних справах, згідно з якою в Росії вона не може бути затримана або заарештована.

Колишня власниця "Інтеко" дасть свідчення у справі про розкрадання грошей у "Банку Москви" в 2009 році. Слідчі вважають, що на рахунок компанії Олени Батуріної були переведені 12 млрд рублів в якості кредиту "Прем'єр Естейт".

Слідство також займеться питанням законності отримання ЗАТ " Інтеко "І Батуріної прав на ділянку в 58 гектарів, який був запорукою для отримання кредиту. Ділянкою володіла" Територіальна дирекція Раменське ". Її власниками на умовах пайової участі були три співробітника" Інтеко ". Якщо в показаннях Олени Батуріної виявляться ознаки нового злочину, слідчим доведеться вирішувати питання про виділення кримінальної справи в окреме провадження.

Колишніх топ-менеджерів "Банку Москви" Андрія Бородіна і Дмитра Акулініна звинувачують в шахрайстві при видачі кредиту структурам, пов'язаним з "Інтеко". У їх відношенні порушено кримінальні справи за ч.4 ст. 159 КК РФ (шахрайство в крупному розмірі), максимальне покарання передбачає позбавлення волі на десять років.

Відео: " вести "


Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter