Строительство »

Бізнесмен Віктор Батурін залишиться під арештом до початку серпня

  1. Тверський суд столиці продовжив арешт Віктора Батурина в СІЗО до початку серпня. Бізнесмен звинувачується...

Тверський суд столиці продовжив арешт Віктора Батурина в СІЗО до початку серпня. Бізнесмен звинувачується в шахрайстві: за версією слідства, він двічі продав квартиру в центрі Москви, виручивши з цього 250 тис. Євро.

Тверський районний суд Москви задовольнив клопотання слідства про продовження арешту бізнесмена Віктора Батуріна - він залишиться в СІЗО до 5 серпня 2012 року. Про це в середу, 13 червня, повідомляють російські ЗМІ. Сторона захисту вже звернулася в Мосміськсуд з проханням оскаржити це рішення.

Віктор Батурин був заарештований в кінці листопада 2011 року, коли намагався перевести в готівку підроблений вексель компанії " Інтеко ". У травні 2012 року він проходив лікування в лікарні СІЗО: під час знайомства з матеріалами справи не витримали нерви.

Слідчі вважають, що обвинувачений двічі продав квартиру в центральному районі столиці, обдуривши одного з московських бізнесменів. За підсумками операції він отримав 250 тис. Євро. В якості застави при цьому виступила нерухомість "Інтеко", яка не належала Батурину.

Відео: РІА Новини"


Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + Enter