Строительство »

Батурина знову очолила рейтинг найбагатших жінок Росії за версією Forbes

Її статки журнал оцінив в $ 1,2 млрд, що в два рази більше показників гендиректора Wildberries Тетяни Бакальчук і екс-дружини мільярдера Дмитра Риболовлєва Її статки журнал оцінив в $ 1,2 млрд, що в два рази більше показників гендиректора Wildberries Тетяни Бакальчук і екс-дружини мільярдера Дмитра Риболовлєва   Олена Батурина   Фото: ТАСС, Сергій Савостьянов   Москва

Олена Батурина

Фото: ТАСС, Сергій Савостьянов

Москва. 25 жовтня. INTERFAX.RU - Президент компанії Inteco Management Олена Батурина в черговий раз очолила рейтинг найзаможніших жінок Росії по версії журналу Forbes. За інформацією видання, її стан - $ 1,2 млрд.

Вона в два рази випередила найближчих переслідувачів: $ 600 млн складає стан гендиректора інтернет-магазину Wildberries Тетяни Бакальчук, приватного інвестора і екс-дружини мільярдера Дмитра Риболовлєва Олени Риболовлєву, а також голови ради директорів "Групи компаній S7" Наталії Фільов.

Слідом ідуть член ради директорів компанії "Прогрес Капітал" Ольга Белявцева, а також приватні інвестори Лідія Михайлова (колишня дружина засновника "Групи Черкізово" Ігоря Бабаєва) і Лілія Ротенберг (дочка мільярдера Аркадія Ротенберга) - у них по $ 500 млн.

Як зазначає Forbes, в цьому році в рейтингу п'ять новачків, включаючи Михайлову і Ротенберг. Також вперше в список увійшли дочка Валентина Юмашева, акціонер холдингу En + Поліна Дерипаска ($ 200 млн і 22-е місце) і Ірина Герасименко, яка разом з Ольгою Кравченко до недавнього часу була основним власником "Преображенської бази тралового флоту" (її стан в $ 180 млн принесло їй 24-е місце).