Строительство »

Утилізація батарейок в Україні в мережі Билюкс ™

 1. Який мені шкода від однієї батарейки? Одна пальчикова батарейка отруює 20 м2 землі або 400 л води!...
 2. утилізуй небезпека

Який мені шкода від однієї батарейки?
 • Одна пальчикова батарейка отруює 20 м2 землі або 400 л води!
 • Зберігати відпрацьовані батарейки будинку не рекомендується, так як відбувається виділення небезпечних речовин в повітря. Елементи ці, в основному, токсичні і небезпечні. Свинець (накопичується в організмі, вражаючи нирки, нервову систему, кісткові тканини), кадмій (шкодить легеням і ниркам), ртуть (вражає мозок і нервову систему), нікель і цинк (можуть викликати дерматит), луги (пропалюють слизові оболонки і шкіру) та інші..

ЯК ПІТИ ВІД НЕБЕЗПЕКИ?

Докласти мінімальні зусилля - принести відпрацьовані батарейки в найближчі пункти прийому в офісах Билюкс за адресами:

 • Полтава, вул. Чапаєва, 9а, оф. 40
 • Харків, вул. Кірова д.38, оф 505
 • Київ, вул. Святошинська 34
 • Львів, м. Мостиська, Львівська обл., Вул. Шевченка, 5, оф. 1
 • м. Тернопіль, вул.Текстильна 28 год, (ТРЦ «Подоляни») Телефон: (067) 630-07-74,
  (0352) 42-00-16
 • Вінниця (скоро)
 • Житомир (скоро)
 • Івано-Франківськ, (скоро)

утилізуй небезпека

Використані батарейки вимагають спеціальної утилізації!

Складовий компонент батарейок - кадмій, негативно впливає на нирки, печінку, підшлункову залозу, і крім всього цього сприяє виникненню раку легенів. Лише одна пальчикова батарейка здатна отруїти 20 м2 ґрунту або більше 400 літрів питної води.

Попадання батарейки на смітник загрожує іншими наслідками. Якщо трапиться пожежа, всі небезпечні елементи потраплять в повітря і отруять людський організм. Проблема утилізації та переробки відпрацьованих батарейок стає все більш актуальною в наш час і її рішення існує.

Збір використаних батарейок в офісах представництв ТМ Билюкс здійснюється по всій Україні. Зібрані батарейки відправляються на утілдізацію в Львівське державне підприємство «Аргентум» - одне з трьох найбільших галузевих заводів в Європі.

Зібрані батарейки відправляються на утілдізацію в Львівське державне підприємство «Аргентум» - одне з трьох найбільших галузевих заводів в Європі

Тільки партнери Билюкс: дилери, франчайзі і дистриб'ютори можуть отримати такий контейнер БЕЗКОШТОВНО і встановити у себе в офісі або будь-якому іншому місці (хоч в під'їзді). Прохання повідомляти адреси офісів з встановленими контейнерами на імейл:

Який мені шкода від однієї батарейки?
ЯК ПІТИ ВІД НЕБЕЗПЕКИ?