Строительство »

Телепередача «Ювілейне шоу балету" Тодес ": Максим Галкін, Крістіна Орбакайте, Микола Басков, Валерія та інші» на каналі «Перший», Хабаровськ

  1. перший
  2. тривалість

Ось уже три десятиліття TODES дарує мільйонам своїх учнів, глядачів і шанувальників дивовижну радість танцю. Історія розвитку балету по-справжньому яскрава і стрімка. У 1987 році Алла Духова зібрала брейк-данс-колектив, який швидко завоював популярність. Протягом десяти років TODES працював з провідними зірками вітчизняного шоу-бізнесу, а в 1997-му став абсолютно самостійним колективом. Через рік відкрилася перша школа танцю Алли Духової, сьогодні налічує понад сто філій в Росії і за кордоном. В ювілейному концерті до 30-річчя балету TODES взяли участь популярні вітчизняні виконавці, з якими працювали танцюристи. На сцену вийшли Крістіна Орбакайте, Валерія, Микола Басков, Філіп Кіркоров, Олег Газманов, Валерій Сюткін і багато інших.

Ось уже три десятиліття TODES дарує мільйонам своїх учнів, глядачів і шанувальників дивовижну радість танцю перший

Помилка в розкладі

Ось уже три десятиліття TODES дарує мільйонам своїх учнів, глядачів і шанувальників дивовижну радість танцю. Історія розвитку балету по-справжньому яскрава і стрімка. У 1987 році Алла Духова зібрала брейк-данс-колектив, який швидко завоював популярність. Протягом десяти років TODES працював з провідними зірками вітчизняного шоу-бізнесу, а в 1997-му став абсолютно самостійним колективом. Через рік відкрилася перша школа танцю Алли Духової, сьогодні налічує понад сто філій в Росії і за кордоном.

В ювілейному концерті до 30-річчя балету TODES взяли участь популярні вітчизняні виконавці, з якими працювали танцюристи. На сцену вийшли Крістіна Орбакайте, Валерія, Микола Басков, Філіп Кіркоров, Олег Газманов, Валерій Сюткін і багато інших.

тривалість

2 години 20 хвилин (140 хвилин)