Строительство »

Оксана Федорова проміняла Баскова на офіцера ФСБ

Два роки світські пліткарі обговорювали роман тенора Миколи Баскова і красуні Оксани Федорової . Багато хто сумнівався в почуттях пари, називали цей союз піар-романом. Однак в інтерв'ю «Комсомолці» Федорова запевнила, що її почуття були реальними, що не награним. Були, так пройшли ...

- Коли він зібрав речі і пішов, я зрозуміла це і прийняла, - згадує Федорова. - Потім він знову повернувся і сказав мені: «Прийми мене таким, який я є!» Я і це зрозуміла і прийняла. «Але я не готовий одружитися!» - чесно сказав він мені. Я відповіла: «Коля, хіба я наполягала на нашому весіллі? Це ти в пресі постійно говорив, що зробив мені пропозицію, що хочеш зі мною одружитися. Я ж, навпаки, не квапила події ». Я не хотіла, щоб наші відносини виставлялися напоказ. Але Коля мене переконував, що це нормально, тому що ми публічні люди, треба бути відкритими, такими, які є. Ми розходилися в питанні, наскільки треба афішувати своє особисте життя і є вона у публічних людей взагалі.

Однак на початку березня Федорова і Басков остаточно розлучилися. У Кремлівському палаці, де проходив творчий вечір Ігоря Ніколаєва і його дружини Юлії Проскуряковою, Басков прямо зі сцени оголосив, що з Оксаною вони більше не пара.

- Я не могла припустити, що це станеться саме так, відкрито, на очах у глядачів ... - переживала Оксана, згадуючи березневі події. Але не впадала у відчай і була впевнена, що в її житті ще з'явиться справжній чоловік, який не побоїться взяти на себе відповідальність: створить з нею сім'ю і буде носити на руках.

Роман Оксани з Миколою багато хто вважав штучним. Але кільце-то він їй дарував справжнє!

- Мені б хотілося, щоб у мене і моєї коханої людини були цілі, до яких ми разом будемо прагнути. Щоб це був один з життя, - розповідала нам Федорова про своїх критеріях у виборі супутника життя. - Коли чоловік любить і розуміє тебе - це щастя.

І, як з'ясувала «Комсомолка», 34-річна красуня недовго горювала через розрив з Басковим. Друзі Федорової повідали нам, що у Оксани дійсно з'явився коханий чоловік. Правда, вона поки не дуже хоче його афішувати.

- Жениха Оксани звуть Андрій, йому 38 років, він офіцер ФСБ, - відкрили нам завісу таємниці подруги телеведучої. - У неї є благодійний фонд «Поспішайте робити добро». Так ось, з Андрієм вони якраз і познайомилася на грунті благодійної діяльності. У Оксани і Андрія вже дуже серйозні відносини - вони хочуть одружитися!

У Оксани і Андрія вже дуже серйозні відносини - вони хочуть одружитися

Для Федорової особисте життя завжди була на першому місці. У 2002 році вона стала «Міс Всесвіт», але відмовилася від корони заради коханого.

- Дійсно, Оксана вже два місяці зустрічається з дуже хорошим хлопцем. Схоже, вони щасливі, - підтвердив нам цю інформацію Микола Басков. І обурився: - Так що ви у мене все про Федорову і про Федорову питаєте? ..

- Пане Миколо, а ви в курсі, що вона вже і заміж збирається? - зробивши вигляд, що не чули останньої фрази, запитали ми.

- Чи не заміж, а вінчатися! Хоча яка різниця. Я ж, коли ми з Оксаною розлучилися, обіцяв їй, що буду співати на її весіллі. Безкоштовно! До речі, Оксана обіцяла прийти на мій день народження (15 жовтня Баскову виповниться 35 років. - Прим. Авт.) Зі своїм коханим чоловіком. Я теж, до речі, буду не один! На конкурсі «Нова хвиля» в Юрмалі в кінці липня я всім представлю свою нову дівчину. Ми знайомі багато років, і вона дуже красива! Так що життя триває.

ДО РЕЧІ

Всі чоловіки Оксани

Ім'я Оксани Федорової прогриміло на весь світ в 2002 році, коли 25-річна дівчина з Пскова виграла титул «Міс Всесвіт». А потім несподівано відмовилася від корони і поїхала в Пітер до коханої людини.

Красуня заявила пресі, мовляв, особисте життя для неї на першому місці. Пітерський бізнесмен Володимир Голубєв був старше Федорової на 22 роки. Подруги Федорової розповідали журналістам, мовляв, Голубєв обсипав Оксану дорогими подарунками, але контролював кожен крок. Красуня в якийсь момент втомилася жити в «золотій клітці».

- З Володимиром були 6 років мого становлення. Він був старший за мене. Він навчив мене розбиратися в людях, - згадує колишнього коханого Федорова.

Після розставання з Голубєвим Федорова вийшла заміж за німецького манекенника Філіпа Тофта. Але, проживши з чоловіком два роки, Оксана подала на розлучення. Як кажуть, через роман з Басковим.

- Ні, ми розлучилися не через Баскова, - уточнює Оксана. - Наші відносини з Філом розладналися до моєї зустрічі з Колею.

Майже два роки ЗМІ писали про роман Федорової та Баскова. Багато хто не вірив, що у Миколи до Федорової щирі почуття. Підозрювали, що це черговий піар-роман, пише КП.

- Хіба Колю не можна полюбити, хіба він не бачить переваг? - дивується чуткам про піар-романі Федорова. - Басков прекрасна людина, гарний чоловік. Так, мало хто вірив, що у нас була любов. І мені здавалося, що щирих почуттів було більше у мене, ніж у нього ...

Підпишись на наш Telegram . Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Я відповіла: «Коля, хіба я наполягала на нашому весіллі?
І обурився: - Так що ви у мене все про Федорову і про Федорову питаєте?
Пане Миколо, а ви в курсі, що вона вже і заміж збирається?
Хіба Колю не можна полюбити, хіба він не бачить переваг?