Строительство »

Марат Башаров жорстоко побив дружину

Актор зламав дружині ніс, в результаті чого їй довелося звернутися в медичний заклад

Про те, що трапилося журналістам розповів брат Єлизавети Шевирковой. За його словами, інцидент стався вчора, в результаті чергового конфлікту Башаров зламав дружині ніс. Всю ніч вона провела в лікарні, а зараз спить після перенесеного стресу.

Як з'ясувалося, бійки в родині відбувалися і раніше. Так, як каже брат Єлизавети, коли її з Маратом син був ще зовсім маленьким, Шевиркову доставили в лікарню з серйозною травмою руки, проте афішувати те, що трапилося вона не стала, а в інтерв'ю намагалася всіляко обілити чоловіка, кажучи про нього як про зразкового чоловіка і турботливого батька, пише «Старх» .

Актор зламав дружині ніс, в результаті чого їй довелося звернутися в медичний заклад   Про те, що трапилося журналістам розповів брат Єлизавети Шевирковой

Будучи в шлюбі з Катериною Архарова, Башаров також побив ее.Фото: кадр з телепередачі

Подібні історії відбувалися в житті Башарова і раніше. Будучи одруженим на актрисі Катерині Архарова (шлюб пари продовжився близько року, з 2014 по 2015 рік. - прим. Ред.), Марат також побив її, зламавши ніс і завдавши серйозної травми голови.

«Мені здається, Марата хтось із жінок сильно образив - ось він і зганяє зло. На власну дружину Башаров реагує, як бик на червону ганчірку. Не можу повторювати, які гидоти він говорив з приводу наших відносин, всього, що сталося », - розповідала Архарова «Експрес газеті» про наболіле. Подавати в суд на горе-чоловіка вона не стала, Башаров тоді відбувся лише осудом з боку колег і, мабуть, даремно. Нинішню ситуацію актор поки залишив без коментарів.

Нагадаємо, Башаров і Шевиркова узаконили стосунки в минулому році через п'ять років після початку їхнього роману. Скромна церемонія відбулася в солнцевського РАГСі Москви, на торжестві були присутні лише кілька близьких друзів пари, серед яких були, зокрема, Катерина і Олександр Стриженова.

Сина Марселя, який народився в 2016 році, Єлизавета і Марат на церемонію брати не стали, вирішивши, що він ще занадто маленький. Здавалося, Шевирковой нарешті вдалося приборкати круту вдачу Башарова і зробити з нього зразкового сім'янина, однак ідилія, яку подружжя весь цей час демонстрували зі сторінок в соцмережах, виявилася, на жаль, далека від реальності.