Строительство »

Марат Башаров жорстко побив дружину - подробиці, фото, новини Росії, актор, шоу бізнес

Російський актор театру і кіно Марат Башаров, зірка картин "Кордон. Тайговий роман", "Турецький гамбіт", жорстоко побив дружину Єлизавету.

Як розповів таблоїду " Старх "Брат постраждалої, інцидент стався сьогодні, 27 грудня. Після сварки Єлизавета була змушена звернутися в травмпункт, так як чоловік в гніві зламав їй ніс.

Після сварки Єлизавета була змушена звернутися в травмпункт, так як чоловік в гніві зламав їй ніс

Марат Башаров з дружиною Лізою

Як пише джерело, 44-річний Башаров вже давно відомий своєю буйною поведінкою. Його кілька разів звинувачували в тому, що він піднімав руку на жінок, з якими жив. При цьому знайомі актора не раз відзначали, що з Лізою Шевирковой він став набагато спокійніше і перестав так явно проявляти жорстокість. На ділі ж виявилося, що сім'я про це довго мовчала.

За словами брата Єлизавети Шевирковой, чергова сварка в родині закінчилася рукоприкладством, і на цей раз Башаров відзначився особливою жорстокістю. Актор зламав дружині ніс.

"Це сталося сьогодні. Вона знаходиться в лікарні", - заявив родич потерпілої.

Згідно з інформацією, жінка провела залишок ночі в клініці, де не тільки отримала першу необхідну допомогу, а й відходила від отриманого стресу. До інформації журналісти також доклали довідку з травмпункту, де лікарі вказали на закритий перелом носа.

До цього всього брат Єлизавети додав, що це не перший подібний інцидент в родині Башарова, актор і раніше піднімав руку на дружину. У минулому році після подібної сварки жінку також доставляли до медичного закладу з серйозною травмою руки, проте тоді сім'я вирішила не афішувати проблему.

У свою чергу, журналісти теж згадали про подібний інцидент з попередньою дружиною Башарова, актрисою Катериною Архарова, в шлюбі пара складалася близько року, з 2014-го по 2015-й. Тоді в ході сварки з чоловіком жінка отримала серйозну травму голови і носа, в ЗМІ з'являлися фотографії її каліцтв. До суду Архарова вирішила не подавати, як зазначає джерело, вона пошкодувала чоловіка.

До суду Архарова вирішила не подавати, як зазначає джерело, вона пошкодувала чоловіка

Катерина Архарова

Читайте також на OBOZREVATEL , Як особистий лікар співака Філіпа Кіркорова Лев Рудін, який також працює і тісно спілкується з багатьма російськими зірками, розповів про примхи і таємниці знаменитостей.

Як там справи у Насті з Потапом - читайте у нас в Instagram !

Читайте все "Новини Росії" на OBOZREVATEL.