Строительство »

NEWSru.com :: Хокеїст Жердєв влаштував дебош в Барвисі, відзначаючи новий контракт

Дворазовий чемпіон світу з хокею у складі збірної Росії Микола Жердєв після укладення контракту з празьким клубом "Лев" влаштував дебош в елітному готелі "Барвіха Luxury Village" під Москвою і розбив свій новий Bentley Continental GT

Дворазовий чемпіон світу з хокею у складі збірної Росії Микола Жердєв після укладення контракту з празьким клубом "Лев" влаштував дебош в елітному готелі "Барвіха Luxury Village" під Москвою і розбив свій новий Bentley Continental GT.

Як повідомляє портал Life News , Крім витрат на ремонт іномарки класу люкс, 28-річний хокеїст може понести і більш відчутні втрати: його дружина має намір подати на розлучення.

Поведінка Жердєва також обурило сусідів по елітному селищу в Барвисі, і на його авто тепер красуються надряпані цвяхом неприємні написи. Судячи із зовнішнього вигляду розбитого Bentley, спортсмен, швидше за все, ганяв на ньому по траві.

За словами співробітників готелю, останнім часом Жердєв настільки загуляв, що його п'яні дебоші і галасливі вечірки набридли вже всім сусідам. Він постійно запрошував до себе різних дівчат і разом з ними розважався до ранку. Про "подвиги" свого чоловіка в готелі дізналася і дружина хокеїста Євгенія Жердєва. Тепер, після численних сімейних скандалів, вона має намір розлучатися.

Як уточнює видання, сам Жердєв в понеділок вирушив в аеропорт, звідки повинен був вилетіти до Праги на збори своєї нової команди. Однак не зміг зареєструватися на рейс через втрату паспорта. З тих пір у нападника збірної Росії вимкнений телефон.

Відзначимо, це не перший скандал за участю Миколи Жердєва і Bentley Continental . Два роки тому після сварки в ресторані на Рубльово-Успенському шосе хокеїст напав на свою благовірну, ображав її і погрожував розправою. Євгенія сховалася від чоловіка в машині, проте спортсмен схопив стоїть на парковці металевий стовп і почав завдавати їм ударів по дорогому автомобілю, поки той вирулював зі стоянки.