Строительство »

Нафта Brent подешевшала до 49,55 долара за барель

Ціни на нафту слабо опускаються в середу на сигналах, що Росія не готова піти на нові скорочення видобутку

Ціни на нафту слабо опускаються в середу на сигналах, що Росія не готова піти на нові скорочення видобутку.

Про це свідчать дані Bloomberg .

Вартість вересневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures опустилася на 0,06 долара (0,12%) - до 49,55 долара за барель.

Ціна ф'ючерсу на нафту WTI на серпень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі зменшилася на 0,08 долара (0,17%) - до 46,99 долара за барель.

У вівторок Brent подешевшала на 7 центів, торги WTI не проводилися у зв'язку зі святкуванням Дня незалежності в США.

За останні 8 сесій безперервного зростання ціни на нафту виросли на 11%, але залишаються істотно нижче відміток на початок року через побоювання, що зусилля з обмеження видобутку в країнах ОПЕК і їх партнерів не зможуть відновити баланс попиту і пропозиції на нафтовому ринку.

Зокрема, в червні країни ОПЕК збільшили видобуток нафти на 260 тис. Барелів на добу в порівнянні з травнем. Приблизно половина підвищення пояснюється зростанням виробництва нафти в Лівії і Нігерії, звільнених від участі в угоді про обмеження видобутку.

У середу агентство Bloomberg з посиланням на анонімні джерела в уряді РФ повідомило, що Росія має намір дотримуватися поточної угоди, який передбачає зниження видобутку в країнах ОПЕК + на 1,8 млн б / д до кінця березня 2018 року.

економічна правда