Строительство »

Вартість (ціна) процедури банкрутства фізичних осіб

 1. Скільки коштує банкрутство фізичних осіб?
 2. Перед подачею заяви до Суду оплачується:
 3. Винагорода фінансового керуючого
 4. важливо
 5. Підказка
 6. ВАРТІСТЬ ПУБЛІКАЦІЙ ТА ІНШИХ ВИТРАТ
 7. Публікація відомостей в газеті "Коммерсант"
 8. Публікація відомостей на сайті bankrot.fedresurs.ru
 9. Інші витрати при банкрутство фізичних осіб

Ціна - ось що стримує мільйони громадян нашої країни від масових банкрутств. Витрати у справі банкрутство фізичних осіб - дуже болюче питання для боржника, у якого і так сильно обмежені фінансові можливості.

Цікавить кінцева правдива вартість процедури банкрутства фізичної особи?
Скористайтеся нашим онлайн-калькулятором. Це займе 2-3 хвилини Вашого часу.


Розрахувати вартість

Скільки коштує банкрутство фізичних осіб?

Розберемо детально майбутні витрати банкрута

1

Перед подачею заяви до Суду оплачується:

2

Винагорода фінансового керуючого

Вартість послуг фінансового керуючого затверджена в пункті 3 статті 20.6 ФЗ «Про неспроможність (банкрутство)» і становить 25 000 рублів за кожну процедуру:

 • Ціна - ось що стримує мільйони громадян нашої країни від масових банкрутств

  + 7% від коштів, виплачених кредитору при реструктуризації боргів. У разі реструктуризації боргу в 1 000 000 (один мільйон) рублів крім 25 000.00 фіксованого винагороди Ви повинні будете сплатити 70 000.00 рублів відсотків, разом 95 000.00 рублів.

 • У процедурі реалізації майна фінансовому керуючому також покладаються 7% від продажу майна. Але ці витрати не лягають додатково на плечі банкрута, а погашаються за рахунок грошових коштів, виручених від продажу.

Фінансовий керівник не може сам встановлювати ціну банкрутства фізичної особи і вимоги оплатити "додаткову суму" - не законні, хоча і мають місце бути.

важливо

В одній справі про банкрутство фізичної особи може проводитися не тільки одна процедура. Наприклад, при відсутності клопотання про введення процедури реалізації майна, за замовчуванням починається процедура реструктуризації боргів, навіть якщо реструктуризація терміном до 3-х років для Вас нездійсненна. І лише через 5-6 місяців, переконавшись, що план реструктуризації скласти не представляється можливим, почнеться процедура реалізації майна. Процедури в даному випадку буде 2, і оплачувати потрібно буде кожну.

Підказка

Грошові кошти, внесені на депозит Суду при подачі заяви, направляються на оплату винагороди фінансового керуючого за одну процедуру.

ВАРТІСТЬ ПУБЛІКАЦІЙ ТА ІНШИХ ВИТРАТ

В ПРОЦЕДУРІ БАНКРУТСТВА ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

У справі про банкрутство фізичної особи присутні інші обов'язкові витрати, які оплачуються за рахунок громадянина-банкрута з конкурсної маси (доходу, з виручених від реалізації майна грошових коштів):

3

Публікація відомостей в газеті "Коммерсант"

У справі про банкрутство громадянина публікуються такі відомості:

 • про визнання обгрунтованим заяви про визнання громадянина-підприємця банкрутом і введення реструктуризації його боргів;
 • про визнання громадянина-підприємця банкрутом і введення реалізації майна громадянина;

Публікація буде одна якщо по клопотанням громадянина його заяву буде визнано обгрунтованим і відразу буде введена процедура реалізації майна. Якщо ж у справі про банкрутство буде 2 процедури - реструктуризація боргів і реалізація майна - то і публікації в газеті буде 2.

Вартість публікації розраховується індивідуально, виходячи з кількості квадратних сантиметрів, займаних оголошенням. Вартість 1 квадратного сантиметра в 2019 році становить 216 рублів 23 копійки. Середня вартість однієї публікації в газеті "Коммерсант" у справі про банкрутство фізичної особи становить близько 10-11 тисяч рублів.

4

Публікація відомостей на сайті bankrot.fedresurs.ru

Bankrot.fedresurs.ru - єдиний федеральний реєстр відомостей про банкрутство, в якому публікуються всі значущі події в справі про банкрутство фізичної особи. Кількість публікацій залежить від особливостей конкретної справи. Вартість однієї публікації становить 412 рублів 56 копійок.

Публікуються наступні відомості:

про визнання обгрунтованим заяви про визнання громадянина-підприємця банкрутом і введення реструктуризації його боргів 1 публікація - для процедури реструктуризації боргів про визнання громадянина-підприємця банкрутом і введення реалізації майна громадянина 1 публікація - для процедури реалізації майна про наявність чи відсутність ознак навмисного фіктивного банкрутства 1 публікація про отримання фінансових керуючим вимог кредитора про включення до реєстру скільки кредиторів включається до реєстру - стільки і публікацій про припинення виробниц ства у справі про банкрутство громадянина в разі закриття справи про банкрутство, наприклад, якщо у банкрута мало д / с для фінансування процедури про затвердження, відсторонення або звільнення фінансового керуючого 1 публікація - зазвичай публікується разом з публікацією про введення однієї з процедур про затвердження плану реструктуризації боргів громадянина 1 публікація - для процедури реструктуризації боргів про проведення торгів з продажу майна громадянина 1 публікація - для процедури реалізації майна, при наявності майна про результати проведення торгів 1 публікація - для процедури реалізації майна, при наявності майна про проведення зборів кредиторів зазвичай 1 публікація, тому що зазвичай проводиться одні збори про незастосування щодо громадянина правила про звільнення від виконання зобов'язань для недобросовісних банкрутів про завершення кожної з процедур: реалізації майна та реструктуризації боргів громадянина 1 публікація для кожної з процедур

В одній справі зазвичай здійснюється 6-7 публікацій, а витрати становлять ≈ 3 000 рублів.

5

Інші витрати при банкрутство фізичних осіб

 • Поштові витрати на відправку рекомендованих листів з повідомленням про вручення кредиторам, в Арбітражний Суд - ≈85 рублів за один лист;
 • Послуги банку;
 • Витрати на проведення торгів при продажу майна (якщо воно є).

Інші витрати без організації торгів зазвичай складають ≈ 2 000 рублів.

 • при процедурі реструктуризації боргів - ≈ 45 тисяч рублів + 7% від суми, виплаченої на адресу кредиторів;
 • при процедурі реалізації майна:
  • якщо у боржника відсутнє офіційний дохід, то він право клопотати про введення щодо нього процедури реалізації майна без процедури реструктуризації боргів і витрати складуть ≈ 45 тисяч рублів. Крім того, у багатьох регіонах склалася судова практика, коли подібні клопотання задовольняються Арбітражними судами навіть при наявності доходу громадянина, якщо її замало для того, щоб затвердити план реструктуризації боргів. Детальніше про це за посиланням " Арбітражні судді встали на сторону громадян-банкрутів ".
  • якщо Арбітражний Суд не задовольнив клопотання (або воно взагалі не було направлено до Суду) - ≈ 80 тисяч рублів.

Це витрати, передбачені Федеральним Законом "Про неспроможність (банкрутство)". На жаль, незважаючи на їх чималий розмір, збанкрутувати за цю суму на практиці навряд чи вдасться, тому що фінансові керуючі не готові працювати за встановлені Законом 25 000 рублів. Виняток становлять банкрути з дорогим майном, від реалізації якого фінансовий керуючий отримає 7%.

Вихід є - оформити банкрутство «під ключ» в компанії «Долгам.НЕТ»!
В наші ціни включено все: фінансовий керуючий, юр. послуги і всі витрати!


Скільки коштує банкрутство фізичних осіб?
Цікавить кінцева правдива вартість процедури банкрутства фізичної особи?