Строительство »

Суд визнав банкрутом п'ять "дочок" забудовника Urban Group

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: ТАСС / Інтерпресс / Олександр Тарасенков   Арбітражний суд Московської області визнав банкрутом п'ять дочірніх компаній забудовника Urban Group

Фото: ТАСС / Інтерпресс / Олександр Тарасенков

Арбітражний суд Московської області визнав банкрутом п'ять дочірніх компаній забудовника Urban Group. По всіх підприємствах відкрито конкурсне виробництво на один рік.

Банкрутами визнані ТОВ "Екоквартал", що будувала ЖК "Мітіно О2", АТ "Континент Проект" - ЖК "Сонячна система", ТОВ "Ваше місто" - ЖК "Видатний місто", ТОВ "Хайгейт" - ЖК "Опалиха О3" і ЖК "Лесобережний" і ТОВ "Івастрой" - ЖК "Лайкова".

Конкурсним керуючим фірм за рішенням суду стала Світлана Аглінішкене зі Спілки арбітражних керуючих "Саморегулівна організація" Північна Столиця ", повідомляє Агентство "Москва" .

Голова забудовника заявив, що оскаржить рішення підмосковного Арбітражу.

У травні Urban Group оголосила про припинення продажів житла в зв'язку з аудитом компанії. Зведення будинків також призупинилося. У компанії є зобов'язання перед 20 тисячами пайовиків в Московській області.

Ситуацію із забудовником взяли на контроль в Мінбуді РФ з 1 червня. об'єкти планується добудувати за підтримки Фонду пайовиків і уряду Підмосков'я.

Організовано гаряча лінія Urban Group. Фахівці відповідають на питання з понеділка по четвер - з 9:00 до 18:00, і в п'ятницю - з 9:00 до 16:45 за телефоном 8 (498) 602-84-64.

Поділитися в соціальних мережах: