Строительство »

Куди летиш, "АероСвіт"?

  1. процедура почата
  2. Останнє попередження від "Борисполя"
  3. "АероСвіт": ми - не банкрути
  4. Мало інформації

Суд відкрив справу про банкрутство "АероСвіту" на його ж прохання

П'ятниця, 4 січня, була дивним днем ​​для найбільшого українського авіаперевізника - компанії "АероСвіт".

Протягом цього дня слід розібратися, є ця компанія банкрутом чи ні, а найбільший український аеропорт "Бориспіль" то обслуговував, то не обслуговував її рейси.

Нарешті, під вечір виявилося, що "АероСвіт" начебто не збанкрутував, хоча сам подав до суду заяву про власне банкрутство.

Експерти коментують цю дивну ситуацію обережно, вказуючи, що інформації для далекосяжних висновків поки недостатньо. Хоча і не виключають, що таким способом власник компанії Ігор Коломойський може реструктуризувати свої авіаційні активи.

процедура почата

4 січня зранку в інформаційному просторі з'явилася інформація про те, що тиждень тому Господарський суд Київської області розпочав процедуру банкрутства "АероСвіту".

У постанові, доступному на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, говорилося, що перевізник сам звернувся в суд із заявою про власне банкрутство.

Фінансові показники компанії, зафіксовані в цьому документі, дійсно не вражали. Заборгованість "АероСвіту" перед кредиторами за станом на 27 грудня склала 4,27 млрд грн, в той час як загальна балансова вартість активів компанії станом на кінець вересня склала майже 1,47 млрд грн.

Суд розглянув заяву і постановив почати процедуру розпорядження майном боржника та призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Леоніда Талана. Розпорядника зобов'язали провести інвентаризацію майна ПАТ "Авіакомпанія" АероСвіт "і подати дані з її результатом в суд.

Розгляд справи в підготовчому виробництві призначено на 23 січня 2013 року.

Публікація цього рішення викликала жваві обговорення в соціальних мережах і на спеціалізованих форумах. Деякі кореспонденти знаходилися чи не в панічному настрої.

Останнє попередження від "Борисполя"

Тривоги реальним і потенційним клієнтам "АероСвіту" додав найбільший міжнародний аеропорт України - столичний "Бориспіль".

Вранці 4 січня він заявив, що призупиняє обслуговування рейсів "АероСвіту" через порушення компанією фінансової дисципліни.

"Аеропорт не хотів би вдаватися до такого заходу в свята і створювати незручності пасажирам, проте дії авіакомпанії" АероСвіт "не залишають вибору", - йдеться в повідомленні аеропорту.

В середині того ж дня "Бориспіль" повідомив, що отримав від авіаперевізника повідомлення про часткову передоплату за свої послуги і попередив про те, що в разі невиконання зобов'язань знову припинить обслуговування рейсів авіакомпанії на виліт з 12 години 9 січня.

У той же час в довідковій службі "Борисполя" ВВС Україна сказали, що кілька п'ятничних рейсів "АероСвіту" були скасовані.

"АероСвіт": ми - не банкрути

4 січня вдень "АероСвіт" поширив заяву про те, що на цей день компанія не є банкрутом і продовжить виконання поточних зобов'язань перед контрагентами.

Звернення до Господарського суду Київської області з заявою про банкрутство, стверджує компанія, мало на меті "почати процедури санації, відновлення платоспроможності і забезпечення виконання зобов'язань перед кредиторами в повному обсязі".

"Менеджмент авіакомпанії продовжує функціонувати в колишньому складі, всі процедури забезпечення операційної діяльності, включаючи безпекою польотів, виконуються в повному обсязі. Запланована санація компанії є частиною реформування, розпочатого з метою відновлення її операційної ефективності та підвищення прибутковості", - йдеться в повідомленні авіаперевізника.

Мало інформації

Головний редактор спеціалізованого видання "Авіація України" Віктор Портніков каже, що чутки про можливе банкрутство "АероСвіту" вже деякий час ходили серед людей, пов'язаних з авіаційною галуззю. Певною несподіванкою виявилося, що процедура була розпочата саме зараз, говорить він.

У той же час заява компанії про те, що вона не відмовляється від виконання своїх зобов'язань, свідчить, що нагальної проблеми на даний момент немає.

Експерт поки утримується від прогнозів розвитку ситуації, вказуючи на недостатність інформації на цю тему. Процедура банкрутства "АероСвіту" може тривати кілька місяців, говорить він.

З одного боку, якщо "АероСвіт" дійсно збанкрутує і на його місці не виникне жодного нового перевізника, - а така ситуація теоретично можлива, - наслідки можуть бути катастрофічними, причому не тільки для українського авіаринку.

"Питання про перспективи перевізника залишається. Його колапс може привести до транспортного колапсу не тільки в Україні, але і в частині Східної Європи ... Жоден іноземний перевізник не зможе знайти велику кількість бортів для того, щоб забезпечити перевезення (які залишаться від" АероСвіту "- Ред.)", - говорить г-н Портников.

При цьому експерт не виключає, що нинішні події навколо "АероСвіту" можуть бути пов'язані з економічними факторами, а саме з реструктуризацією авіаційних активів власника компанії Ігоря Коломойського.

Іншими словами, не варто виключати, що на місці "АероСвіту", який потопає в боргах, з'явиться новий перевізник, який візьме в лізинг літаки компанії і займеться перевезеннями по його маршрутами.

Останнім часом ЗМІ повідомляли про фінансові проблеми "АероСвіту".

ВВС Україна повідомляла, що 10 грудня 2012 року російський Федеральне агентство повітряного транспорту (Росавіація) Натиснути вирішило припинити обслуговування всіх рейсів "АероСвіту" через те, що компанія нібито не виконувала свої фінансові зобов'язання.

На наступний день після того, як "АероСвіт" перерахував "Росавіації" 246 тисяч доларів, російське агентство Натиснути скасував обмеження на використання повітряного простору літаками компанії.