Строительство »

Зерно Он-Лайн: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Мегасофт

( Зерно_Он-Лайн ) всі записи автора Зерно Он-Лайн

Засновник агропромислової групи Сахо Павло Скурихин, визнаний банкрутом, зберіг право на поїздки за кордон. Обмеження його пересування домагався Сбербанк, на думку якого бізнесмен може ухилятися від виконання зобов'язань з погашення заборгованості. Арбітраж визнав доводи банку необгрунтованими.

Вчора арбітражний суд Новосибірської області розглянув клопотання фінансового керуючого Олега Хворостініна, що займається реалізацією майна великого новосибірського бізнесмена Павла Скурихина в рамках процедури його банкрутства, про встановлення для підприємця тимчасового обмеження виїзду за межі Росії.

Як повідомляв "Комерсант", засновник групи компаній Сахо, президент Національної спілки зерновиробників Павло Скурихин був визнаний банкрутом як фізична особа 16 березня 2016 року за позовом ПАТ «Сбербанк России». Підприємець заборгував банку 348,29 млн руб., Давши гарантії за новосибірське ЗАТ «Житниця» (одна з компаній групи Сахо) за кредитним договором від 2009 року. У 2013 році «Житниця» була визнана банкрутом з боргом 1,54 млрд руб.

Група Сахо об'єднувала сільгосппідприємства в Центральному, Південному, Приволзькому і Сибірському федеральних округах, дев'ять елеваторів загальною потужністю одноразового зберігання зерна 630 тис. Т, 18 хлібозаводів у восьми регіонах Росії і інші виробничі та сервісні підприємства АПК. Площа оброблюваних сільгоспугідь, зайнятих в основному зерновими, становила 360 тис. Га. Останні опубліковані фінансові показники групи датуються 2008 роком: тоді її оборот сягав 10 млрд руб. У 2012 році Сахо опинилася у важкому фінансовому становищі: її борги, в тому числі перед низкою банків, оцінювалися в 15-18 млрд руб.

Вчора представник фінуправляющего Валентина Новікова в обгрунтування клопотання заявила, що з даною вимогою до пана Хворостініна звернувся «до усної проханням» Сбербанк «як єдиний кредитор». «Виїзд боржника за кордон буде перешкоджати отриманню від нього інформації про наявний майні та відповідей на що подає йому запити», - пояснила пані Новікова. Однак, зауважила вона, «поки таких фактів не зафіксовано».

У свою чергу, юрист Павла Скурихина Роман Субач заявив в суді, що немає підстав підозрювати його довірителя в намірі приховувати будь-яку інформацію від кредитора і фінуправляющего. «Все, що запитується, надається своєчасно і в повному обсязі», - сказав пан Субач. Крім того, підкреслив він, необхідність поїздок пана Скурихина за кордон пов'язана з його роботою в одній з італійських компаній, де у нього «основне джерело доходу», за рахунок якого він збирається по максимуму погасити заборгованість перед кредитором, а також містити трьох неповнолітніх дітей. За даними "Комерсант", Павло Скурихин - бенефіціар італійської компанії з виробництва обладнання для харчової промисловості, в тому числі для хлібопечення.

Суддя арбітражного суду Ольга Герасима Мартем'яновича визнала аргументи представника Павла Скурихина більш переконливими і відхилила клопотання про обмеження його зарубіжних поїздок.

Разом з тим обсяг вимог до бізнесмена зростає. Згідно з матеріалами арбітражу, позови до нього подали три відділення Россельхозбанка на загальну суму 2,382 млрд руб., ФНС - 235,6 млн руб. і колишній бізнес-партнер Скурихина по Сахо Леонід Маєвський - $ 35 тис.


http://www.zol.ru/n/26A69
джерело: Комерсант
Новини по темі:
Російські фермери практично завершили процес оформлення у власність сільгоспземель - Мінсільгосп
НСА: агростраховий потенціал Алтайського краю вимагає реалізації
Фермери з Бурятії отримали кошти держпідтримки
Крим почне відновлювати систему зрошення полів
У Волгоградській області аграрії отримали додаткову держпідтримку