Строительство »

Актори та персонажі в серіалі Штрафник, сюжет серіалу

  1. Роль Гната в серіалі виконує актор Кирило Сафонов. За сценарієм Гнат капітан Червоної армії, справжній...
  2. Максим Дрозд - зіграв роль головоріза і ватажка банди Горілого.
  3. Роль Віоли виконує Литовська актриса Іева Андреевайте
  4. Начальник УГРО - актор Костянтин Мілованов
  5. Олег Фомін - Глава відділення МГБ СРСР Пенікер
  6. Катерина Волкова зіграла роль Дружини Пенікера Марини
  7. Знімальна група серіалу Штрафник

Роль Гната в серіалі виконує актор Кирило Сафонов.

За сценарієм Гнат капітан Червоної армії, справжній розвідник, той самий, який зустрічає свого старого "приятеля", кримінального авторитета на прізвисько «Сич». Сич планує злочин - пограбування наших дипломатів, які повертають з Німеччини вивезені за часів Великої Вітчизняної Війни коштовності.

Волею долі начальник УГРО пропонує Гнату впровадитися в банду Сича і ліквідувати її. Бєлов погоджується і для нього починається низка небезпечних пригод: постановочний втечу з в'язниці, життя в підпільних умовах, бурхливий роман, усиновлення дитини ... Але саме непередбачуване чекає Гната в завершенні його нелегкого завдання.

Роль Сича зіграв Костянтин Гацалов.

Бандит на прізвисько Сич - той самий приятель Гната Бєлова родом з дитинства, якого він зустрів в поїзді повертаючись з фронту. Багато років тому він втягнув малолітнього Гната в зухвале пограбування складських приміщень. Сич був у складі найнебезпечнішою в ті дні місцевої банди, в яку впроваджують Гната. Сич свариться з її ватажком Горілим через захоплених коштовностей і вступає в союз з Гнатом проти ватажка банди.

Максим Дрозд - зіграв роль головоріза і ватажка банди Горілого.

Горілий - самий небезпечний і непередбачуваний кримінальний авторитет в місті. Ніхто не може його "дістати", правоохоронні органи опускають руки в безсиллі, а той в свою чергу примудряється тримати в страху все місто і контролювати абсолютно всі місцеві банди. Але і у нього є своє слабке місце - смертельно хвора Ольга, яку він любить без розуму і заради якої готовий на все ...

Роль Віоли виконує Литовська актриса Іева Андреевайте

Віола - сусідка Гната по гуртожитку. Гнат Бєлов закохується в прекрасну молоду скрипачку і починає доглядати за нею. Однак дівчину заарештовують за помилковим доносом, і єдиний спосіб вийти на свободу для неї - попросити допомоги у Гната.

Начальник УГРО - актор Костянтин Мілованов

Ще один близький приятель Гната Бєлова, колишній товариш по службі, який і запропонував йому повну реабілітацію і свободу в обмін на впровадження в банду Горілого і подальшу її ліквідацію. Тимошенко висловлює готовність надати допомогу Бєлову навіть в найскладніших і, здавалося б, безвихідних ситуаціях. Тимошенко двічі витягує Гната з в'язниці, намагається визволити його кохану скрипачку Віолу, заарештовану за помилковим доносом, захищає свого підопічного перед міністерством Державної безпеки, тим самим йдучи на дуже великий ризик для власної кар'єри.

Олег Фомін - Глава відділення МГБ СРСР Пенікер

Пенікер, який теоретично підтримує план майора Тимошенко щодо впровадження Бєлова в банду Горілого, на практиці відверто недолюблює Гната з особистих і професійних мотивів. Він всіляко намагається розбудувати його плани і врешті-решт вступає з ним в пряму конфронтацію.

Катерина Волкова зіграла роль Дружини Пенікера Марини

Марина Пенікер - та сама "фатальна жінка", якій дуже сподобався Гнат. Однак не будучи в змозі змагатися з молодою Віолою в чесній боротьбі за серце коханого, вона вирішує піти шляхом шантажу - пропонує Бєлову переспати з нею в обмін на звільнення Віоли з в'язниці ...

Знімальна група серіалу Штрафник

Виробництво: Star Media

Продюсери: Андрій Анохін, Влад Ряшин

Автори сценарію: Єгор Головенкін, Раміль Ямалєєв

Режисер: Олег Фомін

Оператор: Василь Сікачинський