Строительство »

Власник збанкрутілих магазинів "Банана-мама" оголошено в розшук

Співвласник збанкрутілої мережі дитячих магазинів Банана-мама Олег Яковлєв оголошений в розшук Співвласник збанкрутілої мережі дитячих магазинів "Банана-мама" Олег Яковлєв оголошений в розшук. Підприємець звинувачується в розкраданні коштів у "Альфа-банку".

У липні поточного року бізнесменові було заочно пред'явлено звинувачення за ч. 4 ст. 159 КК РФ ( "Шахрайство в особливо великому розмірі"), передає " Нова політика "." В даний час підприємець оголошений в розшук, вирішується питання про обрання йому заочної запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та про оголошення його в міжнародний розшук ", - повідомили BaltInfo в столичній поліції.

Джерело газети " Відомості "В правоохоронних органах стверджує, що мова йде про розкрадання підприємцем у" Альфа-банку "кредиту на 18 мільйонів доларів." Стаття 159 Кримінального кодексу України ( "Розкрадання шляхом шахрайства") відрізняється від статті 177 КК ( "Злісне непогашення кредиторської заборгованості") тим, що при шахрайстві ставиться початковий умисел на розкрадання коштів, отриманих в даному випадку у вигляді кредиту ", - пояснює джерело видання.

Бізнесмен залишив країну, і де він зараз знаходиться, невідомо. Яковлєв прокоментував цю справу газеті по електронній пошті. Бізнесмен пише, що "Альфа-банк" "змусив переподпісать договір поруки" в 2008 році, коли готувалися договори з переуступки прав володіння мережею структурам "Альфа-груп". Це було умовою угоди, після чого "Альфа" повинна була зняти з бізнесмена поручительство. Договір підписаний не був, треба було управляти компанією, а не ділити її між структурами "Альфи", пише Яковлєв.

Мережа "Банана-мама", до банкрутства об'єднувала близько 76 магазинів, спеціалізується на торгівлі дитячими товарами - іграшками та одягом. У квітні 2011 року Арбітражний суд міста Москви припинив провадження у справі про банкрутство "Банана-мама" через те, що у компанії "немає майна і коштів для фінансування цієї процедури", інформує " Право.ру ".