Строительство »

Визначено маршрути швидкісного трамвая в Москві

  1. Труднощі перевезення: Яким стане транспорт майбутнього?

Мер Собянін підписав розпорядження «Про реалізацію першочергових заходів щодо поліпшення умов руху транспорту в місті Москві», в якому, крім іншого, йдеться про швидкісних трамваях. У документі зазначено, за якими саме вулицями пройде новий для міста вид транспорту. Розроблених маршрутів поки п'ять, повідомляє « Комсомольська правда ».

Мер Собянін підписав розпорядження «Про реалізацію першочергових заходів щодо поліпшення умов руху транспорту в місті Москві», в якому, крім іншого, йдеться про швидкісних трамваях Труднощі перевезення: Яким стане транспорт майбутнього?

Першим маршрутом, по якому пустять швидкісний трамвай, стане ділянку від метро «Вулиця Подбельського» до Уссурійської вулиці в Глянув. Ще один маршрут пройде від селища Північний через платформу Ліанозово, метро «Алтуф'єво» і «Медведково», вулицю Широка до платформи Лось.

На швидкісних трамваях також можна буде дістатися від метро «Римська», через «авіамоторного» і «Шосе Ентузіастів», до підмосковної Балашихи. Ще один розроблений маршрут зв'яже Загір'я зі станціями «Празька» і «Вулиця Академіка Янгеля».

Один з маршрутів повторить шлях монорельса, який незабаром можуть закрити: трамвай буде проходити від метро «Тімірязєвська» до «ВДНХ» по Дмитрівське проїзду, вулиці Руставелі та Академіка Корольова. Владі доведеться поміняти рейки, але дороге підставу, на яке їх встановлюють, міняти не потрібно. До речі, рейки будуть відрізнятися від старих трамвайних не тільки форматом, але і гумовою прошарком, завдяки якій вагони будуть пересуватися практично безшумно. Близько зупинок також встановлять шумопоглинаючі екрани.

Деякі шляхи все-таки доведеться будувати з нуля, прокладати їх будуть на землі, а будівництво естакад НЕ передбачається. Трамваї рухатимуться зі швидкістю до 80 км / год, тому для безпеки людей через рейки протягнуть пішохідні мости. Незважаючи на високу вартість задумки, чиновники впевнені, що іншого способу захистити пішоходів від нещасних випадків немає.

Також стало відомо, що швидкісні трамваї пустять в Підмосков'ї. Компанія «Домодєдово Транс Девелопмент» і НДВП містобудування почали спільну розробку проекту. Перша така лінія зв'яже аеропорт Домодєдово з метро «Червоногвардійська». Довжина ділянки складе 23-28 кілометрів. В майбутньому передбачається провести лінії в Раменське, Щербинка, Бутово, Сколково, Солнцево і до аеропорту Внуково.

Труднощі перевезення: Яким стане транспорт майбутнього?
Труднощі перевезення: Яким стане транспорт майбутнього?