Строительство »

Лінію швидкісного трамвая в сторону Балашихи почнуть будувати до 2020 року

Фото: ТАСС / Михайло Фомічов

Будівництво лінії швидкісного трамвая від станції метро "Шосе Ентузіастів" в район Іванівське може початися в 2019-2020 роках, повідомив заступник мера Москви з питань містобудівної політики і будівництва Марат Хуснуллін.

"На сьогодні розроблено та затверджено проект планування лінії швидкісного трамвая від станції метро" Шосе Ентузіастів "до району Іванівське і розглядається подальше продовження до Балашихи. Будівництво планується почати в 2019-2020 роках", - цитує Хуснуллін прес-служба столичного будкомплексу.

Довжина ділянки лінії від станції метро "Шосе Ентузіастів" до району Іванівське складе 6,5 кілометра. Час у дорозі від початкової до кінцевої зупинки складе близько 15 хвилин, що дозволить жителям районів Іванівське і Перово економити на кожній поїздці до метро "Шосе Ентузіастів" близько 30 хвилин.

Крім того, на думку заступника мера, запуск нової лінії швидкісного трамвая дозволить розвантажити дороги на сході Москви, а також приміські електрички.

Нагадаємо, в Підмосков'ї планують побудувати мережу легкого трамвая . Вона буде складатися з чотирьох хордових ліній, загальна протяжність яких складе 246 кілометрів, з них 192 кілометри пройде по території Московської області, а 54 кілометри по території Москви.

Будівництво лінії, яка з'єднає понад 20 великих підмосковних міст, почнеться в 2018 році.

Посилання по темі