Строительство »

Молодість старих меблів

  1. Прикріплений файл
  2. АВТОР:
  3. Орфографічна помилка в тексті:

16 березня 2009, 18:18 Переглядів: 16 березня 2009, 18:18 Переглядів:   Фото з сайту VisualPhotos

Фото з сайту VisualPhotos.

Ясно, що більшості зараз покупка нової обстановки не по кишені. Але коли пружини продавленого дивана впиваються в боки, клишоногий стілець норовить розвалитися, а перекошений шафа не закривається - пора поставити "Меблі" ремонт.

Не дивно, що пишним цвітом розквітли відповідні послуги. Пропозицій - завались в газетах безкоштовних оголошень, інтернеті і на стовпах. Відремонтована меблі вийде в 1,5-3 рази дешевше, ніж навіть дешева нова (див. Таблицю). І нерідко буде надійніше, адже покупка меблів стала лотереєю: пощастить - прослужить довго, а підхопите шлюб - пряма дорога до тих же ремонтникам. Витрати на реставрацію мотлоху залежать не тільки (а часто і не стільки) від ступеня зносу, але і від того, наскільки поміркованим майстра ви знайдете.

"СТАРИЙ КІНЬ" МІЦНІШЕ. Досвідчені столяри Павло Войтович, Олександр Шафаренко, Олег Кравець в унісон твердять: мотлох надійніше нових економваріантах. "Радянське дерево" - каркаси для диванів, крісел, стільців - грамотно підбиралось, витримувалися стандарти сушки, чого не скажеш про більшість новодела. Для нього часто беруть сирої "ліс", який через 2-3 місяці починає корчить в готових виробах. Перекошене крісло буде розповзатися, а диван перестає складатися-розкладатися. Притому майстри не відмовляють від покупки нового житла, адже обзавелися їм часто-густо стають їхніми клієнтами: ось він, заробіток на реставрації. А її вартість часто складає половину і навіть більше від ціни самої покупки.

Аналогічні дифірамби автор почув відносно якості "совкової" корпусних меблів - платтяних шаф, стінок, кухонь. "При виробництві ДСП (деревно-стружкових плит) в СРСР використовували дуже міцні смоли, - каже потомствений столяр Сергій Конопницької. - Тому якщо бабусин шафа перекосився або петлі в ньому зносилися - не проблема зміцнити його куточками або поставити нову фурнітуру: ДСП-панель витримає ремонт і шафа прослужить ще десятки років. А в українському, російському, польському новоробі ДСП - це зазвичай слабо скріплені смолами стружки, в яких і шурупи-саморізи погано тримаються, випадають. Навіть соромно після ремонту гроші брати: знаю, що довго ці меблі не проживе ".

ФІРМА АБО ПРИВАТНИК? Розцінки у фірм на 20-30% вище, ніж у столярів-індивідуалів. Звичайно, фірма укладає з клієнтом договір і дає гарантію на 12-18 місяців, що омолодження меблі не підведе, а приватник обіцяє лише на словах. Але настільки символічний термін не вражає, адже справедливо розраховувати, що "отрихтовать" обстановка прослужить мінімум років 10. І хто гарантує, що вже через рік ви знайдеться цю фірму, крім як на цвинтарі, що лопнули контор? Плюс в тому, що фірма забирає меблі і привозить вже оновлену, а приватники працюють у вас на дому, галасуючи і сміття. Мінус - вивіз-привіз обійдеться в 250-350 грн.

Вибираєте приватника? Нехай покаже портфоліо робіт, дасть телефони клієнтів (краще 3-5-річної давності), у яких з'ясуйте, наскільки сумлінно він спрацював. На відміну від фірм, торг з приватниками доречний, можна знайти столярів, що беруть в 2 рази менше колег. Автор же знайшов двох альтруїстів, які зі старих і молодих "бідняків" беруть стільки, скільки ті взагалі в змозі дати.

РЕЗЮМЕ: ремонт - не тільки економія, але і інвестиція в майбутнє. Якщо древній дизайн кухонь-шаф не бентежить, вони ще й вашим дітям послужать. А диванів-крісел досвідчений майстер додасть цілком сучасний вигляд.

Велику таблицю дивіться   ТУТ
Велику таблицю дивіться ТУТ

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИЙДЕ ВЗЯТИ ДАРОМ

Реально прибарахлитися старої - і до того ж не обов'язково "убитої" - меблями практично безкоштовно. Її дарувальників можна знайти на сайтах otdam_darom_livejournal.com і na_sharu_kiev.livejournal.com . Там загальноприйнята валюта - "вкусняшки". Будь-які меблі (це одна з найбільш запитуваних і пропонованих позицій) віддають за коробку цукерок або соки-фрукти. За 2 тижні моніторингу перед нами промайнули: 2 крісла, диван, книжкові полиці, шафа, і навіть кухня з мийкою. Взаємовигідно: один позбувся зайвого, інший обзавівся необхідним.

Єдино, доведеться витратитися на перевезення цього добра. Подача вантажівки (50-70 грн.), Його використання (80-120 грн. За 2 години, а скоріше не укладетеся) і пара вантажників (120-160 грн.) Виллються в 250-350 грн.

У ЧУЖИЙ ДІМ - ЗІ СВОЄЮ обстановки

А наскільки реальний варіант економії дасть можливість завезти свою обстановку в чужу знімну квартиру? За даними директора АН "Золотий ключ" Сергія Степанюка та директора АН "Брокмастер" Олега Марчука, різниця в ціні оренди мебльованих і позбавлених обстановки квартир - 20%. Як з'ясувала "Сегодня", на 1-кімнатних квартирах, розташованих в спальних житлових масивах, цей люфт становить мінімум $ 50-70 / міс. (За умови, що навіть скромно мебльована "одиничка" здається за $ 250-350). Так чи варто купити беушную меблі і в'їхати з нею в орендоване житло, таким чином скоротивши витрати на його оренду? Давайте рахувати.

Обзавестися старої обстановкою можна за оголошеннями в газетах та інтернеті, що ми віртуально і зробили. У підсумку "прикупили" диван за 200 грн., Стінку - за 280, шафа - за 250, 2 крісла - за 180, 4 стільця - за 160, кухонний стіл - за 130. Разом розщедрилися на 1200 грн. За курсом $ / 8,4 грн. витратили $ 143. Значить, таке самостійне обзаведення меблями при зніманні "порожній хати" окупиться всього за 2-3 місяці.

І це ще не вся вигода. Коли вирішите з'їхати з орендованої квартири, ви маєте право вимагати у господаря відшкодувати витрати на покупку меблів. Зрозуміло, якщо не збираєтеся забрати її з собою. Розумний власник житла смекнет, що такі символічні витрати згодом значно збільшать його дохід за рахунок можливості здавати вже мебльовану квартиру, і ви повернете "інвестиції".

Прикріплений файл:

Прикріплений файл


Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Молодість старих меблів". інші Новини нерухомості дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Романцов Михайло

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ФІРМА АБО ПРИВАТНИК?
10. І хто гарантує, що вже через рік ви знайдеться цю фірму, крім як на цвинтарі, що лопнули контор?
Вибираєте приватника?
Так чи варто купити беушную меблі і в'їхати з нею в орендоване житло, таким чином скоротивши витрати на його оренду?