Строительство »

Памп-трек і хатинка Баби-яги: яким стане Дитячий Черкізовський парк

Тематичні дитячі майданчики, скейт-парк, памп-трек і велодоріжка - таким стане Дитячий Черкізовський парк після благоустрою. Тут приведуть в порядок доріжки для прогулянок, додатково озеленять територію, встановлять альтанки та лавки для відпочинку.

«Дитячий Черкізовський парк розташований на Великій Черкізовському вулиці, недалеко від футбольного стадіону. Його площа - понад 14 гектарів. Багато елементів парку застаріли і перебувають в незадовільному стані, тому в 2019 році територію комплексно впорядкують. Концепція благоустрою Дитячого Черкізовського парку розроблена з урахуванням побажань городян, які вони висловили в ході громадських обговорень », - розповіли в прес-службі Департаменту капітального ремонту .

Три дитячі майданчики, які знаходяться в цьому парку, перетворять в тематичні зони для юних відвідувачів під назвами «Лісова казка», «Подорожі» і «фотозоні». Майданчик «Лісова казка» розташується серед дерев. На ній встановлять дерев'яні малі архітектурні форми, що нагадують будинок казкової Баби-яги.

Другу дитячий майданчик - «Подорожі» - присвятять мореплавцям: там встановлять ігровий комплекс у вигляді корабля. На ній діти легко зможуть представити себе в ролі відважних підкорювачів морів. Третю територію для дитячих ігор - «фотозоні» прикрасять фігури улюблених персонажів «Союзмультфільму» - це будуть головні герої з «Ну, постривай!», «Простоквашино» і «Крокодила Гени». З ними можна буде робити яскраві фото на пам'ять про відвідини парку.

На всіх дитячих майданчиках, де буде необхідно, відремонтують або замінять встановлене обладнання. Покриття стане більш безпечним - прогумованим.

За побажанням місцевих жителів облаштують скейт-парк і памп-трек. На них будуть тренуватися райдери на самокатах, велосипедисти, ролери та скейтбордисти. Причому тут зможуть кататися і тренуватися спортсмени будь-якого рівня підготовки. Крім того, в цій зоні обладнають прокат спортивного інвентарю.

Покататися на двоколісному транспорті також можна буде на велодоріжці, яка пройде вздовж східних кордонів парку. У північній частині її закільцюють.

У північній частині її закільцюють

Зараз в парку працює дитяча секція з регбі. В рамках благоустрою на поле для гри замінять штучне покриття на натуральний газон, встановлять огорожу і нові ворота. Крім того, поруч з'являться глядацькі трибуни та роздягальні для гравців. Існуючу бігову доріжку навколо поля відремонтують, на ній покладуть гумове покриття для комфортних тренувань. Ще біля поля для регбі можна буде зіграти в пінг-понг - в спеціальній ігровій зоні поставлять столи.

Всю територію додатково озеленять - висадять дерева та чагарники. Існуючі доріжки відремонтують. Крім цього, проведуть ремонт підпірних стінок і сходів, а там, де це необхідно, обладнують нові. Прогулянкові зони завдяки пандусах і спусках стануть зручнішими для маломобільних людей. У парку з'являться нові лавки та альтанки для відпочинку, скрізь будуть встановлені урни. Для вигулу собак виділять спеціальний майданчик.

Також від жителів надходили пропозиції про розміщення зоні відпочинку кнопок оповіщення про екстрених ситуаціях. Це було враховано при розробці проекту благоустрою. У парку з'являться стійки з тривожними кнопками. Інформація з них буде надходити в диспетчерський пункт, який розташований в будівлі Палацу творчості дітей та молоді «Преображенський». Для того щоб по парку можна було прогулюватися у вечірній час, замінять, а місцями додатково встановлять опори освітлення.

Від будинку до парку пішки: де в цьому році упорядкували зелені зони Сергій Собянін відкрив найбільший парк за МКАД

В цьому році в Москві упорядковували 82 зелені зони (в двох парках - парку садиби Любліно в ЮВАО і парку Перемоги в Зелао - до робіт приступили в поточному році, їх закінчать в 2019-м). У цьому списку 24 міських парку і природні території, 25 парків за місцем проживання та 33 знакових об'єкта - бульвари, сквери і площі, популярні у городян.

Одні з найбільших парків, що відкрилися в цьому році, - парк 850-річчя Москви і ландшафтний парк в Південному Бутові. У 2017-2018 роках Уряд Москви провело комплексний благоустрій парку 850-річчя Москви , В результаті якого була створена одна з найкращих спортивно-рекреаційних зелених зон столиці площею понад 170 гектарів. Він був відкритий в кінці жовтня, тепер тут є пішохідні доріжки, уздовж річки - променад з зручними спусками до води і дерев'яні настили на березі. У зоні відпочинку можна грати в футбол, волейбол, баскетбол, займатися біатлоном і веслуванням. Тут обладнані найбільший памп-трек в столиці і лижероллерной траса.

В кінці серпня за межами МКАД відкрився парк в Південному Бутові, площа якого понад 140 гектарів. До кінця XIX століття на цій території був садибний комплекс села Чернева - липові алеї, каскадні ставки, храм Різдва Христового (зараз це об'єкт культурної спадщини федерального значення) і плодовий сад. Зарослі ставки відновили, почистили, зміцнили їх берега, облаштували оглядові майданчики, причал і рибальські містки. Для любителів концертів відкрилися літні естради і зелений театр, а для поціновувачів тихого відпочинку встановили альтанки і лавки.

Для любителів концертів відкрилися літні естради і зелений театр, а для поціновувачів тихого відпочинку встановили альтанки і лавки