Строительство »

Заправка у дворах: Під Києвом місцеві жителі заблокували скандальне будівництво АЗС

112.ua

Махінації чиновників зі зміною цільового призначення земель в Україні часто стають причинами серйозних конфліктів: адже навіть якщо чиновника засуджує закон, земельну ділянку виявляється вже перепроданим в другі, а то і в треті руки. Така ситуація стала причиною серйозного протистояння між жителями садового товариства "Воїн-1" (поруч з Гореничі під Києвом) з мережею автозаправок KLO, яка хоче побудувати на території товариства автозаправний комплекс. При виділенні землі було допущено безліч порушень - комплекс являє загрозу для екології селища і водойми, який включений в програму реабілітації інвалідів АТО, кажуть мешканці. Власне, на запрошення місцевої ініціативної групи ми і поїхали розбиратися, чому жителі так активно воюють з великою компанією

Розташоване на 22 км автодороги Київ - Чоп в адміністративних межах Гореніцкого сільради Києво-Святошинського району Київської області садове товариство "Воїн-1" - дачне селище, який в минулому був підвідомчим Київському військовому гарнізону. Зараз тут 440 приватних забудованих дачних ділянок: добротні будинки, тиша, пейзаж, мальовничий водойму, включений в програму реабілітації інвалідів АТО.

Зараз тут 440 приватних забудованих дачних ділянок: добротні будинки, тиша, пейзаж, мальовничий водойму, включений в програму реабілітації інвалідів АТО

112.ua

- Хлопці приїжджають до нас, ловлять рибу, - розповіла 112.ua уповноважена від громади "Воїн-1" і вже майже 15 років як мешканка цього дачного селища Тетяна Святенко.

Тетяна Святенко 112.ua

Прогулюємося з моєї співбесідницею уздовж водойми: добротні лавочки, столи для пікніка, дитячий майданчик. Все зроблено дбайливими руками жителів селища. Але ми переходимо до справи.

112.ua

ua

112.ua

"Ми дуже стурбовані тим, що відстань комплексу, який будує тут" Автобансервіс "(компанія пов'язана з KLO), до водойми становить всього 480 метрів, що є порушенням державних будівельних норм (ДБН), згідно з якими відстань повинна бути не менше 1 км" , - говорить Тетяна Святенко. За наявною у жителів селища інформації, KLO планують, що в складі комплексу крім заправки бензином і автогазом буде мийка та автостоянка для великовантажних і легкових автомобілів.

"Розумієте, це тільки кинути все доведеться і виїхати звідси. Тут відпочивати не можна буде. Все, що буде проливатися з пістолета при заливці люків з бензовозів, все це буде у нас. Ці пари важкі, все вихлопні гази будуть осідати у нас", - діляться з нами своїми побоюваннями і інші жителі селища.

У прес-службі KLO на питання 112.ua , Чи дійсно до складу комплексу будуть включені заправки бензином і автогазом, мийка і стоянка для великовантажних автомобілів, відповіли, що "після переговорів з жителями СО" Воїн-1 "готові піти на компромісні рішення". Також уточнили, що в зв'язку з позицією громадськості селища "будівництво не ведеться": "Склад проекту АЗК і терміни будівництва будуть залежати від результату переговорів з громадськістю СО" Воїн-1 ".

Будівництво АЗК планується на двох земельних ділянках по 0,25 га. З одного боку вони межують з автодорогою М-06 Київ - Чоп, а з іншого боку з садовим товариством "Воїн-1". Цікаво, що по іншу сторону дороги, буквально в 80 метрах, варто заправка "Глуск". Проти неї місцеві жителі нічого не мають. Мабуть, дорога тут - серйозний бар'єр від усіх напастей. На моє запитання з цього приводу мені наводять свої аргументи.

На ділянках KLO буде побудована підпірна стіна висотою п'ять метрів. Після насипання грунту на ній буде споруджено двоповерхову будівлю майбутнього АЗК (V категорія складності). Примітно, що стіна буде розташована всього в 7,5 метрах під вікнами житлових будинків, що виходять на ділянку майбутнього будівництва. Люди побоюються, що вся грязь буде стікати до них у двори.

"Відстань від майбутнього АЗК до найближчих житлових будинків складає всього 8 метрів, тоді як згідно з ДБН повинно бути не менше 50 метрів. Як таке може бути - заправна станція прямо в житлових дворах? Якщо, не дай бог, що трапиться - вибух і немає половини селища ", - говорять 112.ua обурені мешканці селища.

Уздовж ділянок, крім іншого, по всій довжині проходять трубопровід високого тиску, електрокабельної мережі, мережі спецзв'язку і "Укртелекому", також газорегуляторний пункт (ГРП).

112.ua

ua

112.ua

І це не єдині причини занепокоєння жителів селища "Воїн-1". У жовтні представники "Автобансервіс" здійснили масову вирубку дерев. Свежеспіленного стовбури і зараз лежать всюди вздовж дороги. Дерева вирубали, знищивши лісозахисні смуги (0,25 га), яка передбачена для дороги I категорії і захищала селище від вихлопних газів з автодороги Київ - Чоп. Ця ділянка "Автобансервіс" взяв в оренду у "Київавтодору", як повідомили там. На лісозахисної смузі було знищено понад 50 дерев у віці понад 50 років.

Крім того, дерева були знищені на двох ділянках по 0,25 га (близько 200 дерев) "Автобансервіса". Також на ділянці садового товариства "Воїн-1" вздовж паркану - 50 сорокарічних лип.

Жителі селища виходили з відкритим протестом уздовж дороги Київ - Чоп, щоб привернути увагу влади до проблеми.

112.ua

ua

112.ua

ua

112.ua

Відзначимо, що в силу особливостей розташування ділянки, на якому були знищені дерева, виникла загроза підтоплення дворів жителів грунтовими водами. Як відомо, одне дерево "вбирає" близько 40 літрів води. "Грунтові води, оскільки їх ділянку (KLO) вище знаходиться, всі йдуть до нас. У нас в колодязях, підвалах вода стоїть. Такого не було ні при сильних дощах, ні при снігопадах. Навесні багатьох просто затопить", - переживають люди.

- Зверніть увагу, у багатьох дворах вже висять оголошення про продаж, - кажуть 112.ua жителі селища.

Особливо багато таких оголошень на вулиці, розташованій навпроти ділянок для проекту.

- Люди готові продавати тут свої ділянки за безцінь і бігти. Вони ж розуміють, що якщо KLO побудує тут, прямо посеред селища, буквально у дворах у людей комплекс, це вб'є екологію селища, - пояснює 112.ua Тетяна Святенко.

За інформацією мешканців селища, спочатку при виділенні землі особам, у яких потім "Автобансервіс" придбав ділянки під будівництво, були допущені масові порушення. Земля виділялася 29 грудня 2012 року, в неробочий день. В цей же день було змінено її цільове призначення. Тоді ж займав посаду в. о. глави Києво-Святошинського обласної ради Микола Шкаврон оформив через підставних осіб велика кількість інших рішень про виділення ділянок землі. Цільове призначення з сільськогосподарського змінювалося на інше. Чиновник поспішав, тому що з 1 січня 2013 року облради втрачали право розпоряджатися землею.

"По одному з епізодів, де ця людина вилучив з держвласності 350 гектарів землі (роздав на підставних осіб), він був засуджений на 5 років з відстрочкою терміну", - нагадала 112.ua Святенко.

Як відомо, Генпрокуратурою було встановлено, що в грудні 2012 року Шкаврон незаконно підписав розпорядження про скасування права на постійне користування земельними ділянками ДП "Науково-дослідний виробничий агрокомбінат" Пуща-Водиця "та про виділення земельних ділянок площею 360 гектарів і вартістю 373,9 млн грн у власність підставних осіб.

Жителі "Воїн-1" стверджують, що і придбані "Автобансервісом" земельні ділянки оформлялися з ознаками шахрайських дій. Зокрема, за ним не виготовлялися відповідні документи: проекти землеустрою, держакти, проекти землеустрою на зміну цільового призначення в установленому законом порядку. Вони реєструвалися за розпорядженням Києво-Святошинської РДА. Зокрема, розпорядження на зміну цільового призначення №3798 від 29 грудня 2012 року, реєстрація кадастрового номера 3222482000: 10: 002: 5096 та держакт на землю зроблені в один день, в суботу 29 грудня 2012 року, що є порушенням тисячі вісімсот шістьдесят одна статті Земельного кодексу " про порядок зміни цільового призначення ".

Крім того, цільове призначення ділянок з "Для ведення підсобного сільського господарства" змінювалося на призначення "Для розміщення будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій" під час дії мораторію на продаж сільгоспземель і зміна їх цільового призначення, що згідно з підпунктом "б" пункту 15 Перехідних положень ЗК було заборонено законодавством.

Отримати коментарі в Київській обласній державній адміністрації нам не вдалося. на запит 112.ua прес-служба не змогла знайти відділ, який зміг би дати відповіді на питання щодо ситуації навколо будівництва АЗК KLO в селищі "Воїн-1".

Жителі селища вже звернулися до Києво-Святошинської прокуратури, яка порушила кримінальну справу щодо незаконного виділення земельних ділянок (внесено в ЕРДР 23 грудня 2017 року). Люди покладають на прокуратуру великі надії, тому що якщо порушення будуть дійсно встановлені, згідно з нормами Земельного кодексу, ділянки, на яких буде вестися будівництво АЗК, можуть бути повернуті в державну власність: "Ні землі, ні будівництва".

112.ua

У прес-службі KLO на запит 112.ua уточнили, що про порушення кримінальної справи їм нічого не відомо. "У нас такої інформації немає, тим більше, нам ця ділянка не виділявся, ми його купили з цільовим призначенням під будівництво АЗК", - сказали в прес-службі автозаправної мережі. "Жителі СО" Воїн-1 "готують своє бачення вирішення питання і умови, при яких можливе будівництво нашого об'єкта на нашій землі. У будь-який час ми готові сісти за стіл переговорів", - запевнили 112.ua в прес-службі KLO.

Жителі селища "Воїн-1" наполягають на визнанні недійсним складеного Гореніческім сільрадою протоколу Громадських слухань з питання забудови земельної ділянки під АЗК KLO від 19 січня 2016 року. Вони стверджують, що протокол є сфальсифікованим, так як на громадських слуханнях не був присутній жоден представник громади.

питання 112.ua , Наскільки для компанії принципово важливо будівництво АЗК в селищі "Воїн-1", прес-служба KLO залишила без відповіді.

Петро Линник

Як таке може бути - заправна станція прямо в житлових дворах?