Строительство »

У мерії Єкатеринбурга заявили про перенесення Північного автовокзалу

Північний автовокзал в Єкатеринбурзі, розташований за адресою вул. Вокзальна, 15а, можуть перейменувати в Західний і перенести в іншу точку міста, пишуть сьогодні обласні ЗМІ. Реконструкція приурочена до Чемпіонату світу з футболу 2018 року, ігри якого пройдуть в столиці Середнього Уралу. Про це інформаційному агентству ТАСС розповів заступник голови адміністрації Єкатеринбурга з питань благоустрою, транспорту та екології Євген Липович. Однак на Північному автовокзалі цю інформацію спростували.

Євген Липович зазначив, що Північний автовокзал перенесуть, щоб створити транспортний вузол, який потім в рамках проекту «Великий Єкатеринбург»: він передбачає об'єднання в один мегаполіс міст-супутників Єкатеринбурга - Верхньої Пишми, Березовського, Арамиль, Среднеуральск та інших.

Ідея створення «Великого Єкатеринбурга» зі змінним успіхом обговорюється з 2010 року. За новими даними прес-служби губернатора Свердловської області, Міністерство будівництва і розвитку інфраструктури розробить схему територіального планування «Великого Єкатеринбурга» до 2019 року (Ревда в проект не включена).

«Обласна газета» зв'язалася з офіційним представником Північного автовокзалу Оленою Федоровою, і вона зазначила, що сенсу переносити будівлю на захід немає - тому що компанії доведеться сконцентруватися тільки на Первоуральске, Ревде і маршрутах до Пермі, а цього мало.

- Від нас велика частина автобусів сьогодні йде на північ області - північний напрямок у наших пасажирів затребуване. Ніякої рознарядки від адміністрації Єкатеринбурга ми не отримували, тому нехай заяву про перенесення коментує той, хто його зробив. До слова, Північний автовокзал - приватне підприємство, - підкреслила Федорова.

Північний автовокзал існує 15 років. З цієї точки щодня відправляється понад 550 рейсів. Підприємство обслуговує сім приміських маршрутів, 116 міжміських і п'ять міжнародних.

Вперше про масштабну реконструкцію старого будинку, побудованого ще в початку нульових, заговорили в 2014 році, і тоді ж журналіст порталу znak.com Дмитро Колезев опублікував ескізи , Отримані у власників, ТОВ «Немезида Інвест». В ремонт вони збиралися вкласти 5 млрд рублів, поєднавши автовокзал з торговим центром, і здати об'єкт до 2018 року. На початку червня в мерії Єкатеринбурга повідомили про майбутню реконструкції будівлі, яка повинна початися в грудні 2016 року.

Північний автовокзал в Єкатеринбурзі, розташований за адресою вул

Один з ескізів нового автовокзалу, який повинен був замінити нинішню будівлю на вул. Вокзальній, 15а. Фото // znak.com

При цьому повідомляється, що до переїзду готується і Південний автовокзал Єкатеринбурга, відповідно до прийнятої ще в 2012 році концепцією нового транспортного вузла «Ботанічний», покликаного переключити на себе значний обсяг внутрішнього міського пасажиропотоку, а також автобусні міжміські маршрути. Зміни внесені в генплан Єкатеринбурга.

Південний автовокзал, за деякими даними, перенесуть до станції метро "Ботанічна», де планують звести комплекс, що включає в себе готель, бізнес-центр і торгово-розважальний комплекс з кінотеатром і катком на ділянці в 7,6 га землі. За даними видання «Наша газета», на цій території вже викуповують будівлі , Що підлягають в подальшому знесенню.

В рамках Чемпіонату світу з футболу-2018, який пройде в Росії з 14 червня по 15 липня, Єкатеринбург прийме чотири матчі групового етапу.

comments powered by HyperComments