Строительство »

Реконструкцію Щелковського автовокзалу завершать наприкінці 2019 року

Фото: mos.ru

Реконструкцію Щелковського автовокзалу планують завершити в IV кварталі 2019 року, повідомляє Агентство "Москва" .

Як пояснили в прес-службі компанії "Київський майдан", старт робіт намічений на квітень 2017 року. На місці старого триповерхового будинку автовокзалу побудують багатофункціональний комплекс з торговими та розважальними майданчиками.


Згідно дизайн-проекту, оновлена ​​будівля автовокзалу буде включати шість наземних і п'ять підземних поверхів. На першому поверсі розмістяться касовий зал, камери схову та довідкова. Торгові павільйони, де москвичі і гості столиці зможуть здійснювати покупки, перед тим як вирушити в дорогу, розмістяться на другому, третьому і четвертому поверхах. П'ятий відведуть під кінотеатр. Сучасний зал для глядачів буде розрахований на 500 осіб. Тут же для відвідувачів запрацює кафе.

На шостому поверсі організовують зали очікування з зручними кріслами, кафе, де пасажири зможуть перекусити перед дорогою, а також додаткові камери схову. Дизайн-проект передбачає установку чотирьох прозорих ліфтів, оснащених зручними поручнями для маломобільних громадян.

Тут також обладнають автостоянку на 955 машино-місць.

після реконструкції будівля Щелковського автовокзалу буде схоже на скляний корабель. Загальна площа оновленого приміщення складе 137 тисяч квадратних метрів. Автовокзал зможе прийняти до 15 тисяч пасажирів на добу, в годину пік - близько тисячі чоловік і в середньому близько 1615 рейсів.