Строительство »

З 1 серпня б / у машини з Канади для українців стануть безмитними

Починаючи з 1 серпня 2017 року мито на б / у авто з Канади стане нульовою для українців.

Про це свідчить отримана Кабміном Нота від канадської сторони про те, що всі необхідні формальності для початку дії зони вільної торгівлі між країнами виконані, пише Auto.ria.

Також без мита можна буде імпортувати нові автомобілі з об'ємом бензинового двигуна від 2,2 до 3,0 літра, і дизелі з робочим об'ємом циліндрів понад 2,5 л.

Також без мита можна буде імпортувати нові автомобілі з об'ємом бензинового двигуна від 2,2 до 3,0 літра, і дизелі з робочим об'ємом циліндрів понад 2,5 л

Індекс "7" на інфографіку означає, що протягом наступних семи років мито знижуватиметься поступово, відповідно до графіка, і на восьмий рік дії угоди також стане нульовою.

При цьому слід пам'ятати, що, крім мита так звана розмитнення включає податок на додану вартість (ПДВ) у розмірі 20% від оціночної вартості транспортного засобу і акцизний збір, розмір якого залежить від віку автомобіля, типу і об'єму його двигуна.

Крім того залишається в силі вимога відповідності автомобіля стандарту Євро-5, з доказом чого можуть виникати деякі проблеми на етапі сертифікації.

Видання ж нагадує, що оскільки авторинок Канади насичений переважно машинами американських брендів, слід завчасно подбати про змінної оптики і інших елементах європейського зразка, які можуть бути затребувані перед отриманням сертифіката.

Нагадаємо, раніше Кабмін схвалив спецмита на імпорт європейських авто .

Ми в Telegram ! Підписуйся! Читай тільки краще!