Строительство »

Авторинок Біла Вежа

  1. Авторинок готовий:

Це можливо Це можливо. Авторинок Біла вежа в Єкатеринбурзі - це щось більше, ніж просто місце, де є можливість купити / продати машину. Оскільки тут зібрано все, що може стати в нагоді вашому автолюбителю і людині, яка просто небайдужий до машин. Біла Вежа - широкий вибір автомобілів, купити які можна за найбільш прийнятними умовами. Крім цього, до уваги відвідувачів запропонований широкий список сервісних послуг, завдяки яким можна здійснити передпродажну підготовку машини.

Сьогодні високоякісні запчастини, а також комплектуючі за нормальними цінами, так само, як і послуги висококваліфікованих компетентних майстрів, величезна рідкість. В результаті вітчизняні автомобілісти часто ризикують станом машини, отже, безпекою. Це так, однак, не на авторинку в Єкатеринбурзі.

Тільки тут доступний основний сервіс і ремонт, слюсарні кузовні роботи, послуги спеціалізованого електрика. Тут також можна здійснити заміну рідин, інших витратних матеріалів, привести автомобіль нормальний стан за допомогою автомийки з використанням найкращої на сьогодні автомобільної косметики і хімії.

Авторинок пропонує безліч послуг, завдяки яким придбати / продати автомобіль стає вигідніше, безпечніше і простіше!

Авторинок готовий:

- взяти автомобіль на комісію;

- виконати експертну оцінку;

- допомогти з підготовкою документів;

- запропонувати юридичний супровід.

Авторинок відкритий був в 1993. Пустир на стику вулиці Донбаської і Бакинських Комісарів упорядкували, загородили і стали приймати відвідувачів. Через рік тут утворилися перші торгові точки.

Авторинок має площу в 29000 м2, і може вмістити 900 автомобілів. По буднях тут розташовані торгові ряди.