Строительство »

Чому москвичі і мінчани «замикають» свої двори шлагбаумами

У Москві справжній бум шлагбаумів - в центрі міста ними закрито більшість дворів. В цілому чужим машинам немає дороги більш ніж до п'яти тисячам житлових багатоповерхівок. Міська влада навіть ввели спрощений порядок узгодження установки замикаючих пристроїв, а навесні цього року вдвічі збільшили бюджетні субсидії на їх монтаж - до 100 тисяч рублів. У Москві справжній бум шлагбаумів - в центрі міста ними закрито більшість дворів

Якщо москвич запрошує гостей, то заздалегідь замовляє для їхнього автомобіля пропуск - по телефону.
СЕРГІЙ МІХЄЄВ

Кореспонденти «СОЮЗу» спробували припаркуватися в першому-ліпшому дворі в межах Садового кільця. Ми вибрали не історичний центр, а простий житловий район з висотними будинками. І все одно зазнали фіаско - двори виявилися «на замку». Навіть якщо було кілька в'їздів, на всіх стояли шлагбауми - від звичайних пластикових піднімаються перекладин до капітальних залізних воріт. Удача посміхнулася нам хвилин через 15, і то тому, що один з шлагбаумів зламався і стояв в піднятому положенні.
Схожа картина і за межами Садового - багато двори «закриті», жителі відмикають шлагбауми за допомогою пульта або через радіопозначку на лобовому склі. Сигнал з неї зчитує спеціальний радар, шлагбаум при під'їзді машини відкривається автоматично. В одному з дворів на Трифоновской вулиці вдалося поспілкуватися з автомобілістки, перед якою шлагбаум якраз відкрився сам.
- У нас хоч і не самий центр, але на вулиці платна парковка. Як тільки вона з'явилася, в наш двір занадилися паркуватися все підряд, - розповіла Світлана Анікєєва. - Днем поставити машину на власному подвір'ї стало неможливо - все місця займали працівники найближчих офісів. Промучилися з сусідами близько року, а після на загальнобудинкових зборах вирішили ставити шлагбауми. Скинулися по три тисячі рублів, зате тепер вільні місця є завжди.
Платна парковка - це перша причина, яка змушує людей ставити шлагбауми. Як тільки вона з'явилася в столиці в 2012 році, відразу ж виникла проблема стоянки чужих авто у дворах. Тому столична влада з 2013 року ввели спрощений порядок установки шлагбаумів - досить прийняти рішення на загальнобудинкових зборах і отримати добро районної Ради муніципальних депутатів, передавши туди мінімальний пакет документів. Якщо будинок знаходиться в зоні платного паркування, то можна навіть отримати від міста субсидію.
Цієї весни правила стали ліберальніше. Розмір субсидії зріс з 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожен шлагбаум. Причому гроші стали виплачувати авансом, щоб жителям не потрібно було самим збирати кошти. Отримати компенсацію тепер можна в будь-якому районі, навіть якщо на прилеглих вулицях немає платного паркування. Піти на такі заходи влада вирішила після численних скарг жителів окраїнних районів. Там зазвичай немає платного паркування, але є інша проблема - автомобілісти з Підмосков'я. Оскільки на вулицях всім місця не вистачає, авто паркують у дворах.
Проблема з в'їздом в закриті двори машин «швидкої допомоги» та інших спецслужб вирішується просто - у кожного шлагбаума є відеокамера і переговорний пристрій, пов'язане або з консьєржем в під'їзді, або з єдиної диспетчерської. Приїхавши на виклик медики натискають кнопку і пояснюють ситуацію - диспетчер бачить на екрані машину «швидкої» і тут же віддалено піднімає шлагбаум.
А якщо ви хочете запросити в гості друзів, то заздалегідь замовляєте для їхнього автомобіля пропуск - по телефону це робиться за кілька секунд.
Олександр Мелешенко
[email protected]
Москва Особистий автопарк білорусів активно поповнюється: так, в 2017 році у власності громадян перебувало 2 млн 972,7 тисячі авто, це на 21,3 тисячі більше, ніж роком раніше.
За підсумками минулого року забезпеченість населення легковиками варіювалася від 271 до 355 авто на тисячу чоловік. Мінськ в середині цього рейтингу, але саме в білоруській столиці ситуація з паркуванням майже критична.
Що стосується установки шлагбаумів в мінських дворах, то процедура ця досить трудомістка. По-перше, рішення про встановлення шлагбаума повинна підтримати більше 50 відсотків мешканців будинку. По-друге, їм слід спільно вирішити, який шлагбаум і у якій компанії належить придбати. Потім звернутися в районну адміністрацію за дозволом про встановлення шлагбаума. По-третє, визначитися, як громадяни будуть відкривати пристрій - за допомогою чіпа, коду або консьєржки.
Але і це ще не все. Для підготовки архітектурно-планувального завдання та збору технічних умов і висновків узгоджувальних організацій ініціативна група повинна звернутися до міського центру інжинірингових послуг. Послуг, до слова, платних і виконуваних протягом місяця. Після цього треба замовити проектно-вишукувальні роботи, узгодити їх в міському комітеті архітектури і містобудування. І тільки після цього приступати до установки шлагбаума. І ще: його не дозволять встановити у дворах з наскрізним проїздом. А якщо шлагбаум буде заважати при проведенні благоустрою або капремонту будівель, то оплата демонтажу і повторний монтаж (як і поточне утримання) пристрої будуть здійснюватися за рахунок мешканців.
Як бачимо, установка шлагбаума займе не один місяць і виллється в пристойну суму: вартість проектних робіт доходить до 4000 білоруських рублів (близько 2000 доларів), а сам шлагбаум можна придбати приблизно за 2000 рублів і вище (від 1000 доларів). Зібрати цю суму з різношерстої компанії мешканців далеко не просто.
Напевно тому в 2016 році шлагбаумами було оснащено трохи більше 30 дворових територій житлового фонду, що знаходиться на обслуговуванні житлово-комунальних організацій, а на початку 2018 го - близько 140. Плюс кілька десятків, встановлених силами товариств власників. Найекономніші практикують альтернативний спосіб обмеження доступу чужого транспорту в рідний двір - натягують поперек проїзду трос. Втім, подібна самодіяльність буде існувати до першої скарги.

І все ж мінчани доведеться встановлювати шлагбауми при в'їзді на подвір'я. Особливо в центрі міста: справа в тому, що в білоруській столиці стрімко збільшується кількість платних парковок вздовж найбільш жвавих вулиць. Ті, хто не бажає платити за місце, шукають вільний простір на переповнених особистими авто внутрішньодворових територіях.


Олександр Нестеров

[email protected]

Мінськ

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl + Enter