Строительство »

«Мобільна безпека» від київстар - черговий вкидання?

  1. Як київстар на гроші розводить?
  2. А тепер сюрприз!

Опубліковано: Октябрь 6, 2016

Привіт, в цій статті ми напишемо про таку сумнівну послузі як «Мобільна безпека» від Київстар. Сама ідея дуже навіть не погана, але її реалізація і умови ... Більше схоже на черговий вкидання.

Знаєте, ми вже думаємо про створення окремої рубрики «Як київстар людей на гроші розводить». Останнім часом дуже навіть актуально.

Київстар втрачає колишню славу, якість і все що з ним пов'язано, а послуги все менш «прозорі» ніж були колись.

Красиві слова і обіцянки, але за що ви дійсно платите? Після прочитання статті судити Вам.

Повторимося, сама ідея дуже навіть не погана, в нинішній час крадіжкою або втратою телефону нікого ж не здивуєш. Давай розглянемо все по порядку, почнемо з того, як київстар позиціонує себе в даній діяльності.

Погляньмо на так звані переваги даної послуги та з чого вона складається. Тексту багато писати не будемо, в картинках ясно все і так.

Звичайно, вас напевно цікавить скільки ж це коштує? Як же ми не могли про це не згадати, будь ласка!

Як київстар на гроші розводить?

Почнемо по порядку, що київстар гарантує? У перших картинках ми бачимо напис «Телефон повністю захищений». На другий бачимо 3 версії операційних систем які вони нібито підтримують. Це Android, Windows і IOS. У пакет послуг входить 4 складових, це: мобільний додаток, e-Sticker, ID-sticker, страхова компенсація.

Для телефонів на Android додаток дійсно є, хоча існує безліч безкоштовних альтернатив, та й по функціоналу Не такі мізерні. IOS має свій вбудований прекрасний функціонал по блокуванню телефону, та такий, що обійти його під силу далеко не кожному фахівцю. Але ж ми зараз пишемо нема про функціях телефону, а про те, що надає сам київстар і за що вони беруть гроші взагалі.

Якщо для Android київстар надає додаток, то з телефонами на Windows і IOS ситуація убога до горя!

Ви запитаєте «А що це?». «Це і вся захист» відповімо ми. Ви не помилитеся якщо подумаєте що це просто заставка на екрані мобільного. Так-так, так насправді і є!

Ви просто ставите заставку собі на телефон, клеїте на нього придуркуватим наклейку, в надії що хтось в момент крадіжки або знаходження вашого телефону звернутися і особисто принесе ваш телефон в сервісний центр. Послуга просто сповнена дурості і наївності.

Особливо якщо у вас його вкрали, ага, візьму і принесуть.

Ось вам і гучні слова що «Телефон повністю захищений»! Смішно, правда? Ви просто платите за те, що у вас на телефоні стоїть заставка.

Простіше вже самому таку зробити, вказати на зображенні номер телефону дружини / чоловіка / подруги / друга і написати вартість які готові заплатити якщо його повернуть. Адже даний сервіс розрахований на те, що телефон потрапить в руки до чесній людині, а чесна людина і сам знайде в контактах кого небудь і зв'яжеться що б повернути телефон власнику.

Ось вам і віддалена блокування і захоплення фото. А як воно власне буде працювати коли додатків крім як під андроїд просто немає !? Не зрозуміло. Головне наобіцяти і грошей взяти.
Ніхто телефон шукати або обчислювати його місце розташування не стане! Якщо гарненько полазити по сайту, це можна знайти в умовах що дані функції зазначені в тарифах доступні тільки власникам телефонів на Android. Посилання на підтвердження даної інформації ми залишимо тут .

Єдиний в цьому всьому плюс, так це страховка якщо вам телефон не повернуть протягом 14 днів. Але і тут є підступ!

Спочатку зверніть увагу на розмір страховки, він такий же смішний як і «повний захист телефону». Зауважте, це не 600, 1200 і 3500 грн. Скрізь є приставка «ДО». Страхова сума за той же IPhone 3500 грн. коли він навіть Б / У коштує і то більше.

А тепер сюрприз!

Страхова компенсація в розмірі N грн, якщо пристрій не повернули протягом 14 днів (за умови, що мобільний додаток було встановлено на пристрої).

Здавалося б, що тут дивного? Та тому що для телефонів з операційною системи IOS і Windows, умови ті ж !!! Нічого що може бути відсутня програма під них, це не страшно, тільки гроші вам повернуть якщо воно буде там якимось дивом!

Може помилка? Можливо. Але з юридичної сторони, вас адже на сайті попередили? Попередили, значить суму компенсації можна і не виплачувати в обумовленому порядку. Що б якщо інформацію на сайті змінять дана стаття не виявилася наклепом, ми прикріпимо скріни. Як бачите, умови ідентичні для всіх телефонів.

Матеріал взято з офіційного сайту kyivstar.ua. Ps це не реклама, це що б потім не нили, що у них щось украли.

Сподіваємося, цей матеріал буде Вам корисний і дозволить не повестися на чергову фігню від киевстара, якій на даний момент стало повно.

Поділіться статтею в соц.сетях зі своїми друзями і близькими! Що б уберегти їх нерви і гроші.

схоже

Як київстар на гроші розводить?
Красиві слова і обіцянки, але за що ви дійсно платите?
Звичайно, вас напевно цікавить скільки ж це коштує?
Як київстар на гроші розводить?
Почнемо по порядку, що київстар гарантує?
Ви запитаєте «А що це?
Смішно, правда?
Здавалося б, що тут дивного?
Може помилка?
Але з юридичної сторони, вас адже на сайті попередили?