Строительство »

Кращі на світлі слова

  1. Якщо звести цей текст до трьох практичних порад щодо вибору компанії для переїзду, то ось вони.

Зовсім недавно з нами зв'язався Євген Конопльов - професійний ріелтор, співробітник компанії «МІЕЛЬ», який, як виявилося, скористався послугами нашої компанії для організації свого переїзду

Зовсім недавно з нами зв'язався Євген Конопльов - професійний ріелтор, співробітник компанії «МІЕЛЬ», який, як виявилося, скористався послугами нашої компанії для організації свого переїзду. Ми дуже раді новому знайомству - колега, як і ми, допомагає людям вирішувати найважливіший - житлове питання. Ми попросили Євгена періодично готувати матеріали для публікації на нашому сайті і при необхідності відповідати на питання відвідувачів і клієнтів (тема «ріелторські послуги»). Але в своїй першій статті Євген захотів поділитися своїми спостереженнями, що стосуються вибору експерта або компанії, що надає послуги.

«Хочете дізнатися, яку фразу мріє почути будь-який клієнт? Тоді прочитайте цю коротку статтю до кінця.

Її ідея народилася після того, як я скористався послугами компанії «Делікатний переїзд».
Такий вибір я зробив не тільки тому, що компанія є партнером компанії «МІЕЛЬ» (і наші клієнти отримують знижку від «Делікатного переїзду»). Справа в тому, що компанію мені порекомендували двоє колег-ріелторів. А це дорогого коштує.

Підхід до справи «Делікатного переїзду» на 100% збігся з моїм розумінням якісної роботи.
А фраза, яку мріє почути будь-який клієнт, звучала під час мого спілкування з компанією найчастіше. Вона буквально була їх девізом.

Готуючись до термінового переїзду, я подзвонив в дві компанії (за якими були отримані рекомендації) ... в неділю ввечері. За номером першої включився автовідповідач, який повідомив мені, що компанія працює по буднях, і попросив залишити свій номер для зв'язку.
У другій (це був «Делікатний переїзд») зняли трубку з першого дзвінка і 20 хвилин доброзичлива менеджер прояснює деталі моєї ситуації і записувала мої побажання.
Попрощався я з нею фразою: «Спасибі. Сподіваюся, що і вантажники Ваші настільки ж професійні ».

До слова, представник першої компанії (де я залишив свій номер на автовідповідачі) подзвонив мені у вівторок ближче до вечора - коли мій переїзд вже завершувався. Фразу, яку мріє почути будь-який клієнт, він мені не сказав.

Чим так вразив мене недільний вечірній телефонна розмова з менеджером компанії?
Тим, що мені було зручно.

Тим, що мені жодного разу не натякнули «Давайте обговоримо конструкцію Вашого дивана в понеділок в робочий час». Тому що мені важливо було обговорювати мій диван саме зараз.

Працюючи ріелтором, я постійно помічаю, як радує клієнтів твоя готовність поговорити по телефону суботнім ранком. Або як приємно молодятам пообсуждать опівночі в загальному чаті в WatsAp або Viber посилання на цікаві квартири. Тому що чоловіка не відволікають дзвінками по роботі, а дружина поклала спати дітей.

Тому що їм так зручно.

Про те, як проходив мій переїзд, я розповім в моїх наступних публікаціях на сайті «Делікатного переїзду».
Тут можна і без інтриг - пройшов він прекрасно.

А тим, хто дочитав цей текст до кінця, як бонус повідомляю ще й головний секрет ріелторського майстерності. В тій чи іншій формі його знають всі, хто успішно провів в професії багато років. Мій бос формулює його так: «Головне в нашій роботі - мотивація клієнта. Зрозуміти, що йому потрібно, і вирішувати саме цю задачу, - це запорука успіху ».

То яку фразу хоче почути будь-який клієнт? І що я чув найчастіше від співробітників «Делікатного переїзду»?

Це дуже прості слова.

Будь-яка розмова (або його епізод) повинен починатися словами «Я вас уважно слухаю» і закінчуватися фразою «Я зрозумів вас».

І це повинно бути не черговою фразою, а щирим ставленням до клієнта.

Саме це ставлення я відчував весь час, поки спілкувався з «Делікатним переїздом».

Зіставте цей принцип з головним секретом ріелторського майстерності, і ви зрозумієте причину мого захоплення. Просто я в черговий раз переконався, що це працює, і відчув на собі, як це приємно.

Якщо звести цей текст до трьох практичних порад щодо вибору компанії для переїзду, то ось вони.

Вони, до речі, однаково підходять і для вибору агентства нерухомості (і конкретного експерта):
1. Запитуйте рекомендації - як серед друзів-знайомих, так і в професійному співтоваристві.
Будь-який експерт з репутацією сам буде радий показати вам сторінку з відгуками про свою роботу або роботі своєї компанії.

2. Задавайте складні і нестандартні питання при першому контакті з представником компанії. Слухайте його відповіді і думайте - фахівець дбає про своє зручність і простоту роботи, або він думає про ваш комфорт і шукає способи для досягнення ваших цілей.

3. Якщо експерт (або компанія) вам сподобався, а рекомендації підтверджують його професіоналізм - довіряйте йому. Адже ви будете платити (експерту або компанії) за те, що він знає, як потрібно зробити, як правильно. Але це висновок з іншої історії (про те, як «Делікатний переїзд» вирішував проблему, що виникла через мою невірної оцінки масштабу переїзду, я розповім в наступній статті) ».

Євген Конопльов

Експерт з нерухомості

«Міель»

Від компанії: автор даної статті - професійний ріелтор - готуватиме матеріали для нашого сайту на тему «ріелторська послуга» (рубрика «Нерухомість»). Якщо у вас є питання по даній темі - пишіть їх на нашу адресу [email protected] - впевнені, відповіді експерта будуть корисні багатьом читачам.

«Хочете дізнатися, яку фразу мріє почути будь-який клієнт?
Чим так вразив мене недільний вечірній телефонна розмова з менеджером компанії?
То яку фразу хоче почути будь-який клієнт?
І що я чув найчастіше від співробітників «Делікатного переїзду»?