Строительство »

Ощадбанк пропонує рефінансувати кредити за ставкою від 11,5 відсотка

(Казань, 21 травня, «Татар-інформ», Єгор Нікітін). Ощадбанк оголосив про нове зниження ставок за споживчими кредитами до 11,9 відсотка річних, а також запустив спеціальну акцію по рефінансуванню декількох кредитів в єдиний займ. Нові умови зроблять кредити доступнішими для ще більшого кола людей і знизять їх боргове навантаження.

На проведеному брифінгу представники банку розповіли присутнім журналістам, що з 7 травня в Ощадбанку стартувала акція з рефінансування зі зниженими ставками. Вона відрізняється унікальними для російського ринку умовами. Клієнти можуть рефінансувати до 5 кредитів різних банків, об'єднуючи їх в єдиний позику за фіксованою ставкою.

«Якщо у позичальника є кредит Ощадбанку, а також позики в інших банках, то можна об'єднати їх усі в єдиний кредит і рефінансувати. Умови акції поширюються на загальну суму до 3 млн рублів. Такий єдиний кредит можна оформити на строк до 7 років, що дозволить істотно знизити боргове навантаження », - пояснив заступник керуючого відділенням« Банк Татарстан »ПАТ Сбербанк Руслан Ахатов.

Головне - щоб у клієнта була хороша кредитна історія за останні 5 років, додали представники банку. При цьому спектр позик, які можна рефінансувати за новою акції, дуже широкий - від звичайних споживчих кредитів і боргів по кредитній карті до автокредиту і дебетових карт з овердрафтом.

«У кожного другого татарстанцев є кредитна карта, і боргове навантаження по ній - максимальна. Ми пропонуємо мінімізувати платіж через нову програму рефінансування », - підкреслили в Ощадбанку.

Особливий упор в організації роблять на перевагах рефінансування. Серед них - фіксована процентна ставка. Так, кредити на суму від 500 тис. Рублів на термін більше трьох місяців можна рефінансувати за все під 11,5 відсотків. Трохи вище буде вартість рефінансування кредитів до 500 тис. Рублів з терміном від трьох місяців до п'яти років. Для таких позик вона складе 12,5 відсотків річних.

Для наочності журналістам навели як приклад людини з кредитами в різних банках, який змушений щомісяця платити по ним 36 тис. Рублів. Якщо він візьме кредит на рефінансування в Ощадбанку, то його платіж зменшиться лише до 15 тис. Рублів - більш ніж в два рази. До того ж клієнт зможе додатково взяти в кредит ще до 30 відсотків від суми рефінансування, додали представники банку.

Крім того, напередодні літа Сбербанк традиційно знизив ставки споживчих кредитів. Зниження склало від 1 до 8 пунктів, в залежності від конкретних умов позики. При цьому в банку підкреслили: процентна ставка тепер залежить від суми кредиту.

Так, рекордно низькою, - всього 11,9 відсотка, є ставка по кредитах на суму від 1 млн рублів. Причому умови тут не залежать від категорії позичальника. Слідом за ними йдуть позики розміром від 300 тис. До 1 млн рублів. Для зарплатних клієнтів їх вартість складе 11,9 відсотка, для інших - від 12, 9 до 15,9 відсотка. Термін кредитування варіюється від 3-х місяців до 5 років, а мінімальна сума становить 30 тис. Рублів.

«Ми спеціально змінили ціноутворення за цим кредитом, враховуючи потреби наших клієнтів, і також знизили процентні ставки. На сьогоднішній день це безпрецедентна пропозиція », - підкреслили представники Ощадбанку.

Для зарплатних клієнтів у банку є додаткові бонуси - кредитну стелю виріс з 3 млн до 5 млн рублів, а вікові рамки позичальників знизилися з 21 до 18 років. Що важливо - кредити видаються без застави та поручителів, з спрощеним пакетом документів. Всі заявки можна подати через Ощадбанк Онлайн, не виходячи на вулицю, термін розгляду не перевищить 15 хвилин.

Пакет документів мінімальний і однаковий для всіх. При позику до 200 тис. Рублів позичальникові досить взяти з собою тільки паспорт. Якщо сума вище - потрібна довідка 2-ПДФО. Але це не стосується зарплатних клієнтів - для них такої необхідності немає.

Оновлення кредитної лінійки Ощадбанку особливо актуально для Татарстану. Республіка є лідером споживчого кредитування в регіонах Поволжя, заявили спікери. Вони привели журналістам свіжі дані статистики.

«Сбербанк в Татарстані в першому кварталі 2017 року видав 19,3 тис. Кредитів на загальну суму 3,3 млрд рублів. За такий же період 2018 роки ми видали вже 34,3 тис. Кредитів на 6,9 млрд рублів. Зростання склало 77 відсотків », - відзначили в Ощадбанку і додали, що середній чек кредитів також зростає - зараз він становить 202 тис. Рублів, це на 16 відсотків більше за минулорічні показники.

ПАТ Сбербанк, Генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій від 11 серпня 2015 року. Реєстраційний номер - тисячу чотиреста вісімдесят один.


На правах реклами

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.