Строительство »

Чи можу взяти кредит не за місцем прописки - поради адвокатів і юристів

  1. Чи можу взяти кредит не за місцем прописки 1. Чи можу я змінити ім'я і прізвище не за місцем прописки,...
  2. Чи можу взяти кредит не за місцем прописки

Чи можу взяти кредит не за місцем прописки

1. Чи можу я змінити ім'я і прізвище не за місцем прописки, а за місцем фактичного проживання?

1.1. З питання державної реєстрації зміни імені (прізвища, власного імені та (або) по батькові) Ви можете звернутися до відділу РАЦС за місцем проживання або за місцем реєстрації Вашого народження. Заява про зміну імені розглядається протягом місяця з дня подачі заяви.

2. Чи можу я взяти мікро кредит з тимчасового притулку в РФ, реєстрація є на одному місці другий рік зареєстрований?

2.1. Добридень! По тимчасовому притулку не зможете.

3. Працюю по ЦПХ, чи можу я взяти відпустку, зрозуміло за свій рахунок, не втративши при цьому місце роботи?

3.1. Можете за угодою з роботодавцем (за договором ЦПХ він називається замовником). Юридично при роботі за цивільно-правовим договором взагалі відпустку не передбачений.

4. Чи можу я подати заявку на безкоштовне еко по полюсу ОМС не за місцем прописки. Я прописана в ростовської області, а живу з чоловіком в геледжіке?

4.1. Доброго дня! Необхідно уточнити, швидше за все, що можна.

5. Чи можу я замінити Інн не за місцем прописки?

5.1. Добридень!
Так, можете, звертайтеся до найближчої податкову.
Всього вам найкращого!

6. Я багатодітна мама чи можу я оформляти допомоги на дітей за місцем реєстрації а не за місцем прописки?

6.1. Тепер можете. Внесено зміни 1 травня 2019 р в Закон від 28.12.2017 р № 418 Про ЩОМІСЯЧНИХ ВИПЛАТИ РОДИНАМ, У ЯКИХ ДІТЕЙ. Звертайтеся до органів соцзахисту.

7. Будь ласка чи можу я спостерігати дитини у педіатра за пропискою, а не за місцем проживання.?

7.1. Можете на підставі наступного ...
У відповідності до ст. 21 Федерального закону від 21.11.2011 №323 - Ф 3 «Про основи охорони здоров'я громадян у Російській Федерації»
1. При наданні громадянину медичної допомоги в рамках програми державних гарантій безкоштовного надання громадянам медичної допомоги він має право на вибір медичної організації в порядку, затвердженому уповноваженим центральним органом виконавчої влади, і на вибір лікаря з урахуванням згоди лікаря.
У вибраній медичної організації громадянин здійснює вибір не частіше ніж один раз на рік (за винятком випадків заміни медичної організації) лікаря-терапевта, лікаря-терапевта дільничного, лікаря-педіатра, лікаря-педіатра дільничного, лікаря загальної практики (сімейного лікаря) або фельдшера шляхом подачі заяви особисто або через свого представника на ім'я керівника медичної організації.

8. Чи можу я пройти психіатра для працевлаштування на роботу не за місцем прописки (в іншому місті?)

8.1. Ні, психіатра можна проходити тільки за місцем реєстрації.

8.2. Деякі диспансери пропонують проходження таких фахівців не за місцем проживання, а за місцем фактичного проживання. Щоб переконатися, чи є така можливість, краще звернутися в довколишній психіатричний диспансер і дізнатися напевно, чи справляють вони таку мед. допомога.

9. Чи можу я при вагітності спостерігатися і планово народжувати в іншій області, не за місцем прописки і місцем фактичного проживання? Так як в нашій республіці лікарі своєю халатністю вбили первістка і заподіяли шкоду моєму здоров'ю.

9.1. Привіт, Юлія!
У разі вагітності Ви можете встати на облік в будь-якій жіночій консультації, в тому числі в іншому регіоні. Відповідно народжувати - в пологовому будинку, до якого ін міцніла консультація.

10. Кредит був узятий 2012 термін закінчення договору 2020 року, за ці роки борг по кредиту не сплачувався, чи можу я розраховувати на термін давності і за не виплат кредиту, але договір закінчується в 2020 році або треба чекати закінчення дії договору.

10.1. Доброго дня! Так можете розраховувати на застосування терміну позовної давності якщо з моменту останнього платежу пройшло більше трьох років.

10.2. Термін давності минув на вимогу про виплату платежів, що припадають на період: квітень 2016 року і раніше, а також на вимогу про виплату неустойки за прострочення цих платежів.
За вимогами про виплату платежів, що припадають за графіком погашення на травень 2016 року і пізніше термін позовної давності не минув.
Термін Вашого останнього платежу в даному випадку не має значення.

10.3. Доброго дня! Я оцінюю ситуацію так, що поки термін договору не закінчився - у банку є надія, що після його закінчення Ви повернете гроші і борг з відсотками і прострочення. А ось як струму термін закінчився і Ви не повернули - банк повинен зрозуміти, що його права порушені і протягом 3 років може до Вас пред'явити позов про стягнення боргу. А ось як уникнути того, щоб з Вас ці гроші стягнули реально - прошу Вас до мене на платну консультацію.

10.4. Добрий день.
У відповідно до п.1 ст 200 ГК РФ 1. Якщо законом не встановлено інше, протягом строку позовної давності починається з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення свого права і про те, хто є належним відповідачем за позовом про захист цього права .
Відповідно до п 1 ст 196 ГК РФ термін позовної давності становить 3 року.

11. Чи можу я без вселення суду проживати за місцем прописки яка є власником.

11.1. Теоретично так, якщо були вселити власником житла. В інших випадках - ні, прописка (реєстрація), сама по собі, не тягне виникнення будь-яких прав або обов'язків щодо цього житлового приміщення.

12. Я проживаю не за адресою прописки, реєстрації за місцем проживання поки немає. Чи можу я тут отримати довідку про відсутність судимості або потрібно їхати туди де приписана?

12.1. Реєстрація не має значення, тому що інформація про судимості зберігається на всіх засуджених або притягнутих до відповідальності осіб в регіоні (краї, області).

12.2. Через держпослуги можете замовити таку довідку, або в будь-якому підрозділі поліції, або в регіональному МВС РФ.

13. Я втратив військовий квиток, перебуваю в іншому регіоні виїхати за місцем прописки зараз не можу. Чи можу я відновити військовий квиток за дорученням і що ще мені буде потрібно відправити довіреній особі крім довіреності.

13.1. Якщо таке повноваження передбачте в довіреності, то зможете. Перелік документів скажуть у військкоматі.

14. Чи можу я вимагати довідку 057 у с поліклініки, яка вже не за місцем моєї прописки, але продовжую в неї ходити?

14.1. Так, у Вас є право на отримання довідки.

15. Чи можу я отримати не за місцем прописки?

15.1. Що саме ви хочете отримати, уточніть,

Що саме ви хочете отримати, уточніть,

16. Чи можу я взяти кредит по ген. довіреності на купівлю, продаж кв. під заставу квартири. Якщо вона не пріватезірованна?

16.1. Ви хочете отримати кредит в якості представника позичальника? Навряд чи, адже в Вашої довіреності немає повноважень на укладення договору кредиту. Більш того, неприватизовану квартиру неможливо зробити предметом застави.

17. У мене є довіреність батьків на 1/2 частину квартири, чи можу я по ній взяти кредит в банку на себе, під заставу майна?

17.1. Доброго дня, Ірино!
Так, можете взяти кредит під заставу 1/2 частини квартири.

17.2. Якщо в довіреності є повноваження щодо передачі майна в заставу, то так, можете.

17.3. Привіт, немає, довіреність не право власності. Якщо берете кредит для своїх потреб, а не за дорученням і без схвалення довірителів, це вже ст. 159.1 ук рф.

18. Чи можу я отримати цільове направлення до ВНЗ не за місцем прописки? Наприклад, я живу в Курганської області, а хочу що б напрям мені дали в Свердловській області.

18.1. Теоретично це можливо.

19. Чи можу поміняти прізвище не за місцем прописки?

19.1. Добрий день.
Так це можливо.

20. Чи можу я скористатися послугами нотаріуса не за місцем прописки при передачі частини частки житлового будинку, на момент приватизації син був неповнолітнім.

20.1. Так, Ви можете скористатися послугами будь-якого нотаріуса.

21. Чи можу я взяти тимчасову довідку замість паспорта якщо паспорт прострочений. Я знаходжуся не за місцем проспікі не можу полетіти додому за простроченим паспортом. Чи можу я просто взяти тимчасову довідку що б полетіти додому і вдома поміняти паспорт.

21.1. Можна оформити новий паспорт через держпослуги або скористатися іншим посвідченням особи (закордонний паспорт)

22. Чи можу я пройти медкомісію на зброю за місцем прикріплення до медичних закладів а не місцем прописки. Або мені всерівно доведеться проходити психіатра і нарколога за місцем прописки.

22.1. Не обов'язково за місцем прописки якщо у лікарів мають всі дозволи.

23. Чи можу пройти медкомісію не за місцем прописки і нарколога.

23.1. На жаль нарколога ви не за місцем прописки не пройдете так як у нас не єдиний облік на жаль, інших це можливо але нарко \ балки немає.

24. Втратив паспорт живу в Приморському краї прописка в Примор'я за місцем прописки не живу чи можу я на території приморського краю отримати паспорт в будь-якому місці.

24.1. Так звісно. Паспорт буде робитися на протязі місяця.

25. Не маю постійну прописку але є вреіенная, чи можу я прикріпитися до поліклініки за місцем тимчасової реєстрації.

25.1. Так - Федеральний закон "Про основи охорони здоров'я громадян у Російській Федерації" від 21.11.2011 N 323-ФЗ дозволяє вам і на підставі тимчасової реєстрації прикріпитися до поліклініки якщо у вас є поліс ОМС.

26. Скажіть чи можу я пройти флюорографію не за місцем прописки а за місцем проживання (просто вчуся в іншому місті) і що для цього потрібно?

26.1. Добрий день. Так можна. Ставайте на облік в поліклініку за місцем фактичного проживання, берете напрямок у терапевта.

27. Чи можу я отримати ІПН не за місцем прописки, а за місцем реєстрації в іншому місті.

27.1. Так, Ви можете отримати.
У статті 72 Податкового кодексу РФ в п. 7.1. йдеться про те, що фізичні особи, яким раніше не присвоювався індивідуальний номер платників податків, мають право звернутися до податкової служби за місцем їх фактичного проживання. Тобто, людина може отримати ІПН не по прописки, а за місцем тимчасової реєстрації, якщо до цього йому не надавався код. При первинному отриманні ідентифікаційного коду, людині не потрібно платити держмито.

Чи можу взяти кредит не за місцем прописки

1. Чи можу я змінити ім'я і прізвище не за місцем прописки, а за місцем фактичного проживання?

1.1. З питання державної реєстрації зміни імені (прізвища, власного імені та (або) по батькові) Ви можете звернутися до відділу РАЦС за місцем проживання або за місцем реєстрації Вашого народження. Заява про зміну імені розглядається протягом місяця з дня подачі заяви.

2. Чи можу я взяти мікро кредит з тимчасового притулку в РФ, реєстрація є на одному місці другий рік зареєстрований?

2.1. Добридень! По тимчасовому притулку не зможете.

3. Працюю по ЦПХ, чи можу я взяти відпустку, зрозуміло за свій рахунок, не втративши при цьому місце роботи?

3.1. Можете за угодою з роботодавцем (за договором ЦПХ він називається замовником). Юридично при роботі за цивільно-правовим договором взагалі відпустку не передбачений.

4. Чи можу я подати заявку на безкоштовне еко по полюсу ОМС не за місцем прописки. Я прописана в ростовської області, а живу з чоловіком в геледжіке?

4.1. Вітаю! Необхідно уточнити, швидше за все, що можна.

5. Чи можу я замінити Інн не за місцем прописки?

5.1. Добридень!
Так, можете, звертайтеся до найближчої податкову.
Всього вам найкращого!

6. Я багатодітна мама чи можу я оформляти допомоги на дітей за місцем реєстрації а не за місцем прописки?

6.1. Тепер можете. Внесено зміни 1 травня 2019 р в Закон від 28.12.2017 р № 418 Про ЩОМІСЯЧНИХ ВИПЛАТИ РОДИНАМ, У ЯКИХ ДІТЕЙ. Звертайтеся до органів соцзахисту.

7. Будь ласка чи можу я спостерігати дитини у педіатра за пропискою, а не за місцем проживання.?

7.1. Можете на підставі наступного ...
У відповідності до ст. 21 Федерального закону від 21.11.2011 №323 - Ф 3 «Про основи охорони здоров'я громадян у Російській Федерації»
1. При наданні громадянину медичної допомоги в рамках програми державних гарантій безкоштовного надання громадянам медичної допомоги він має право на вибір медичної організації в порядку, затвердженому уповноваженим центральним органом виконавчої влади, і на вибір лікаря з урахуванням згоди лікаря.
У вибраній медичної організації громадянин здійснює вибір не частіше ніж один раз на рік (за винятком випадків заміни медичної організації) лікаря-терапевта, лікаря-терапевта дільничного, лікаря-педіатра, лікаря-педіатра дільничного, лікаря загальної практики (сімейного лікаря) або фельдшера шляхом подачі заяви особисто або через свого представника на ім'я керівника медичної організації.

8. Чи можу я пройти психіатра для працевлаштування на роботу не за місцем прописки (в іншому місті?)

8.1. Ні, психіатра можна проходити тільки за місцем реєстрації.

8.2. Деякі диспансери пропонують проходження таких фахівців не за місцем проживання, а за місцем фактичного проживання. Щоб переконатися, чи є така можливість, краще звернутися в довколишній психіатричний диспансер і дізнатися напевно, чи справляють вони таку мед. допомога.

9. Чи можу я при вагітності спостерігатися і планово народжувати в іншій області, не за місцем прописки і місцем фактичного проживання? Так як в нашій республіці лікарі своєю халатністю вбили первістка і заподіяли шкоду моєму здоров'ю.

9.1. Привіт, Юлія!
У разі вагітності Ви можете встати на облік в будь-якій жіночій консультації, в тому числі в іншому регіоні. Відповідно народжувати - в пологовому будинку, до якого ін міцніла консультація.

10. Кредит був узятий 2012 термін закінчення договору 2020 року, за ці роки борг по кредиту не сплачувався, чи можу я розраховувати на термін давності і за не виплат кредиту, але договір закінчується в 2020 році або треба чекати закінчення дії договору.

10.1. Вітаю! Так можете розраховувати на застосування терміну позовної давності якщо з моменту останнього платежу пройшло більше трьох років.

10.2. Термін давності минув на вимогу про виплату платежів, що припадають на період: квітень 2016 року і раніше, а також на вимогу про виплату неустойки за прострочення цих платежів.
За вимогами про виплату платежів, що припадають за графіком погашення на травень 2016 року і пізніше термін позовної давності не минув.
Термін Вашого останнього платежу в даному випадку не має значення.

10.3. Вітаю! Я оцінюю ситуацію так, що поки термін договору не закінчився - у банку є надія, що після його закінчення Ви повернете гроші і борг з відсотками і прострочення. А ось як струму термін закінчився і Ви не повернули - банк повинен зрозуміти, що його права порушені і протягом 3 років може до Вас пред'явити позов про стягнення боргу. А ось як уникнути того, щоб з Вас ці гроші стягнули реально - прошу Вас до мене на платну консультацію.

10.4. Добрий день.
У відповідно до п.1 ст 200 ГК РФ 1. Якщо законом не встановлено інше, протягом строку позовної давності починається з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення свого права і про те, хто є належним відповідачем за позовом про захист цього права .
Відповідно до п 1 ст 196 ГК РФ термін позовної давності становить 3 року.

11. Чи можу я без вселення суду проживати за місцем прописки яка є власником.

11.1. Теоретично так, якщо були вселити власником житла. В інших випадках - ні, прописка (реєстрація), сама по собі, не тягне виникнення будь-яких прав або обов'язків щодо цього житлового приміщення.

12. Я проживаю не за адресою прописки, реєстрації за місцем проживання поки немає. Чи можу я тут отримати довідку про відсутність судимості або потрібно їхати туди де приписана?

12.1. Реєстрація не має значення, тому що інформація про судимості зберігається на всіх засуджених або притягнутих до відповідальності осіб в регіоні (краї, області).

12.2. Через держпослуги можете замовити таку довідку, або в будь-якому підрозділі поліції, або в регіональному МВС РФ.

13. Я втратив військовий квиток, перебуваю в іншому регіоні виїхати за місцем прописки зараз не можу. Чи можу я відновити військовий квиток за дорученням і що ще мені буде потрібно відправити довіреній особі крім довіреності.

13.1. Якщо таке повноваження передбачте в довіреності, то зможете. Перелік документів скажуть у військкоматі.

14. Чи можу я вимагати довідку 057 у с поліклініки, яка вже не за місцем моєї прописки, але продовжую в неї ходити?

14.1. Так, у Вас є право на отримання довідки.

15. Чи можу я отримати не за місцем прописки?

15.1. Що саме ви хочете отримати, уточніть,

Що саме ви хочете отримати, уточніть,

16. Чи можу я взяти кредит по ген. довіреності на купівлю, продаж кв. під заставу квартири. Якщо вона не пріватезірованна?

16.1. Ви хочете отримати кредит в якості представника позичальника? Навряд чи, адже в Вашої довіреності немає повноважень на укладення договору кредиту. Більш того, неприватизовану квартиру неможливо зробити предметом застави.

17. У мене є довіреність батьків на 1/2 частину квартири, чи можу я по ній взяти кредит в банку на себе, під заставу майна?

17.1. Доброго дня, Ірино!
Так, можете взяти кредит під заставу 1/2 частини квартири.

17.2. Якщо в довіреності є повноваження щодо передачі майна в заставу, то так, можете.

17.3. Привіт, немає, довіреність не право власності. Якщо берете кредит для своїх потреб, а не за дорученням і без схвалення довірителів, це вже ст. 159.1 ук рф.

18. Чи можу я отримати цільове направлення до ВНЗ не за місцем прописки? Наприклад, я живу в Курганської області, а хочу що б напрям мені дали в Свердловській області.

18.1. Теоретично це можливо.

19. Чи можу поміняти прізвище не за місцем прописки?

19.1. Добрий день.
Так це можливо.

20. Чи можу я скористатися послугами нотаріуса не за місцем прописки при передачі частини частки житлового будинку, на момент приватизації син був неповнолітнім.

20.1. Так, Ви можете скористатися послугами будь-якого нотаріуса.

21. Чи можу я взяти тимчасову довідку замість паспорта якщо паспорт прострочений. Я знаходжуся не за місцем проспікі не можу полетіти додому за простроченим паспортом. Чи можу я просто взяти тимчасову довідку що б полетіти додому і вдома поміняти паспорт.

21.1. Можна оформити новий паспорт через держпослуги або скористатися іншим посвідченням особи (закордонний паспорт)

22. Чи можу я пройти медкомісію на зброю за місцем прикріплення до медичних закладів а не місцем прописки. Або мені всерівно доведеться проходити психіатра і нарколога за місцем прописки.

22.1. Не обов'язково за місцем прописки якщо у лікарів мають всі дозволи.

23. Чи можу пройти медкомісію не за місцем прописки і нарколога.

23.1. На жаль нарколога ви не за місцем прописки не пройдете так як у нас не єдиний облік на жаль, інших це можливо але нарко \ балки немає.

24. Втратив паспорт живу в Приморському краї прописка в Примор'я за місцем прописки не живу чи можу я на території приморського краю отримати паспорт в будь-якому місці.

24.1. Так звісно. Паспорт буде робитися на протязі місяця.

25. Не маю постійну прописку але є вреіенная, чи можу я прикріпитися до поліклініки за місцем тимчасової реєстрації.

25.1. Так - Федеральний закон "Про основи охорони здоров'я громадян у Російській Федерації" від 21.11.2011 N 323-ФЗ дозволяє вам і на підставі тимчасової реєстрації прикріпитися до поліклініки якщо у вас є поліс ОМС.

26. Скажіть чи можу я пройти флюорографію не за місцем прописки а за місцем проживання (просто вчуся в іншому місті) і що для цього потрібно?

26.1. Добрий день. Так можна. Ставайте на облік в поліклініку за місцем фактичного проживання, берете напрямок у терапевта.

27. Чи можу я отримати ІПН не за місцем прописки, а за місцем реєстрації в іншому місті.

27.1. Так, Ви можете отримати.
У статті 72 Податкового кодексу РФ в п. 7.1. йдеться про те, що фізичні особи, яким раніше не присвоювався індивідуальний номер платників податків, мають право звернутися до податкової служби за місцем їх фактичного проживання. Тобто, людина може отримати ІПН не по прописки, а за місцем тимчасової реєстрації, якщо до цього йому не надавався код. При первинному отриманні ідентифікаційного коду, людині не потрібно платити держмито.

Чи можу взяти кредит не за місцем прописки

1. Чи можу я змінити ім'я і прізвище не за місцем прописки, а за місцем фактичного проживання?

1.1. З питання державної реєстрації зміни імені (прізвища, власного імені та (або) по батькові) Ви можете звернутися до відділу РАЦС за місцем проживання або за місцем реєстрації Вашого народження. Заява про зміну імені розглядається протягом місяця з дня подачі заяви.

2. Чи можу я взяти мікро кредит з тимчасового притулку в РФ, реєстрація є на одному місці другий рік зареєстрований?

2.1. Добридень! По тимчасовому притулку не зможете.

3. Працюю по ЦПХ, чи можу я взяти відпустку, зрозуміло за свій рахунок, не втративши при цьому місце роботи?

3.1. Можете за угодою з роботодавцем (за договором ЦПХ він називається замовником). Юридично при роботі за цивільно-правовим договором взагалі відпустку не передбачений.

4. Чи можу я подати заявку на безкоштовне еко по полюсу ОМС не за місцем прописки. Я прописана в ростовської області, а живу з чоловіком в геледжіке?

4.1. Вітаю! Необхідно уточнити, швидше за все, що можна.

5. Чи можу я замінити Інн не за місцем прописки?

5.1. Добридень!
Так, можете, звертайтеся до найближчої податкову.
Всього вам найкращого!

6. Я багатодітна мама чи можу я оформляти допомоги на дітей за місцем реєстрації а не за місцем прописки?

6.1. Тепер можете. Внесено зміни 1 травня 2019 р в Закон від 28.12.2017 р № 418 Про ЩОМІСЯЧНИХ ВИПЛАТИ РОДИНАМ, У ЯКИХ ДІТЕЙ. Звертайтеся до органів соцзахисту.

7. Будь ласка чи можу я спостерігати дитини у педіатра за пропискою, а не за місцем проживання.?

7.1. Можете на підставі наступного ...
У відповідності до ст. 21 Федерального закону від 21.11.2011 №323 - Ф 3 «Про основи охорони здоров'я громадян у Російській Федерації»
1. При наданні громадянину медичної допомоги в рамках програми державних гарантій безкоштовного надання громадянам медичної допомоги він має право на вибір медичної організації в порядку, затвердженому уповноваженим центральним органом виконавчої влади, і на вибір лікаря з урахуванням згоди лікаря.
У вибраній медичної організації громадянин здійснює вибір не частіше ніж один раз на рік (за винятком випадків заміни медичної організації) лікаря-терапевта, лікаря-терапевта дільничного, лікаря-педіатра, лікаря-педіатра дільничного, лікаря загальної практики (сімейного лікаря) або фельдшера шляхом подачі заяви особисто або через свого представника на ім'я керівника медичної організації.

8. Чи можу я пройти психіатра для працевлаштування на роботу не за місцем прописки (в іншому місті?)

8.1. Ні, психіатра можна проходити тільки за місцем реєстрації.

8.2. Деякі диспансери пропонують проходження таких фахівців не за місцем проживання, а за місцем фактичного проживання. Щоб переконатися, чи є така можливість, краще звернутися в довколишній психіатричний диспансер і дізнатися напевно, чи справляють вони таку мед. допомога.

9. Чи можу я при вагітності спостерігатися і планово народжувати в іншій області, не за місцем прописки і місцем фактичного проживання? Так як в нашій республіці лікарі своєю халатністю вбили первістка і заподіяли шкоду моєму здоров'ю.

9.1. Привіт, Юлія!
У разі вагітності Ви можете встати на облік в будь-якій жіночій консультації, в тому числі в іншому регіоні. Відповідно народжувати - в пологовому будинку, до якого ін міцніла консультація.

10. Кредит був узятий 2012 термін закінчення договору 2020 року, за ці роки борг по кредиту не сплачувався, чи можу я розраховувати на термін давності і за не виплат кредиту, але договір закінчується в 2020 році або треба чекати закінчення дії договору.

10.1. Вітаю! Так можете розраховувати на застосування терміну позовної давності якщо з моменту останнього платежу пройшло більше трьох років.

10.2. Термін давності минув на вимогу про виплату платежів, що припадають на період: квітень 2016 року і раніше, а також на вимогу про виплату неустойки за прострочення цих платежів.
За вимогами про виплату платежів, що припадають за графіком погашення на травень 2016 року і пізніше термін позовної давності не минув.
Термін Вашого останнього платежу в даному випадку не має значення.

10.3. Вітаю! Я оцінюю ситуацію так, що поки термін договору не закінчився - у банку є надія, що після його закінчення Ви повернете гроші і борг з відсотками і прострочення. А ось як струму термін закінчився і Ви не повернули - банк повинен зрозуміти, що його права порушені і протягом 3 років може до Вас пред'явити позов про стягнення боргу. А ось як уникнути того, щоб з Вас ці гроші стягнули реально - прошу Вас до мене на платну консультацію.

10.4. Добрий день.
У відповідно до п.1 ст 200 ГК РФ 1. Якщо законом не встановлено інше, протягом строку позовної давності починається з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення свого права і про те, хто є належним відповідачем за позовом про захист цього права .
Відповідно до п 1 ст 196 ГК РФ термін позовної давності становить 3 року.

11. Чи можу я без вселення суду проживати за місцем прописки яка є власником.

11.1. Теоретично так, якщо були вселити власником житла. В інших випадках - ні, прописка (реєстрація), сама по собі, не тягне виникнення будь-яких прав або обов'язків щодо цього житлового приміщення.

12. Я проживаю не за адресою прописки, реєстрації за місцем проживання поки немає. Чи можу я тут отримати довідку про відсутність судимості або потрібно їхати туди де приписана?

12.1. Реєстрація не має значення, тому що інформація про судимості зберігається на всіх засуджених або притягнутих до відповідальності осіб в регіоні (краї, області).

12.2. Через держпослуги можете замовити таку довідку, або в будь-якому підрозділі поліції, або в регіональному МВС РФ.

13. Я втратив військовий квиток, перебуваю в іншому регіоні виїхати за місцем прописки зараз не можу. Чи можу я відновити військовий квиток за дорученням і що ще мені буде потрібно відправити довіреній особі крім довіреності.

13.1. Якщо таке повноваження передбачте в довіреності, то зможете. Перелік документів скажуть у військкоматі.

14. Чи можу я вимагати довідку 057 у с поліклініки, яка вже не за місцем моєї прописки, але продовжую в неї ходити?

14.1. Так, у Вас є право на отримання довідки.

15. Чи можу я отримати не за місцем прописки?

15.1. Що саме ви хочете отримати, уточніть,

Що саме ви хочете отримати, уточніть,

16. Чи можу я взяти кредит по ген. довіреності на купівлю, продаж кв. під заставу квартири. Якщо вона не пріватезірованна?

16.1. Ви хочете отримати кредит в якості представника позичальника? Навряд чи, адже в Вашої довіреності немає повноважень на укладення договору кредиту. Більш того, неприватизовану квартиру неможливо зробити предметом застави.

17. У мене є довіреність батьків на 1/2 частину квартири, чи можу я по ній взяти кредит в банку на себе, під заставу майна?

17.1. Доброго дня, Ірино!
Так, можете взяти кредит під заставу 1/2 частини квартири.

17.2. Якщо в довіреності є повноваження щодо передачі майна в заставу, то так, можете.

17.3. Привіт, немає, довіреність не право власності. Якщо берете кредит для своїх потреб, а не за дорученням і без схвалення довірителів, це вже ст. 159.1 ук рф.

18. Чи можу я отримати цільове направлення до ВНЗ не за місцем прописки? Наприклад, я живу в Курганської області, а хочу що б напрям мені дали в Свердловській області.

18.1. Теоретично це можливо.

19. Чи можу поміняти прізвище не за місцем прописки?

19.1. Добрий день.
Так це можливо.

20. Чи можу я скористатися послугами нотаріуса не за місцем прописки при передачі частини частки житлового будинку, на момент приватизації син був неповнолітнім.

20.1. Так, Ви можете скористатися послугами будь-якого нотаріуса.

21. Чи можу я взяти тимчасову довідку замість паспорта якщо паспорт прострочений. Я знаходжуся не за місцем проспікі не можу полетіти додому за простроченим паспортом. Чи можу я просто взяти тимчасову довідку що б полетіти додому і вдома поміняти паспорт.

21.1. Можна оформити новий паспорт через держпослуги або скористатися іншим посвідченням особи (закордонний паспорт)

22. Чи можу я пройти медкомісію на зброю за місцем прикріплення до медичних закладів а не місцем прописки. Або мені всерівно доведеться проходити психіатра і нарколога за місцем прописки.

22.1. Не обов'язково за місцем прописки якщо у лікарів мають всі дозволи.

23. Чи можу пройти медкомісію не за місцем прописки і нарколога.

23.1. На жаль нарколога ви не за місцем прописки не пройдете так як у нас не єдиний облік на жаль, інших це можливо але нарко \ балки немає.

24. Втратив паспорт живу в Приморському краї прописка в Примор'я за місцем прописки не живу чи можу я на території приморського краю отримати паспорт в будь-якому місці.

24.1. Так звісно. Паспорт буде робитися на протязі місяця.

25. Не маю постійну прописку але є вреіенная, чи можу я прикріпитися до поліклініки за місцем тимчасової реєстрації.

25.1. Так - Федеральний закон "Про основи охорони здоров'я громадян у Російській Федерації" від 21.11.2011 N 323-ФЗ дозволяє вам і на підставі тимчасової реєстрації прикріпитися до поліклініки якщо у вас є поліс ОМС.

26. Скажіть чи можу я пройти флюорографію не за місцем прописки а за місцем проживання (просто вчуся в іншому місті) і що для цього потрібно?

26.1. Добрий день. Так можна. Ставайте на облік в поліклініку за місцем фактичного проживання, берете напрямок у терапевта.

27. Чи можу я отримати ІПН не за місцем прописки, а за місцем реєстрації в іншому місті.

27.1. Так, Ви можете отримати.
У статті 72 Податкового кодексу РФ в п. 7.1. йдеться про те, що фізичні особи, яким раніше не присвоювався індивідуальний номер платників податків, мають право звернутися до податкової служби за місцем їх фактичного проживання. Тобто, людина може отримати ІПН не по прописки, а за місцем тимчасової реєстрації, якщо до цього йому не надавався код. При первинному отриманні ідентифікаційного коду, людині не потрібно платити держмито.

1. Чи можу я змінити ім'я і прізвище не за місцем прописки, а за місцем фактичного проживання?
2. Чи можу я взяти мікро кредит з тимчасового притулку в РФ, реєстрація є на одному місці другий рік зареєстрований?
3. Працюю по ЦПХ, чи можу я взяти відпустку, зрозуміло за свій рахунок, не втративши при цьому місце роботи?
Я прописана в ростовської області, а живу з чоловіком в геледжіке?
5. Чи можу я замінити Інн не за місцем прописки?
6. Я багатодітна мама чи можу я оформляти допомоги на дітей за місцем реєстрації а не за місцем прописки?
В іншому місті?
9. Чи можу я при вагітності спостерігатися і планово народжувати в іншій області, не за місцем прописки і місцем фактичного проживання?
Чи можу я тут отримати довідку про відсутність судимості або потрібно їхати туди де приписана?
14. Чи можу я вимагати довідку 057 у с поліклініки, яка вже не за місцем моєї прописки, але продовжую в неї ходити?