Строительство »

Автокредит в Меткомбанк

1. У Меткомбанк брав автокредит 2 роки тому. Зараз він перейшов в Совкомбанк. Є прострочення, половину якої погасив. Дзвонять з Совкомбанк пропонують внести суму в три рази більшу, і потім кілька платежів в півтора рази більше ніж щомісячний платіж, і все буде погашено. Чи повинні надіслати мені новий договір з платежами, або запросити для бесіди. Виходить тільки дзвінки типу платите швидше і більше або машину вилучимо на реалізацію?

1.1. Добрий день.
1. За кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, передбачених договором, а позичальник зобов'язується повернути отриману грошову суму і сплатити відсотки на неї.
2. До відносин за кредитним договором застосовуються правила, передбачені параграфом 1 цієї глави, якщо інше не передбачено правилами цього параграфа і не випливає із суті кредитного договору.
Так, Вам потрібно виконати зобов'язання ст. 307,309,310 ЦК України або суд.

307,309,310 ЦК України або суд

2. Маю автокредит в Меткомбанк, банк надіслав смс що поміняли мені реквезіти інн і кор. рахунок в зв'язку з об'єднанням з іншим банком Совкомбанк !, це нормально чи є в цьому якийсь підступ?

2.1. Доброго дня!
У цьому підступу немає, Совкомбанк поглинув Меткомбанк. Таким чином у Вас змінився кредитор. Платіть за новими реквізитами.

3. Я в 2014 році оформляв автокредит в Меткомбанк на суму 1200000 крб терміном на 5 років, але через рік достроково закрив договір виплативши всю суму, що залишилася. У графіку возарвта кредиту було закладено більше повернення відсотка по відношенню відповідної кредитної суми. В результаті, я заплатив більше відсотка, ніж належало за такий термін. Чи можу повернути излишно сплачені відсотки?

3.1. Доброго Вам часу доби. Термін позовної давності - три роки. Ст.196 гк, Акрамжан, тому так, можете зажадати повернення переплати.

3.2. Чи можу повернути излишно сплачені відсотки?
Добрий день. Повернути можна, але для складання документів для банку краще звернутися до юристів. Дана послуга платна. Робота з банками один з напрямків діяльності, можна ще подивитися і повернення страховки. Доброго дня.

4. На форумі є юристи з Уфи? Хочемо повернути страховку. Кредит (автокредит) оформлений в Меткомбанк на чоловіка на 3 роки. Пройшов рік і тільки зараз я побачила, що були нав'язані 2 страховки (крім КАСКО), які за договором кредитування не обов'язкові. Хто може нам допомогти? Залиште, будь ласка, координати.

4.1. Протягом п'яти днів з моменту укладення договору добровільного страхування можна від нього відмовитися. А зараз можна тільки лише при достроковому погашенні кредиту. Якщо не передбачені додаткові підстави самим договором страхування.

4.2. Добридень!
Ви можете звернутися до Заяви (2 примірника), головне щоб на Вашому екземплярі поставили відбиток печатки, вх. № та підпис, якщо відмовляться приймати, то можна направити Заява рекомендованим листом з повідомленням і описом, потім
Ви можете звернутися з Позовною заявою до Суду.
Стаття 3 Цивільного процесуального кодексу Російської Федерації. Право на звернення до суду
1. Зацікавлена ​​особа має право в порядку, встановленому законодавством про цивільне судочинство, звернутися до суду за захистом порушених або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів, в тому числі з вимогою про присудження йому компенсації за порушення права на судочинство в розумний строк або права на виконання судової постанови в розумний термін.
2. Відмова від права на звернення до суду недійсний.

4.3. Добрий день. На форумі багато юристів з Уфи. Вибирайте будь-якого!
https://www.9111.ru/uristy/russia/bashkortostan/ufa/?ur_status=1

4.4. Привіт Аліна! Юристи з Уфи на сайті є і багато. Якщо вони зараз не побачать Ваше питання, Ви можете самі на сайті в розділі "пошук юриста" задати дані "юрист з Уфа" (наприклад, Кутейко А.С. з Уфа).

5. Ми взяли автокредит в Меткомбанк і після реєстрації авто здали ПТС в банк. Наш банк викупив Совкомбанк і нам повернули ПТС. Чи можуть в новому банку вимагати з нас ПТС і зробити нам нові умови по кредиту (збільшити термін і відсотки). Всі платежі по кредиту у нас йдуть вчасно, без затримок.

5.1. Вимога передати ПТС в банк саме по собі незаконно. Я так розумію ваше ТС знаходиться в заставі у банку.
Відповідно до чинного законодавства факт застави підтверджується шляхом внесення запису в спеціальний реєстрів застав, а не шляхом вилучення ПТС.
Таким чином, вимагати то можуть, але вимога незаконно, а відповідно можна буде його не виконувати.

6. У нас ось таке питання, у мене батько взяв автокредит в Меткомбанк і застрахував життя в страховій групі компаньйон, потім мій батько помер і настав страховий випадок (100% виплати), я поїхав в банк з усіма документами підтверджують факт страхового випадку, мені відмовили пославшись на те, що страхова група компаньйон розорилася і запропонували платити далі від мертвого особи. Як нам бути?

6.1. Привіт, якщо ви не прийміть спадок, то не зобов'язані платити за борги батька.

7. Автокредит в Меткомбанк, плачу два роки з 7! Майже без прострочень! Заборгованості немає, НО-зарплати не вистачає на платіж, я бюджетник, при оформленні навіть не просили 2 ПДФО, а первонач. Внесок зарахували в страхуванні житті не пояснюючи що це за договір і я не читаючи підписала, та ще підвищили щомі. Платіж тому я не змогла купити каско т. е. колом пастки! Зверталася до суду, але рішення ПРИРОДНО на користь банку!

7.1. Добридень! Спочатку потрібно спробувати домовитися з кредитором про взаємовигідну вирішенні ситуації. Можете письмово просити надати вам розстрочку або відстрочку платежів, але така заява дуже рідко задовольняють. Якщо не вийде і якщо немає можливості віддати кредит повністю або платити сумами за графіком, то Не платите нічого, так як сплачені вами мінімальні суми загубляться в штрафах і неустойки, чекайте поки банк сам подасть у суд. Вам прийде повістка з суду. Потім в суді після винесення рішення можна подати заяву про розстрочку виконання рішення суду. Так частинами погасіть борг. У суді можна знизити неустойку на підставі статті 333 ЦК. По можливості зверніться до юриста особисто.
Якщо дзвонять або пишуть вам, пишіть заяву в поліцію про вимагання. Ніяких прав у колекторів немає, вас просто лякають. Інакше так і будуть дзвонити. Або ігноруйте, змініть номера. Вони зобов'язані звернутися до суду, якщо вважають, що їм щось винні.

8. Ситуація наступна: Був куплений автомобіль в автокредит у Меткомбанка. У зв'язку звільненням з роботи, утворилася прострочення по кредиту. Були написані тисячу заяв на реструктуризацію кредиту, але банк на це не пішов. В кінцевому підсумку, з банком домовилися так: що я віддаю їм автомобіль, а вони за договором цесії продають борг моєму родичу, гроші отримані з продажу автомобіля вносять по кредиту, і закривають повністю кредит. Я на це погодився, віддав їм автомобіль по доп. угоди до кредитного договору, що автомобіль передаю на зберігання до банку до угоди обох сторін. Зараз нарісовивается обставини що автомобіль вони хочуть оцінити нижче вартості, що потрібні якісь узгодження з центр. Офісом, толком сказати нічого не можуть. Підкажіть, як можна вийти з цієї ситуації, а саме повернути свій автомобіль з банку, почати вносити платежі по кредиту. А то як то незрозуміло поводиться банк, думаю що він може продати автомобіль за копійки, борги залишити на мене. У підсумку я залишуся без машини і з величезним боргом.

8.1. Так, саме так все і буде. Ви даремно віддали автомобіль банку. Тепер забрати його майже неможливо. Хіба тільки погасити весь поточний борг. : Sm_bn:

9. Взяв автокредит в Меткомбанк. Банк нав'язав страховку на 90000 руб. і річний договір на автопослуги на 15000 руб. Хотілося б запитати хто мені зможе допомогти повернути гроші? Дякуємо.

9.1. Добрий день. Подавайте позовну заяву в суд. Складайте заяву згідно ст. 131 ЦПК РФ - вона повинна містити: дані про сторони справи (про позивача, відповідача, третіх осіб), суть спору, вимоги позивача, обґрунтування вимог позивача, розрахунок позовних вимог (для майнового спору).
Стаття 131. ЦПК РФ
Форма і зміст позовної заяви
1. Позовна заява подається до суду в письмовій формі.
2. У позовній заяві мають бути зазначені:
1) найменування суду, до якого подається заява;
2) найменування позивача, його місце проживання або, якщо позивачем є організація, її місце знаходження, а також найменування представника і його адресу, якщо заява подається представником;
3) найменування відповідача, його місце проживання або, якщо відповідачем є організація, її місце знаходження;
4) в чому полягає порушення або загроза порушення прав, свобод чи законних інтересів позивача та його вимоги;
5) обставини, на яких позивач обгрунтовує свої вимоги, і докази, що підтверджують ці обставини;
6) ціна позову, якщо він підлягає оцінці, а також розрахунок стягуються або оспорюваних грошових сум;
7) відомості про дотримання досудового порядку звернення до відповідача, якщо це встановлено федеральним законом або передбачено договором сторін;
8) перелік доданих до заяви документів.
У заяві можуть бути вказані номери телефонів, факсів, адреси електронної пошти позивача, його представника, відповідача, інші відомості, що мають значення для розгляду і вирішення справи, а також викладені клопотання позивача.
До позовної прикладайте документи, що доводять вашу позицію по справі:
Стаття 132. ЦПК РФ
Документи, що додаються до позовної заяви
До позовної заяви додаються:
його копії відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб;
документ, що підтверджує сплату державного мита;
довіреність або інший документ, що засвідчують повноваження представника позивача;
документи, що підтверджують обставини, на яких позивач обгрунтовує свої вимоги, копії цих документів для відповідачів і третіх осіб, якщо копії у них відсутні;
текст опублікованого нормативного правового акта в разі його оскарження;
доказ, що підтверджує виконання обов'язкового досудового порядку врегулювання спору, якщо такий порядок передбачено федеральним законом або договором;
розрахунок стягуваної чи оспорюваної грошової суми, підписаний позивачем, його представником, з копіями відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

9.2. Потрібно дивитися документи. В рамках сайту Ви не допомогти.

9.3. Привіт, Віталій!
1. Заборонено продавати одні товари (послуги) в залежності від придбання інших (закон про захист прав споживачів).
2. Правила страхування не повинні суперечити законодавству і повинні реєструватися в службі страхового нагляду. Раніше це була окрема структура, зараз на підставі Указу Президента РФ вона включена в структуру Федеральної служби з фінансового ринку (Указ Президента Російської Федерації від 04.03.2011 № 270 «Про заходи щодо вдосконалення державного регулювання у сфері фінансового ринку Російської Федерації»)
3. Відповідно до цих правил, протягом 21 дня Ви маєте право відмовитися від страховки, письмово повідомивши страхувальника про відмову від страховки.
ВИ Є ОБМЕЖЕНИМИ ТРИВАЛІСТЮ і ЗОБОВ'ЯЗАНІ ПРАВИЛЬНО СКЛАСТИ І ПОДАТИ ТАКЕ ЗАЯВА із зазначенням всіх реквізитів страхового поліса.
І знайти на сайті банку правила страхування, щоб дотримуватися їх.

10. 30 травня 2012 роки я взяв автокредит в Меткомбанк на 7 років і сумою 356414 руб під 17 відсотків на рік, але як потім розгледів в договорі, виявилося що 34%. Машина в заставі у банку. Два роки я платив справно, в квітня 2014 відбувся переїзд до Москви на нове місце роботи і перші 3 місяці все йшло добре, а потім нашу команду скоротили і з того моменту почалися перебої з платежами, але я був постійно на зв'язку з банком і до кінця року намагався перекривати всі пенні і прострочення і до кінця року навіть вирівнювався (за словами банк працівника). 8 січня 2015 роки я ламаю ногу і дуже серйозно, 2 тижні в лікарні, 10 тижнів в гіпсі проходив і до сих пір без милиць важко пересуватися, відповідно весь цей час не платив .. Коли лежав у лікарні мені дзвонив юрист з саратовського філії, і сказав що є останній шанс все виправити, або віддати машину банку, і вони мені пробачать залишки боргу, або оплатити пенню і штрафи в розмірі 50000 руб. і платити далі, дав час подумати (я йому сказав що в лікарні лежу), через тиждень телефонує і каже, що ось ми приїхали в Балаково можете віддати нам машину, я питаю про інші варіанти, він говорить що не міг мені таких запропонувати. На даний момент, як виявляється у мене прострочення 8 місяців, хоча була оплата в січні, але не весь обсяг, і борг перед банком 330000 руб, а брав 356414 руб, як сказали в банку подали до суду, але повісток поки не було, суд буде в Саратові. Підкажіть, які варіанти виходу з ситуації можливі і оптимальні? Машину хотілося б зберегти або залишитися з грошима на інший варіант, так як зараз влаштовуюся на роботу, де автомобіль дуже потрібен.

10.1. По-перше згадайте чи була у Вас страховка, Ваш перелом цілком може потрапити під страховий випадок.
По друге на суді вимагайте зменшення пені (ст. 333 ЦК України Вам в допомогу).

11. У 2012 році брав автокредит в Меткомбанк, платив справно до осені 2014 року, але на увазі останніх подій стали виникати труднощі з роботою, не плачу вже 5 місяців, бажання платити Тобто, не ухиляюся! Банк подав до суду на арешт автомобіля, відбудеться завтра! Що робити і говорити в суді, щоб не залишитися без машини! Дуже не хочеться її віддавати! Допоможіть, будь ласка, як бути? Сума боргу 250000 р.

11.1. Привіт, можете клопотати в суді про розстрочення ( ст. 203 ЦПК РФ ). Але навряд чи суд піде на поступки в даному випадку.

12. Брала автокредит в Меткомбанк в місті Санкт-Петербурзі. Оформлення кредиту проходило в автосалоні при купівлі машини. Просиділа там з 10 до 20,00 вечора, чекаючи рішення банку при виборі машини. Сталося ДТП-відмовили гальма у автомобіля. Я була звільнена з роботи, тому що отримані травми призвели до полуторомесечному лікарняним. Зараз немає можливості оплачувати кредит, сума висить в розмірі 677 т.р. Банк, мабуть, відправив мої дані в колекторське агентство, яке цілодобово телефонує мені. Хочу віддати автомобіль банку, тому що на даний період часу оплачувати я кредит не зможу. Хочу полагодити авто і віддати його. Як вчинити в ситуації, що склалася грамотно? Зверталася в банк з проханням рефінансування і реструктуризації кредиту-надійшла відмова. Як я зрозуміла з розмови з банком, вони не хочуть чекати, коли я їм виплачує кредит в терміни кредитного договору, а хочуть отримати всю суму відразу. Загрожують подати до суду, але ніяк не подають. Що робити у цій ситуації?

12.1. НЕ платите нічого, нехай йдуть до суду, а Ви попросите в суді знизити пені і штрафи на підставі статті 333 ЦК України. Коли прийдуть пристави, погодьтеся на передачу авто банку.

12.2. Доброго дня! Можна вирішити питання з мінімальними для Вас витратами - розірвати кредитний договір і домогтися так званої судової реструктуризації - розстрочки платежу по кредиту, але доведеться звертатися до суду. Пені і штрафи також можна прибрати на підставі ст. 333 і ст. 404 ГК РФ. Телефонуйте за тел. 981-29-69, розповімо Вам детально як краще діяти в Вашому випадку.

13. Оформив Автокредит в Меткомбанк. Питання таке взяли одноразову комісію у вигляді нібито фінансове страхування ризиків. І сказали що на даний момент у всіх банках це обов'язкова умова. Чи законно це?

13.1. Це суперечить статті 16 закону про захист прав споживачів. Але всі дії треба було робити ДО того, як оформили кредит. Зараз пізно.

14. Взяв автокредит в Меткомбанк на 7 років виплатив на 4 роки раніше, скажіть чи повинен банк повернути мені якісь гроші наприклад відсотки, в договорі про це нічого не сказано.

14.1. Банк вам повинен перерахувати% на день погашення кредиту.

15. Брала автокредит в Меткомбанк (умовив колишній співмешканець, обіцяв сам платити, тому жорстко лоханулась) (там спочатку завищена сума кредиту - 900 000 р, а автомобіль, як з'ясувалося, коштував 600 000, кредит брався без початкового внеску, завдяки віртуальному внеску в 100 000, без яких, як пояснював менеджер в автосалоні-сірому продавця, банк кредит не дасть, КАСКО, включеному в суму кредиту і т.д, сума і роздулася до 900 000, та ще й під 20,25% на сім років (запевнення колишнього, що він все буде платити, настільки приспали мою пильність, що підписувала Умаг, немов у тумані)). Через місяців 8-9 не змогла платити, перестала. Банк почав дзвонити, я послала їм поштою заяву з проханням реструктуризації і другу заяву з проханням дозволити продаж ТЗ. Продати дозволили, а про реструктуризацію у відповіді ні слова, по телефону сказали, що в зв'язку з виниклою простроченням в реструктуризації боргу відмовлено, спочатку треба погасити прострочення. Далі чекала дитину, написала в банк папір, що в зв'язку зі своїм статусом матері-одиначки (з додатком підтвердження) прошу призупинити нарахування відсотків. Відмовили. Потім дзвонять, що подають до суду, але, якщо продам машину, то подавати не будуть. ТС продали, підписали зі мною папір, що виручені з продажу ТЗ гроші йдуть на погашення заборгованості, а також підписали папірець про те, що договір застави розірвано (ні слова про кредитному договорі). Залишається різниця приблизно 600 000 р, яку мені банк виставляє в рахунок боргу, продовжуючи нараховувати на цю суму відсотки за кредитним договором. Нещодавно отримала судовий наказ, з'їздила оскаржити, склавши незгоду. Хочу максимально відскочити від сплати, напевно в найближчому майбутньому вони подадуть позов на мене в районний суд. Що тут можна зробити?

15.1. Вам слід заявити в суді про зниження неустойки ст. 333 ГК РФ

15.2. застосувавши норму ст333 ГК РФ-зменшіть пені і штрафи а потім подавши заяву за ст203 ЦПК РФ отримаєте розстрочку виконання рішення суду

15.3. Істотно вже нічого не зробити, крім того, що не варто затягувати судовий процес. Продаж машини - було великою помилкою. Треба було робити відступне. Банк бере авто в рахунок погашення зобов'язань. Повного погашення.
Зараз в суді можна говорити тільки про зменшення неустойки. Суттєвого зменшення суми боргу це не дасть. Ви спочатку стали діяти самостійно і невірно.
Оплатити послуги юриста було б дешевше.

Оплатити послуги юриста було б дешевше

16. Брала автокредит в Меткомбанк пару років назад. Потім втратила роботу, завагітніла і втратила дохід. Банк предлжіл продати авто, продали але борг не покрили. На поступки не йдуть. Мені не дзвонять, дзвонять тільки рідним. Чому не знаю контакти є. Пропонувала по суду вони не хочуть. Мовчу про те що дура була і не читала договір, а там кидалово чистої води! Що я можу зробити, в суд?

16.1. Чекати поки на Вас не подадуть в суд. Родичам - терпіння. У суді будете вивчати детально договір.

16.2. Ми зазвичай допомагаємо нашим клієнтам які звертаються до нас з подібними проблемами шляхом подачі позову в суд на розірвання кредитного договору та зниження в суді розміру боргу по ст.333 і 319 ГК РФ (ст.319 банки як правило порушують). Головне знайти в договорі причину для розірвання договору - порушення ваших прав (наприклад порушення банком ст.319 ГК РФ або наявність комісій стягнутих з вас). Також можна розірвати договір по ст.451 ГК РФ, Таким чином наші клієнти отримують на руки рішення суду із зафіксованою сумою боргу. Борг більше не росте. При цьому є велика ймовірність відшкодувати через суд моральну шкоду і вартість юрід.услуг. І ви спокійно будете оплачувати борг через пристава тими сумами які будуть вам під силу а не тими які вимагають від вас колектори. І ще великий плюс - вам перестануть дзвонити колектори - тому що коли справа доходить до суду банки з метою уникнути репутаційних ризиків забирають справу від колекторів і передають юристам. До речі, в практиці нашої компанії бувають випадки що при проведенні розрахунку боргу позичальника з урахуванням сплачених позичальником банку неустойок і комісій - БАНК ЗАЛИШАВСЯ ПОВИНЕН ПОЗИЧАЛЬНИКУ, а не позичальник банку. Удачі вам! Все буде добре!

Виходить тільки дзвінки типу платите швидше і більше або машину вилучимо на реалізацію?
Е нормально чи є в цьому якийсь підступ?
Чи можу повернути излишно сплачені відсотки?
4. На форумі є юристи з Уфи?
Хто може нам допомогти?
9111.ru/uristy/russia/bashkortostan/ufa/?
Як нам бути?
Хотілося б запитати хто мені зможе допомогти повернути гроші?
Підкажіть, які варіанти виходу з ситуації можливі і оптимальні?
Допоможіть, будь ласка, як бути?