Строительство »

Як взяти кредит під заставу автомобіля в ощадбанку: Корисні поради для позичальників

 1. інформація
 2. Основні переваги отримання кредиту в Ощадбанку
 3. Умови надання кредиту, терміни кредитування
 4. Основні вимоги, що пред'являються до позичальника
 5. Вимоги, що пред'являються до застави
 6. Процедура оформлення кредитного договору

Більшість громадян Росії бояться оформляти кредити в банках, навіть в тому випадку, якщо вони мають потребу в грошах. Тому велика кількість клієнтів в даний час займаються оформленням споживчих кредитів, наприклад під заставу свого майна автомобіля в Ощадбанку Росії. Це пов'язано з кількома факторами: простоті і швидкості оформлення, зручність і якість надаваних послуг. Тому в цій статті ми поговоримо про те, як взяти кредит під заставу автомобіля в ощадбанку.

інформація

Багато власників автомобілів придбали свою машину в кредит у банку. Дана популярність заснована на тому, що можливості накопичити гроші на автомобіль досить проблематично. Оформлення кредиту під заставу авто в Ощадбанку - вірне рішення до покупки власного транспорту. При укладанні договору у клієнта з'являються зобов'язання перед банком - це виплата щомісяця встановленої грошової суми. Дана ситуація може серйозно відбитися на сімейному бюджеті. Тому, перед тим як оформити такий кредит слід ретельно все продумати і вибрати найбільш підходящі для вас умови.

Основні переваги отримання кредиту в Ощадбанку

Переваги кредиту під заставу авто в Ощадбанку оцінило велика кількість автомобілістів. Дана послуга має безліч плюсів. Давайте їх перерахуємо.

 • У найкоротші терміни проводиться оцінка платоспроможності клієнтів.
 • Клієнт представляє в банк невеликий пакет документів.
 • Клієнт має право для оформлення кредиту вибирати будь-яку валюту (Долар, рубль або євро).
 • Необов'язково надавати в банк довідку про доходи.
 • Під заставу можна оформити і новий і старий автомобіль.
 • За проведення операції з оформлення кредиту не здіймаються додаткові відсотки.
 • Всі клієнти Ощадбанку і його працівники мають право оформити автокредит, за спеціальними умовами.

Умови надання кредиту, терміни кредитування

Варто сказати про те, що кредит готівкою під заставу автомобіля без довідки про доходи може виручити кожної людини у важкій ситуації. Але варто сказати про те, що в Ощадбанку сьогодні існують вигідні умови кредитування. В даний час Ощадбанк для своїх клієнтів надає прийнятні умови кредитування. Існує безліч державних програм, в яких відсотки мінімізовані, а умови досить прості. Основними умовами є:

 • Купівля нового або вживаного транспортного засобу.
 • Можливість вибору валюти (долар, євро, рубль).
 • Відсоткова ставка залежить від всіляких параметрів: від марки автомобіля, суми початкового внеску або терміну кредиту.
 • Найбільша сума по кредиту складає 5 000 000руб.
 • Сума мінімальна початкового внеску - всього 15% від ціни автомобіля.
 • Сума початкового внеску не повинна перевищувати 86% від ціни авто.
 • Терміни по кредиту зменшуються для можливості знизити ризики по кредиту.

В даний момент часу в Ощадбанку можна отримати кредит під заставу авто на термін, від трьох до п'яти років. Більш детально дізнатися ставку по кредиту можна досить швидко, використовуючи, кредитний калькулятор.

Основні вимоги, що пред'являються до позичальника

Сбербанк пред'являє наступні вимоги до своїх клієнтів, що бажають провести оформлення кредиту під заставу автомобіля:

 1. Вік позичальника повинен становити 21 рік на момент оформлення заяви і не більше 75 років в день, коли буде проводитися остання виплата по кредиту.
 2. Позичальник повинен бути громадянином РФ.
 3. Повинна бути або тимчасова, або постійна прописка.
 4. Трудовий стаж позичальника повинен бути не менше одного гола.
 5. Клієнту необхідно відпрацювати на останньому місці 6 місяців.
 6. Клієнтові потрібно буде підтвердити свою платоспроможність, пред'явивши співробітнику банку спеціальні документи. Припустимо, виписку з банківського установи або документ з місця роботи.
 7. У клієнта повинна бути позитивна кредитна історія.

Вимоги, що пред'являються до застави

Автомобіль, оформлений в якості застави, повинен відповідати певним вимогам. Наприклад, автомобіль, що був раніше у вживанні не повинен бути старше 5 років, в тому випадку якщо він китайського або російського виробництва. Вік інших автомобілів повинен бути не більше 10 років.

Процедура оформлення кредитного договору

Більшість людей, впевнені в тому, що зробити оформлення кредиту під заставу автомобіля справа двох або трьох днів. Це зовсім не так. Дана операція триватиме більше за часом. Вона складається з декількох етапів. Спершу потрібно сформувати заявку. Для цього, клієнту потрібно зробити наступне:

Спочатку клієнт заповнює заяви. Ця процедура відбувається у відділенні банку. Також це можна зробити через особистий кабінет. У цій заяві необхідно вказати свої особисті дані: ПІБ, телефон, і основний дохід.

Далі, необхідно дочекатися рішення від Ощадбанку. Надання необхідних документів.

У разі, якщо ваша заява банк розглянув, то вам необхідно пред'явити співробітнику наступний пакет документів:

 • Паспорт РФ.
 • Будь-який інший документ, що засвідчує особу.
 • Папір, в якій буде підтверджена ваша платоспроможність. У тому ж випадку, якщо початковий внесок складе не менше 30-40% від оціночної вартості автомобіля, дану довідку пред'являти не обов'язково.
 • Ксерокопія вашої трудової книжки або договору (Ці документи обов'язково повинні бути завірені підписом роботодавця).

Обробка наданої документації триватиме приблизно 2-3 дня.

Займаємося оформленням договору з Ощадбанком, далі отримуємо гроші Займаємося оформленням договору з Ощадбанком, далі отримуємо гроші. Після позитивного схвалення вашої заяви щодо видачі автокредиту, ви займаєтеся вибором автомобіля і робите оформлення необхідних документів з дилерами.

В обов'язковому порядку потрібно оформити страховий договір на транспортний засіб. Тільки після цієї процедури можна укласти договір з Ощадбанком.

Фінанси готівкою на придбання автомобіля не видаються. Необхідну суму переводять дилеру або на банківський рахунок позичальника, відкритого в ощадбанку.

Слід пам'ятати про те, що відвідати сбербанк для оформлення договору необхідно протягом 30 днів після схвалення кредиту. Отримати грошові кошти можна після того, як укладено договір з банком. Виробляти вибір автомобіля можна протягом 180 днів після проходження процедури оформлення кредиту.

Рекомендуємо прочитати ще одну статтю сайту: Як заробити гроші на своєму стоматологічному кабінеті

Рекомендуємо прочитати ще одну статтю сайту:  Як заробити гроші на своєму стоматологічному кабінеті

висновки

Тепер ви знаєте про те, як оформити кредит під заставу автомобіля. Крім того, в цій статті ми розповіли про те, як взяти кредит на покупку нового автомобіля. Загалом, враховуйте всі ці поради для того, щоб оформити кредит на свої потреби.