Строительство »

Як взяти кредит безробітному?

 1. Як безробітному взяти кредит?
 2. Максимальна сума
 3. В якому банку дадуть кредит безробітним?
 4. Кредит безробітним під заставу нерухомості
 5. Мікрокредити для безробітних громадян Росії

Теоретично банки не повинні видавати кошти громадянам, які не мають постійного доходу. Під час роботи з цією окремою категорією осіб у банків сильно зростають ризики неповернення власних коштів.

Але сьогодні фінансові організації все частіше беруть до уваги той факт, що в стані дуже високий відсоток людей з неофіційним працевлаштуванням, які отримують зарплати «в конвертах».

Фінансові організації не можуть упустити таку широку аудиторію потенційних клієнтів, тому працюють з ними на особливих умовах. Для кредитуються осіб подібні пропозиції не відрізняються вигодою, але бувають ситуації, при яких вибирати не доводиться.

Як безробітному взяти кредит?

Як безробітному взяти кредит

Єдине, що хвилює будь-яку фінансову установу при видачі кредиту - повернення позики в повному обсязі і своєчасні виплати відсотків по ньому.

Кредит безробітним схвалюють, що називається «зі скрипом». Такі позичальники не можуть надати банку довідку про свої доходи, відповідно у них немає гарантій платоспроможності. Інша справа непрацюючі пенсіонери. Для них є спеціальні програми. подробиці тут:

Кредит без довідки про доходи - реальність, а не фантастика, так як сьогодні можна надати банку інші види забезпечення, які фінансова установа влаштують в якості гарантії повернення коштів.

Безробітний може розраховувати на отримання особливого кредиту. Щоб банк схвалив заявку, потенційний клієнт повинен погодитися з низкою умов:

 • оформити кредит під заставу нерухомості;
 • надати надійного поручителя;
 • отримати невелику суму або кредитну карту з маленьким лімітом;
 • виплачувати високі процентні ставки;
 • повернути весь кредит з відсотками в короткі терміни.

Максимальна сума

Отримати велику позику без довідки про доходи та офіційного працевлаштування можливо тільки за умови оформлення позики під заставу нерухомості. Причина в тому, що саме при такому варіанті банк максимально повно захищена від неповернення грошей. При невиплаті боргу нерухомість позичальника відходить кредитору, а пізніше реалізується з аукціону за ціною, яка дорівнює боргу позичальника.

Отже, максимальна сума кредиту для безробітних залежить від того які умови позичальник готовий прийняти. При наявності заставного майна або співпозичальників шанси отримати велику суму значно вище. Банки, як правило, пропонують до 5 мільйонів рублів. Попередньо проводиться оцінка нерухомості і відповідно до даної процедури призначається сума кредиту. Якщо залучаються созаемщики, то розмір позики залежить від рівня їх заробітної плати (созаемщики надають в банк документи, що підтверджують розмір заробітної плати).

При відсутності нерухомості, яка могла б бути, оформлена як заставної і людей, готових виступити созаемщиками, безробітний може розраховувати на кредит 100000 рублів (середнє значення), і то, за умови, що у нього немає відкритих кредитів в інших банках, прострочень по платежах. Процентна ставка для таких позичальників, природно вище, ніж для фізичних осіб, які можуть надати довідку за формою 2 ПДФО або є зарплатних клієнтам банку, в який подають заявку.

В якому банку дадуть кредит безробітним?

Великі банки можуть дозволити собі видавати невеликі позики з високими ризиками. У випадках виникнення заборгованості, збитки для таких гігантів кредитування будуть не настільки великі.

Розглянемо п'ятірку найбільших компаній, які пропонують оформити кредит на карту безробітним або готівкою:

Розглянемо п'ятірку найбільших компаній, які пропонують оформити кредит на карту безробітним або готівкою:

Кредит готівкою від Ренесанс банк оформляється на 2 роки. Процентна ставка варіюється в межах 18,8-30% в залежності від платоспроможності позичальника, додаткових документів, які він зможе надати. Максимальна сума складе 100 000 руб.

Максимальна сума складе 100 000 руб

Кредит Ощадбанку безробітним не перевищує суму в розмірі 1,5 млн. Процентна ставка - 15,6 17%. При зверненні до Ощадбанку варто враховувати, що відомості про останнє місце роботи надати доведеться. Для цього буде достатньо контактного телефону керівника і адреси роботи. Людям, які взагалі не мають нікого заробітку, не варто покладати великі надії на цей банк, оскільки Сбербанк кредитує тільки надійних позичальників.

Людям, які взагалі не мають нікого заробітку, не варто покладати великі надії на цей банк, оскільки Сбербанк кредитує тільки надійних позичальників

Гроші в борг від молодої організації Пошта Банк видаються терміном на 5 років під високий відсоток 16,9% річних. Банк обіцяє можливість отримання суми в межах 1 млн. Рублів при залученні позичальників.

Рублів при залученні позичальників

Хоум Кредит Банк пропонує безробітним отримати досить велику суму грошей (до 500 000 рублів). Однак процентна ставка на споживчий кредит без забезпечення і застави в цій фінансовій організації вкрай висока - 33,9%.

Однак процентна ставка на споживчий кредит без забезпечення і застави в цій фінансовій організації вкрай висока - 33,9%

Тінькофф, поступово захоплюючий все більшу аудиторію наших громадян, пропонує безробітним оформити кредитну карту з лімітом до 300 000 руб. Відсоткова ставка па ній становить 25%. З документів потрібен тільки паспорт. (Дізнайтеся, де ще можна взяти в кредит 300000 без довідок в день звернення)

Кредит безробітним під заставу нерухомості

Якщо позичальник може запропонувати заставу, у нього різко зростуть шанси на схвалення заявки, і з'явиться надія на більш лояльні умови по договору кредитування. Топ 5 найбільш вигідних пропозицій банків виглядає так:

 • Россельхоз банк пропонує до 700 000 під 14-16% річних.
 • Сбербанк видасть позичальникам, не підтвердив доходи, але котрі володіють нерухомим майном не більше 500 000 терміном на 20 років. Відсоткова ставка 15 - 17,25% річних.
 • ВТБ 24 пропонує максимальної низькі процентні ставки 12,4 -13,5% і кредит розміром до 4 000 000.
 • Банк Траст під заставу квартири оформити позику в розмірі 300000 під ставку 19,9%.
 • Східний Експрес банк пропонує позичальникам під 9,9% до 30 000 000 рублів.

Мікрокредити для безробітних громадян Росії

Мікрокредити для безробітних громадян Росії

Мікрофінансові організації вимагають від позичальників мінімальний пакет документів. Як правило досить паспорта, щоб оформити позику онлайн. Мінусів кредитування в МФО однозначно є високі відсоткові ставки, але коли гроші потрібні терміново, а банки відмовляють - це може стати єдиним варіантом отримати потрібну позику. Оформити можна одну з таких пропозицій:

Швидка форма заявки

Заповни заявку зараз і отримай гроші через 30 хвилин

Як безробітному взяти кредит?
Як безробітному взяти кредит?
В якому банку дадуть кредит безробітним?