Строительство »

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць - News Agency Info-Kommentator | Новини Росії | News Russia | Nachrichten Russland

  1. Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць
  2. Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць
  3. Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць
  4. Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць
  5. Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць
  6. Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць
  7. Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць
  8. Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць
  9. Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць
  10. Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Тривають роботи з укладання асфальтобетону на 7-8 етапах траси М-11 Москва-Санкт-Петербург

/ Травень 2017 / На окремих ділянках 7-8 етапів траси М-11 Москва - Санкт-Петербург тривають роботи з влаштування верхнього шару основи дороги і нижнього шару покриття з асфальтобетону. Роботи ведуться в Новгородській і Ленінградській областях на ділянках загальною протяжністю близько 25 км.

На сьогоднішній день верхній шар основи дорожнього одягу площею понад 1,1 млн. М2 покладений на 50 км траси. Роботи по влаштуванню нижнього шару покриття площею близько 0,5 млн. М2 виконані на ділянці протяжністю понад 18 км.
Пробна укладання асфальтобетонної суміші, яка заздалегідь була підібрана за участю фахівців в області дорожнього будівництва, була проведена в травні 2016 року. Роботи проводилися з метою визначення технології укладання для досягнення необхідного ущільнення, що безпосередньо впливає на міцність і термін служби асфальтобетонного покриття.
Дорожній одяг на 7-8 етапах траси М-11 буде складатися з 5 шарів загальною товщиною 112 см. З них 3 шари асфальтобетонного покриття: верхній шар підстави - 13 см, нижній шар покриття - 8 см, верхній шар покриття - 6 см.
Будівництво 7-8 ділянок М-11 - ключовий інфраструктурний проект Північно-Західного регіону Росії. Магістраль пройде в обхід всіх населених пунктів, що дозволить переключити частину потоку з перевантаженої траси М-10 "Росія" і розвантажити приміські та регіональні дороги.
Будівельні роботи на 7-8 ділянках траси завершаться в червні 2018 року.
Основні характеристики проекту:
Загальна будівельна довжина ділянки - 137,6 км.
Клас Автомобільної Дороги - 1А автомагістраль.
Число смуг руху - 4-6 шт.
Штучні споруди:
Мостів - 18 шт .; Шляхопроводи основного ходу - 30 шт .; Транспортні розв'язки - 3 шт .; Тунель - 1 шт.
7-8 ділянки траси М-11 пройдуть по території Санкт-Петербурга, Ленінградської і Новгородської областей. Будівництво обох ділянок заплановано на 2015-2018 роки, експлуатація на умовах концесійної угоди - на 2018-2041 роки.
Довідка:
Нова швидкісна автомобільна дорога М-11 Москва - Санкт-Петербург простягнеться від Московської кільцевої автомобільної дороги до примикання до Кільцевої автомобільної дороги навколо Санкт-Петербурга. Загальна протяжність автомагістралі складає 669 км. Автодорога пройде по територіях Центрального і Північно-західного федеральних округів, по Московській, Тверській, Новгородської і Ленінградської областей в обхід всіх населених пунктів.
Нова дорога Москва - Санкт-Петербург в основному пройде паралельно існуючої автомобільній дорозі М-10 "Росія" з перетином на км 58, км 149, км 208, км 258, км 334, км 543 (планується пристрій транспортних розв'язок в різних рівнях). Це дозволить перемикати рух транспортних потоків з М-10 "Росія" на швидкісну автомагістраль і навпаки.
Будівництво М-11 ведеться в кілька етапів, кожен з яких є самостійним інвестиційним проектом. Послідовність реалізації проектів визначена в тому числі на підставі визначення найбільш завантажених ділянок існуючої федеральної дороги М-10 "Росія" і необхідності підвищення пропускної спроможності транспортного коридору Москва - Санкт-Петербург.
В даний час побудовані і введені в експлуатацію на платній основі дві ділянки М-11: км 15 - км 58 в Химкинском і Солнечногорском районах Московської області в обхід Хімок, а також км 258 - км 334 в торжокского, Спировски і Вишнєволоцькому районах Тверської області в обхід Вишнього Волочку.
Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "Автодор") створена в 2009 році. Мета компанії - створення в Росії опорної мережі швидкісних магістральних автомобільних доріг. У довірчому управлінні "Автодору" знаходяться траси М-1 "Білорусь" протяжністю 450 км, М-4 "Дон" (1716 км) і М-3 "Україна" (432 км). Держкомпанія здійснює їх комплексну реконструкцію. "Автодор" є відповідальним виконавцем будівництва швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург і будівництва Центральної кільцевої автодороги (ЦКАД) в Московській області. Для реалізації всіх великих проектів Державна компанія застосовує механізми державно-приватного партнерства (ДПП).
ТОВ "Магістраль двох столиць" створено за участю ВТБ Капітал, VINCI Highways (Франція). У квітні 2014 року компанія перемогла на відкритому конкурсі на право укладення концесійної угоди про фінансування, будівництво та експлуатацію на платній основі "Швидкісний автомобільної дороги Москва - Санкт-Петербург на ділянках км 543 - км 646 та км 646 - км 684". Концесійну угоду між Урядом Російської Федерації від імені якого виступає Державна компанія "Російські автомобільні дороги" (ГК "Автодор") і ТОВ "Магістраль двох столиць" на термін 27 років підписано 18 листопада 2014 року.
ВТБ Капітал, Інвестиційний бізнес Групи ВТБ, є одним з трьох стратегічних напрямків бізнесу Групи ВТБ, поряд з корпоративним і роздрібним. З моменту створення в 2008 році ВТБ Капітал взяв участь більш ніж в 590 угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу, що дозволило залучити в економіку Росії і країн СНД інвестиції на суму понад 237 млрд. Доларів США. ВТБ Капітал пропонує повний спектр інвестиційно-банківських продуктів і послуг як російським, так і міжнародним клієнтам, фокусуючи свою діяльність на організації випусків боргових і пайових цінних паперів, розвитку бізнесу прямих інвестицій, проведенні торговельних операцій, управлінні активами, надання клієнтам консультаційних послуг із супроводу транзакцій на ринках капіталу в сфері злиттів і поглинань в Росії і за її межами.
З присутністю в 11 країнах світу, VINCI Highways залучає фінансування, будує і експлуатує дорожню інфраструктуру в тісній співпраці з місцевими партнерами. В управлінні компанії знаходиться більше 1600 км автодоріг та майже 1300 км міської дорожньої мережі. На сьогоднішній день VINCI Highways, крім іншого, експлуатує перше в Каліфорнії невпинне швидкісне шосе і володіє одним з найбільших портфоліо в Європі в сфері збору оплати та управління транзакціями, а також бере участь у проекті в Німеччині по невпинному збору плати з вантажівок. Завдяки унікальній експертизі в експлуатації електронних систем оплати проїзду, яка виникла в ході багаторічної роботи в сфері невпинного збору плати за проїзд, VINCI Highways в даний час є лідером в області збору плати, управління транзакціями і систем інтероперабельності. Департамент електронних систем справляння плати VINCI Highways також підтримує, як всі свої дочірні компанії, так і клієнтів, у розвитку та впровадженні рішень в області автоматичної оплати проїзду.
Генеральний підрядник - ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді") - спільне підприємство компаній Astaldi (Італія) і Içtaş Inşaat (Туреччина). ICA - експерт в області будівництва інфраструктурних об'єктів світового рівня. Компанія входить в першу сотню рейтингу "Топ найбільших світових підрядників" ( "Engineering News Record"). В даний час компанія працює в Італії, Центральній Європі, Росії, Туреччини, на Близькому Сході, Африці, Латинській та Північній Америці. У Санкт-Петербурзі компанія брала участь в будівництві нового терміналу аеропорту Пулково і в реконструкції аеропорту Пулково-1, будівництві центральної ділянки Західного швидкісного діаметра.

# магістральдвухстоліц # М11 # магістраль # дорога # дороги # мости # шляхопроводи # транспортниеразвязкі # тунель # транспортноестроітельство # інфраструктурноестроітельство # будівництво # будівництво # асфальтобетон # асфальт # бетон # інвестиції # інвестор # проект # інвестіціонниепроекти # будівельні матеріали # строітельнийринок # фінанси # бізнес # суспільство # новостіпредпріятій # государственночастноепартнерство # ДПП #bau #bauwesen #construction #business #nachrichten #news # москва # СанктПетербург # петербург # росія #russia #russland
Контактна інформація:

ТОВ "Магістраль двох столиць"

ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді")

VINCI Concessions

Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "ГК Автодор")

АТ "ВТБ Капітал"

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Тривають роботи з укладання асфальтобетону на 7-8 етапах траси М-11 Москва-Санкт-Петербург

/ Травень 2017 / На окремих ділянках 7-8 етапів траси М-11 Москва - Санкт-Петербург тривають роботи з влаштування верхнього шару основи дороги і нижнього шару покриття з асфальтобетону. Роботи ведуться в Новгородській і Ленінградській областях на ділянках загальною протяжністю близько 25 км.

На сьогоднішній день верхній шар основи дорожнього одягу площею понад 1,1 млн. М2 покладений на 50 км траси. Роботи по влаштуванню нижнього шару покриття площею близько 0,5 млн. М2 виконані на ділянці протяжністю понад 18 км.
Пробна укладання асфальтобетонної суміші, яка заздалегідь була підібрана за участю фахівців в області дорожнього будівництва, була проведена в травні 2016 року. Роботи проводилися з метою визначення технології укладання для досягнення необхідного ущільнення, що безпосередньо впливає на міцність і термін служби асфальтобетонного покриття.
Дорожній одяг на 7-8 етапах траси М-11 буде складатися з 5 шарів загальною товщиною 112 см. З них 3 шари асфальтобетонного покриття: верхній шар підстави - 13 см, нижній шар покриття - 8 см, верхній шар покриття - 6 см.
Будівництво 7-8 ділянок М-11 - ключовий інфраструктурний проект Північно-Західного регіону Росії. Магістраль пройде в обхід всіх населених пунктів, що дозволить переключити частину потоку з перевантаженої траси М-10 "Росія" і розвантажити приміські та регіональні дороги.
Будівельні роботи на 7-8 ділянках траси завершаться в червні 2018 року.
Основні характеристики проекту:
Загальна будівельна довжина ділянки - 137,6 км.
Клас Автомобільної Дороги - 1А автомагістраль.
Число смуг руху - 4-6 шт.
Штучні споруди:
Мостів - 18 шт .; Шляхопроводи основного ходу - 30 шт .; Транспортні розв'язки - 3 шт .; Тунель - 1 шт.
7-8 ділянки траси М-11 пройдуть по території Санкт-Петербурга, Ленінградської і Новгородської областей. Будівництво обох ділянок заплановано на 2015-2018 роки, експлуатація на умовах концесійної угоди - на 2018-2041 роки.
Довідка:
Нова швидкісна автомобільна дорога М-11 Москва - Санкт-Петербург простягнеться від Московської кільцевої автомобільної дороги до примикання до Кільцевої автомобільної дороги навколо Санкт-Петербурга. Загальна протяжність автомагістралі складає 669 км. Автодорога пройде по територіях Центрального і Північно-західного федеральних округів, по Московській, Тверській, Новгородської і Ленінградської областей в обхід всіх населених пунктів.
Нова дорога Москва - Санкт-Петербург в основному пройде паралельно існуючої автомобільній дорозі М-10 "Росія" з перетином на км 58, км 149, км 208, км 258, км 334, км 543 (планується пристрій транспортних розв'язок в різних рівнях). Це дозволить перемикати рух транспортних потоків з М-10 "Росія" на швидкісну автомагістраль і навпаки.
Будівництво М-11 ведеться в кілька етапів, кожен з яких є самостійним інвестиційним проектом. Послідовність реалізації проектів визначена в тому числі на підставі визначення найбільш завантажених ділянок існуючої федеральної дороги М-10 "Росія" і необхідності підвищення пропускної спроможності транспортного коридору Москва - Санкт-Петербург.
В даний час побудовані і введені в експлуатацію на платній основі дві ділянки М-11: км 15 - км 58 в Химкинском і Солнечногорском районах Московської області в обхід Хімок, а також км 258 - км 334 в торжокского, Спировски і Вишнєволоцькому районах Тверської області в обхід Вишнього Волочку.
Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "Автодор") створена в 2009 році. Мета компанії - створення в Росії опорної мережі швидкісних магістральних автомобільних доріг. У довірчому управлінні "Автодору" знаходяться траси М-1 "Білорусь" протяжністю 450 км, М-4 "Дон" (1716 км) і М-3 "Україна" (432 км). Держкомпанія здійснює їх комплексну реконструкцію. "Автодор" є відповідальним виконавцем будівництва швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург і будівництва Центральної кільцевої автодороги (ЦКАД) в Московській області. Для реалізації всіх великих проектів Державна компанія застосовує механізми державно-приватного партнерства (ДПП).
ТОВ "Магістраль двох столиць" створено за участю ВТБ Капітал, VINCI Highways (Франція). У квітні 2014 року компанія перемогла на відкритому конкурсі на право укладення концесійної угоди про фінансування, будівництво та експлуатацію на платній основі "Швидкісний автомобільної дороги Москва - Санкт-Петербург на ділянках км 543 - км 646 та км 646 - км 684". Концесійну угоду між Урядом Російської Федерації від імені якого виступає Державна компанія "Російські автомобільні дороги" (ГК "Автодор") і ТОВ "Магістраль двох столиць" на термін 27 років підписано 18 листопада 2014 року.
ВТБ Капітал, Інвестиційний бізнес Групи ВТБ, є одним з трьох стратегічних напрямків бізнесу Групи ВТБ, поряд з корпоративним і роздрібним. З моменту створення в 2008 році ВТБ Капітал взяв участь більш ніж в 590 угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу, що дозволило залучити в економіку Росії і країн СНД інвестиції на суму понад 237 млрд. Доларів США. ВТБ Капітал пропонує повний спектр інвестиційно-банківських продуктів і послуг як російським, так і міжнародним клієнтам, фокусуючи свою діяльність на організації випусків боргових і пайових цінних паперів, розвитку бізнесу прямих інвестицій, проведенні торговельних операцій, управлінні активами, надання клієнтам консультаційних послуг із супроводу транзакцій на ринках капіталу в сфері злиттів і поглинань в Росії і за її межами.
З присутністю в 11 країнах світу, VINCI Highways залучає фінансування, будує і експлуатує дорожню інфраструктуру в тісній співпраці з місцевими партнерами. В управлінні компанії знаходиться більше 1600 км автодоріг та майже 1300 км міської дорожньої мережі. На сьогоднішній день VINCI Highways, крім іншого, експлуатує перше в Каліфорнії невпинне швидкісне шосе і володіє одним з найбільших портфоліо в Європі в сфері збору оплати та управління транзакціями, а також бере участь у проекті в Німеччині по невпинному збору плати з вантажівок. Завдяки унікальній експертизі в експлуатації електронних систем оплати проїзду, яка виникла в ході багаторічної роботи в сфері невпинного збору плати за проїзд, VINCI Highways в даний час є лідером в області збору плати, управління транзакціями і систем інтероперабельності. Департамент електронних систем справляння плати VINCI Highways також підтримує, як всі свої дочірні компанії, так і клієнтів, у розвитку та впровадженні рішень в області автоматичної оплати проїзду.
Генеральний підрядник - ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді") - спільне підприємство компаній Astaldi (Італія) і Içtaş Inşaat (Туреччина). ICA - експерт в області будівництва інфраструктурних об'єктів світового рівня. Компанія входить в першу сотню рейтингу "Топ найбільших світових підрядників" ( "Engineering News Record"). В даний час компанія працює в Італії, Центральній Європі, Росії, Туреччини, на Близькому Сході, Африці, Латинській та Північній Америці. У Санкт-Петербурзі компанія брала участь в будівництві нового терміналу аеропорту Пулково і в реконструкції аеропорту Пулково-1, будівництві центральної ділянки Західного швидкісного діаметра.

# магістральдвухстоліц # М11 # магістраль # дорога # дороги # мости # шляхопроводи # транспортниеразвязкі # тунель # транспортноестроітельство # інфраструктурноестроітельство # будівництво # будівництво # асфальтобетон # асфальт # бетон # інвестиції # інвестор # проект # інвестіціонниепроекти # будівельні матеріали # строітельнийринок # фінанси # бізнес # суспільство # новостіпредпріятій # государственночастноепартнерство # ДПП #bau #bauwesen #construction #business #nachrichten #news # москва # СанктПетербург # петербург # росія #russia #russland
Контактна інформація:

ТОВ "Магістраль двох столиць"

ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді")

VINCI Concessions

Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "ГК Автодор")

АТ "ВТБ Капітал"

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Тривають роботи з укладання асфальтобетону на 7-8 етапах траси М-11 Москва-Санкт-Петербург

/ Травень 2017 / На окремих ділянках 7-8 етапів траси М-11 Москва - Санкт-Петербург тривають роботи з влаштування верхнього шару основи дороги і нижнього шару покриття з асфальтобетону. Роботи ведуться в Новгородській і Ленінградській областях на ділянках загальною протяжністю близько 25 км.

На сьогоднішній день верхній шар основи дорожнього одягу площею понад 1,1 млн. М2 покладений на 50 км траси. Роботи по влаштуванню нижнього шару покриття площею близько 0,5 млн. М2 виконані на ділянці протяжністю понад 18 км.
Пробна укладання асфальтобетонної суміші, яка заздалегідь була підібрана за участю фахівців в області дорожнього будівництва, була проведена в травні 2016 року. Роботи проводилися з метою визначення технології укладання для досягнення необхідного ущільнення, що безпосередньо впливає на міцність і термін служби асфальтобетонного покриття.
Дорожній одяг на 7-8 етапах траси М-11 буде складатися з 5 шарів загальною товщиною 112 см. З них 3 шари асфальтобетонного покриття: верхній шар підстави - 13 см, нижній шар покриття - 8 см, верхній шар покриття - 6 см.
Будівництво 7-8 ділянок М-11 - ключовий інфраструктурний проект Північно-Західного регіону Росії. Магістраль пройде в обхід всіх населених пунктів, що дозволить переключити частину потоку з перевантаженої траси М-10 "Росія" і розвантажити приміські та регіональні дороги.
Будівельні роботи на 7-8 ділянках траси завершаться в червні 2018 року.
Основні характеристики проекту:
Загальна будівельна довжина ділянки - 137,6 км.
Клас Автомобільної Дороги - 1А автомагістраль.
Число смуг руху - 4-6 шт.
Штучні споруди:
Мостів - 18 шт .; Шляхопроводи основного ходу - 30 шт .; Транспортні розв'язки - 3 шт .; Тунель - 1 шт.
7-8 ділянки траси М-11 пройдуть по території Санкт-Петербурга, Ленінградської і Новгородської областей. Будівництво обох ділянок заплановано на 2015-2018 роки, експлуатація на умовах концесійної угоди - на 2018-2041 роки.
Довідка:
Нова швидкісна автомобільна дорога М-11 Москва - Санкт-Петербург простягнеться від Московської кільцевої автомобільної дороги до примикання до Кільцевої автомобільної дороги навколо Санкт-Петербурга. Загальна протяжність автомагістралі складає 669 км. Автодорога пройде по територіях Центрального і Північно-західного федеральних округів, по Московській, Тверській, Новгородської і Ленінградської областей в обхід всіх населених пунктів.
Нова дорога Москва - Санкт-Петербург в основному пройде паралельно існуючої автомобільній дорозі М-10 "Росія" з перетином на км 58, км 149, км 208, км 258, км 334, км 543 (планується пристрій транспортних розв'язок в різних рівнях). Це дозволить перемикати рух транспортних потоків з М-10 "Росія" на швидкісну автомагістраль і навпаки.
Будівництво М-11 ведеться в кілька етапів, кожен з яких є самостійним інвестиційним проектом. Послідовність реалізації проектів визначена в тому числі на підставі визначення найбільш завантажених ділянок існуючої федеральної дороги М-10 "Росія" і необхідності підвищення пропускної спроможності транспортного коридору Москва - Санкт-Петербург.
В даний час побудовані і введені в експлуатацію на платній основі дві ділянки М-11: км 15 - км 58 в Химкинском і Солнечногорском районах Московської області в обхід Хімок, а також км 258 - км 334 в торжокского, Спировски і Вишнєволоцькому районах Тверської області в обхід Вишнього Волочку.
Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "Автодор") створена в 2009 році. Мета компанії - створення в Росії опорної мережі швидкісних магістральних автомобільних доріг. У довірчому управлінні "Автодору" знаходяться траси М-1 "Білорусь" протяжністю 450 км, М-4 "Дон" (1716 км) і М-3 "Україна" (432 км). Держкомпанія здійснює їх комплексну реконструкцію. "Автодор" є відповідальним виконавцем будівництва швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург і будівництва Центральної кільцевої автодороги (ЦКАД) в Московській області. Для реалізації всіх великих проектів Державна компанія застосовує механізми державно-приватного партнерства (ДПП).
ТОВ "Магістраль двох столиць" створено за участю ВТБ Капітал, VINCI Highways (Франція). У квітні 2014 року компанія перемогла на відкритому конкурсі на право укладення концесійної угоди про фінансування, будівництво та експлуатацію на платній основі "Швидкісний автомобільної дороги Москва - Санкт-Петербург на ділянках км 543 - км 646 та км 646 - км 684". Концесійну угоду між Урядом Російської Федерації від імені якого виступає Державна компанія "Російські автомобільні дороги" (ГК "Автодор") і ТОВ "Магістраль двох столиць" на термін 27 років підписано 18 листопада 2014 року.
ВТБ Капітал, Інвестиційний бізнес Групи ВТБ, є одним з трьох стратегічних напрямків бізнесу Групи ВТБ, поряд з корпоративним і роздрібним. З моменту створення в 2008 році ВТБ Капітал взяв участь більш ніж в 590 угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу, що дозволило залучити в економіку Росії і країн СНД інвестиції на суму понад 237 млрд. Доларів США. ВТБ Капітал пропонує повний спектр інвестиційно-банківських продуктів і послуг як російським, так і міжнародним клієнтам, фокусуючи свою діяльність на організації випусків боргових і пайових цінних паперів, розвитку бізнесу прямих інвестицій, проведенні торговельних операцій, управлінні активами, надання клієнтам консультаційних послуг із супроводу транзакцій на ринках капіталу в сфері злиттів і поглинань в Росії і за її межами.
З присутністю в 11 країнах світу, VINCI Highways залучає фінансування, будує і експлуатує дорожню інфраструктуру в тісній співпраці з місцевими партнерами. В управлінні компанії знаходиться більше 1600 км автодоріг та майже 1300 км міської дорожньої мережі. На сьогоднішній день VINCI Highways, крім іншого, експлуатує перше в Каліфорнії невпинне швидкісне шосе і володіє одним з найбільших портфоліо в Європі в сфері збору оплати та управління транзакціями, а також бере участь у проекті в Німеччині по невпинному збору плати з вантажівок. Завдяки унікальній експертизі в експлуатації електронних систем оплати проїзду, яка виникла в ході багаторічної роботи в сфері невпинного збору плати за проїзд, VINCI Highways в даний час є лідером в області збору плати, управління транзакціями і систем інтероперабельності. Департамент електронних систем справляння плати VINCI Highways також підтримує, як всі свої дочірні компанії, так і клієнтів, у розвитку та впровадженні рішень в області автоматичної оплати проїзду.
Генеральний підрядник - ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді") - спільне підприємство компаній Astaldi (Італія) і Içtaş Inşaat (Туреччина). ICA - експерт в області будівництва інфраструктурних об'єктів світового рівня. Компанія входить в першу сотню рейтингу "Топ найбільших світових підрядників" ( "Engineering News Record"). В даний час компанія працює в Італії, Центральній Європі, Росії, Туреччини, на Близькому Сході, Африці, Латинській та Північній Америці. У Санкт-Петербурзі компанія брала участь в будівництві нового терміналу аеропорту Пулково і в реконструкції аеропорту Пулково-1, будівництві центральної ділянки Західного швидкісного діаметра.

# магістральдвухстоліц # М11 # магістраль # дорога # дороги # мости # шляхопроводи # транспортниеразвязкі # тунель # транспортноестроітельство # інфраструктурноестроітельство # будівництво # будівництво # асфальтобетон # асфальт # бетон # інвестиції # інвестор # проект # інвестіціонниепроекти # будівельні матеріали # строітельнийринок # фінанси # бізнес # суспільство # новостіпредпріятій # государственночастноепартнерство # ДПП #bau #bauwesen #construction #business #nachrichten #news # москва # СанктПетербург # петербург # росія #russia #russland
Контактна інформація:

ТОВ "Магістраль двох столиць"

ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді")

VINCI Concessions

Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "ГК Автодор")

АТ "ВТБ Капітал"

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Тривають роботи з укладання асфальтобетону на 7-8 етапах траси М-11 Москва-Санкт-Петербург

/ Травень 2017 / На окремих ділянках 7-8 етапів траси М-11 Москва - Санкт-Петербург тривають роботи з влаштування верхнього шару основи дороги і нижнього шару покриття з асфальтобетону. Роботи ведуться в Новгородській і Ленінградській областях на ділянках загальною протяжністю близько 25 км.

На сьогоднішній день верхній шар основи дорожнього одягу площею понад 1,1 млн. М2 покладений на 50 км траси. Роботи по влаштуванню нижнього шару покриття площею близько 0,5 млн. М2 виконані на ділянці протяжністю понад 18 км.
Пробна укладання асфальтобетонної суміші, яка заздалегідь була підібрана за участю фахівців в області дорожнього будівництва, була проведена в травні 2016 року. Роботи проводилися з метою визначення технології укладання для досягнення необхідного ущільнення, що безпосередньо впливає на міцність і термін служби асфальтобетонного покриття.
Дорожній одяг на 7-8 етапах траси М-11 буде складатися з 5 шарів загальною товщиною 112 см. З них 3 шари асфальтобетонного покриття: верхній шар підстави - 13 см, нижній шар покриття - 8 см, верхній шар покриття - 6 см.
Будівництво 7-8 ділянок М-11 - ключовий інфраструктурний проект Північно-Західного регіону Росії. Магістраль пройде в обхід всіх населених пунктів, що дозволить переключити частину потоку з перевантаженої траси М-10 "Росія" і розвантажити приміські та регіональні дороги.
Будівельні роботи на 7-8 ділянках траси завершаться в червні 2018 року.
Основні характеристики проекту:
Загальна будівельна довжина ділянки - 137,6 км.
Клас Автомобільної Дороги - 1А автомагістраль.
Число смуг руху - 4-6 шт.
Штучні споруди:
Мостів - 18 шт .; Шляхопроводи основного ходу - 30 шт .; Транспортні розв'язки - 3 шт .; Тунель - 1 шт.
7-8 ділянки траси М-11 пройдуть по території Санкт-Петербурга, Ленінградської і Новгородської областей. Будівництво обох ділянок заплановано на 2015-2018 роки, експлуатація на умовах концесійної угоди - на 2018-2041 роки.
Довідка:
Нова швидкісна автомобільна дорога М-11 Москва - Санкт-Петербург простягнеться від Московської кільцевої автомобільної дороги до примикання до Кільцевої автомобільної дороги навколо Санкт-Петербурга. Загальна протяжність автомагістралі складає 669 км. Автодорога пройде по територіях Центрального і Північно-західного федеральних округів, по Московській, Тверській, Новгородської і Ленінградської областей в обхід всіх населених пунктів.
Нова дорога Москва - Санкт-Петербург в основному пройде паралельно існуючої автомобільній дорозі М-10 "Росія" з перетином на км 58, км 149, км 208, км 258, км 334, км 543 (планується пристрій транспортних розв'язок в різних рівнях). Це дозволить перемикати рух транспортних потоків з М-10 "Росія" на швидкісну автомагістраль і навпаки.
Будівництво М-11 ведеться в кілька етапів, кожен з яких є самостійним інвестиційним проектом. Послідовність реалізації проектів визначена в тому числі на підставі визначення найбільш завантажених ділянок існуючої федеральної дороги М-10 "Росія" і необхідності підвищення пропускної спроможності транспортного коридору Москва - Санкт-Петербург.
В даний час побудовані і введені в експлуатацію на платній основі дві ділянки М-11: км 15 - км 58 в Химкинском і Солнечногорском районах Московської області в обхід Хімок, а також км 258 - км 334 в торжокского, Спировски і Вишнєволоцькому районах Тверської області в обхід Вишнього Волочку.
Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "Автодор") створена в 2009 році. Мета компанії - створення в Росії опорної мережі швидкісних магістральних автомобільних доріг. У довірчому управлінні "Автодору" знаходяться траси М-1 "Білорусь" протяжністю 450 км, М-4 "Дон" (1716 км) і М-3 "Україна" (432 км). Держкомпанія здійснює їх комплексну реконструкцію. "Автодор" є відповідальним виконавцем будівництва швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург і будівництва Центральної кільцевої автодороги (ЦКАД) в Московській області. Для реалізації всіх великих проектів Державна компанія застосовує механізми державно-приватного партнерства (ДПП).
ТОВ "Магістраль двох столиць" створено за участю ВТБ Капітал, VINCI Highways (Франція). У квітні 2014 року компанія перемогла на відкритому конкурсі на право укладення концесійної угоди про фінансування, будівництво та експлуатацію на платній основі "Швидкісний автомобільної дороги Москва - Санкт-Петербург на ділянках км 543 - км 646 та км 646 - км 684". Концесійну угоду між Урядом Російської Федерації від імені якого виступає Державна компанія "Російські автомобільні дороги" (ГК "Автодор") і ТОВ "Магістраль двох столиць" на термін 27 років підписано 18 листопада 2014 року.
ВТБ Капітал, Інвестиційний бізнес Групи ВТБ, є одним з трьох стратегічних напрямків бізнесу Групи ВТБ, поряд з корпоративним і роздрібним. З моменту створення в 2008 році ВТБ Капітал взяв участь більш ніж в 590 угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу, що дозволило залучити в економіку Росії і країн СНД інвестиції на суму понад 237 млрд. Доларів США. ВТБ Капітал пропонує повний спектр інвестиційно-банківських продуктів і послуг як російським, так і міжнародним клієнтам, фокусуючи свою діяльність на організації випусків боргових і пайових цінних паперів, розвитку бізнесу прямих інвестицій, проведенні торговельних операцій, управлінні активами, надання клієнтам консультаційних послуг із супроводу транзакцій на ринках капіталу в сфері злиттів і поглинань в Росії і за її межами.
З присутністю в 11 країнах світу, VINCI Highways залучає фінансування, будує і експлуатує дорожню інфраструктуру в тісній співпраці з місцевими партнерами. В управлінні компанії знаходиться більше 1600 км автодоріг та майже 1300 км міської дорожньої мережі. На сьогоднішній день VINCI Highways, крім іншого, експлуатує перше в Каліфорнії невпинне швидкісне шосе і володіє одним з найбільших портфоліо в Європі в сфері збору оплати та управління транзакціями, а також бере участь у проекті в Німеччині по невпинному збору плати з вантажівок. Завдяки унікальній експертизі в експлуатації електронних систем оплати проїзду, яка виникла в ході багаторічної роботи в сфері невпинного збору плати за проїзд, VINCI Highways в даний час є лідером в області збору плати, управління транзакціями і систем інтероперабельності. Департамент електронних систем справляння плати VINCI Highways також підтримує, як всі свої дочірні компанії, так і клієнтів, у розвитку та впровадженні рішень в області автоматичної оплати проїзду.
Генеральний підрядник - ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді") - спільне підприємство компаній Astaldi (Італія) і Içtaş Inşaat (Туреччина). ICA - експерт в області будівництва інфраструктурних об'єктів світового рівня. Компанія входить в першу сотню рейтингу "Топ найбільших світових підрядників" ( "Engineering News Record"). В даний час компанія працює в Італії, Центральній Європі, Росії, Туреччини, на Близькому Сході, Африці, Латинській та Північній Америці. У Санкт-Петербурзі компанія брала участь в будівництві нового терміналу аеропорту Пулково і в реконструкції аеропорту Пулково-1, будівництві центральної ділянки Західного швидкісного діаметра.

# магістральдвухстоліц # М11 # магістраль # дорога # дороги # мости # шляхопроводи # транспортниеразвязкі # тунель # транспортноестроітельство # інфраструктурноестроітельство # будівництво # будівництво # асфальтобетон # асфальт # бетон # інвестиції # інвестор # проект # інвестіціонниепроекти # будівельні матеріали # строітельнийринок # фінанси # бізнес # суспільство # новостіпредпріятій # государственночастноепартнерство # ДПП #bau #bauwesen #construction #business #nachrichten #news # москва # СанктПетербург # петербург # росія #russia #russland
Контактна інформація:

ТОВ "Магістраль двох столиць"

ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді")

VINCI Concessions

Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "ГК Автодор")

АТ "ВТБ Капітал"

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Тривають роботи з укладання асфальтобетону на 7-8 етапах траси М-11 Москва-Санкт-Петербург

/ Травень 2017 / На окремих ділянках 7-8 етапів траси М-11 Москва - Санкт-Петербург тривають роботи з влаштування верхнього шару основи дороги і нижнього шару покриття з асфальтобетону. Роботи ведуться в Новгородській і Ленінградській областях на ділянках загальною протяжністю близько 25 км.

На сьогоднішній день верхній шар основи дорожнього одягу площею понад 1,1 млн. М2 покладений на 50 км траси. Роботи по влаштуванню нижнього шару покриття площею близько 0,5 млн. М2 виконані на ділянці протяжністю понад 18 км.
Пробна укладання асфальтобетонної суміші, яка заздалегідь була підібрана за участю фахівців в області дорожнього будівництва, була проведена в травні 2016 року. Роботи проводилися з метою визначення технології укладання для досягнення необхідного ущільнення, що безпосередньо впливає на міцність і термін служби асфальтобетонного покриття.
Дорожній одяг на 7-8 етапах траси М-11 буде складатися з 5 шарів загальною товщиною 112 см. З них 3 шари асфальтобетонного покриття: верхній шар підстави - 13 см, нижній шар покриття - 8 см, верхній шар покриття - 6 см.
Будівництво 7-8 ділянок М-11 - ключовий інфраструктурний проект Північно-Західного регіону Росії. Магістраль пройде в обхід всіх населених пунктів, що дозволить переключити частину потоку з перевантаженої траси М-10 "Росія" і розвантажити приміські та регіональні дороги.
Будівельні роботи на 7-8 ділянках траси завершаться в червні 2018 року.
Основні характеристики проекту:
Загальна будівельна довжина ділянки - 137,6 км.
Клас Автомобільної Дороги - 1А автомагістраль.
Число смуг руху - 4-6 шт.
Штучні споруди:
Мостів - 18 шт .; Шляхопроводи основного ходу - 30 шт .; Транспортні розв'язки - 3 шт .; Тунель - 1 шт.
7-8 ділянки траси М-11 пройдуть по території Санкт-Петербурга, Ленінградської і Новгородської областей. Будівництво обох ділянок заплановано на 2015-2018 роки, експлуатація на умовах концесійної угоди - на 2018-2041 роки.
Довідка:
Нова швидкісна автомобільна дорога М-11 Москва - Санкт-Петербург простягнеться від Московської кільцевої автомобільної дороги до примикання до Кільцевої автомобільної дороги навколо Санкт-Петербурга. Загальна протяжність автомагістралі складає 669 км. Автодорога пройде по територіях Центрального і Північно-західного федеральних округів, по Московській, Тверській, Новгородської і Ленінградської областей в обхід всіх населених пунктів.
Нова дорога Москва - Санкт-Петербург в основному пройде паралельно існуючої автомобільній дорозі М-10 "Росія" з перетином на км 58, км 149, км 208, км 258, км 334, км 543 (планується пристрій транспортних розв'язок в різних рівнях). Це дозволить перемикати рух транспортних потоків з М-10 "Росія" на швидкісну автомагістраль і навпаки.
Будівництво М-11 ведеться в кілька етапів, кожен з яких є самостійним інвестиційним проектом. Послідовність реалізації проектів визначена в тому числі на підставі визначення найбільш завантажених ділянок існуючої федеральної дороги М-10 "Росія" і необхідності підвищення пропускної спроможності транспортного коридору Москва - Санкт-Петербург.
В даний час побудовані і введені в експлуатацію на платній основі дві ділянки М-11: км 15 - км 58 в Химкинском і Солнечногорском районах Московської області в обхід Хімок, а також км 258 - км 334 в торжокского, Спировски і Вишнєволоцькому районах Тверської області в обхід Вишнього Волочку.
Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "Автодор") створена в 2009 році. Мета компанії - створення в Росії опорної мережі швидкісних магістральних автомобільних доріг. У довірчому управлінні "Автодору" знаходяться траси М-1 "Білорусь" протяжністю 450 км, М-4 "Дон" (1716 км) і М-3 "Україна" (432 км). Держкомпанія здійснює їх комплексну реконструкцію. "Автодор" є відповідальним виконавцем будівництва швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург і будівництва Центральної кільцевої автодороги (ЦКАД) в Московській області. Для реалізації всіх великих проектів Державна компанія застосовує механізми державно-приватного партнерства (ДПП).
ТОВ "Магістраль двох столиць" створено за участю ВТБ Капітал, VINCI Highways (Франція). У квітні 2014 року компанія перемогла на відкритому конкурсі на право укладення концесійної угоди про фінансування, будівництво та експлуатацію на платній основі "Швидкісний автомобільної дороги Москва - Санкт-Петербург на ділянках км 543 - км 646 та км 646 - км 684". Концесійну угоду між Урядом Російської Федерації від імені якого виступає Державна компанія "Російські автомобільні дороги" (ГК "Автодор") і ТОВ "Магістраль двох столиць" на термін 27 років підписано 18 листопада 2014 року.
ВТБ Капітал, Інвестиційний бізнес Групи ВТБ, є одним з трьох стратегічних напрямків бізнесу Групи ВТБ, поряд з корпоративним і роздрібним. З моменту створення в 2008 році ВТБ Капітал взяв участь більш ніж в 590 угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу, що дозволило залучити в економіку Росії і країн СНД інвестиції на суму понад 237 млрд. Доларів США. ВТБ Капітал пропонує повний спектр інвестиційно-банківських продуктів і послуг як російським, так і міжнародним клієнтам, фокусуючи свою діяльність на організації випусків боргових і пайових цінних паперів, розвитку бізнесу прямих інвестицій, проведенні торговельних операцій, управлінні активами, надання клієнтам консультаційних послуг із супроводу транзакцій на ринках капіталу в сфері злиттів і поглинань в Росії і за її межами.
З присутністю в 11 країнах світу, VINCI Highways залучає фінансування, будує і експлуатує дорожню інфраструктуру в тісній співпраці з місцевими партнерами. В управлінні компанії знаходиться більше 1600 км автодоріг та майже 1300 км міської дорожньої мережі. На сьогоднішній день VINCI Highways, крім іншого, експлуатує перше в Каліфорнії невпинне швидкісне шосе і володіє одним з найбільших портфоліо в Європі в сфері збору оплати та управління транзакціями, а також бере участь у проекті в Німеччині по невпинному збору плати з вантажівок. Завдяки унікальній експертизі в експлуатації електронних систем оплати проїзду, яка виникла в ході багаторічної роботи в сфері невпинного збору плати за проїзд, VINCI Highways в даний час є лідером в області збору плати, управління транзакціями і систем інтероперабельності. Департамент електронних систем справляння плати VINCI Highways також підтримує, як всі свої дочірні компанії, так і клієнтів, у розвитку та впровадженні рішень в області автоматичної оплати проїзду.
Генеральний підрядник - ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді") - спільне підприємство компаній Astaldi (Італія) і Içtaş Inşaat (Туреччина). ICA - експерт в області будівництва інфраструктурних об'єктів світового рівня. Компанія входить в першу сотню рейтингу "Топ найбільших світових підрядників" ( "Engineering News Record"). В даний час компанія працює в Італії, Центральній Європі, Росії, Туреччини, на Близькому Сході, Африці, Латинській та Північній Америці. У Санкт-Петербурзі компанія брала участь в будівництві нового терміналу аеропорту Пулково і в реконструкції аеропорту Пулково-1, будівництві центральної ділянки Західного швидкісного діаметра.

# магістральдвухстоліц # М11 # магістраль # дорога # дороги # мости # шляхопроводи # транспортниеразвязкі # тунель # транспортноестроітельство # інфраструктурноестроітельство # будівництво # будівництво # асфальтобетон # асфальт # бетон # інвестиції # інвестор # проект # інвестіціонниепроекти # будівельні матеріали # строітельнийринок # фінанси # бізнес # суспільство # новостіпредпріятій # государственночастноепартнерство # ДПП #bau #bauwesen #construction #business #nachrichten #news # москва # СанктПетербург # петербург # росія #russia #russland
Контактна інформація:

ТОВ "Магістраль двох столиць"

ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді")

VINCI Concessions

Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "ГК Автодор")

АТ "ВТБ Капітал"

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Тривають роботи з укладання асфальтобетону на 7-8 етапах траси М-11 Москва-Санкт-Петербург

/ Травень 2017 / На окремих ділянках 7-8 етапів траси М-11 Москва - Санкт-Петербург тривають роботи з влаштування верхнього шару основи дороги і нижнього шару покриття з асфальтобетону. Роботи ведуться в Новгородській і Ленінградській областях на ділянках загальною протяжністю близько 25 км.

На сьогоднішній день верхній шар основи дорожнього одягу площею понад 1,1 млн. М2 покладений на 50 км траси. Роботи по влаштуванню нижнього шару покриття площею близько 0,5 млн. М2 виконані на ділянці протяжністю понад 18 км.
Пробна укладання асфальтобетонної суміші, яка заздалегідь була підібрана за участю фахівців в області дорожнього будівництва, була проведена в травні 2016 року. Роботи проводилися з метою визначення технології укладання для досягнення необхідного ущільнення, що безпосередньо впливає на міцність і термін служби асфальтобетонного покриття.
Дорожній одяг на 7-8 етапах траси М-11 буде складатися з 5 шарів загальною товщиною 112 см. З них 3 шари асфальтобетонного покриття: верхній шар підстави - 13 см, нижній шар покриття - 8 см, верхній шар покриття - 6 см.
Будівництво 7-8 ділянок М-11 - ключовий інфраструктурний проект Північно-Західного регіону Росії. Магістраль пройде в обхід всіх населених пунктів, що дозволить переключити частину потоку з перевантаженої траси М-10 "Росія" і розвантажити приміські та регіональні дороги.
Будівельні роботи на 7-8 ділянках траси завершаться в червні 2018 року.
Основні характеристики проекту:
Загальна будівельна довжина ділянки - 137,6 км.
Клас Автомобільної Дороги - 1А автомагістраль.
Число смуг руху - 4-6 шт.
Штучні споруди:
Мостів - 18 шт .; Шляхопроводи основного ходу - 30 шт .; Транспортні розв'язки - 3 шт .; Тунель - 1 шт.
7-8 ділянки траси М-11 пройдуть по території Санкт-Петербурга, Ленінградської і Новгородської областей. Будівництво обох ділянок заплановано на 2015-2018 роки, експлуатація на умовах концесійної угоди - на 2018-2041 роки.
Довідка:
Нова швидкісна автомобільна дорога М-11 Москва - Санкт-Петербург простягнеться від Московської кільцевої автомобільної дороги до примикання до Кільцевої автомобільної дороги навколо Санкт-Петербурга. Загальна протяжність автомагістралі складає 669 км. Автодорога пройде по територіях Центрального і Північно-західного федеральних округів, по Московській, Тверській, Новгородської і Ленінградської областей в обхід всіх населених пунктів.
Нова дорога Москва - Санкт-Петербург в основному пройде паралельно існуючої автомобільній дорозі М-10 "Росія" з перетином на км 58, км 149, км 208, км 258, км 334, км 543 (планується пристрій транспортних розв'язок в різних рівнях). Це дозволить перемикати рух транспортних потоків з М-10 "Росія" на швидкісну автомагістраль і навпаки.
Будівництво М-11 ведеться в кілька етапів, кожен з яких є самостійним інвестиційним проектом. Послідовність реалізації проектів визначена в тому числі на підставі визначення найбільш завантажених ділянок існуючої федеральної дороги М-10 "Росія" і необхідності підвищення пропускної спроможності транспортного коридору Москва - Санкт-Петербург.
В даний час побудовані і введені в експлуатацію на платній основі дві ділянки М-11: км 15 - км 58 в Химкинском і Солнечногорском районах Московської області в обхід Хімок, а також км 258 - км 334 в торжокского, Спировски і Вишнєволоцькому районах Тверської області в обхід Вишнього Волочку.
Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "Автодор") створена в 2009 році. Мета компанії - створення в Росії опорної мережі швидкісних магістральних автомобільних доріг. У довірчому управлінні "Автодору" знаходяться траси М-1 "Білорусь" протяжністю 450 км, М-4 "Дон" (1716 км) і М-3 "Україна" (432 км). Держкомпанія здійснює їх комплексну реконструкцію. "Автодор" є відповідальним виконавцем будівництва швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург і будівництва Центральної кільцевої автодороги (ЦКАД) в Московській області. Для реалізації всіх великих проектів Державна компанія застосовує механізми державно-приватного партнерства (ДПП).
ТОВ "Магістраль двох столиць" створено за участю ВТБ Капітал, VINCI Highways (Франція). У квітні 2014 року компанія перемогла на відкритому конкурсі на право укладення концесійної угоди про фінансування, будівництво та експлуатацію на платній основі "Швидкісний автомобільної дороги Москва - Санкт-Петербург на ділянках км 543 - км 646 та км 646 - км 684". Концесійну угоду між Урядом Російської Федерації від імені якого виступає Державна компанія "Російські автомобільні дороги" (ГК "Автодор") і ТОВ "Магістраль двох столиць" на термін 27 років підписано 18 листопада 2014 року.
ВТБ Капітал, Інвестиційний бізнес Групи ВТБ, є одним з трьох стратегічних напрямків бізнесу Групи ВТБ, поряд з корпоративним і роздрібним. З моменту створення в 2008 році ВТБ Капітал взяв участь більш ніж в 590 угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу, що дозволило залучити в економіку Росії і країн СНД інвестиції на суму понад 237 млрд. Доларів США. ВТБ Капітал пропонує повний спектр інвестиційно-банківських продуктів і послуг як російським, так і міжнародним клієнтам, фокусуючи свою діяльність на організації випусків боргових і пайових цінних паперів, розвитку бізнесу прямих інвестицій, проведенні торговельних операцій, управлінні активами, надання клієнтам консультаційних послуг із супроводу транзакцій на ринках капіталу в сфері злиттів і поглинань в Росії і за її межами.
З присутністю в 11 країнах світу, VINCI Highways залучає фінансування, будує і експлуатує дорожню інфраструктуру в тісній співпраці з місцевими партнерами. В управлінні компанії знаходиться більше 1600 км автодоріг та майже 1300 км міської дорожньої мережі. На сьогоднішній день VINCI Highways, крім іншого, експлуатує перше в Каліфорнії невпинне швидкісне шосе і володіє одним з найбільших портфоліо в Європі в сфері збору оплати та управління транзакціями, а також бере участь у проекті в Німеччині по невпинному збору плати з вантажівок. Завдяки унікальній експертизі в експлуатації електронних систем оплати проїзду, яка виникла в ході багаторічної роботи в сфері невпинного збору плати за проїзд, VINCI Highways в даний час є лідером в області збору плати, управління транзакціями і систем інтероперабельності. Департамент електронних систем справляння плати VINCI Highways також підтримує, як всі свої дочірні компанії, так і клієнтів, у розвитку та впровадженні рішень в області автоматичної оплати проїзду.
Генеральний підрядник - ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді") - спільне підприємство компаній Astaldi (Італія) і Içtaş Inşaat (Туреччина). ICA - експерт в області будівництва інфраструктурних об'єктів світового рівня. Компанія входить в першу сотню рейтингу "Топ найбільших світових підрядників" ( "Engineering News Record"). В даний час компанія працює в Італії, Центральній Європі, Росії, Туреччини, на Близькому Сході, Африці, Латинській та Північній Америці. У Санкт-Петербурзі компанія брала участь в будівництві нового терміналу аеропорту Пулково і в реконструкції аеропорту Пулково-1, будівництві центральної ділянки Західного швидкісного діаметра.

# магістральдвухстоліц # М11 # магістраль # дорога # дороги # мости # шляхопроводи # транспортниеразвязкі # тунель # транспортноестроітельство # інфраструктурноестроітельство # будівництво # будівництво # асфальтобетон # асфальт # бетон # інвестиції # інвестор # проект # інвестіціонниепроекти # будівельні матеріали # строітельнийринок # фінанси # бізнес # суспільство # новостіпредпріятій # государственночастноепартнерство # ДПП #bau #bauwesen #construction #business #nachrichten #news # москва # СанктПетербург # петербург # росія #russia #russland
Контактна інформація:

ТОВ "Магістраль двох столиць"

ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді")

VINCI Concessions

Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "ГК Автодор")

АТ "ВТБ Капітал"

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Тривають роботи з укладання асфальтобетону на 7-8 етапах траси М-11 Москва-Санкт-Петербург

/ Травень 2017 / На окремих ділянках 7-8 етапів траси М-11 Москва - Санкт-Петербург тривають роботи з влаштування верхнього шару основи дороги і нижнього шару покриття з асфальтобетону. Роботи ведуться в Новгородській і Ленінградській областях на ділянках загальною протяжністю близько 25 км.

На сьогоднішній день верхній шар основи дорожнього одягу площею понад 1,1 млн. М2 покладений на 50 км траси. Роботи по влаштуванню нижнього шару покриття площею близько 0,5 млн. М2 виконані на ділянці протяжністю понад 18 км.
Пробна укладання асфальтобетонної суміші, яка заздалегідь була підібрана за участю фахівців в області дорожнього будівництва, була проведена в травні 2016 року. Роботи проводилися з метою визначення технології укладання для досягнення необхідного ущільнення, що безпосередньо впливає на міцність і термін служби асфальтобетонного покриття.
Дорожній одяг на 7-8 етапах траси М-11 буде складатися з 5 шарів загальною товщиною 112 см. З них 3 шари асфальтобетонного покриття: верхній шар підстави - 13 см, нижній шар покриття - 8 см, верхній шар покриття - 6 см.
Будівництво 7-8 ділянок М-11 - ключовий інфраструктурний проект Північно-Західного регіону Росії. Магістраль пройде в обхід всіх населених пунктів, що дозволить переключити частину потоку з перевантаженої траси М-10 "Росія" і розвантажити приміські та регіональні дороги.
Будівельні роботи на 7-8 ділянках траси завершаться в червні 2018 року.
Основні характеристики проекту:
Загальна будівельна довжина ділянки - 137,6 км.
Клас Автомобільної Дороги - 1А автомагістраль.
Число смуг руху - 4-6 шт.
Штучні споруди:
Мостів - 18 шт .; Шляхопроводи основного ходу - 30 шт .; Транспортні розв'язки - 3 шт .; Тунель - 1 шт.
7-8 ділянки траси М-11 пройдуть по території Санкт-Петербурга, Ленінградської і Новгородської областей. Будівництво обох ділянок заплановано на 2015-2018 роки, експлуатація на умовах концесійної угоди - на 2018-2041 роки.
Довідка:
Нова швидкісна автомобільна дорога М-11 Москва - Санкт-Петербург простягнеться від Московської кільцевої автомобільної дороги до примикання до Кільцевої автомобільної дороги навколо Санкт-Петербурга. Загальна протяжність автомагістралі складає 669 км. Автодорога пройде по територіях Центрального і Північно-західного федеральних округів, по Московській, Тверській, Новгородської і Ленінградської областей в обхід всіх населених пунктів.
Нова дорога Москва - Санкт-Петербург в основному пройде паралельно існуючої автомобільній дорозі М-10 "Росія" з перетином на км 58, км 149, км 208, км 258, км 334, км 543 (планується пристрій транспортних розв'язок в різних рівнях). Це дозволить перемикати рух транспортних потоків з М-10 "Росія" на швидкісну автомагістраль і навпаки.
Будівництво М-11 ведеться в кілька етапів, кожен з яких є самостійним інвестиційним проектом. Послідовність реалізації проектів визначена в тому числі на підставі визначення найбільш завантажених ділянок існуючої федеральної дороги М-10 "Росія" і необхідності підвищення пропускної спроможності транспортного коридору Москва - Санкт-Петербург.
В даний час побудовані і введені в експлуатацію на платній основі дві ділянки М-11: км 15 - км 58 в Химкинском і Солнечногорском районах Московської області в обхід Хімок, а також км 258 - км 334 в торжокского, Спировски і Вишнєволоцькому районах Тверської області в обхід Вишнього Волочку.
Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "Автодор") створена в 2009 році. Мета компанії - створення в Росії опорної мережі швидкісних магістральних автомобільних доріг. У довірчому управлінні "Автодору" знаходяться траси М-1 "Білорусь" протяжністю 450 км, М-4 "Дон" (1716 км) і М-3 "Україна" (432 км). Держкомпанія здійснює їх комплексну реконструкцію. "Автодор" є відповідальним виконавцем будівництва швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург і будівництва Центральної кільцевої автодороги (ЦКАД) в Московській області. Для реалізації всіх великих проектів Державна компанія застосовує механізми державно-приватного партнерства (ДПП).
ТОВ "Магістраль двох столиць" створено за участю ВТБ Капітал, VINCI Highways (Франція). У квітні 2014 року компанія перемогла на відкритому конкурсі на право укладення концесійної угоди про фінансування, будівництво та експлуатацію на платній основі "Швидкісний автомобільної дороги Москва - Санкт-Петербург на ділянках км 543 - км 646 та км 646 - км 684". Концесійну угоду між Урядом Російської Федерації від імені якого виступає Державна компанія "Російські автомобільні дороги" (ГК "Автодор") і ТОВ "Магістраль двох столиць" на термін 27 років підписано 18 листопада 2014 року.
ВТБ Капітал, Інвестиційний бізнес Групи ВТБ, є одним з трьох стратегічних напрямків бізнесу Групи ВТБ, поряд з корпоративним і роздрібним. З моменту створення в 2008 році ВТБ Капітал взяв участь більш ніж в 590 угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу, що дозволило залучити в економіку Росії і країн СНД інвестиції на суму понад 237 млрд. Доларів США. ВТБ Капітал пропонує повний спектр інвестиційно-банківських продуктів і послуг як російським, так і міжнародним клієнтам, фокусуючи свою діяльність на організації випусків боргових і пайових цінних паперів, розвитку бізнесу прямих інвестицій, проведенні торговельних операцій, управлінні активами, надання клієнтам консультаційних послуг із супроводу транзакцій на ринках капіталу в сфері злиттів і поглинань в Росії і за її межами.
З присутністю в 11 країнах світу, VINCI Highways залучає фінансування, будує і експлуатує дорожню інфраструктуру в тісній співпраці з місцевими партнерами. В управлінні компанії знаходиться більше 1600 км автодоріг та майже 1300 км міської дорожньої мережі. На сьогоднішній день VINCI Highways, крім іншого, експлуатує перше в Каліфорнії невпинне швидкісне шосе і володіє одним з найбільших портфоліо в Європі в сфері збору оплати та управління транзакціями, а також бере участь у проекті в Німеччині по невпинному збору плати з вантажівок. Завдяки унікальній експертизі в експлуатації електронних систем оплати проїзду, яка виникла в ході багаторічної роботи в сфері невпинного збору плати за проїзд, VINCI Highways в даний час є лідером в області збору плати, управління транзакціями і систем інтероперабельності. Департамент електронних систем справляння плати VINCI Highways також підтримує, як всі свої дочірні компанії, так і клієнтів, у розвитку та впровадженні рішень в області автоматичної оплати проїзду.
Генеральний підрядник - ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді") - спільне підприємство компаній Astaldi (Італія) і Içtaş Inşaat (Туреччина). ICA - експерт в області будівництва інфраструктурних об'єктів світового рівня. Компанія входить в першу сотню рейтингу "Топ найбільших світових підрядників" ( "Engineering News Record"). В даний час компанія працює в Італії, Центральній Європі, Росії, Туреччини, на Близькому Сході, Африці, Латинській та Північній Америці. У Санкт-Петербурзі компанія брала участь в будівництві нового терміналу аеропорту Пулково і в реконструкції аеропорту Пулково-1, будівництві центральної ділянки Західного швидкісного діаметра.

# магістральдвухстоліц # М11 # магістраль # дорога # дороги # мости # шляхопроводи # транспортниеразвязкі # тунель # транспортноестроітельство # інфраструктурноестроітельство # будівництво # будівництво # асфальтобетон # асфальт # бетон # інвестиції # інвестор # проект # інвестіціонниепроекти # будівельні матеріали # строітельнийринок # фінанси # бізнес # суспільство # новостіпредпріятій # государственночастноепартнерство # ДПП #bau #bauwesen #construction #business #nachrichten #news # москва # СанктПетербург # петербург # росія #russia #russland
Контактна інформація:

ТОВ "Магістраль двох столиць"

ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді")

VINCI Concessions

Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "ГК Автодор")

АТ "ВТБ Капітал"

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Тривають роботи з укладання асфальтобетону на 7-8 етапах траси М-11 Москва-Санкт-Петербург

/ Травень 2017 / На окремих ділянках 7-8 етапів траси М-11 Москва - Санкт-Петербург тривають роботи з влаштування верхнього шару основи дороги і нижнього шару покриття з асфальтобетону. Роботи ведуться в Новгородській і Ленінградській областях на ділянках загальною протяжністю близько 25 км.

На сьогоднішній день верхній шар основи дорожнього одягу площею понад 1,1 млн. М2 покладений на 50 км траси. Роботи по влаштуванню нижнього шару покриття площею близько 0,5 млн. М2 виконані на ділянці протяжністю понад 18 км.
Пробна укладання асфальтобетонної суміші, яка заздалегідь була підібрана за участю фахівців в області дорожнього будівництва, була проведена в травні 2016 року. Роботи проводилися з метою визначення технології укладання для досягнення необхідного ущільнення, що безпосередньо впливає на міцність і термін служби асфальтобетонного покриття.
Дорожній одяг на 7-8 етапах траси М-11 буде складатися з 5 шарів загальною товщиною 112 см. З них 3 шари асфальтобетонного покриття: верхній шар підстави - 13 см, нижній шар покриття - 8 см, верхній шар покриття - 6 см.
Будівництво 7-8 ділянок М-11 - ключовий інфраструктурний проект Північно-Західного регіону Росії. Магістраль пройде в обхід всіх населених пунктів, що дозволить переключити частину потоку з перевантаженої траси М-10 "Росія" і розвантажити приміські та регіональні дороги.
Будівельні роботи на 7-8 ділянках траси завершаться в червні 2018 року.
Основні характеристики проекту:
Загальна будівельна довжина ділянки - 137,6 км.
Клас Автомобільної Дороги - 1А автомагістраль.
Число смуг руху - 4-6 шт.
Штучні споруди:
Мостів - 18 шт .; Шляхопроводи основного ходу - 30 шт .; Транспортні розв'язки - 3 шт .; Тунель - 1 шт.
7-8 ділянки траси М-11 пройдуть по території Санкт-Петербурга, Ленінградської і Новгородської областей. Будівництво обох ділянок заплановано на 2015-2018 роки, експлуатація на умовах концесійної угоди - на 2018-2041 роки.
Довідка:
Нова швидкісна автомобільна дорога М-11 Москва - Санкт-Петербург простягнеться від Московської кільцевої автомобільної дороги до примикання до Кільцевої автомобільної дороги навколо Санкт-Петербурга. Загальна протяжність автомагістралі складає 669 км. Автодорога пройде по територіях Центрального і Північно-західного федеральних округів, по Московській, Тверській, Новгородської і Ленінградської областей в обхід всіх населених пунктів.
Нова дорога Москва - Санкт-Петербург в основному пройде паралельно існуючої автомобільній дорозі М-10 "Росія" з перетином на км 58, км 149, км 208, км 258, км 334, км 543 (планується пристрій транспортних розв'язок в різних рівнях). Це дозволить перемикати рух транспортних потоків з М-10 "Росія" на швидкісну автомагістраль і навпаки.
Будівництво М-11 ведеться в кілька етапів, кожен з яких є самостійним інвестиційним проектом. Послідовність реалізації проектів визначена в тому числі на підставі визначення найбільш завантажених ділянок існуючої федеральної дороги М-10 "Росія" і необхідності підвищення пропускної спроможності транспортного коридору Москва - Санкт-Петербург.
В даний час побудовані і введені в експлуатацію на платній основі дві ділянки М-11: км 15 - км 58 в Химкинском і Солнечногорском районах Московської області в обхід Хімок, а також км 258 - км 334 в торжокского, Спировски і Вишнєволоцькому районах Тверської області в обхід Вишнього Волочку.
Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "Автодор") створена в 2009 році. Мета компанії - створення в Росії опорної мережі швидкісних магістральних автомобільних доріг. У довірчому управлінні "Автодору" знаходяться траси М-1 "Білорусь" протяжністю 450 км, М-4 "Дон" (1716 км) і М-3 "Україна" (432 км). Держкомпанія здійснює їх комплексну реконструкцію. "Автодор" є відповідальним виконавцем будівництва швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург і будівництва Центральної кільцевої автодороги (ЦКАД) в Московській області. Для реалізації всіх великих проектів Державна компанія застосовує механізми державно-приватного партнерства (ДПП).
ТОВ "Магістраль двох столиць" створено за участю ВТБ Капітал, VINCI Highways (Франція). У квітні 2014 року компанія перемогла на відкритому конкурсі на право укладення концесійної угоди про фінансування, будівництво та експлуатацію на платній основі "Швидкісний автомобільної дороги Москва - Санкт-Петербург на ділянках км 543 - км 646 та км 646 - км 684". Концесійну угоду між Урядом Російської Федерації від імені якого виступає Державна компанія "Російські автомобільні дороги" (ГК "Автодор") і ТОВ "Магістраль двох столиць" на термін 27 років підписано 18 листопада 2014 року.
ВТБ Капітал, Інвестиційний бізнес Групи ВТБ, є одним з трьох стратегічних напрямків бізнесу Групи ВТБ, поряд з корпоративним і роздрібним. З моменту створення в 2008 році ВТБ Капітал взяв участь більш ніж в 590 угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу, що дозволило залучити в економіку Росії і країн СНД інвестиції на суму понад 237 млрд. Доларів США. ВТБ Капітал пропонує повний спектр інвестиційно-банківських продуктів і послуг як російським, так і міжнародним клієнтам, фокусуючи свою діяльність на організації випусків боргових і пайових цінних паперів, розвитку бізнесу прямих інвестицій, проведенні торговельних операцій, управлінні активами, надання клієнтам консультаційних послуг із супроводу транзакцій на ринках капіталу в сфері злиттів і поглинань в Росії і за її межами.
З присутністю в 11 країнах світу, VINCI Highways залучає фінансування, будує і експлуатує дорожню інфраструктуру в тісній співпраці з місцевими партнерами. В управлінні компанії знаходиться більше 1600 км автодоріг та майже 1300 км міської дорожньої мережі. На сьогоднішній день VINCI Highways, крім іншого, експлуатує перше в Каліфорнії невпинне швидкісне шосе і володіє одним з найбільших портфоліо в Європі в сфері збору оплати та управління транзакціями, а також бере участь у проекті в Німеччині по невпинному збору плати з вантажівок. Завдяки унікальній експертизі в експлуатації електронних систем оплати проїзду, яка виникла в ході багаторічної роботи в сфері невпинного збору плати за проїзд, VINCI Highways в даний час є лідером в області збору плати, управління транзакціями і систем інтероперабельності. Департамент електронних систем справляння плати VINCI Highways також підтримує, як всі свої дочірні компанії, так і клієнтів, у розвитку та впровадженні рішень в області автоматичної оплати проїзду.
Генеральний підрядник - ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді") - спільне підприємство компаній Astaldi (Італія) і Içtaş Inşaat (Туреччина). ICA - експерт в області будівництва інфраструктурних об'єктів світового рівня. Компанія входить в першу сотню рейтингу "Топ найбільших світових підрядників" ( "Engineering News Record"). В даний час компанія працює в Італії, Центральній Європі, Росії, Туреччини, на Близькому Сході, Африці, Латинській та Північній Америці. У Санкт-Петербурзі компанія брала участь в будівництві нового терміналу аеропорту Пулково і в реконструкції аеропорту Пулково-1, будівництві центральної ділянки Західного швидкісного діаметра.

# магістральдвухстоліц # М11 # магістраль # дорога # дороги # мости # шляхопроводи # транспортниеразвязкі # тунель # транспортноестроітельство # інфраструктурноестроітельство # будівництво # будівництво # асфальтобетон # асфальт # бетон # інвестиції # інвестор # проект # інвестіціонниепроекти # будівельні матеріали # строітельнийринок # фінанси # бізнес # суспільство # новостіпредпріятій # государственночастноепартнерство # ДПП #bau #bauwesen #construction #business #nachrichten #news # москва # СанктПетербург # петербург # росія #russia #russland
Контактна інформація:

ТОВ "Магістраль двох столиць"

ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді")

VINCI Concessions

Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "ГК Автодор")

АТ "ВТБ Капітал"

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Тривають роботи з укладання асфальтобетону на 7-8 етапах траси М-11 Москва-Санкт-Петербург

/ Травень 2017 / На окремих ділянках 7-8 етапів траси М-11 Москва - Санкт-Петербург тривають роботи з влаштування верхнього шару основи дороги і нижнього шару покриття з асфальтобетону. Роботи ведуться в Новгородській і Ленінградській областях на ділянках загальною протяжністю близько 25 км.

На сьогоднішній день верхній шар основи дорожнього одягу площею понад 1,1 млн. М2 покладений на 50 км траси. Роботи по влаштуванню нижнього шару покриття площею близько 0,5 млн. М2 виконані на ділянці протяжністю понад 18 км.
Пробна укладання асфальтобетонної суміші, яка заздалегідь була підібрана за участю фахівців в області дорожнього будівництва, була проведена в травні 2016 року. Роботи проводилися з метою визначення технології укладання для досягнення необхідного ущільнення, що безпосередньо впливає на міцність і термін служби асфальтобетонного покриття.
Дорожній одяг на 7-8 етапах траси М-11 буде складатися з 5 шарів загальною товщиною 112 см. З них 3 шари асфальтобетонного покриття: верхній шар підстави - 13 см, нижній шар покриття - 8 см, верхній шар покриття - 6 см.
Будівництво 7-8 ділянок М-11 - ключовий інфраструктурний проект Північно-Західного регіону Росії. Магістраль пройде в обхід всіх населених пунктів, що дозволить переключити частину потоку з перевантаженої траси М-10 "Росія" і розвантажити приміські та регіональні дороги.
Будівельні роботи на 7-8 ділянках траси завершаться в червні 2018 року.
Основні характеристики проекту:
Загальна будівельна довжина ділянки - 137,6 км.
Клас Автомобільної Дороги - 1А автомагістраль.
Число смуг руху - 4-6 шт.
Штучні споруди:
Мостів - 18 шт .; Шляхопроводи основного ходу - 30 шт .; Транспортні розв'язки - 3 шт .; Тунель - 1 шт.
7-8 ділянки траси М-11 пройдуть по території Санкт-Петербурга, Ленінградської і Новгородської областей. Будівництво обох ділянок заплановано на 2015-2018 роки, експлуатація на умовах концесійної угоди - на 2018-2041 роки.
Довідка:
Нова швидкісна автомобільна дорога М-11 Москва - Санкт-Петербург простягнеться від Московської кільцевої автомобільної дороги до примикання до Кільцевої автомобільної дороги навколо Санкт-Петербурга. Загальна протяжність автомагістралі складає 669 км. Автодорога пройде по територіях Центрального і Північно-західного федеральних округів, по Московській, Тверській, Новгородської і Ленінградської областей в обхід всіх населених пунктів.
Нова дорога Москва - Санкт-Петербург в основному пройде паралельно існуючої автомобільній дорозі М-10 "Росія" з перетином на км 58, км 149, км 208, км 258, км 334, км 543 (планується пристрій транспортних розв'язок в різних рівнях). Це дозволить перемикати рух транспортних потоків з М-10 "Росія" на швидкісну автомагістраль і навпаки.
Будівництво М-11 ведеться в кілька етапів, кожен з яких є самостійним інвестиційним проектом. Послідовність реалізації проектів визначена в тому числі на підставі визначення найбільш завантажених ділянок існуючої федеральної дороги М-10 "Росія" і необхідності підвищення пропускної спроможності транспортного коридору Москва - Санкт-Петербург.
В даний час побудовані і введені в експлуатацію на платній основі дві ділянки М-11: км 15 - км 58 в Химкинском і Солнечногорском районах Московської області в обхід Хімок, а також км 258 - км 334 в торжокского, Спировски і Вишнєволоцькому районах Тверської області в обхід Вишнього Волочку.
Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "Автодор") створена в 2009 році. Мета компанії - створення в Росії опорної мережі швидкісних магістральних автомобільних доріг. У довірчому управлінні "Автодору" знаходяться траси М-1 "Білорусь" протяжністю 450 км, М-4 "Дон" (1716 км) і М-3 "Україна" (432 км). Держкомпанія здійснює їх комплексну реконструкцію. "Автодор" є відповідальним виконавцем будівництва швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург і будівництва Центральної кільцевої автодороги (ЦКАД) в Московській області. Для реалізації всіх великих проектів Державна компанія застосовує механізми державно-приватного партнерства (ДПП).
ТОВ "Магістраль двох столиць" створено за участю ВТБ Капітал, VINCI Highways (Франція). У квітні 2014 року компанія перемогла на відкритому конкурсі на право укладення концесійної угоди про фінансування, будівництво та експлуатацію на платній основі "Швидкісний автомобільної дороги Москва - Санкт-Петербург на ділянках км 543 - км 646 та км 646 - км 684". Концесійну угоду між Урядом Російської Федерації від імені якого виступає Державна компанія "Російські автомобільні дороги" (ГК "Автодор") і ТОВ "Магістраль двох столиць" на термін 27 років підписано 18 листопада 2014 року.
ВТБ Капітал, Інвестиційний бізнес Групи ВТБ, є одним з трьох стратегічних напрямків бізнесу Групи ВТБ, поряд з корпоративним і роздрібним. З моменту створення в 2008 році ВТБ Капітал взяв участь більш ніж в 590 угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу, що дозволило залучити в економіку Росії і країн СНД інвестиції на суму понад 237 млрд. Доларів США. ВТБ Капітал пропонує повний спектр інвестиційно-банківських продуктів і послуг як російським, так і міжнародним клієнтам, фокусуючи свою діяльність на організації випусків боргових і пайових цінних паперів, розвитку бізнесу прямих інвестицій, проведенні торговельних операцій, управлінні активами, надання клієнтам консультаційних послуг із супроводу транзакцій на ринках капіталу в сфері злиттів і поглинань в Росії і за її межами.
З присутністю в 11 країнах світу, VINCI Highways залучає фінансування, будує і експлуатує дорожню інфраструктуру в тісній співпраці з місцевими партнерами. В управлінні компанії знаходиться більше 1600 км автодоріг та майже 1300 км міської дорожньої мережі. На сьогоднішній день VINCI Highways, крім іншого, експлуатує перше в Каліфорнії невпинне швидкісне шосе і володіє одним з найбільших портфоліо в Європі в сфері збору оплати та управління транзакціями, а також бере участь у проекті в Німеччині по невпинному збору плати з вантажівок. Завдяки унікальній експертизі в експлуатації електронних систем оплати проїзду, яка виникла в ході багаторічної роботи в сфері невпинного збору плати за проїзд, VINCI Highways в даний час є лідером в області збору плати, управління транзакціями і систем інтероперабельності. Департамент електронних систем справляння плати VINCI Highways також підтримує, як всі свої дочірні компанії, так і клієнтів, у розвитку та впровадженні рішень в області автоматичної оплати проїзду.
Генеральний підрядник - ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді") - спільне підприємство компаній Astaldi (Італія) і Içtaş Inşaat (Туреччина). ICA - експерт в області будівництва інфраструктурних об'єктів світового рівня. Компанія входить в першу сотню рейтингу "Топ найбільших світових підрядників" ( "Engineering News Record"). В даний час компанія працює в Італії, Центральній Європі, Росії, Туреччини, на Близькому Сході, Африці, Латинській та Північній Америці. У Санкт-Петербурзі компанія брала участь в будівництві нового терміналу аеропорту Пулково і в реконструкції аеропорту Пулково-1, будівництві центральної ділянки Західного швидкісного діаметра.

# магістральдвухстоліц # М11 # магістраль # дорога # дороги # мости # шляхопроводи # транспортниеразвязкі # тунель # транспортноестроітельство # інфраструктурноестроітельство # будівництво # будівництво # асфальтобетон # асфальт # бетон # інвестиції # інвестор # проект # інвестіціонниепроекти # будівельні матеріали # строітельнийринок # фінанси # бізнес # суспільство # новостіпредпріятій # государственночастноепартнерство # ДПП #bau #bauwesen #construction #business #nachrichten #news # москва # СанктПетербург # петербург # росія #russia #russland
Контактна інформація:

ТОВ "Магістраль двох столиць"

ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді")

VINCI Concessions

Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "ГК Автодор")

АТ "ВТБ Капітал"

Будівельні роботи на трасі М-11 Москва-Санкт-Петербург | Магістраль двох столиць

Тривають роботи з укладання асфальтобетону на 7-8 етапах траси М-11 Москва-Санкт-Петербург

/ Травень 2017 / На окремих ділянках 7-8 етапів траси М-11 Москва - Санкт-Петербург тривають роботи з влаштування верхнього шару основи дороги і нижнього шару покриття з асфальтобетону. Роботи ведуться в Новгородській і Ленінградській областях на ділянках загальною протяжністю близько 25 км.

На сьогоднішній день верхній шар основи дорожнього одягу площею понад 1,1 млн. М2 покладений на 50 км траси. Роботи по влаштуванню нижнього шару покриття площею близько 0,5 млн. М2 виконані на ділянці протяжністю понад 18 км.
Пробна укладання асфальтобетонної суміші, яка заздалегідь була підібрана за участю фахівців в області дорожнього будівництва, була проведена в травні 2016 року. Роботи проводилися з метою визначення технології укладання для досягнення необхідного ущільнення, що безпосередньо впливає на міцність і термін служби асфальтобетонного покриття.
Дорожній одяг на 7-8 етапах траси М-11 буде складатися з 5 шарів загальною товщиною 112 см. З них 3 шари асфальтобетонного покриття: верхній шар підстави - 13 см, нижній шар покриття - 8 см, верхній шар покриття - 6 см.
Будівництво 7-8 ділянок М-11 - ключовий інфраструктурний проект Північно-Західного регіону Росії. Магістраль пройде в обхід всіх населених пунктів, що дозволить переключити частину потоку з перевантаженої траси М-10 "Росія" і розвантажити приміські та регіональні дороги.
Будівельні роботи на 7-8 ділянках траси завершаться в червні 2018 року.
Основні характеристики проекту:
Загальна будівельна довжина ділянки - 137,6 км.
Клас Автомобільної Дороги - 1А автомагістраль.
Число смуг руху - 4-6 шт.
Штучні споруди:
Мостів - 18 шт .; Шляхопроводи основного ходу - 30 шт .; Транспортні розв'язки - 3 шт .; Тунель - 1 шт.
7-8 ділянки траси М-11 пройдуть по території Санкт-Петербурга, Ленінградської і Новгородської областей. Будівництво обох ділянок заплановано на 2015-2018 роки, експлуатація на умовах концесійної угоди - на 2018-2041 роки.
Довідка:
Нова швидкісна автомобільна дорога М-11 Москва - Санкт-Петербург простягнеться від Московської кільцевої автомобільної дороги до примикання до Кільцевої автомобільної дороги навколо Санкт-Петербурга. Загальна протяжність автомагістралі складає 669 км. Автодорога пройде по територіях Центрального і Північно-західного федеральних округів, по Московській, Тверській, Новгородської і Ленінградської областей в обхід всіх населених пунктів.
Нова дорога Москва - Санкт-Петербург в основному пройде паралельно існуючої автомобільній дорозі М-10 "Росія" з перетином на км 58, км 149, км 208, км 258, км 334, км 543 (планується пристрій транспортних розв'язок в різних рівнях). Це дозволить перемикати рух транспортних потоків з М-10 "Росія" на швидкісну автомагістраль і навпаки.
Будівництво М-11 ведеться в кілька етапів, кожен з яких є самостійним інвестиційним проектом. Послідовність реалізації проектів визначена в тому числі на підставі визначення найбільш завантажених ділянок існуючої федеральної дороги М-10 "Росія" і необхідності підвищення пропускної спроможності транспортного коридору Москва - Санкт-Петербург.
В даний час побудовані і введені в експлуатацію на платній основі дві ділянки М-11: км 15 - км 58 в Химкинском і Солнечногорском районах Московської області в обхід Хімок, а також км 258 - км 334 в торжокского, Спировски і Вишнєволоцькому районах Тверської області в обхід Вишнього Волочку.
Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "Автодор") створена в 2009 році. Мета компанії - створення в Росії опорної мережі швидкісних магістральних автомобільних доріг. У довірчому управлінні "Автодору" знаходяться траси М-1 "Білорусь" протяжністю 450 км, М-4 "Дон" (1716 км) і М-3 "Україна" (432 км). Держкомпанія здійснює їх комплексну реконструкцію. "Автодор" є відповідальним виконавцем будівництва швидкісної траси Москва - Санкт-Петербург і будівництва Центральної кільцевої автодороги (ЦКАД) в Московській області. Для реалізації всіх великих проектів Державна компанія застосовує механізми державно-приватного партнерства (ДПП).
ТОВ "Магістраль двох столиць" створено за участю ВТБ Капітал, VINCI Highways (Франція). У квітні 2014 року компанія перемогла на відкритому конкурсі на право укладення концесійної угоди про фінансування, будівництво та експлуатацію на платній основі "Швидкісний автомобільної дороги Москва - Санкт-Петербург на ділянках км 543 - км 646 та км 646 - км 684". Концесійну угоду між Урядом Російської Федерації від імені якого виступає Державна компанія "Російські автомобільні дороги" (ГК "Автодор") і ТОВ "Магістраль двох столиць" на термін 27 років підписано 18 листопада 2014 року.
ВТБ Капітал, Інвестиційний бізнес Групи ВТБ, є одним з трьох стратегічних напрямків бізнесу Групи ВТБ, поряд з корпоративним і роздрібним. З моменту створення в 2008 році ВТБ Капітал взяв участь більш ніж в 590 угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу, що дозволило залучити в економіку Росії і країн СНД інвестиції на суму понад 237 млрд. Доларів США. ВТБ Капітал пропонує повний спектр інвестиційно-банківських продуктів і послуг як російським, так і міжнародним клієнтам, фокусуючи свою діяльність на організації випусків боргових і пайових цінних паперів, розвитку бізнесу прямих інвестицій, проведенні торговельних операцій, управлінні активами, надання клієнтам консультаційних послуг із супроводу транзакцій на ринках капіталу в сфері злиттів і поглинань в Росії і за її межами.
З присутністю в 11 країнах світу, VINCI Highways залучає фінансування, будує і експлуатує дорожню інфраструктуру в тісній співпраці з місцевими партнерами. В управлінні компанії знаходиться більше 1600 км автодоріг та майже 1300 км міської дорожньої мережі. На сьогоднішній день VINCI Highways, крім іншого, експлуатує перше в Каліфорнії невпинне швидкісне шосе і володіє одним з найбільших портфоліо в Європі в сфері збору оплати та управління транзакціями, а також бере участь у проекті в Німеччині по невпинному збору плати з вантажівок. Завдяки унікальній експертизі в експлуатації електронних систем оплати проїзду, яка виникла в ході багаторічної роботи в сфері невпинного збору плати за проїзд, VINCI Highways в даний час є лідером в області збору плати, управління транзакціями і систем інтероперабельності. Департамент електронних систем справляння плати VINCI Highways також підтримує, як всі свої дочірні компанії, так і клієнтів, у розвитку та впровадженні рішень в області автоматичної оплати проїзду.
Генеральний підрядник - ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді") - спільне підприємство компаній Astaldi (Італія) і Içtaş Inşaat (Туреччина). ICA - експерт в області будівництва інфраструктурних об'єктів світового рівня. Компанія входить в першу сотню рейтингу "Топ найбільших світових підрядників" ( "Engineering News Record"). В даний час компанія працює в Італії, Центральній Європі, Росії, Туреччини, на Близькому Сході, Африці, Латинській та Північній Америці. У Санкт-Петербурзі компанія брала участь в будівництві нового терміналу аеропорту Пулково і в реконструкції аеропорту Пулково-1, будівництві центральної ділянки Західного швидкісного діаметра.

# магістральдвухстоліц # М11 # магістраль # дорога # дороги # мости # шляхопроводи # транспортниеразвязкі # тунель # транспортноестроітельство # інфраструктурноестроітельство # будівництво # будівництво # асфальтобетон # асфальт # бетон # інвестиції # інвестор # проект # інвестіціонниепроекти # будівельні матеріали # строітельнийринок # фінанси # бізнес # суспільство # новостіпредпріятій # государственночастноепартнерство # ДПП #bau #bauwesen #construction #business #nachrichten #news # москва # СанктПетербург # петербург # росія #russia #russland
Контактна інформація:

ТОВ "Магістраль двох столиць"

ICA Astaldi-IC Ictas ( "Ічташ Асталді")

VINCI Concessions

Державна компанія "Російські автомобільні дороги" ( "ГК Автодор")

АТ "ВТБ Капітал"