Строительство »

Все через Туреччину: МЗС Греції знайшов причину проблем з Росією

Міністерство закордонних справ Греції виступило із заявою про те, що країна бажає дружнього співіснування з Росією, передає ТАСС. Міністерство закордонних справ Греції виступило із заявою про те, що країна бажає дружнього співіснування з Росією, передає ТАСС

"Греція - мирна країна з багатопланової незалежної демократичної зовнішньою політикою. Як суверенна держава з довгою історією, вона вимагає поваги і відносин на основі рівності з кожною іншою країною. У цьому контексті вона виступає за політику дружнього співіснування з Росією, великою країною з потужною присутністю в європейських справи ", - йдеться в документі, опублікованому відомством.

Згідно з документом, Греція бажає добрих відносин і співробітництва зі своїми сусідами для вирішення проблем, таких як "питання про назву Республіки Македонії", в дозволі якого зацікавлені не тільки сама країни, але і "Балкани, Європа і всі народи".

"Росія на даний момент показує, що не може зрозуміти принципові позиції зовнішньої політики Греції. З тих пір як вона почала битися як партнер Туреччини по зброї і надає їй певну допомогу в сфері безпеки, вона показує, що неухильно відходить від позицій, що відповідають рівню дружби і співпраці, який характеризував відносини між Грецією і Росією протягом 190 років ", - заявили в МЗС.

"Це показує, що вона не усвідомлює, що у Греції є свої інтереси і критерії в міжнародній політиці", - резюмував міністерство.

Читайте також:

Росія відповіла Греції дзеркальної висилкою дипломатів

Величезний невідомий об'єкт виявлений в морі біля Греції