Строительство »

В Австралії вирахували найнебезпечніше для людей тварина

Фото: AFP

Професору з Університету Мельбурна Ронель Велтон за допомогою статистичних даних вдалося обчислити саме смертельно небезпечне для людей істота, повідомляє ABC News.

Йдеться тільки про мешканців Зеленого континенту, оскільки Велтон спиралася на дані Австралійського інституту охорони здоров'я за 2000-2013 роки. Вона проаналізувала статистику госпіталізації і смертності людей від нападу тварин і комах.

Найнебезпечнішою виявився кінь. За 13 звітних років в результаті атак цих тварин загинули 74 австралійця. Далі йдуть змії і бджоли, від укусів яких померли по 27 чоловік. Акули за той же період часу вбили 26 людей, крокодили - 19.

Здивувала статика нападів отруйних павуків. В Австралії їх мешкає безліч. Однак останній випадок смерті людини від атаки павука був зареєстрований в 1999 році. З тих пір з укусами госпіталізували близько 11 тисяч осіб, але всіх їх, на щастя, вдалося врятувати.

"Я думала, що на першому місці будуть акули або отрути змій і комах, - зізнається Ронель Велтон. - Для мене стало несподіванкою те, що найбільше людей убили коня. Ще більш дивно те, як малі ці цифри з національної точки зору. Наприклад , за той же період близько п'яти тисяч чоловік просто потонули ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram