Строительство »

Авіакомпанія Уральські авіалінії (Ural Airlines) - Авіакомпанії і авіалінії Росії і світу

 1. Авіакомпанія Уральські авіалінії (Ural Airlines) Авіакомпанія «Уральські авіалінії» займає одну з...
 2. Популярні напрямки авіакомпанії Уральські авіалінії
 3. Умови перевезення багажу
 4. класи обслуговування
 5. Бортовий журнал
 6. сайт авіакомпанії
 7. Цікаві факти
 8. Фото літаків «Уральських авіаліній»
 9. Літаки авіакомпанії "Уральські авіалінії"
 10. Популярні напрямки авіакомпанії Уральські авіалінії
 11. Умови перевезення багажу
 12. класи обслуговування
 13. Бортовий журнал
 14. сайт авіакомпанії
 15. Цікаві факти

Авіакомпанія Уральські авіалінії (Ural Airlines)

Авіакомпанія «Уральські авіалінії» займає одну з ключових позицій на авіаційному ринку Росії. Під своїм ім'ям працює з 1993 року, раніше була частиною свердловського авіапідприємства. Ural Airlines займається перевезенням пасажирів і вантажів, бронюванням і продажем авіаквитків, обслуговуванням і ремонтом літаків.

До ключових аеропортів компанії «Уральські авіалінії» відносяться Кольцово (Єкатеринбург) і Домодєдово (Москва), офіс компанії розташований в Єкатеринбурзі. Компанія оснащена сучасним парком літаків.

Авіакомпанія Ural Airlines - переможець і дипломант різних профільних конкурсів. З 2015 року авіакомпанія є членом IATA (Міжнародної асоціації повітряного транспорту), а також гідно подолала міжнародний аудит, спрямований на визначення рівня експлуатаційної безпеки та її відповідності стандартам.

З 2012 року компанія «Уральські авіалінії» навчає і готує до польотів пілотів у власному центрі за допомогою сучасного тренажера-стимулятора сімейства А320, який здатний моделювати такі ситуації як пожежа, відмова двигунів, складні погодні умови і т.д. Тренування пілотів здійснюється два рази на рік мінімум по 8 годин.

Очолює компанію на посаді генерального директора заслужений пілот РФ Скуратов Сергій Миколайович.

Літаки авіакомпанії "Уральські авіалінії"

З 2006 року компанія Ural Airlines комплексно переоснащувати парк літаків. На сьогоднішній рік в компанії здійснюють перевезення 42 сучасних Аеробуса, з них А321 - 12 літаків, А320 - 23 лайнера, А319 - 7 машин. Всі три види Аеробусів мають однакову крейсерською швидкістю - 850 км / ч.

Всі три види Аеробусів мають однакову крейсерською швидкістю - 850 км / ч

Аеробус А320 авіакомпанії «Уральські авіалінії»

Короткі характеристики літаків Airbus компанії:

 • Місткість аеробуса А321 становить 220 пасажирів. Літак здатний здійснювати рейси на відстань до 5600 км. Довжина лайнера становить 44,51 м. Літак здатний злетіти при максимальній масі 89000 кг.
 • Аеробус А320 включає в себе 156 посадочних місць. Дальність польоту аналогічна А321 і складає 5600 км. У довжину літак досягає 37,57 м. Здатний злетіти при максимальній масі - 77000 кг.
 • Аеробус А319 має наступні параметри: число пасажирів - 134, дальність польоту 4700-6800 км, довжина літака - 33,84 м., Max злітна маса - 75500 кг.

З січня 2015 року в компанії функціонує авіаційно-технічний центр, який одночасно здатний розмістити кілька лайнерів для їх ремонту. Даний центр дозволяє проводити найскладніші операції з технічного обслуговування літаків, які раніше могли здійснюватися тільки за кордоном. З січня 2015 року в компанії функціонує авіаційно-технічний центр, який одночасно здатний розмістити кілька лайнерів для їх ремонту

Популярні напрямки авіакомпанії Уральські авіалінії

представництва авіакомпанії

Авіакомпанія «Уральські авіалінії» представлена ​​більш ніж в 25 російських містах, серед яких Іркутськ, Барнаул, Санкт-Петербург, Анапа, Владивосток і ін. А також в ряді зарубіжних міст - в Баку, Барселоні, Душанбе, Єревані, Мюнхені, Пекіні та ін .

Умови перевезення багажу

Шукайте дешеві квитки на літак, не виходячи з дому:

У Ural Airlines, як і будь-який інший авіакомпанії, існують багажні норми. У вартість квитка входить провезення ручної поклажі розміром 115 см по сукупності трьох вимірів. Залежно від тарифу пронести з собою в лайнер можна від 5 до 15 кг.

Також не доведеться додатково платити і за зареєстрований багаж, який в сумі сторін не перевищує 203 см. Безкоштовно здати в багажний відсік можна від 10 кг на тарифі «Промо», до 32 кг на тарифі «Бізнес Лайт» і до 64 кг (2 місця ) на тариф «Бізнес». Детальніше ознайомитися з інформацією про провезенні багажу можна на офіційному сайті авіакомпанії uralairlines.ru.

класи обслуговування

Компанія надає послуги за трьома класами обслуговування: економ, комфорт-клас і бізнес-клас.

В рамках економ-класу діють три тарифу: Промо, Економ, Преміум-економ.

Пасажирам економ-класу пропонуються охолоджуючі напої, харчування, а також свіжі газети і журнали при їх наявності. Розташовується салон економ-класу відразу за комфорт-класом.

 • Тариф «Промо» підходить тим, хто впевнений у датою польоту і не потребує великої кількості речей. Включає в себе можливість провезти багаж вагою 10 кг і 5 кг ручної поклажі. У вартість включено харчування, а також нарахування 5% бонусів за програмою «Крила».
 • Тариф «Економ» підійде тим, хто планує подорожувати з багажем: можна взяти з собою багаж вагою 23 кг і ручну поклажу до 5 кг, а також пасажирам, чиї плани можуть змінитися, так як тариф передбачає можливість повернути або обміняти квиток. Також в пакет тарифу входять харчування та 10% бонусів.
 • Тариф «Преміум-економ» підійде тим, хто цінує комфорт. До можливостей тарифу додається посадка на кращі місця і обслуговування за класом «Бізнес».

Бізнес-клас характеризує індивідуальне і висококваліфіковане обслуговування з метою створення максимально зручних і комфортних умов для пасажирів під час польоту. Процес реєстрації пасажирів даного класу проходить на спеціальній стійці, перед польотом пасажирам приходить sms-сповіщення про стан рейсу. Салон бізнес-класу розташований поруч з кабіною пілотів, відмінною рисою є сидіння «Бізнес» підвищеної комфортності. Квиток в бізнес-клас можна придбати за тарифами «Бізнес» і «Бізнес Лайт»:

 • Тариф «Бізнес-Лайт» підійде туристам, які люблять комфорт і вважають за краще переліт в салоні «Бізнес-клас». Однак, даний тариф забороняє обмінювати і повертати квитки, а також відвідувати бізнес-зали. У вартість тарифу включена можливість перевезення 32 кг багажу і 15 кг речей в руках, харчування на борту, нарахування 15% бонусних балів, першочергова реєстрація, комфортні місця, а також посадка в літак в першу чергу.
 • Тариф «Бізнес» пропонує використання двох багажних місць по 32 кг, можливість взяти з собою в салон літака 15 кг речей, вибір страв з меню шеф-кухаря, відшкодування 15% витраченої суми, повернення і обмін квитків, першочергову реєстрацію на рейс, комфортабельні місця , посадку в лайнер в першу чергу і можливість очікувати політ в залі бізнес-класу.

Магазин на борту «Уральських авіаліній» (каталог)

Незалежно від класу і тарифу для пасажирів працює бортовий магазин, в якому можна придбати різні товари. Придбати товари в магазині можна як за готівковий розрахунок, так і сплативши покупку банківською картою.

Бортовий журнал

З 2001 року «Уральські авіалінії» для пасажирів літаків випускають бортовий журнал UAM. Теми, що освітлюються в виданні, досить різноманітні. Пасажир може пророкувати про туризм різних країн, визначні пам'ятки міст, географічні відкриття, познайомитися з історіями відомих особистостей і т.д.

З грудня 2012 року компанія випускає журнал для бізнес-пасажирів під назвою Jet Set.

сайт авіакомпанії

Офіційний сайт «Уральських авіаліній» спрямований на створення максимального комфорту і зручності пасажирів. Сайт авіакомпанії дозволяє вибрати рейс, забронювати квиток і оплатити його, пройти онлайн-реєстрацію на рейс, тим самим заощадивши час. Також пасажир може вибрати місце і замовити довідку про переліт або затримку рейсу.

Одна з послуг, яку можна оформити за допомогою інтернет-ресурсу - замовлення для перельоту груп від 10 осіб.

Купити квиток в Ural Airlines можна на сайті компанії, в мобільному додатку, зателефонувавши на номер телефону гарячої лінії 8-800-7700-262 або ж у касі міста. Ознайомитися з адресами авіакас в кожному місті присутності авіаперевізника можна на ресурсі uralairlines.ru.

Цікаві факти

 • Авіакомпанія Ural Airlines спільно з аеропортом Кольцово два рази в рік проводить споттінг - спостереження за літаками, що супроводжується фотозйомкою. У 2015 році, наприклад, на споттінг приїхали 80 учасників з 8 міст.
 • У компанії можна придбати абонемент на польоти в Москву з ряду російських міст, а також абонемент на польоти з Єкатеринбурга в Санкт-Петербург. Дія абонемента може бути продовжено до 1 року.
 • Авіаперевізник розробив систему лояльності «Крила». При кожній покупці авіаквитка пасажиру повертається певний відсоток бонусів, якими він може в подальшому розрахуватися за політ. Оплатити покупку бонусами можна в особистому кабінеті на сайті uralairlines.ru, в тому випадку якщо бонусні бали не покривають всієї вартості квитка, решту суми можна оплатити банківською картою.
 • Також при бажанні пасажир може перерахувати дані бонуси на рахунок будь-якого благодійного фонду-партнера, на дані бонуси авіаперевізник забезпечить квитками співробітників фонду, дітей та батьків.

Онлайн реєстрація на рейс «Уральські авіалінії»

Контактна інформація

 • Адреса: 620025, Росія, м Єкатеринбург, пров. Ранковий, 1г
 • Рік заснування: 1993
 • Основний аеропорт: Кольцово (Єкатеринбург)
 • Телефон гарячої лінії: 8 (для дзвінків по Росії), +7 (499) 920-22-52 (для дзвінків з інших регіонів)
 • Email: [email protected]
 • Офіційний сайт авіакомпанії "Уральські авіалінії": www.uralairlines.ru
 • Код ІАТА: U6
 • Код ІКАО: SVR

Фото літаків «Уральських авіаліній»

Введіть свій маршрут і виберіть найбільш доступний переліт від Aviasales.ru

Авіакомпанія Уральські авіалінії (Ural Airlines)

Авіакомпанія «Уральські авіалінії» займає одну з ключових позицій на авіаційному ринку Росії. Під своїм ім'ям працює з 1993 року, раніше була частиною свердловського авіапідприємства. Ural Airlines займається перевезенням пасажирів і вантажів, бронюванням і продажем авіаквитків, обслуговуванням і ремонтом літаків.

До ключових аеропортів компанії «Уральські авіалінії» відносяться Кольцово (Єкатеринбург) і Домодєдово (Москва), офіс компанії розташований в Єкатеринбурзі. Компанія оснащена сучасним парком літаків.

Авіакомпанія Ural Airlines - переможець і дипломант різних профільних конкурсів. З 2015 року авіакомпанія є членом IATA (Міжнародної асоціації повітряного транспорту), а також гідно подолала міжнародний аудит, спрямований на визначення рівня експлуатаційної безпеки та її відповідності стандартам.

З 2012 року компанія «Уральські авіалінії» навчає і готує до польотів пілотів у власному центрі за допомогою сучасного тренажера-стимулятора сімейства А320, який здатний моделювати такі ситуації як пожежа, відмова двигунів, складні погодні умови і т.д. Тренування пілотів здійснюється два рази на рік мінімум по 8 годин.

Очолює компанію на посаді генерального директора заслужений пілот РФ Скуратов Сергій Миколайович.

Літаки авіакомпанії "Уральські авіалінії"

З 2006 року компанія Ural Airlines комплексно переоснащувати парк літаків. На сьогоднішній рік в компанії здійснюють перевезення 42 сучасних Аеробуса, з них А321 - 12 літаків, А320 - 23 лайнера, А319 - 7 машин. Всі три види Аеробусів мають однакову крейсерською швидкістю - 850 км / ч.

Всі три види Аеробусів мають однакову крейсерською швидкістю - 850 км / ч

Аеробус А320 авіакомпанії «Уральські авіалінії»

Короткі характеристики літаків Airbus компанії:

 • Місткість аеробуса А321 становить 220 пасажирів. Літак здатний здійснювати рейси на відстань до 5600 км. Довжина лайнера становить 44,51 м. Літак здатний злетіти при максимальній масі 89000 кг.
 • Аеробус А320 включає в себе 156 посадочних місць. Дальність польоту аналогічна А321 і складає 5600 км. У довжину літак досягає 37,57 м. Здатний злетіти при максимальній масі - 77000 кг.
 • Аеробус А319 має наступні параметри: число пасажирів - 134, дальність польоту 4700-6800 км, довжина літака - 33,84 м., Max злітна маса - 75500 кг.

З січня 2015 року в компанії функціонує авіаційно-технічний центр, який одночасно здатний розмістити кілька лайнерів для їх ремонту. Даний центр дозволяє проводити найскладніші операції з технічного обслуговування літаків, які раніше могли здійснюватися тільки за кордоном. З січня 2015 року в компанії функціонує авіаційно-технічний центр, який одночасно здатний розмістити кілька лайнерів для їх ремонту

Популярні напрямки авіакомпанії Уральські авіалінії

представництва авіакомпанії

Авіакомпанія «Уральські авіалінії» представлена ​​більш ніж в 25 російських містах, серед яких Іркутськ, Барнаул, Санкт-Петербург, Анапа, Владивосток і ін. А також в ряді зарубіжних міст - в Баку, Барселоні, Душанбе, Єревані, Мюнхені, Пекіні та ін .

Умови перевезення багажу

Шукайте дешеві квитки на літак, не виходячи з дому:

У Ural Airlines, як і будь-який інший авіакомпанії, існують багажні норми. У вартість квитка входить провезення ручної поклажі розміром 115 см по сукупності трьох вимірів. Залежно від тарифу пронести з собою в лайнер можна від 5 до 15 кг.

Також не доведеться додатково платити і за зареєстрований багаж, який в сумі сторін не перевищує 203 см. Безкоштовно здати в багажний відсік можна від 10 кг на тарифі «Промо», до 32 кг на тарифі «Бізнес Лайт» і до 64 кг (2 місця ) на тариф «Бізнес». Детальніше ознайомитися з інформацією про провезенні багажу можна на офіційному сайті авіакомпанії uralairlines.ru.

класи обслуговування

Компанія надає послуги за трьома класами обслуговування: економ, комфорт-клас і бізнес-клас.

В рамках економ-класу діють три тарифу: Промо, Економ, Преміум-економ.

Пасажирам економ-класу пропонуються охолоджуючі напої, харчування, а також свіжі газети і журнали при їх наявності. Розташовується салон економ-класу відразу за комфорт-класом.

 • Тариф «Промо» підходить тим, хто впевнений у датою польоту і не потребує великої кількості речей. Включає в себе можливість провезти багаж вагою 10 кг і 5 кг ручної поклажі. У вартість включено харчування, а також нарахування 5% бонусів за програмою «Крила».
 • Тариф «Економ» підійде тим, хто планує подорожувати з багажем: можна взяти з собою багаж вагою 23 кг і ручну поклажу до 5 кг, а також пасажирам, чиї плани можуть змінитися, так як тариф передбачає можливість повернути або обміняти квиток. Також в пакет тарифу входять харчування та 10% бонусів.
 • Тариф «Преміум-економ» підійде тим, хто цінує комфорт. До можливостей тарифу додається посадка на кращі місця і обслуговування за класом «Бізнес».

Бізнес-клас характеризує індивідуальне і висококваліфіковане обслуговування з метою створення максимально зручних і комфортних умов для пасажирів під час польоту. Процес реєстрації пасажирів даного класу проходить на спеціальній стійці, перед польотом пасажирам приходить sms-сповіщення про стан рейсу. Салон бізнес-класу розташований поруч з кабіною пілотів, відмінною рисою є сидіння «Бізнес» підвищеної комфортності. Квиток в бізнес-клас можна придбати за тарифами «Бізнес» і «Бізнес Лайт»:

 • Тариф «Бізнес-Лайт» підійде туристам, які люблять комфорт і вважають за краще переліт в салоні «Бізнес-клас». Однак, даний тариф забороняє обмінювати і повертати квитки, а також відвідувати бізнес-зали. У вартість тарифу включена можливість перевезення 32 кг багажу і 15 кг речей в руках, харчування на борту, нарахування 15% бонусних балів, першочергова реєстрація, комфортні місця, а також посадка в літак в першу чергу.
 • Тариф «Бізнес» пропонує використання двох багажних місць по 32 кг, можливість взяти з собою в салон літака 15 кг речей, вибір страв з меню шеф-кухаря, відшкодування 15% витраченої суми, повернення і обмін квитків, першочергову реєстрацію на рейс, комфортабельні місця , посадку в лайнер в першу чергу і можливість очікувати політ в залі бізнес-класу.

Магазин на борту «Уральських авіаліній» (каталог)

Незалежно від класу і тарифу для пасажирів працює бортовий магазин, в якому можна придбати різні товари. Придбати товари в магазині можна як за готівковий розрахунок, так і сплативши покупку банківською картою.

Бортовий журнал

З 2001 року «Уральські авіалінії» для пасажирів літаків випускають бортовий журнал UAM. Теми, що освітлюються в виданні, досить різноманітні. Пасажир може пророкувати про туризм різних країн, визначні пам'ятки міст, географічні відкриття, познайомитися з історіями відомих особистостей і т.д.

З грудня 2012 року компанія випускає журнал для бізнес-пасажирів під назвою Jet Set.

сайт авіакомпанії

Офіційний сайт «Уральських авіаліній» спрямований на створення максимального комфорту і зручності пасажирів. Сайт авіакомпанії дозволяє вибрати рейс, забронювати квиток і оплатити його, пройти онлайн-реєстрацію на рейс, тим самим заощадивши час. Також пасажир може вибрати місце і замовити довідку про переліт або затримку рейсу.

Одна з послуг, яку можна оформити за допомогою інтернет-ресурсу - замовлення для перельоту груп від 10 осіб.

Купити квиток в Ural Airlines можна на сайті компанії, в мобільному додатку, зателефонувавши на номер телефону гарячої лінії 8-800-7700-262 або ж у касі міста. Ознайомитися з адресами авіакас в кожному місті присутності авіаперевізника можна на ресурсі uralairlines.ru.

Цікаві факти

 • Авіакомпанія Ural Airlines спільно з аеропортом Кольцово два рази в рік проводить споттінг - спостереження за літаками, що супроводжується фотозйомкою. У 2015 році, наприклад, на споттінг приїхали 80 учасників з 8 міст.
 • У компанії можна придбати абонемент на польоти в Москву з ряду російських міст, а також абонемент на польоти з Єкатеринбурга в Санкт-Петербург. Дія абонемента може бути продовжено до 1 року.
 • Авіаперевізник розробив систему лояльності «Крила». При кожній покупці авіаквитка пасажиру повертається певний відсоток бонусів, якими він може в подальшому розрахуватися за політ. Оплатити покупку бонусами можна в особистому кабінеті на сайті uralairlines.ru, в тому випадку якщо бонусні бали не покривають всієї вартості квитка, решту суми можна оплатити банківською картою.
 • Також при бажанні пасажир може перерахувати дані бонуси на рахунок будь-якого благодійного фонду-партнера, на дані бонуси авіаперевізник забезпечить квитками співробітників фонду, дітей та батьків.

Онлайн реєстрація на рейс «Уральські авіалінії»

Контактна інформація

 • Адреса: 620025, Росія, м Єкатеринбург, пров. Ранковий, 1г
 • Рік заснування: 1993
 • Основний аеропорт: Кольцово (Єкатеринбург)
 • Телефон гарячої лінії: 8 (для дзвінків по Росії), +7 (499) 920-22-52 (для дзвінків з інших регіонів)
 • Email: [email protected]
 • Офіційний сайт авіакомпанії "Уральські авіалінії": www.uralairlines.ru
 • Код ІАТА: U6
 • Код ІКАО: SVR

Фото літаків «Уральських авіаліній»

Введіть свій маршрут і виберіть найбільш доступний переліт від Aviasales.ru